ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ আজিৰ ৰাশিফল

আজিৰ ৰাশিফলঃ ২৮ ডিচেম্বৰ, মংগলবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো শিক্ষাৰ ক্ষেত্ৰত শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে সফলতা অৰ্জনৰ দিন হ’ব। য’ত পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ পৰাও যথেষ্ট সমৰ্থন থাকিব। আজি পত্নীৰ সৈতে ফুৰিবলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰাৰ আগতে পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে আলোচনা কৰিব লাগিব, অন্যথা তেওঁলোকে আপোনাৰ ওপৰত খং কৰিব পাৰে। আজি সন্ধিয়া আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে এক শুভ অনুষ্ঠানত উপস্থিত থাকিব পাৰে। য’ত আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ পৰা কিছু নিৰ্দিষ্ট তথ্য প্ৰাপ্ত কৰিব পাৰে, যি আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ সুখ বৃদ্ধিৰ দিন হ’ব। আপুনি নতুন বাহন এখন কিনিবলৈ আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে আলোচনা কৰিব পাৰে। যদি আপুনি ঘৰৰ পৰা আঁতৰত চাকৰি কৰি আছে, আপুনি আপোনাৰ মাতৃক হেৰুৱাব পাৰে। যদি পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ আপোনাৰ সৈতে সম্পৰ্ক বেয়া আছিল, ই আজি সমাপ্ত হ’ব আৰু পাৰস্পৰিক প্ৰেম বৃদ্ধি হ’ব। আনকি ব্যৱসায়তো যদি আপোনাৰ শত্ৰু থাকে, তেওঁলোকক আপোনাৰ সন্মুখত সৰু হোৱা দেখা যাব। আজি যদি আপুনি আপোনাৰ কোনো আকাংক্ষা কাৰো সৈতে ভাগ-বতৰা নকৰে, আপোনাৰ সমস্যা হ’ব।

মিথুন ৰাশি- আজি আপোনাৰ সাহস আৰু বীৰত্ব বৃদ্ধিৰ দিন হ’ব। চাকৰিয়াল সকলে আজি তেওঁলোকৰ সহকৰ্মীৰ সৈতে বনভোজলৈ যোৱাৰ সুযোগ পাব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলক আপোনাৰ প্ৰগতিৰ দ্বাৰা আচৰিত কৰিব পাৰে, যি পৰিয়ালৰ সদস্যসকলক সুখী কৰিব আৰু লগতে আপোনাৰ বাবে এটা অনুষ্ঠান আয়োজন কৰিব। আজি যদি আপোনাৰ চৰকাৰী কাম এটা দীঘলীয়া সময়ৰ বাবে বাকী আছিল, আজি আপুনি ইয়াক সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ পৰা সহায় বিচাৰিবলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব পাৰে। সন্ধিয়া আপোনাৰ সন্তানৰ স্বাস্থ্যৰ হঠাৎ অৱনতি হোৱাৰ বাবে আপুনি আজি চিকিৎসালয়লৈ যাব লগা হ’ব পাৰে, যাৰ ফলত আপোনাৰ ধন ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজি আপোনাৰ ভাষণত আপোনাৰ মধুৰতা দ্ৰৱীভূত হোৱা দেখা যাব। যদি আপোনাৰ পৰা আঁতৰত থকা কোনো আত্মীয়ৰ সৈতে আপোনাৰ তৰ্ক হৈছিল, আজি সমাপ্ত হ’ব পাৰে। যাৰ ফলত পাৰিবাৰিক একতা হ’ব। আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যই চৰকাৰী চাকৰি লাভ কৰি প্ৰশংসা কৰিব। আজি যদি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ পৰা সহায় বিচাৰে, আপুনি আজি সেইটো সহজে পাব। কৰ্মচাৰী সকলৰ বিষয়াসকলেও আজি তেওঁলোকৰ ভাষণৰ মধুৰতাৰ বাবে তেওঁৰ সৈতে সুখী হ’ব।

