ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১৪ ডিচেম্বৰ, মংগলবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ ভৱিষ্যতৰ সৈতে সম্পৰ্কিত এটা ডাঙৰ সিদ্ধান্ত ল’ব লগীয়া হ’ব পাৰে। যি আপোনাক অলপ বিচলিত কৰিব। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ সন্তানক বাহিৰলৈ পঠিয়াব বিচাৰে, তেন্তে সেইদিনটো তেওঁৰ বাবেও ভাল হ’ব। কিন্তু আজি আপুনি আপোনাৰ মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে সজাগ হ’ব লাগিব। যদি তেওঁৰ ইতিমধ্যে সমস্যা হৈছে, ই আজি বৃদ্ধি হ’ব। যাৰ ফলত আপুনি দৌৰাদৌৰি কৰিব লাগিব। আজি আপুনি আপোনাৰ এজন আত্মীয়ৰ বাবে কিছু টকাৰ ব্যৱস্থা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে কিছুমান ভাল খবৰ আহিব। কিন্তু আজি যদি আপুনি অত্যাধিক ধন ব্যয় কৰে, ই আপোনাৰ বাবে সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। কিন্তু আপোনাৰ বৰ্ধিত ব্যয়ৰ বাবে আপুনি অলপ বিচলিত হ’ব, সেয়েহে আপুনি সেইবোৰত চিন্তা কৰিব লাগিব। আজি আপুনি সন্তানৰ ফালৰ পৰা ভাল খবৰ পাই সুখী হ’ব। যি আপোনাক সন্ধিয়া পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ বাবে এটা অনুষ্ঠান আয়োজন কৰাব। যদি আপুনি আজি কাৰোবাৰ সৈতে ধন লেনদেন কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে, ইয়াক অতি সাৱধানে কৰক। অন্যথা আপোনাৰ সমস্যা হ’ব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- আজি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত কিছু অসুবিধা আহিব। সেয়েহে আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত বিনিয়োগ কৰাৰ আগতে ইয়াৰ সৈতে সম্পৰ্কিত তথ্য ভালদৰে বুজিহে বিনিয়োগ কৰিব লাগিব, অন্যথা আপুনি ধন হেৰুৱাব পাৰে। আপোনাৰ পত্নীৰ স্বাস্থ্য হ্ৰাস হোৱাৰ বাবে আপুনি আজি বিচলিত হ’ব। সন্ধিয়া আপুনি আজি বিদেশৰ এটা পৰিয়ালৰ পৰা কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব, যি আপোনাক সুখী কৰিব।

কৰ্কট ৰাশি- আজি আপোনাৰ মিশ্ৰিত ফলাফল আহিব। আজি বিবাহযোগ্য লোকসকলৰ বাবে এক ভাল সম্পৰ্ক আহিব পাৰে। বিবাহিত লোক সকলে আজি তেওঁলোকৰ পত্নীৰ সৈতে ফুৰিবলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব। কিন্তু বাহন বিকল হোৱাৰ বাবে আপোনাৰ ধন ব্যয় হ’ব পাৰে। শিক্ষাৰ্থীসকলে উচ্চ শিক্ষাৰ পথ মুকলি কৰিব। আপুনি আজি সন্ধিয়াটো আপোনাৰ কিছুমান প্ৰয়োজনীয় কাম সম্পূৰ্ণ কৰি কটাব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- আজিৰ দিনটো স্বাস্থ্যৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা আপোনাৰ বাবে এক অসুবিধাজনক দিন হ’ব। যদি আপোনাৰ ইতিমধ্যে ৰোগ আছে, ই আজি বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। যদি এনে হয়, আপুনি চিকিৎসকৰ পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব। যিসকলে নতুন চাকৰি বিচাৰি আছে তেওঁলোকে ইয়াত লাগি থাকিব। যদি আপুনি আজি কাৰোবাৰ পৰা টকা ধাৰ লোৱাৰ কথা ভাবি আছে, একেবাৰে নল’ব। কিয়নো ইয়াক ঘুৰাবলৈ আপোনাৰ বাবে কঠিন হ’ব। আপুনি আজি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ সেৱাত সন্ধিয়াটো কটাব।

কন্যা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা শুভ দিন হ’ব। আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ বিবাহৰ বিষয়ে আলোচনা হ’ব পাৰে, যিয়ে পৰিয়ালৰ এক শুভ কাৰ্যসূচীৰ বিষয়েও আলোচনা কৰিব। সৰু ল’ৰা ছোৱালীবোৰক আজি আনন্দ কৰা দেখা যাব। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি কিছুমান কঠিন বিষয়ত অধ্যয়ন কৰাত অসুবিধা হ’ব, য’ত তেওঁলোকক তেওঁলোকৰ সহপাঠীৰ প্ৰয়োজন হ’ব। কিন্তু আজি আপোনাৰ কিছুমান শত্ৰুও সক্ৰিয় হ’ব, যাৰ প্ৰতি আপুনি সাৱধান হ’ব লাগিব, অন্যথা তেওঁলোকে আপোনাৰ কিছু ক্ষতি কৰিব পাৰে।

