ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ আজিৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৫ ডিচেম্বৰ, শনিবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ এক আত্মবিশ্বাসৰ দিন হ’ব। যি আপোনাক এনে কাম কৰিবলৈ বাধ্য কৰিব যিবোৰ আপুনি প্ৰায়ে এৰাই চলিছিল। আপুনি সেই কামবোৰ সম্পূৰ্ণ কৰিব লাগিব আৰু আপুনি নিশ্চিতভাৱে সেইবোৰৰ পৰা লাভান্বিত হ’ব, যি আপোনাক সুখী কৰিব। আজি আপুনি ব্যৱসায়ৰ সন্দৰ্ভত কম দূৰত্ব ভ্ৰমণ কৰিব লাগিব পাৰে, যি আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ ভগ্নীৰ বিবাহৰ বাধাবোৰ আঁতৰাবলৈ এজন জ্যেষ্ঠ সদস্যৰ পৰামৰ্শ ল’ব পাৰে। আপুনি আজি ব্যৱসায়ত লাভ কৰি সুখী হ’ব। আজি আপোনাৰ এজন বন্ধুৱে আপোনাক টকা বিচাৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি আপুনি এটা পৈতৃক সম্পত্তি লাভ কৰি সুখী হ’ব, যি আপোনাৰ সম্পদ বৃদ্ধি কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে কিছুমান বিষয়ত কথা পাতিব। আপোনাৰ বক্তব্যৰ মধুৰতা বজাই ৰাখিব। অন্যথা আপোনাৰ প্ৰিয়জনে আপুনি কোৱা কথাবোৰ মনত ৰাখিব পাৰে। আজি আপুনি এজন পুৰণি বন্ধুক লগ পাব, যি কিছুমান পুৰণি অভিযোগ আঁতৰ কৰাৰ বিষয়ে আলোচনা কৰিব পাৰে। আজি ব্যৱসায়ত চূড়ান্ত হ’বলৈ চুক্তি এটা বিফল হোৱাৰ বাবে আপুনি অলপ বিচলিত হ’ব পাৰে, কিন্তু আপুনি আকাংক্ষিত লাভালাভ প্ৰাপ্ত কৰি সুখী হ’ব।

মিথুন ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে বিভ্ৰান্তিৰ দিন হ’ব, যাক আপুনি গোটেই দিনটো আঁতৰোৱাত অতিবাহিত কৰিব। আজি পৰিয়ালত কিছুমান সমস্যা থাকিব পাৰে, যি আপোনাক বিভ্ৰান্ত কৰি ৰাখিব। কিন্তু আজি আপুনি আপোনাক সন্ধিয়া কথা পাতি ব্যস্ত ৰাখিব পৰা সকলো সমস্যাৰ সমাধান বিচাৰি পাব পাৰে। আজি আপুনি নিজকে সুস্থ ৰাখিবলৈ যোগ, জিমলৈও যাব লাগিব, তেতিয়াহে আপুনি নিজকে সুস্থ ৰাখিব পাৰিব। যদি পৰিয়ালৰ সদস্য এজনৰ স্বাস্থ্য হ্ৰাস হয়, আপুনি সেইবোৰৰ বিষয়ে সজাগ হ’ব লাগিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজি আপোনাৰ আধ্যাত্মিক ক্ষেত্ৰত প্ৰগতিৰ দিন হ’ব। আজি যদি আপোনাৰ চকুত সমস্যা আছে, আপুনি ইয়াৰ বিশেষ যত্ন ল’ব লাগিব। টিভি, ম’বাইল, লেপটপ আদিৰ পৰা অলপ দূৰত্ব ৰাখিব। আজি আপুনি কিছুমান অপ্ৰয়োজনীয় ব্যয়ত ভুগিব পাৰে, সেয়েহে আপুনি উপাৰ্জনৰ কথা মনত ৰাখি ব্যয় কৰিব লাগিব, অন্যথা ভৱিষ্যতে আপোনাৰ সমস্যা হ’ব পাৰে। আজি আপুনি ব্যৱসায়ত এটাৰ পিছত এটা লাভৰ বাবে নতুন সুযোগ লাভ কৰি থাকিব। কিন্তু আপুনি সেইবোৰ চিনাক্ত কৰিব লাগিব আৰু সেইবোৰ কাৰ্যকৰী কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে আপুনি সেইবোৰৰ সুবিধা ল’বলৈ সক্ষম হ’ব।

