ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১৮ ডিচেম্বৰ, শনিবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত লাভ দেখিব। আজি আপোনাক আপোনাৰ মিঠা শব্দৰে আপোনাৰ পত্নী বা আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ হৃদয় জয় কৰাত সহায় কৰিব। যদি আপুনি আজি কামৰ ক্ষেত্ৰত কিছু পৰিৱৰ্তন কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰিছে, সেইবোৰ ভৱিষ্যতে আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। কিন্তু আজি আপোনাৰ নতুন সম্পত্তিৰ আকাংক্ষা কমিব পাৰে, কিছু পলম হ’ব। আপুনি আজি আপোনাৰ সন্তানৰ সৈতে অলপ দূৰত্ব ভ্ৰমণ কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰিব। কিন্তু আপুনি সাৱধানে গাড়ী চলাব লাগিব। অন্যথা দুৰ্ঘটনা হোৱাৰ আশংকা আছে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে কিছু খৰচৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যয়ত বাজেট ঠিক কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে আপুনি আপোনাৰ ধনৰ সঠিক ব্যৱহাৰ কৰিব পাৰিব। যদি আপুনি আজি কাৰোবাৰ পৰা টকা ধাৰ লোৱাৰ কথা ভাবি আছে, অলপ সময়ৰ বাবে ৰ’ব। কিয়নো ইয়াক আঁতৰ কৰাটো কঠিন হ’ব। আজি বিবাহযোগ্য লোকসকলৰ বাবে ভাল বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ থাকিব, যাক পৰিয়ালৰ সদস্যই অনুমোদন কৰিব পাৰে। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি পৰীক্ষাৰ বাবে আবেদন কৰিব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- আজি আপোনাৰ অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি শক্তিশালী কৰাৰ দিন হ’ব। আজি যদি আপুনি আপোনাৰ ধন শ্বেয়াৰ বজাৰ আদি স্থানত বিনিয়োগ কৰে, ভৱিষ্যতে ই দুগুণ হ’ব। কিন্তু আজি আপুনি কেৱল আপোনাৰ ভাতৃ-ভগ্নীৰ সৈতে পৰামৰ্শ কৰিহে বিনিয়োগ কৰি লাভান্বিত হ’ব। আপুনি আজিও ব্যৱসায়ত লাভ কৰি সুখী হ’ব। বিতৰ্কৰ বাবে আপোনাৰ পৰিয়াল আজি অলপ বিচলিত হ’ব, কিন্তু সন্ধিয়ালৈ আপোনাৰ পিতৃৰ সহায়ত এইটো শেষ হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজি আপোনাৰ কেৰিয়াৰত আকাংক্ষিত সফলতাৰ দিন হ’ব। যিসকলে নিযুক্তিৰ দিশত চেষ্টা কৰি আছে, তেওঁলোকেও আজি কিছুমান উন্নত সুযোগ পাব, যি আপোনাক এই উদ্বেগৰ পৰা সকাহ দিব আৰু আপোনাৰ অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি শক্তিশালী কৰিব। যিসকলে চাকৰি বিচাৰি আছে তেওঁলোকে আজি এটা প্ৰস্তাৱ পাব পাৰে। কিন্তু এতিয়া পুৰণিটোত লাগি থকাটো ভাল হ’ব। সামাজিক খণ্ডত কাম কৰা লোকসকলে আজি এক বিশেষ সাফল্য লাভ কৰিব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। আপুনি আজি কৰ্মক্ষেত্ৰত কিছুমান অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে, যি আপোনাক বিচলিত কৰি ৰাখিব। কিন্তু আজি আপুনি আপোনাৰ এজন ব্যৱসায়িক অংশীদাৰৰ সহায়ত সমস্যাৰ সমাধান বিচাৰি উলিয়াব পাৰিব। আপুনি আজি আপোনাৰ পত্নীৰ পৰা যথেষ্ট সমৰ্থন আৰু সংগ লাভ কৰিব। আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ কথাত আপুনি দুখিত হ’ব। আজি পৰিয়ালত এটা মাংগলিক কাৰ্যসূচীৰ বিষয়ে আলোচনা কৰা হ’ব পাৰে। আজি আপুনি ব্যৱসায়িক ভ্ৰমণলৈও যাব লগীয়া হ’ব পাৰে, যি আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব।