তুলা ৰাশি- আপুনি আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে অতিবাহিত কৰিব। যি আপোনাৰ পাৰিবাৰিক একতাও বৃদ্ধি কৰিব। কিন্তু যদি পৰিয়ালৰ এজন সদস্যই আজি স্বাস্থ্যজনিত সমস্যাৰ সন্মুখীন হৈছে, তেন্তে আজি তেওঁৰ কষ্ট বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। যাৰ ফলত আপুনিও বিচলিত হ’ব পাৰে। যদি হয় আপুনি চিকিৎসকৰ পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব। আজি আপুনি চাকৰিত আপোনাৰ বিষয়াসকলৰ সৈতে কোনো তৰ্ক কৰিব নালাগে। যদি আপুনি এনে কৰে, সেইবোৰে আপোনাৰ প্ৰগতিত বাধা দিব পাৰে। সন্ধিয়াৰ সময়ত আজি আপুনি এটা ধৰ্মীয় অনুষ্ঠানত উপস্থিত থাকিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে খেলি কিছু সময় অতিবাহিত কৰিব। যি আপোনাৰ পুৰণি স্মৃতি ঘূৰাই আনিব। আজি আপুনি আপোনাৰ ভাতৃ-ভগ্নীৰ সৈতে ভৱিষ্যতৰ কিছুমান পৰিকল্পনাৰ বিষয়েও আলোচনা কৰিব পাৰে। আপুনি আজি সন্ধিয়া আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে ফুৰিবলৈ যাব পাৰে। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি শিক্ষাৰ ক্ষেত্ৰত পুঁজিৰ অভাৱৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। ক্ষুদ্ৰ ব্যৱসায়ীসকলে আজি সুখী হ’ব, কিয়নো তেওঁলোকে আকাংক্ষিত লাভালাভ লাভ কৰিব।

ধনু ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ বক্তব্য নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব লাগিব। যদি আপুনি আজি কিবা কয়, আপোনাৰ এজন বন্ধুৱে সেইটো শুনি বেয়া কৰিব পাৰে। সেয়েহে যদি আপুনি আজি কাৰোবাৰ সৈতে কথা পাতে, আপুনি বক্তব্য নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব লাগিব। আপুনি আজি কাৰোবাৰ পৰা ধন লাভ কৰিব। যি আপোনাৰ বিত্তীয় পৰিস্থিতি শক্তিশালী কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ বাবে এটা উপহাৰ কিনিব পাৰে। কিন্তু আপুনি আপোনাৰ উপাৰ্জনৰ কথা মনত ৰাখি ইয়াক ব্যয় কৰিব লাগিব।

মকৰ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে মানসিক শান্তিৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি কিছু সময় অকলে কটাব, যি আপোনাক মানসিক শান্তি প্ৰদান কৰিব। আজি আপোনাৰ চাৰিওফালৰ পৰিৱেশ আনন্দদায়ক হ’ব, কিয়নো আপুনি আজি সন্তানৰ পৰা কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব পাৰে। প্ৰেমিক সকলৰ মাজত এক নতুন শক্তি সঞ্চাৰিত হ’ব। যি দুয়োৰে মাজৰ প্ৰেম গভীৰ কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ ঘৰৰ ৰং দিয়াৰ বাবেও কিছু টকা খৰচ কৰিব পাৰে। আজি সন্ধিয়া আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে বনভোজ খাবলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। যিসকলে বিদেশলৈ যাব বিচাৰে আৰু এজন শিক্ষাৰ্থী হিচাপে শিক্ষা গ্ৰহণ কৰিব বিচাৰে, আজিৰ দিনটো ভাল হ’ব। যি তেওঁলোকৰ সপোন পূৰণ কৰিব। চৰকাৰী চাকৰিয়াল সকলে তেওঁলোকৰ শত্ৰুৰ পৰা সাৱধান হ’ব লাগিব। কিয়নো তেওঁলোকে প্ৰতাৰণা কৰিব পাৰে আৰু পদোন্নতি আৰু বৃদ্ধি বন্ধ কৰিব পাৰে। আপুনি আজি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ সেৱাত সন্ধিয়াটো কটাব। আজি আপোনাৰ ওচৰত এজন পুৰণি বন্ধুক লগ কৰিবলৈ আৰু অভিযোগবোৰ আঁতৰ কৰিবলৈ সময় থাকিব।

মীন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। যদি আপুনি কাৰোবাক টকা ধাৰ দিছিল, আপুনি আজি ঘূৰাই পাব পাৰে। ব্যৱসায়িক লোকসকলে আজি কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব। কৰ্মচাৰীৰ পৰামৰ্শসমূহক আজি তেওঁলোকৰ কৰ্মক্ষেত্ৰত আদৰণি জনোৱা হ’ব, যি তেওঁলোকক সুখী কৰিব তেওঁলোকক আজি তেওঁলোকৰ প্ৰিয় কামৰ দায়িত্ব দিব পাৰে। সেয়েহে তেওঁলোক সুখী হ’ব। আপুনি ভৱিষ্যতৰ পৰিকল্পনাৰ ওপৰত আলোচনাত আপোনাৰ সন্তানৰ সৈতে সন্ধিয়াটো কটাব। জীৱন সংগীয়ে আজি তৰ্ক কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button