ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ আজিৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২১ ডিচেম্বৰ, মংগলবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ মিশ্ৰিত ফলাফল আহিব। আজি বিবাহযোগ্য লোকসকলৰ বাবে ভাল সুযোগ থাকিব। সন্ধিয়া আপুনি আপোনাৰ নিকট আত্মীয় বা বন্ধুবৰ্গ সৈতে অনুষ্ঠান বা বৈঠক কৰিব পাৰে। য’ত আপুনি কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ তথ্য প্ৰাপ্ত কৰিব। আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ পৰা অভিযোগ আঁতৰাই আপুনি বন্ধু হৈ পৰিব। যদি আপুনি আজি সম্পত্তিৰ লেনদেন কৰে, ই আপোনাৰ বাবে ক্ষতিকাৰক হ’ব, সেয়েহে অলপ সময়ৰ বাবে ৰৈ দিয়ক।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ প্ৰকৃতিত কিছুমান ভাল পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। যি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলক আচৰিত কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ খঙাল প্ৰকৃতিক আপোনাৰ কাৰ্যালয়ত আঁতৰাই ৰাখিব আৰু কথাৰ মধুৰতা বজাই ৰাখিব। যি আপোনাৰ সহকৰ্মীসকলক আপোনাৰ সৈতে সুখী কৰিব। যদি আপোনাৰ কিছুমান মানসিক সমস্যা আছে, আজি আপুনি সমাধান এটা বিচাৰি উলিয়াব পাৰিব। আজি আপুনি শাৰীৰিকভাৱে সুস্থ থাকিবলৈ আপোনাৰ ৰুটিন সলনি কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- আজি আপোনাৰ আধ্যাত্মিক কাৰ্য্যৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি বন্ধু এজনক মূল্যৱান উপহাৰ দিয়াৰ আগতে আপোনাৰ ধনৰ যত্ন ল’ব লাগিব। যদি আপুনি নকৰে, আপুনি ভৱিষ্যতে অৰ্থনৈতিক সংকটৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। আজি প্ৰেমিক সকলৰ মাজত সুখ থাকিব। যিসকলে আজি এটা নতুন ষ্টকত বিনিয়োগ কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰিছে তেওঁলোকে ভৱিষ্যতে নিশ্চিতভাৱে যথেষ্ট লাভালাভ লাভ কৰিব। আপুনি সন্ধিয়া বন্ধুৰ ঘৰলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজি আপোনাৰ প্ৰভাৱ বৃদ্ধিৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি কিছুমান চৰকাৰী খণ্ডৰ পৰাও লাভান্বিত হ’ব। আজি আপোনাৰ দীৰ্ঘদিনীয়া অমীমাংসিত কাম এটা সম্পূৰ্ণ কৰিলে আপোনাৰ উৎসাহ বৃদ্ধি হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ বাবে এটা আচৰিত অনুষ্ঠানৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ ভাতৃ-ভগ্নীসকলৰ সৈতেও ভাল সময় অতিবাহিত কৰিব। যিসকলে ঘৰৰ পৰা আঁতৰত কাম কৰি আছে তেওঁলোকে আজি তেওঁলোকৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলক মনত পেলাব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- প্ৰেমিক সকলৰ বাবে আজিৰ দিনটো এটা ভাল দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ সংগীৰ সৈতে ভাল সময় অতিবাহিত কৰিব। যি তেওঁলোকৰ প্ৰেম গভীৰ কৰিব। আজি কিছুমান লোকে তেওঁলোকৰ সংগীৰ সৈতে তেওঁলোকৰ কেৰিয়াৰৰ অসুবিধাবোৰ ভাগ বতৰা কৰিব। আপুনি মন কৰিব লাগিব যে যদি আপুনি কোনো পৰামৰ্শ দিয়ে, ইয়াক কাৰ্যকৰী কৰাৰ আগতে আন কাৰোবাৰ সৈতে পৰামৰ্শ কৰা ভাল হ’ব। আজি আপুনি ব্যৱসায় সম্পৰ্কীয় কিছুমান কামৰ বাবে ঘৰৰ বাহিৰলৈ যাব লগীয়া হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কন্যা ৰাশি- আজি আপুনি ধৰ্মীয় অনুভূতিৰে পৰিপূৰ্ণ হ’ব। যাৰ ফলত আপোনাৰ চাৰিওফালৰ লোকসকলে ইয়াক ইয়াৰ সুবিধা লোৱা আৰু আপোনাক জ্ঞান প্ৰদান কৰিব। আপুনি আজি ব্যৱসায়ৰ সন্দৰ্ভত ভ্ৰমণ কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে, যি আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। যদি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ পৰীক্ষাৰ বাবে আবেদন কৰিব বিচাৰে, আজি তেওঁৰ বাবে এইটো এটা ভাল দিন হ’ব।

