ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১৬ ডিচেম্বৰ, বৃহস্পতিবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে কিছু খৰচৰ দিন হ’ব। আজি আপোনাৰ ঘৰুৱা ব্যয় হঠাতে বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। যি আপোনাক আচৰিত আৰু বিচলিত কৰিব। আপোনাৰ ব্যৱসায়ত যথেষ্ট ধন বিনিয়োগ কৰাৰ ফলত, আপোনাৰ মানসিক শান্তি থাকিব। যিসকল ব্যক্তিগত চাকৰিত জড়িত তেওঁলোকে আজি আন এটা ভাল প্ৰস্তাৱ পাব পাৰে, যি তেওঁলোকক সুখী কৰিব। আপোনাৰ চকু সম্পৰ্কীয় সমস্যা হ’ব পাৰে। যদি তেনেকুৱা কিবা হয়, আপুনি চিকিৎসকৰ পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব। আজি প্ৰেমিকসকলে তেওঁলোকৰ সংগীক কৰবাত ফুৰাবলৈ লৈ যাব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আপোনাৰ পাৰিবাৰিক পৰিৱেশ মনোৰম হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ দিনটোৰ কিছু সময় আপোনাৰ ভাতৃ-ভগ্নীৰ সৈতে কটাব, যিয়ে আপোনাৰ কিছু চিন্তা ভাগ বতৰা কৰিব আৰু আপোনাৰ মনৰ বোজা পাতল কৰিব। আজি যদি আপুনি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ আশীৰ্বাদ লৈ কাম কৰে, তেন্তে আপুনি ইয়াৰ পৰা লাভান্বিত হ’ব। ব্যৱসায়তো বিক্ষিপ্ত লাভৰ সুযোগ থাকিব। কিন্তু আপুনি সেইবোৰ চিনাক্ত কৰিব লাগিব। আপুনি বিদেশত বাস কৰা পৰিয়াল এটাৰ পৰা কিছু ভাল তথ্য প্ৰাপ্ত কৰিব। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি শিক্ষাৰ ক্ষেত্ৰত সন্মুখীন হোৱা সমস্যাবোৰ দূৰ কৰিবলৈ তেওঁলোকৰ জ্যেষ্ঠসকলৰ সৈতে যাব লাগিব।

মিথুন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ কেৰিয়াৰৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা এটা ভাল দিন হ’বলৈ গৈ আছে। আজি চাকৰিত থকা আপোনাৰ কিছুমান জ্যেষ্ঠই আপোনাক এনে এটা কাম অৰ্পণ কৰিব পাৰে, যি আপোনাক যথেষ্ট পৰিশ্ৰম কৰাব। কিন্তু আপুনি সন্ধিয়ালৈকে আপোনাৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ জৰিয়তে এইটো কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। যি আপোনাক আপোনাৰ বিষয়াসকলৰ প্ৰশংসা প্ৰদান কৰিব। যদি আপুনি আজি এটা নতুন চাকৰিত যোগদান কৰে, ই আপোনাৰ বাবেও লাভজনক হ’ব। আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতিৰ বাবে আপুনি কিছু অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে, যাৰ বাবে ধন ব্যয় হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজি আপোনাৰ আধ্যাত্মিক কাৰ্য্যৰ দিন হ’ব। আজি যদি আপুনি আপোনাৰ দিনটোৰ বেছিভাগ সময় দৰিদ্ৰ লোকসকলক সেৱা কৰা বা দান-বৰঙণি কৰাত অতিবাহিত কৰিব। আপোনাৰ যদি কোনো জটিলতা আছিল, ই আজি সমাপ্ত হ’ব, যাৰ ফলত আপুনি শিথিল অনুভৱ কৰিব। আপুনি আজি সন্তানৰ শিক্ষাৰ বিষয়ে কিছু তথ্য শুনিব পাৰে। যদি পৰিয়ালত এজন সদস্যৰ বিবাহৰ বিষয়ে আলোচনা হৈছিল, ইয়াক আজি নিশ্চিত কৰা হ’ব আৰু পৰিয়ালত এটা শুভ কাৰ্যসূচীৰ বিষয়েও আলোচনা কৰা হ’ব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- আজি আপোনাৰ স্বাস্থ্য কিছু নৰম হ’ব। সেয়েহে আজি আপুনি অধিক মচলাযুক্ত বা ভজা খাদ্য পৰিহাৰ কৰিব লাগিব, অন্যথা কিছুমান পেটৰ সমস্যাই আপোনাক আমনি কৰিব পাৰে। কিন্তু যদি আগতীয়াকৈ কোনো সমস্যা হয়, তেন্তে চিকিৎসকৰ পৰামৰ্শ লোৱাটো প্ৰয়োজনীয় হ’ব। অন্যথা ই ভৱিষ্যতে এক ডাঙৰ ৰোগ হ’ব পাৰে। আপুনি আজি ব্যৱসায়ত হঠাতে ধন লাভ কৰি সুখী হ’ব, যি আপোনাক আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ আশা-আকাংক্ষা পূৰণ কৰাত সহায় কৰিব।

কন্যা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে কিছু সময় অকলে কটাব। য’ত আপুনি ভৱিষ্যতৰ পৰিকল্পনাৰ বিষয়েও আলোচনা কৰিব পাৰে। আপুনি আজি সন্ধিয়া আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ পৰা আচৰিত হ’ব পাৰে। অংশীদাৰীত্বত ব্যৱসায় কৰা লোকসকলে যথেষ্ট ধন লাভ কৰিব, যি তেওঁলোকৰ অৰ্থনৈতিক অৱস্থা শক্তিশালী কৰিব। কিন্তু আজি ক্ষুদ্ৰ ব্যৱসায়ীসকলক কাৰো দ্বাৰা বিপথে পৰিচালিত কৰিব নালাগে আৰু কাৰো সৈতে ধন লেনদেন কৰিব নালাগে, অন্যথা তেওঁলোকে পিছত অনুশোচনা কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। আজি যদি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ বাবে কোনো ব্যক্তি, বেংক, প্ৰতিষ্ঠান আদিৰ পৰা ধাৰ ল’ব লগা হয়, আপুনি ইয়াক সহজে পাব। যাৰ ফলত আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ সমস্যাবোৰো নাইকিয়া হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ ভাতৃসকলৰ সৈতে আলোচনা কৰি ব্যৱসায়িক সমস্যা সমাধান কৰাত সহায় কৰিব। যদি সন্তানৰ বিবাহত কোনো ব্যাঘাত ঘটিছিল, ই আজি পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ সহায়ত সমাপ্ত হ’ব। শিক্ষাৰ্থীসকলৰ উচ্চ শিক্ষাৰ পথ প্ৰশস্ত কৰা হ’ব। আজি সন্ধিয়া আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে বনভোজ খাবলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ দিনটো নিশ্চিতভাৱে আপোনাৰ বাবে এটা ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি প্ৰেমিকসকলে তেওঁলোকৰ সংগীৰ সৈতে কথা পাতি থাকোতে তেওঁলোকৰ ভাষণত মধুৰতা বজাই ৰাখিব লাগিব, অন্যথা আইনী ৰূপ ল’ব পৰা কিবা এটাৰ ওপৰত তৰ্ক হ’ব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ আত্মীয়ৰ ফালৰ যিকোনো টকা ধাৰ লোৱা পৰিহাৰ কৰিব লাগিব, অন্যথা আপোনাৰ বাবে ইয়াক ঘূৰাবলৈ কঠিন হ’ব। এইটো শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে এক ভাল দিন হ’ব, তেওঁলোকে ভৱিষ্যত উন্নত কৰাৰ বাবে তেওঁলোকৰ গুৰুসকলৰ পৰা কিছু পৰামৰ্শ পাব, যিটো তেওঁলোকে নিশ্চিতভাৱে ৰূপায়ণ কৰিব। চৰকাৰী কৰ্মচাৰীসকলে আজি কিছু ভাল খবৰ শুনিব পাৰে।

