ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১৭ ডিচেম্বৰ, শুকুৰবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ ভৱিষ্যতৰ বিষয়ে অলপ চিন্তিত হ’ব। যাৰ ফলত আপোনাৰ কামৰ ক্ষেত্ৰত কিছুমান ভুল হ’ব পাৰে আৰু আপুনি আপোনাৰ বিষয়াসকলক গালি দিব লগীয়া হ’ব পাৰে। কিন্তু আপুনি আপোনাৰ ওচৰৰ কাৰোবাৰ সৈতে পৰামৰ্শ কৰি আপোনাৰ চিন্তাৰ পৰা ওলাই আহিব। সন্ধিয়া আপুনি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ সৈতে কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ বিষয় আলোচনা কৰিব। য’ত আপুনি আপোনাৰ ভাতৃসকলৰ সৈতে থাকিব লাগিব। যদি পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ বিবাহৰ বিষয়ে কোনো কথা হৈছিল, আজি তেওঁলোকে আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ সহায়ত ইয়াক সমাপ্ত কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ পৰিৱেশ আনন্দদায়ক হ’ব। কিয়নো আপুনি আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে ভাল সময় অতিবাহিত কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ ভাতৃ-ভগ্নীৰ সৈতে কিছু নষ্টালজিয়া ভাগ বতৰা কৰিব। যি আপোনাৰ সম্পৰ্ক অধিক শক্তিশালী কৰিব। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত কাৰোবাৰ সৈতে ধন লেনদেন কৰিবলৈ গৈ আছে, আপুনি এই ক্ষেত্ৰত সাৱধান হ’ব লাগিব, অন্যথা আপোনাৰ ধন ডুব যাব পাৰে। সন্ধিয়া আজি আপুনি এজন পৰিচিত ব্যক্তিৰ সৈতে ফুৰিবলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা সুখৰ দিন হ’ব। কামৰ ক্ষেত্ৰত আপোনাৰ কামৰ প্ৰশংসা কৰা হ’ব, যাৰ ফলত আপোনাৰ শত্ৰুসকলক আজি আপোনাৰ বন্ধুৰ দৰে দেখা যাব। কিন্তু তথাপিও আপুনি তেওঁলোকৰ প্ৰতি সাৱধান হ’ব লাগিব, কিয়নো তেওঁলোক আপোনাৰ বন্ধু হিচাপে আপোনাৰ শত্ৰু হ’ব পাৰে। আজি আপোনাৰ ভাতৃ-ভগ্নীৰ সৈতে আপুনি পৰিয়ালত এটা শুভ অনুষ্ঠানৰ বাবে প্ৰস্তুত হ’বলৈ কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰিব। যদি প্ৰেমিকসকলে এতিয়ালৈকে তেওঁলোকৰ সংগীক তেওঁলোকৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে পৰিচয় কৰাই দিয়া নাই, তেওঁলোকে আজিও তেওঁলোকৰ পৰিচয় দিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে প্ৰগতিৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ কিছুমান সদস্যৰ সৈতে এটা ধৰ্মীয় অনুষ্ঠানত যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। কিন্তু আজি ব্যক্তিগত চাকৰিয়ালসকলে কম কাম কৰা আৰু অধিক কথা কোৱা সকলৰ পৰা দূৰত্ব ৰাখিব লাগিব। যাৰ ফলত তেওঁলোক উপকৃত হ’ব। অন্যথা তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ বিষয়াসকলৰ সন্মুখত ক্ৰোধৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। আপোনাৰ অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি আজি শক্তিশালী হ’ব, কিয়নো আপুনি আপোনাৰ দীৰ্ঘম্যাদী ধন প্ৰাপ্ত কৰিব। আজি আপোনাৰ যিকোনো কাম সম্পূৰ্ণ নোহোৱাৰ বাবে আপুনি অলপ বিচলিত হ’ব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- আজি আপোনাৰ ইতিবাচক ফলাফল আহিব। আজি যিসকলে বিদেশলৈ যাব বিচাৰে আৰু শিক্ষা লাভ কৰিব বিচাৰে তেওঁলোকৰ বাবে এক ভাল সুযোগ থাকিব পাৰে। যি শিক্ষাৰ অসুবিধাবোৰো আঁতৰ কৰিব। আজি যদি আপোনাৰ পিতৃৰ স্বাস্থ্যৰ সমস্যা হয়, তেন্তে তেওঁৰ কষ্ট বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। যদি হয় আপুনি চিকিৎসকৰ পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব। আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত কিছু পৰিৱৰ্তন কৰাৰ কথা ভাবিব, যাৰ পৰা আপুনি ভৱিষ্যতে নিশ্চিতভাৱে লাভান্বিত হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালত সৰু ল’ৰা-ছোৱালীৰ সৈতে খেলি কিছু সময় অতিবাহিত কৰিব।