তুলা ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে সচেতন হ’ব লাগিব, কিয়নো আজি ব্যস্ত সময়সূচীৰ বাবে আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে অসাৱধান হ’ব। যাৰ ফলত আপোনাৰ মুৰৰ বিষ, জ্বৰ আদিৰ দৰে সমস্যা হ’ব পাৰে। সেয়েহে আজি আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ লগতে কামৰ বিষয়েও সজাগ হ’ব লাগিব। আনকি আজি আপোনাৰ ঘৰত বা ব্যৱসায়ত কোনো সমস্যা থাকিলেও, আপুনি ধৈৰ্য্য ধৰি সমাধান বিচাৰিব লাগিব, অন্যথা আপোনাৰ পৰিয়ালৰ কিছুমান সদস্যই আপোনাক ভুল পৰামৰ্শ দিব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা অতি ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি আপুনি অংশীদাৰীত্বত কৰা ব্যৱসায়ত আকাংক্ষিত লাভালাভ প্ৰাপ্ত কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। আজি আপুনি এজন পুৰণি বন্ধুৰ সৈতে এটা নতুন ব্যৱসায় কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰিব। কিন্তু আপোনাৰ ভাতৃৰ সৈতে পৰামৰ্শ কৰা আৰু আগবাঢ়ি যোৱা ভাল। যদি পৰিয়ালত বিবাহযোগ্য সদস্য থাকে, তেন্তে আজি তেওঁৰ বাবে এক উত্তম সুযোগ আহিব পাৰে। আপুনি ব্যৱসায়ত আকাংক্ষিত লাভালাভ লাভ কৰি সুখী হ’ব। সামাজিক খণ্ডত কাম কৰা লোকসকলেও আজি ভাল সুযোগ পাব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা সুখৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ আত্মীয়ৰ সৈতে আপোনাৰ কিছু সময় অতিবাহিত কৰিব। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে আপুনি আজি এটা পৰ্যটনস্থলীত ফুৰিবলৈ যাব পাৰে। য’ত সৰু ল’ৰা-ছোৱালীবোৰক আনন্দ কৰা দেখা যাব। যদি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে আপোনাৰ সম্পৰ্কত কিছু বিভেদ আছিল, তেন্তে সেইটোও আজি উন্নত হ’ব। চাকৰিয়াল সকলে আজি কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব পাৰে, কিয়নো তেওঁলোকে আজি পদোন্নতি বা দৰমহা বৃদ্ধিৰ দৰে কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব।

মকৰ ৰাশি- আজিৰ দিনটো শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। কিয়নো আজি শিক্ষাৰ্থীসকলে তেওঁলোকৰ ত্ৰুটিবিলাক বিচাৰি উলিয়াবলৈ আৰু সেইবোৰ সংশোধন কৰিবলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব। যদি কোনো বিষয়ত দুৰ্বল হয়, তেন্তে আজি তেওঁক একেটা অধ্যয়ন কৰা দেখা যাব। প্ৰেমিক সকলৰ বাবে আজিৰ দিনটো ভাল হ’ব। আজি স্বামীয়ে পুৰণি অভিযোগবোৰ আঁতৰাবলৈ তেওঁলোকৰ পত্নীৰ সৈতে মিলামিছা কৰিব। ব্যৱসায়ী লোকসকলৰ বাবে আজি এক বিশেষ চুক্তি চূড়ান্ত কৰা হ’ব, যি তেওঁলোকৰ অৰ্থনৈতিক অৱস্থা ভাল কৰিব। যি তেওঁলোকক সুখী কৰিব।

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপোনাক আনন্দদায়ক ফলাফল প্ৰদান কৰিব। আজি প্ৰেমিকসকলে তেওঁলোকৰ সংগীৰ পৰা ফোনযোগে কিছু ভাল খবৰ পাব। আনকি পাৰিবাৰিক জীৱনতো যদি সম্পৰ্কত কিছু বেয়া থাকে, তেন্তে আজি একেলগে শেষ কৰিব। যদি সম্পত্তিৰ চুক্তিৰ বিষয়ে আলোচনা হয়, আপুনি আজি ইয়াক ক্ৰয় কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। কিন্তু আপুনি ইয়াৰ বাবে আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে পৰামৰ্শ কৰিব লাগিব। আপোনাৰ মাতৃৰ আজি সন্ধিয়া স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা হ’ব পাৰে।

মীন ৰাশি- আপুনি এই দিনটো আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে কটাব। আজি আপুনি তেওঁক লৈ ফুৰিবলৈ লৈ যাব পাৰে বা তেওঁলোকক উপহাৰ দিব পাৰে। যি তেঁওক অতি সুখী কৰিব। যিসকলে নিযুক্তিৰ দিশত প্ৰচেষ্টা চলাই আছে, তেওঁলোকে আজি কিছু ভাল খবৰ শুনিব পাৰে। আজি আপুনি এজন বন্ধু বা চুবুৰীয়াক লগ পাই সুখী হ’ব। যি আপোনাৰ বন্ধুত্ব গভীৰ কৰিব। যদি আপুনি আজি বজাৰত অত্যাধিক ব্যয় কৰে, ই আপোনাৰ বিত্তীয় পৰিস্থিতি প্ৰভাৱিত কৰিব পাৰে। সেয়েহে আজি আপুনি আপোনাৰ বাজেট প্ৰস্তুত কৰি কাম কৰিব লাগিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button