ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ আজিৰ ৰাশিফল

আজিৰ ৰাশিফলঃ ২৬ ডিচেম্বৰ, দেওবাৰ

মেষ ৰাশি- আজি যদি আপুনি ঘৰ বা উদ্যোগ লোৱাৰ বাবে আপোনাৰ ধন বিনিয়োগ কৰে, ই তাৰ বাবে ভাল সময় হ’ব। সেয়েহে আন্তৰিকতাৰে বিনিয়োগ কৰক। যদি বিৰোধীৰ সৈতে কোনো উত্তেজনা থাকে, তেন্তে সেইটোও আজি সমাপ্ত হ’ব। আজি আপোনাৰ পৰিয়াললৈ এজন নতুন অতিথি আহিব পাৰে। আজি যিকোনো ব্যৱসায়িক সমস্যা সমাধান কৰিবলৈ আপুনি আপোনাৰ ভাতৃৰ সৈতে আলোচনা কৰিব লাগিব, অন্যথা আপোনাৰ সমস্যা আগবাঢ়ি যাব পাৰে। সন্ধিয়া আপুনি আজি আপোনাৰ আত্মীয়ৰ ঘৰলৈ যাব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজি আপুনি যিকামেই নকৰক, আপুনি সম্পূৰ্ণ আত্মবিশ্বাসেৰে কৰিব আৰু আপুনি নিশ্চিতভাৱে ইয়াত যথেষ্ট ধন উপাৰ্জন কৰিব। যদি আপুনি বিবাহৰ বাবে যোগ্য, যদি আপোনাৰ ওচৰ চুবুৰীয়াৰ পৰা বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ আহে, আপুনি ইয়াক গ্ৰহণ কৰাৰ আগতে পৰীক্ষা কৰিব লাগিব। আপুনি আজি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে আপোনাৰ সম্পৰ্কত মধুৰতা আনিব। যদি পতি/পত্নীয়ে আজি কোনো পৰামৰ্শ দিয়ে, আপুনি ইয়াক অনুসৰণ কৰিবই লাগিব। আপুনি আজি সন্তানৰ ফালৰ পৰা কিছুমান হতাশাজনক খবৰ শুনিব পাৰে, যাৰ ফলত আপোনাৰ মন অলপ বিচলিত হ’ব। যদি আপুনি আজি কাৰোবাৰ পৰা টকা ধাৰ লোৱাৰ কথা ভাবি আছে, ইয়াক একেবাৰে নল’ব, কিয়নো ইয়াক ঘুৰাবলৈ আপোনাৰ বাবে কঠিন হ’ব।