সিংহ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ ভাতৃ-ভগ্নীৰ পৰা উপকৃত হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ ভাতৃ-ভগ্নীৰ পৰা কিছুমান আনন্দদায়ক খবৰ শুনিব, য’ত আপুনি টকা লাভ কৰিব পাৰে। আজি পৰিয়ালৰ সদস্যসকলে আপোনাৰ বাবে এটা আচৰিত অনুষ্ঠান আয়োজন কৰিব পাৰে। যদি পৰিয়ালত বিবাহযোগ্য ব্যক্তি থাকে, তেন্তে আজি তেওঁলোকৰ বাবে ভাল বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ আহিব। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ সন্তানক এটা নতুন পাঠ্যক্ৰমত নামভৰ্তি কৰিব বিচাৰে, এইটো ভাল দিন। শ্বেয়াৰ বজাৰত বিনিয়োগ কৰা সকলৰ বাবে এইটো এটা ভাল দিন হ’ব। তেওঁলোকে ভৱিষ্যতৰ তুলনাত দুগুণ টকা পাব পাৰে। কিন্তু আজি আপুনি কাৰো প্ৰভাৱত কোনো ব্যৱসায়িক সিদ্ধান্ত ল’ব নালাগে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কন্যা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা গুৰুত্বপূৰ্ণ দিন হ’ব। আজিৰ দিনটো কামৰ ক্ষেত্ৰত এটা দিন হ’ব, যিয়ে আপোনাৰ সন্মান আনিব। আপুনি আজি আপোনাৰ পিতৃৰ পৰা কিছু গুৰুত্বপূৰ্ণ পৰামৰ্শ বিচাৰিব পাৰে। আজি আপোনাক কামৰ ক্ষেত্ৰত এটা কাম দিয়া হ’ব পাৰে, য’ত আপুনি ব্যস্ত থাকিব। কিন্তু ব্যস্ত সময়সূচীৰ মাজত আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ বাবে সময় উলিয়াব পাৰিব, যি পৰিয়ালৰ সদস্যসকলকো সুখী কৰিব। প্ৰেমিকসকলৰ আজি তেওঁলোকৰ সংগীৰ সৈতে মতবিৰোধ হ’ব পাৰে। যদি এনে হয়, আপুনি আপোনাৰ বক্তব্যৰ মধুৰতা হেৰুৱাব নালাগে। সন্ধিয়া যদি চুবুৰীয়াত বিতৰ্ক হয়, আপুনি ওলাই নোযোৱাটো ভাল হ’ব।

তুলা ৰাশি- যিসকলে নিযুক্তিৰ দিশত চেষ্টা কৰি আছে তেওঁলোকৰ বাবে আজিৰ দিনটো এটা ভাল দিন হ’ব। আজি তেওঁলোকে কিছুমান ভাল সুযোগ পাব, যি তেওঁলোকৰ অৰ্থনৈতিক অৱস্থা ভাল কৰিব। প্ৰেমিকসকলে আজি প্ৰিয়জনৰ আত্মীয়ৰ ফালৰ লোকসকলক লগ পোৱাৰ সুযোগ পাব। আজি শিক্ষাৰ্থীসকলে তেওঁলোকৰ দুৰ্বল বিষয়টো অধ্যয়ন কৰিব লাগিব। আপুনি আজি ব্যৱসায়ৰ বাবে কিছু ভাল খবৰ পাই সুখী হ’ব। যদি আপুনি অংশীদাৰীত্বত এটা ব্যৱসায় কৰিছে, তেন্তে সেইটোৱেও আজি আপোনাক যথেষ্ট লাভালাভ দিব পাৰে। সন্ধিয়াৰ সময়ত আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে বনভোজৰ স্থানলৈ যাব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপোনাৰ স্বাস্থ্য কিছু পৰিমাণে হ্ৰাস হ’ব পাৰে, সেয়েহে আপুনি আজি খোৱা পৰিহাৰ কৰিব লাগিব। আজি আপুনি স্বাস্থ্য হ্ৰাসৰ বাবে কিছুমান ব্যৱসায়িক লেনদেন পিছুৱাই দিব পাৰে, কিন্তু আপুনি এনে কৰাৰ আগতে, আপুনি মন কৰিব লাগিব যে ই জৰুৰী হয় নে নহয়। অন্যথা ই ভৱিষ্যতে আপোনাৰ বাবে সমস্যা সৃষ্টি কৰিব। সন্ধিয়া আজি আপোনাৰ ঘৰলৈ অতিথি সাক্ষাত হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজি আপোনাৰ বিবাহত কিছু পৰিৱৰ্তন আহিব পাৰে, যি আপোনাক সুখী কৰিব। প্ৰেমিকসকলে তেওঁলোকৰ পত্নীক আজি বাহিৰলৈ লৈ যাব পাৰে আৰু তেওঁলোকক এটা উপহাৰ দিব পাৰে। সন্ধিয়া, আপুনি আজি কাৰোবাৰ পৰা কিছু ভাল খবৰ শুনিব পাৰে। যদি আপুনি আগতে কাৰোবাক টকা ধাৰ দিছিল, আপুনি আজি ইয়াক ঘূৰাই পাব পাৰে, যি আপোনাৰ বিত্তীয় পৰিস্থিতি শক্তিশালী কৰিব আৰু আপোনাক আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ আশা-আকাংক্ষা পূৰণ কৰাত সহায় কৰিব।