সিংহ ৰাশি- আপুনি নেতিবাচক চিন্তাবোৰ আপোনাৰ মনলৈ আহিবলৈ দিব নালাগে। যদি আপুনি এনে কৰে, আপুনি কিবা এটা কাম নষ্ট হ’ব পাৰে, কিয়নো আপুনি হৃদয়ৰ পৰা সঠিক সিদ্ধান্ত ল’ব নোৱাৰিব। সেয়েহে যদি আপুনি আজি সিদ্ধান্ত ল’ব লগা হয়, আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যৰ সৈতে আলোচনা কৰিব লাগিব আৰু উত্তেজনাৰ সৈতে কোনো সিদ্ধান্ত নল’ব লাগিব। অন্যথা আপুনি ভৱিষ্যতে অনুশোচনা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। আপুনি আপোনাৰ সন্তানক শিকাবলৈ আজি ভ্ৰমণলৈ যাব লগীয়া হ’ব পাৰে, যি আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। আজি যদি আপুনি ভৱিষ্যতৰ বিষয়ে চিন্তা কৰি আপোনাৰ ধন বিনিয়োগ কৰে, আপুনি ভৱিষ্যতে ইয়াক দুগুণ কৰিব আৰু ইয়াক ঘূৰাই পাব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কন্যা ৰাশি- আজিৰ দিনটোয়ে আপোনাৰ ব্যয়ৰ অতিৰিক্ত পৰিমাণ আনিব। আজি আপুনি হঠাতে কিছুমান ব্যয়ৰ সন্মুখীন হ’ব, যিবোৰ আপুনি বিচৰা অবিহনে ব্যয় কৰিব লাগিব। যদি আপুনি আপোনাৰ পত্নীক বজাৰলৈ লৈ আছে, আপুনি আপোনাৰ উপাৰ্জন মনত ৰাখি ইয়াক ব্যয় কৰিব লাগিব। যদি আপুনি নকৰে, আপুনি ভৱিষ্যতে অৰ্থনৈতিক সংকটৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত কাৰোবাৰ সৈতে ধন লেনদেন কৰে, অতি সাৱধানে কৰক, অন্যথা আপোনাৰ ধন ডুব যাব পাৰে আৰু আপোনাৰ নিজৰ কোনোবাই আপোনাক বিশ্বাসঘাতকতা কৰিব পাৰে। সেয়েহে আজি আপুনি সেইবোৰৰ বিষয়ে সজাগ হ’ব লাগিব।

তুলা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা অতি ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। ব্যৱসায় কৰা লোকসকলে আজি আকাংক্ষিত লাভ কৰিব, যি তেওঁলোকক সুখী কৰিব, কিন্তু আপুনি মন কৰিব লাগিব যে আপোনাৰ শত্ৰুসকলে আপোনাক ঈৰ্ষা কৰিব পাৰে, সেয়েহে আজি আপোনাৰ সুখ নিজৰ মাজত সীমিত ৰাখিব। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সন্তানৰ পৰা কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব পাৰে, যি পৰিয়ালটোত এক উৎসৱৰ পৰিৱেশ সৃষ্টি কৰিব। পৰিয়ালৰ সকলো সদস্যক ব্যস্ত দেখা যাব। আজি আপোনাৰ মাতৃৰ চকু সম্পৰ্কীয় বিষ হ’ব পাৰে, সেয়েহে আপুনি মনোযোগ দিব লাগিব। যদি হয় আপুনি চিকিৎসকৰ পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আপুনি তিক্ততাক মিঠালৈ পৰিৱৰ্তন কৰাৰ কলা শিকিব লাগিব, কিয়নো সেইটো আপোনাৰ বাবে প্ৰয়োজনীয় হ’ব। যদি আপুনি আজি ঘৰত বা ব্যৱসায়ত আন কাৰোবাৰ বিষয়ে বেয়া অনুভৱ কৰে, আপুনি ইয়াক আপোনাৰ মনত ৰাখিব লাগিব, তেতিয়াহে আপুনি আপোনাৰ কাম সম্পন্ন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। যদি আপুনি আজি সম্পত্তি ক্ৰয় আৰু বিক্ৰী কৰাৰ কথা ভাবি আছে, তাৰ বাবে আপুনি আপোনাৰ পিতৃৰ পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব আৰু তেওঁৰ আইনী দিশবোৰৰ স্বাধীনতাৰ মাজেৰে যাব লাগিব অন্যথা ভৱিষ্যতে আপোনাক প্ৰতাৰণা কৰা হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- যিসকলে নিযুক্তিৰ দিশত কাম কৰি আছে তেওঁলোকে আজি তেওঁলোকৰ অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি শক্তিশালী কৰিবলৈ কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব পাৰে। আজি তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ মন অনুসৰি কাম বা ব্যৱসায় কৰাৰ সুযোগ পাব পাৰে। আপুনি আজি বন্ধু এজনৰ পৰা এটা উপহাৰ পাব পাৰে। সন্ধিয়া আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সৈতে এক ধৰ্মীয় উৎসৱত যোগদান কৰিব। য’ত আপুনি কিছুমান প্ৰভাৱশালী লোকক লগ পাব আৰু আপুনি কিছু গুৰুত্বপূৰ্ণ তথ্যও পাব পাৰে। যদি আপুনি কাৰোবাক টকা ধাৰ দিছে, আপুনি আজি ঘূৰাই পাব পাৰে, যি আপোনাক সুখী কৰিব। আপুনি পৰিয়ালৰ সকলো সদস্যৰ উচ্চাকাংক্ষা সহজে পূৰণ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