মিথুন ৰাশি- আজি আপোনাৰ উৎসাহজনক দিন হ’ব। আজি আপুনি যিয়েই নকৰক, আপুনি মন কৰিব লাগিব যে আপুনি কোনো ভুল সিদ্ধান্ত নলয় বা কাৰোবাৰ সম্পৰ্কত কোনো ভুল নকৰে, অন্যথা আপুনি ভৱিষ্যতে অনুশোচনা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। আজি আপোনাৰ প্ৰগতি দেখি আপোনাৰ শত্ৰুসকলেও আপোনাক ঈৰ্ষা কৰিব, কিন্তু আপুনি তেওঁলোকৰ প্ৰতি মনোযোগ নিদিয়াকৈ আগবাঢ়িব লাগিব, কিয়নো তেওঁলোকে নিজৰ মাজত যুঁজ দিব। যদি আপোনাৰ পুৰণি ঋণ আছে, আপুনি আজি ইয়াক আঁতৰাবলৈ সক্ষম হ’ব। আজি আকাংক্ষিত লাভালাভৰ বাবে আপুনি অতি উৎসাহী হৈ নাযাব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে অৰ্থনৈতিক দৃষ্টিকোণৰ পৰা প্ৰগতিৰ দিন হ’ব। যদি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ বাবে আপোনাৰ ধন ফিক্সড ডিপজিট আদিত বিনিয়োগ কৰিব বিচাৰে, আপুনি কৰিব পাৰে। ভৱিষ্যতে সেই ধন তেওঁলোকৰ অধ্যয়নত উপযোগী হ’ব। যদি আপোনাৰ পিতৃৰ চকুত কোনো সমস্যা আছে, তেওঁ বিচলিত হ’ব পাৰে। আপুনি তেওঁৰ পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি পৰীক্ষাত আকাংক্ষিত লাভালাভ লাভ কৰি সুখী হ’ব। সন্ধিয়াৰ সময়ত আজি আপুনি এজন বন্ধুৰ সৈতে ফুৰিবলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- আজি আপোনাৰ প্ৰভাৱ আৰু গৌৰৱ বৃদ্ধি হোৱাৰ দিন হ’ব। কিন্তু আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে সাৱধান হ’ব লাগিব, কিয়নো কিছুমান স্বাস্থ্য সমস্যাই আমনি কৰিব পাৰে। শিক্ষাৰ্থীসকলক আজি এটা নতুন প্ৰতিযোগিতাৰ বাবে প্ৰস্তুতিত ব্যস্ত থকা দেখা যাব। যিসকলে চাকৰিৰ সন্ধানত ঘূৰি ফুৰিছে তেওঁলোকে আজি পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ সহায়ত এক ভাল সুযোগ পাব পাৰে, যি তেওঁলোকক সুখী কৰিব। সন্ধিয়া আপোনাৰ পত্নীৰ স্বাস্থ্য উন্নত হোৱাত আপোনাৰ চাপ অলপ হ্ৰাস হ’ব। যিসকলে ৰাজনীতিৰ দিশে চেষ্টা কৰি আছে তেওঁলোকে আজি কিছুমান উন্নত সুযোগ লাভ কৰিব, যি তেওঁলোকৰ ভৱিষ্যত উজ্জ্বল কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কন্যা ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে এক ডাঙৰ সফলতা হ’ব। আজি আপুনি এখন বাহন কিনিবলৈ উৎসাহিত হ’ব। কিন্তু তাৰ বাবেও আপুনি কিছু সময়ৰ বাবে ৰ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতিও কিছু মনোযোগ দিব লাগিব, অন্যথা আপুনি ভৱিষ্যতে আৰু কিছু সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। যদি আপুনি আজি পৰিয়ালৰ এজন সদস্যক আপোনাৰ মনৰ কথা কয়, তেওঁলোকে ইয়াক শুনিব আৰু বুজি পাব। প্ৰেমিকসকল আজি এক নতুন শক্তিৰে সঞ্চাৰিত হ’ব। আৰু তেওঁলোকে আজি তেওঁলোকৰ ঘৰলৈ এজন যুৱ অতিথি অহাৰ ভাল খবৰ পাব পাৰে।