কন্যা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আন যিকোনো দিনতকৈ আপোনাৰ বাবে এক ভাল দিন হ’ব। কিয়নো আজি আপুনি গোটেই দিনটো ব্যৱসায়ত লাভৰ সুযোগ লাভ কৰি থাকিব, যি আপোনাক সুখী কৰিব আৰু আপোনাৰ অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি শক্তিশালী কৰিব। আজি সন্তানে ভাল কাম কৰা দেখি আপুনি সুখী হ’ব। আজি সন্ধিয়া আপোনাৰ মন কিছু চিন্তাৰ দ্বাৰা বিচলিত হ’ব। কিন্তু ই নিষ্ফল হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ বাবে এটা উপহাৰ আনিব পাৰে, যিটো আপোনাৰ মাজত কোনো উত্তেজনা থাকিলে আজি সমাপ্ত হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- ৰাজনৈতিক দিশত কাম কৰা সকলৰ বাবে আজিৰ দিনটো এটা ভাল দিন হ’ব। আজি যিসকলে ৰাজনৈতিক দিশত কাম কৰি আছে, তেওঁলোকে কৰা কাম আজি যথেষ্ট লাভান্বিত হ’ব। প্ৰেমিকসকলে আজি তেওঁলোকৰ সংগীক কিবা দিব পাৰে, য’ত তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ বাবে এটা অনুষ্ঠান আয়োজন কৰিব পাৰে। আজি যদি চৰকাৰী সেৱাত থকা লোকসকলে এগৰাকী মহিলা সহকৰ্মীৰ সৈতে তৰ্ক কৰে, তেওঁলোকৰ পদোন্নতি আজি বন্ধ হ’ব পাৰে। যি আপোনাক বিচলিত কৰিব, কিন্তু আজি আপুনি আপোনাৰ কৰ্মক্ষেত্ৰত কিছুমান শত্ৰু চিনাক্ত কৰিব লাগিব আৰু তেওঁলোকৰ পৰা সাৱধান হ’ব লাগিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপোনাৰ মিশ্ৰিত ফলাফল আহিব। আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত তিক্ততাক মিঠালৈ পৰিৱৰ্তন কৰাৰ কলা শিকিব লাগিব। তেতিয়াহে আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত বৃহৎ লাভ কৰিব পাৰিব। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ ঘৰ বা কাৰ্যালয়ৰ কাৰোবাৰ বিষয়ে বেয়া অনুভৱ কৰে, আপুনি হাঁহিব লাগিব আৰু ইয়াক এৰাই চলিব লাগিব। অন্যথা ইয়াত দীঘলীয়া সময় লাগিব পাৰে। আজি আপুনি কাৰো প্ৰভাৱত ধন বিনিয়োগ কৰা পৰিহাৰ কৰিব লাগিব, অন্যথা আপোনাৰ ধন ডুব যাব পাৰে।

ধনু ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ পৰা কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব পাৰে, যি আপোনাৰ চাৰিওফালৰ পৰিৱেশ সুখী কৰিব। আজি যদি আপুনি পৰিয়ালৰ সদস্য এজনৰ বিবাহ সম্পৰ্কীয় সিদ্ধান্ত লয়, আপুনি পৰিয়ালৰ সকলো সদস্যৰ সৈতে আলোচনা কৰিব লাগিব। অন্যথা আপুনি ভৱিষ্যতে আপোনাৰ সিদ্ধান্তৰ বাবে অনুশোচনা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। যদি আপুনি অংশীদাৰীত্বত ব্যৱসায় কৰিছে, ই ভৱিষ্যতে আপোনাক যথেষ্ট লাভালাভ প্ৰদান কৰিব পাৰে। আপুনি আজি সন্ধিয়া আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে ফুৰিবলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মকৰ ৰাশি- সামাজিক ক্ষেত্ৰত কাম কৰা সকলৰ বাবে আজিৰ দিনটো এটা ভাল দিন হ’ব। আজি আপুনি কৰা কামৰ প্ৰশংসা কৰিব আৰু আপুনি কিছুমান নতুন ৰাজহুৱা সভা অনুষ্ঠিত কৰাৰ সুযোগ পাব। আপুনি আজি অলপ বিচলিত হ’ব, কিয়নো আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ কোনো সদস্যৰ পৰা সহায় নাপাব। আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ কিছুমান শত্ৰুৰ প্ৰতি সাৱধান হ’ব লাগিব, কিয়নো তেওঁলোকে আজি আপোনাক প্ৰতাৰণা কৰিব পাৰে। সন্ধিয়া আপুনি আজি আপোনাৰ ঘৰত কিছু পূজা, কীৰ্তন আদি কৰিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত লাভ কৰা লাভত অলপ অসন্তুষ্ট হ’ব।

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে সচেতন হ’ব লাগিব। কিয়নো অত্যধিক কামৰ বাবে আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি মনোযোগ নিদিব, যাৰ ফলত আপোনাৰ কিছুমান ৰোগ হ’ব পাৰে। সেয়েহে আপুনি আজি সেইবোৰৰ প্ৰতি সাৱধান হ’ব লাগিব। আজি আপুনি আপোনাৰ মানসিক সমস্যাবোৰ আপোনাৰ পৰিয়ালৰ জ্যেষ্ঠ সদস্যসকলৰ সৈতে ভাগ বতৰা কৰিব। যি আপোনাক আপোনাৰ কিছুমান সমস্যাৰ কিছু সমাধান দিব। চাকৰিয়ালসকলে আজি এক নতুন সুযোগ পাব পাৰে, যি তেওঁলোকৰ অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি শক্তিশালী কৰিব।

মীন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে মূল্যৱান কিবা এটা প্ৰাপ্ত কৰাৰ দিন হ’ব। আজি জ্যেষ্ঠসকলৰ আশীৰ্বাদ আৰু আপোনাৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ দ্বাৰা আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি উপভোগ কৰি অহা মূল্যৱান কিবা এটা লাভ কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ বাবে এটা নতুন ব্যৱসায় কৰিব পাৰে, যাৰ বাবে দিনটো ভাল হ’ব। যদি আপোনাৰ কাৰোবাৰ সৈতে তৰ্ক-বিতৰ্ক হৈছিল, ই আজি সমাপ্ত হ’ব। যি আপোনাক সন্মান প্ৰদান কৰিব। আজি আপুনি চৰকাৰী খণ্ডৰ পৰাও লাভান্বিত হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button