মকৰ ৰাশি- আজি আপুনি টকা লেনদেন কৰাৰ আগতে আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ বিষয়ে ভাবিব লাগিব। যদি আপুনি আজি কাৰোবাৰ পৰা টকা ধাৰ লৈছে, আপুনি ভৱিষ্যতে ইয়াত আৱদ্ধ হ’ব পাৰে আৰু ইয়াক আঁতৰ কৰাটো আপোনাৰ বাবে কঠিন হ’ব। আজি আপুনি পৰিচিত কাৰোবাৰ পৰা দুখৰ খবৰ শুনি আকস্মাত ভ্ৰমণলৈ যাব লগীয়া হ’ব পাৰে, যি আপোনাক মানসিক চাপত পেলাব। আজি আপুনি কোনোবাই আৱেগৰ পৰা কিবা কোৱাৰ আগতে ভাবিব লাগিব। যদি আপুনি নকৰে, আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যই সেইটো মনত ৰাখিব পাৰে। সন্ধিয়াৰ সময়ত আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে কিছু আলোচনা কৰিব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ পাৰিবাৰিক জীৱন সলনি কৰিবলৈ পৰিয়ালৰ এজন জ্যেষ্ঠ সদস্যৰ পৰামৰ্শ ল’ব পাৰে। চৰকাৰী কৰ্মচাৰীসকলে আজি তেওঁলোকৰ বিষয়াসকলৰ পৰা কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব পাৰে। য’ত তেওঁলোকে দৰমহা বৃদ্ধিৰ দৰে তথ্য প্ৰাপ্ত কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ বহুতো শত্ৰুক পৰাস্ত কৰিবলৈ আপোনাৰ বুদ্ধি ব্যৱহাৰ কৰিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ শিক্ষাৰ অসুবিধাবোৰ দূৰ কৰিবলৈ পৰিয়ালৰ সদস্য এজনৰ পৰামৰ্শ ল’ব পাৰে। শিক্ষাৰ্থীসকলে যদি বিদেশৰ পৰা শিক্ষা গ্ৰহণ কৰিব বিচাৰে, তেন্তে আজি আবেদন কৰিব পাৰে।

মীন ৰাশি- আজি আপুনি এখন নতুন বাহনৰ সুখ পাব। আজি আপোনাৰ নতুন বাহন এখন প্ৰাপ্ত কৰাৰ আকাংক্ষা পূৰণ হ’ব, যি আপোনাক সুখী কৰিব। আজি যদি আপুনি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ আশীৰ্বাদত এটা নতুন কামত যোগদান কৰে, আপুনি নিশ্চিতভাৱে ইয়াত সফলতা লাভ কৰিব। কিন্তু আজি আপোনাৰ স্বাস্থ্য অলপ বিশৃংখল হ’ব পাৰে, সেয়েহে আজি আপুনি বাহিৰত খোৱা পৰিহাৰ কৰিব লাগিব। সন্ধিয়া আপুনি ব্যৱসায়িক চুক্তি এটা চূড়ান্ত কৰাৰ বিষয়ে আপোনাৰ এজন বন্ধুৰ সৈতে আলোচনা কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button