মকৰ ৰাশি- আজি শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে অনুকূল ফলাফল আহিব। কিন্তু তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ ব্যয় নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখিব লাগিব, অন্যথা তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ পিতৃক গালি দিব লগীয়া হ’ব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ আহাৰৰ বিষয়েও সজাগ হ’ব লাগিব, অন্যথা আপোনাৰ পেট সম্পৰ্কীয় সমস্যা হ’ব পাৰে। আপুনি আজি আপোনাৰ দীৰ্ঘদিনীয়া অমীমাংসিত কামবোৰ সম্পূৰ্ণ কৰি সুখী হ’ব। যদি আপোনাৰ আগতে কিছু ঋণ আছিল, আপুনি আজি ইয়াক পৰিষ্কাৰ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ বন্ধুৰ সৈতে পাৰ্টি কৰাৰ কথা ভাবিব পাৰে, কিন্তু সেইক্ষেত্ৰতো আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে সচেতন হ’ব লাগিব।

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বিবাহত ইতিবাচকতা আহিব। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীয়ে কোৱা কথাবোৰ বুজি পাব আৰু কাৰ্যকৰী কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব, যি আপোনাৰ সম্পৰ্ক গভীৰ কৰিব আৰু আপোনাৰ মাজত প্ৰেম বৃদ্ধি কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে বনভোজৰ স্থানলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে, য’ত আপুনি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ সৈতেও পৰামৰ্শ কৰিব লাগিব। যদি চাকৰিয়াল সকলে আজি তেওঁলোকৰ সহকৰ্মীৰ সৈতে তৰ্ক কৰিব লগীয়া পৰিস্থিতি হয়, তেন্তে মনে মনে থকাটো ভাল হ’ব।

মীন ৰাশি- আজি আপুনি স্বাস্থ্য সচেতন হ’ব লাগিব, কিয়নো আজি আপোনাৰ দীৰ্ঘম্যাদী ৰোগ হ’ব পাৰে। যাৰ ফলত আপোনাৰ সমস্যা হ’ব পাৰে, সেয়েহে যদি আজি আপোনাৰ কোনো স্বাস্থ্য সমস্যা আছে, আপুনি লগে লগে চিকিৎসকৰ পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব। আপোনাৰ বিৰোধীসকল আজি সক্ৰিয় থাকিব, সেয়েহে আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব লাগিব, কিয়নো কিছুমান শত্ৰু থাকিব যি আপোনাৰ সৈতে মিঠা কথা কৈ আপোনাৰ পিঠিত চুৰি মাৰিব। সেয়েহে আপুনি তেওঁলোকৰ প্ৰতি সাৱধান হ’ব লাগিব। যদি ভগ্নীৰ সৈতে তৰ্ক হৈছিল, আপোনাৰ সম্পৰ্ক আজি ভাল হ’ব। আপুনি আজি সন্ধিয়া আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ পৰা কিছু ভাল খবৰ শুনিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button