তুলা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা অতি সফল দিন হ’ব। আপুনি আজি আপোনাৰ দীৰ্ঘদিনীয়া ধন প্ৰাপ্ত কৰি সুখী হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ বাবে কিছু টকাৰ ব্যৱস্থা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতিৰ বিষয়ে শুনি চিকিৎসা ভ্ৰমণলৈ যাব লগীয়া হ’ব পাৰে। আজি সন্ধিয়া আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে ভৱিষ্যতৰ কিছুমান পৰিকল্পনা কৰি অতিবাহিত কৰিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে আনন্দ কৰি কটাব। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে বনভোজ খাবলৈ যোৱাৰ বিষয়েও আলোচনা কৰিব পাৰে। কিন্তু আপুনি তালৈ যাওঁতে মন কৰিব লাগিব যে আপুনি ভাল পোৱা কিবা হেৰুওৱা আৰু চুৰি হোৱাৰ ভয় আছে, সেয়েহে সাৱধান হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ দৈনন্দিন প্ৰয়োজনীয়তা আৰু সুবিধাবোৰ পূৰণ কৰিবলৈ কিছু টকাও খৰচ কৰিব পাৰে। যদি প্ৰেমিকসকলে তেওঁলোকৰ সংগীক তেওঁলোকৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে পৰিচয় কৰাই দিয়া নাই, তেওঁলোকে আজি তেওঁলোকক পৰিচয় কৰাব পাৰে। সামাজিক কাৰ্যসূচীৰ সৈতে জড়িত সকলৰ বাবে আজিৰ দিনটো এটা ভাল দিন হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি আপুনি সন্তানৰ শিক্ষাৰ সৈতে সম্পৰ্কিত যিকোনো ফলাফল পাই সুখী হ’ব। ব্যৱসায়ী সম্প্ৰদায়ে আজি নগদ ধনৰ অভাৱৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে, যি তেওঁলোকক বিচলিত কৰি ৰাখিব। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে পুৰণি বিষয় এটা আলোচনা কৰিব বিচাৰে, এতিয়াই বন্ধ কৰক, অন্যথা ই বেয়া হ’ব পাৰে। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি তেওঁলোকৰ পঢ়াৰ বাবে তেওঁলোকৰ গুৰুসকলৰ পৰা কিছু পৰামৰ্শ বিচাৰিব পাৰে, তেতিয়াহে তেওঁলোকে পৰীক্ষাৰ বাবে আবেদন কৰিব পাৰিব। সন্ধিয়া আপুনি আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে এক ধৰ্মীয় অনুষ্ঠানত উপস্থিত থাকিব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। আজি আপুনি চাকৰিত সকলো সততা আৰু জ্ঞানৰ সৈতে কাম কৰিব আৰু আপোনাৰ বিষয়াসকলৰ নয়নৰ মণি হ’ব, যি আপোনাক দৰমহা বৃদ্ধিৰ দৰে কিছুমান ভাল খবৰ দিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে অৱগত হোৱা উচিত, কিয়নো যদি তেওঁলোকৰ কোনো বিষ আছিল, তেন্তে আপুনি চিকিৎসকৰ পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব। যিসকলে জুৱাত বিনিয়োগ কৰে, তেওঁলোকে আজি তেওঁলোকৰ ধন বিনিয়োগ কৰাৰ আগতে চিন্তা কৰিব লাগিব, অন্যথা তেওঁলোকৰ ধন ডুব যাব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে আনন্দেৰে ভৰি থাকিব। আজি আপোনাৰ ঘৰত এটা শুভ অনুষ্ঠানৰ ওপৰত আলোচনা হ’ব পাৰে, য’ত পৰিয়ালৰ সকলো সদস্যই বৃহৎ প্ৰকাৰে অংশগ্ৰহণ কৰিব। আজি আপুনি কিছুমান গোপন উৎসৰ পৰাও ধন লাভ কৰিব পাৰে, যি আপোনাক সুখী কৰিব। আজি আপোনাক পৰিয়ালৰ এজন সদস্যক দিয়া প্ৰতিশ্ৰুতি পূৰণ কৰা দেখা যাব। যদি আপুনি আজি নতুন ঘৰ, বাহন আদি কিনিব বিচাৰে, তেন্তে সেইটোও এটা ভাল দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ পৰা ভাল খবৰ শুনিব পাৰে, য’ত তেওঁলোকৰ প্ৰগতি, বৃদ্ধি আদি অন্তৰ্ভুক্ত থাকিব পাৰে। শিক্ষাৰ্থীসকলে মনোযোগ দিব লাগিব আৰু অধ্যয়ন কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে তেওঁলোকে সফলতা প্ৰাপ্ত কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

মীন ৰাশি- আজি আপুনি কৰা কিবা এটা সম্পাদন কৰিবলৈ কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে, তেতিয়াহে আপুনি আপোনাৰ উদ্দেশ্য পূৰণ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব, যি আপোনাক সুখী কৰিব। আজি আপোনাৰ সৰু ভাতৃ-ভগ্নীৰ সৈতে আপোনাৰ সম্পৰ্ক সৌহাৰ্দ্যপূৰ্ণ হ’ব। যদি পৰিয়ালত বিতৰ্ক হৈছিল, তেন্তে সেইটোও আজি সমাপ্ত হ’ব। প্ৰেমিকসকল আজি এক নতুন শক্তিৰে সঞ্চাৰিত হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ পৰা কিছু ভাল খবৰ শুনিব পাৰে। আজি আপোনাৰ সাহসেৰে আপুনি যি কাম শেষ কৰে, আপুনি নিশ্চিতভাৱে সফল হ’ব। যদি আপুনি আজি এটা নতুন ব্যৱসায় কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে, তাৰ বাবে ভাল হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button