ধনু ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা অতি ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। যদি আপোনাৰ মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ সমস্যা আছিল, ই আজি উন্নত হ’ব। যি আপোনাক সুখী কৰিব। আজি আপোনাৰ মাটি, বাহন ক্ৰয় কৰাৰ সপোন সঁচা হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ এটা উদ্দেশ্যৰ সমস্যা শুনি অলপ বিচলিত হ’ব। আজি আপোনাৰ কিছুমান ইতিবাচক চিন্তা থাকিব, যিয়ে আপোনাক আনক সহায় কৰাত সহায় কৰিব। আজি পাৰিবাৰিক জীৱনত কিছু পৰিৱৰ্তন হ’ব। আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে যথেষ্ট সমৰ্থন আৰু সংগ লাভ কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মকৰ ৰাশি- আজি আপুনি উদ্যমী অনুভৱ কৰিব, সেয়েহে আপুনি আপোনাৰ সকলো কাম কৰিবলৈ সাজু হ’ব। আজি আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি স্থগিত হৈ থকা আপোনাৰ সকলো কাম সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব। আপুনি এনে কৰিবলৈ মনোযোগ দিব লাগিব। দীৰ্ঘদিন ধৰি বাকী থকা যিকোনো আইনী কাম বন্ধ হোৱা উচিত নহয়। যদি এনে হয়, ভৱিষ্যতে আপোনাৰ বাবে কিছু সমস্যা সৃষ্টি কৰিব পাৰে। আজি যদি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ সৈতে আপোনাৰ তৰ্ক হয়, আপুনি ইয়াত আপোনাৰ বক্তব্যৰ মধুৰতা বজাই ৰাখিব লাগিব, অন্যথা ই আপোনাৰ সম্পৰ্ক ভাঙিব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপোনাৰ প্ৰভাৱ আৰু গৌৰৱ বৃদ্ধিৰ দিন হ’ব। আজি আপোনাৰ সম্পদো বৃদ্ধি পাব। যদি আপুনি সম্পত্তিৰ চুক্তি এটা চূড়ান্ত কৰিবলৈ গৈ আছে, ইয়াৰ স্থাৱৰ দিশবোৰ মুক্তভাৱে পৰীক্ষা কৰক, অন্যথা আপুনি ভৱিষ্যতে এক ডাঙৰ সমস্যাত পৰিব পাৰে। আনকি কামৰ ক্ষেত্ৰতো, আপোনাক উচ্চ কৰ্তৃপক্ষই আশীৰ্বাদ দিয়া অব্যাহত ৰাখিব। যি আপোনাক পদোন্নতিৰ দৰে কিছুমান ভাল খবৰ দিব। আজি আপোনাৰ ভাষণে আপোনাক সন্মান জনাব, সেয়েহে মধুৰতা বজাই ৰাখিব।

মীন ৰাশি- আজি আপোনাৰ ব্যক্তিত্ব বৃদ্ধি হোৱাৰ দিন। সকলোৱে আপোনাৰ বন্ধু হ’বলৈ চেষ্টা কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত কিছু লোকচানৰ দ্বাৰা বিচলিত হ’ব আৰু ভৱিষ্যত উন্নত কৰাৰ বাবে কিছুমান পৰিকল্পনাত নিয়োজিত থাকিব। যি আপোনাক যথেষ্ট পৰিমাণে সহায় কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ দীৰ্ঘদিনীয়া অমীমাংসিত কাম সম্পূৰ্ণ কৰি সুখী হ’ব। ঘৰুৱা জীৱন যাপন কৰা লোকসকলৰ আজি এক আনন্দদায়ক অনুভৱ হ’ব। আজি আপুনি সন্তানৰ চাকৰিৰ বিষয়ে এটা ভাল খবৰ শুনিব পাৰে। সন্ধিয়াৰ সময়ত আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ ঘৰলৈ যাব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button