কন্যা ৰাশি- আজি আপোনাৰ স্বাস্থ্যক অৱহেলা কৰাৰ দিন নহয়। যদি আপোনাৰ কোনো সমস্যা আছে, আপুনি চিকিৎসকৰ পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব, অন্যথা তেওঁ ভৱিষ্যতে এক ডাঙৰ ৰোগ হৈ পৰিব পাৰে। আজি চাকৰিয়াল সকলক কাৰ্যালয়ত তেওঁলোকৰ প্ৰিয় কাম আৱণ্টন কৰিব পাৰে, যি তেওঁলোকক সুখী কৰিব। আপুনি আজি সন্ধিয়া এটা ধৰ্মীয় অনুষ্ঠানত উপস্থিত থাকিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। আজি আপোনাক কামৰ ক্ষেত্ৰত এটা কাম আৱণ্টন কৰা হ’ব পাৰে। য’ত আপুনি আপোনাৰ সহকৰ্মীসকলৰ সৈতে থাকিব লাগিব আৰু আপুনি সন্ধিয়াৰ ভিতৰত আপোনাৰ কাম শেষ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আপুনি আজি আপোনাৰ পত্নীক ধৰ্মীয় স্থানলৈ লৈ যাব পাৰে। তথাপিও যদি আপুনি আজি আপোনাৰ ভাতৃক কিছু ধন ধাৰ দিয়ে, আপোনাৰ সম্পৰ্ক ভাঙি যাব পাৰে। সেয়েহে সাৱধান হ’ব। কিছুমান ঋতুগত ৰোগে আজি সন্ধিয়া আপোনাক প্ৰভাৱিত কৰিব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে কামৰ ক্ষেত্ৰত কিছু অসুবিধাৰ দিন হ’ব। কিয়নো আজি আপোনাৰ শত্ৰুসকলে আপোনাক আধিপত্য বিস্তাৰ কৰিবলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব পাৰে। কিন্তু আপুনি পৰাজিত হ’বলৈ আৰু আগবাঢ়িবলৈ চেষ্টা কৰিব লাগিব, অন্যথা আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ গতি সমাপ্ত কৰিব পাৰে আৰু চাকৰি কৰা লোকসকলেও আজি তেওঁলোকৰ কৰ্মক্ষেত্ৰত মানুহৰ সৈতে কাম কৰিব। গতিকে এইটো আপোনাৰ বাবে ভাল হ’ব। যদি আপুনি কাৰোবাৰ আজ্ঞা পালন কৰে আৰু কিবা কৰে, ই আপোনাৰ বাবে কিছু সমস্যা সৃষ্টি কৰিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ গুৰুসকলৰ পৰা যথেষ্ট সমৰ্থন পাব।

ধনু ৰাশি- প্ৰেমিক সকলৰ বাবে আজিৰ দিনটো ভাল হ’ব। যিসকলে আজি তেওঁলোকৰ সংগীক বাহিৰলৈ লৈ গৈছে তেওঁলোকে তেওঁলোকক এটা উপহাৰ দিব পাৰে। যি তেওঁলোকক সুখী ৰাখিব। আজি আপুনি অলপ বিচলিত হ’ব, কিয়নো আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ কোনো সদস্যৰ পৰা সময়মতে সহায় নাপায়। কিন্তু তথাপিও আপুনি কাকো একো নক’ব। যদি আপোনাৰ কিছু ঋণ আছিল, আপুনি আজি উন্নীত কৰিব পাৰিব। যাৰ ফলত আপুনি শিথিল অনুভৱ কৰিব। আজি আপোনাৰ সন্তানে ভাল সামাজিক কাম কৰা দেখি আপুনি সুখী হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মকৰ ৰাশি- আজি আপোনাৰ চাৰিওফালৰ পৰিৱেশৰ সৈতে এটা সুখৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃ আৰু পত্নীৰ পৰা নতুন বাহন ক্ৰয় কৰাৰ বিষয়ে আলোচনা কৰিব পাৰে। যাৰ বাবে আপুনি অনুমোদনো পাব পাৰে। সন্ধিয়া আজি আপুনি আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে ফুৰিবলৈ যাওঁতে কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ তথ্য পাব। যি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ বাবে লাভজনক হ’ব

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপুনি খৰখেদাকৈ কিবা কৰাৰ পৰা আঁতৰি থাকিব লাগিব আৰু আজি যদি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়াল বা ঘৰৰ ব্যৱসায় আদিত কোনো সিদ্ধান্ত ল’ব লগা হয়, ইয়াক খৰখেদাকৈ নল’ব, অন্যথা ই ভৱিষ্যতে আপোনাৰ বাবে কিছু সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। আজি যদি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে সম্পৰ্ক আছিল, তেওঁলোকক সৈমান কৰিবলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰক। সন্ধিয়া আজি আপোনাৰ সন্তানে বাহিৰলৈ ওলাই যাব পাৰে।

মীন ৰাশি- আজিৰ দিনটো সামাজিক দৃষ্টিকোণৰ পৰা আপোনাৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। আপুনি আজি সমাজত সন্মান পাব। চাকৰিয়াল সকলে ধনৰ অভাৱৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে, যাৰ ফলত তেওঁলোক অলপ বিচলিত হ’ব আৰু কাৰোবাৰ পৰা ধাৰ ল’ব। কিন্তু আজি আপুনি সেইটো অতি সহজে পাব। আজি আপুনি আপোনাৰ দীৰ্ঘদিনীয়া কাম সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ পৰা সহায় বিচাৰিব পাৰে। সন্ধিয়া আপুনি আজি আপোনাৰ সন্তানৰ শিক্ষাৰ সৈতে সম্পৰ্কিত ভ্ৰমণ এটালৈ যাব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button