ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ আজিৰ ৰাশিফল

আজিৰ ৰাশিফলঃ মংগলবাৰ, ২৫ জানুৱাৰী

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ আচৰণৰ বিষয়ে চিন্তিত হ’ব পাৰে। সেয়েহে আজি আপুনি তেওঁলোকৰ সংগৰ প্ৰতি বিশেষ মনোযোগ দিব লাগিব আৰু তেওঁলোকৰ বৰ্ধিত ব্যয়ৰ ওপৰত বাধা দিব লাগিব, অন্যথা তাৰ বাবে আপুনি পিছত বিচলিত হ’ব লগীয়া হ’ব পাৰে। আজি যদি কোনোবাই আপোনাক ব্যৱসায়ত পৰামৰ্শ দিয়ে, তেন্তে আপোনাৰ বুদ্ধিমত্তা ব্যৱহাৰ কৰি সিদ্ধান্ত লোৱাটো আপোনাৰ বাবে ভাল হ’ব, অন্যথা আপুনি পিছত অনুশোচনা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। সৃষ্টিশীল দৃষ্টিকোণৰ পৰা কৰা প্ৰচেষ্টাত আপুনি নিশ্চিতভাৱে আজি সফলতা লাভ কৰিব। প্ৰেমিকসকলে আজি তেওঁলোকৰ সংগীক তেওঁলোকৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে পৰিচয় কৰাব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক সুখৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সমৰ্থন আৰু ঘনিষ্ঠতা লাভ কৰিব। যাৰ বাবে আপোনাৰ বিত্তীয় পৰিস্থিতি শক্তিশালী হ’ব। যদি শিক্ষাৰ্থীসকলে পৰীক্ষাৰ বাবে আবেদন কৰিছিল, তেন্তে আজি তেওঁলোকেও ফলাফল লাভ কৰিব পাৰে। আপুনি ভৱিষ্যতৰ বাবে আপোনাৰ সম্পদ সংগ্ৰহ কৰিব লাগিব, অন্যথা আপুনি পিছত বিচলিত হ’ব লগীয়া হ’ব পাৰে। আজি যদি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যক বজাৰ কৰিবলৈ লৈ যায়, তেন্তে আপোনাৰ পকেটৰ যত্ন লৈ টকা খৰচ কৰক, অন্যথা আপুনি পিছত চিন্তা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। যিসকলে নতুন সম্পত্তি কিনিব বিচাৰে, আজি এক ভাল দিন হ’ব।

মিথুন ৰাশি- আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ খ্যাতি বৃদ্ধিৰ দিন হ’ব। আজি আপোনাৰ ঘৰতো উপযোগী সামগ্ৰী বৃদ্ধি হ’ব, যাৰ বাবে আপুনি কিছু টকাও খৰচ কৰিব। যদি দীৰ্ঘদিন ধৰি সম্পৰ্কত বিতৰ্ক চলি আছিল, তেন্তে সেইটোও সমাধান কৰা হ’ব, যাৰ বাবে সম্পৰ্কত ঘনিষ্ঠতা থাকিব। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ বিষয়ে কিবা বেয়া পাব পাৰে। আজি আপুনি সন্ধিয়াটো আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ সেৱাত কটাব। সন্তানৰ পৰা আপুনি আজি কিছুমান হৰ্ষবৰ্ধন বাতৰি শুনিবলৈ পাব পাৰে, যিবোৰ আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি অপেক্ষা কৰি আছে। আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়িক পৰিকল্পনাৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব লাগিব, তেতিয়াহে আপুনি সেইবোৰৰ পৰা লাভ কৰিব পাৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- যিসকলে দীৰ্ঘদিন ধৰি চাকৰিৰ সন্ধানত ঘূৰি ফুৰিছে, আজি তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ সহায়ত এক উন্নত সুযোগ লাভ কৰিব পাৰে, যাৰ বাবে তেওঁলোক সুখী হ’ব। আজি ৰাজনীতিৰ দিশত কাম কৰা লোকসকলক তেওঁলোকৰ পূৰ্বৰ কামৰ বাবে সন্মানিত কৰিব পাৰে। যাৰ বাবে আপোনাৰ জনসমৰ্থন বৃদ্ধি পাব। কিন্তু আপুনি আপোনাৰ আচৰণৰ মধুৰতা বজাই ৰাখিব লাগিব, অন্যথা মানুহে আপোনাৰ ওপৰত খং কৰিব পাৰে। যদি আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলক বনভোজলৈ লৈ যোৱাৰ কথা ভাবি আছে, তেন্তে ইয়াত কিছু সময় ৰোৱা ভাল। কিয়নো আজি আপোনাৰ ওচৰত থকা কিবা হেৰুওৱা আৰু চুৰি হোৱাৰ ভয় আছে, সেয়েহে সাৱধান হওক।

সিংহ ৰাশি- আজি কৰ্মক্ষেত্ৰত আপোনাৰ সংগীয়ে এটা উপহাৰ দিব পাৰে, যাৰ বাবে আপুনি সুখী হ’ব। যদি আপুনি আপোনাৰ এজন সহকৰ্মীৰ পৰা টকা ধাৰ লোৱাৰ কথা ভাবি আছে, তেনেহ’লে কিছু সময়ৰ বাবে ইয়াত থকাটো ভাল। কিয়নো ইয়াক আঁতৰ কৰাটো আপোনাৰ বাবে কঠিন হ’ব। আজি যদি আপুনি সন্তানৰ ভৱিষ্যতৰ বাবে কোনো পৰিকল্পনা কৰে, তেন্তে আপুনি পত্নীৰ সৈতে আলোচনা কৰিব লাগিব, অন্যথা পত্নীয়ে আপোনাৰ ওপৰত খং কৰিব পাৰে। যদি পৰিয়ালত দীৰ্ঘদিন ধৰি বিয়পি থকা বিবাদ হৈছিল, তেন্তে আজি সেইটোও বহু দূৰত থাকিব। সন্ধিয়া আজি আপুনি এটা ধৰ্মীয় অনুষ্ঠানত উপস্থিত থাকিব পাৰে, য’ত আপোনাৰ কিছু ধনো খৰচ কৰা হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কন্যা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক ব্যস্ত দিন হ’ব। কিন্তু আপোনাৰ অসাৰ্থকতাৰ ভিৰ হ’ব, যাৰ বাবে আপুনিও বিচলিত হ’ব আৰু আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ গুৰুত্বপূৰ্ণ কামবোৰো এৰি যাব। যাৰ বাবে আপুনি পিছত অনুশোচনা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। ব্যস্ততাৰ বাবে আজি আপোনাৰ মুৰৰ বিষ, ভাগৰ আদিৰ দৰে সমস্যা হ’ব পাৰে, যাৰ বাবে আপোনাৰ চাপো থাকিব। আপুনি আজি আপোনাৰ মাতৃৰ সৈতে কথা পাতি সামাজিক ক্ষেত্ৰত কাম কৰি থকা সকলৰ সৈতে কথা পাতি চাপ হ্ৰাস কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আপোনাক আজি কিছুমান নতুন কাম আৱণ্টন কৰা হ’ব পাৰে, যিটো আপুনি আপোনাৰ সামৰ্থ্যৰে সময়ত সম্পূৰ্ণ কৰিব।

তুলা ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে প্ৰগতিৰ দিন হ’ব। কিয়নো আপুনি আজি যি কাম কৰে, আপুনি নিশ্চিতভাৱে ইয়াত সফলতা লাভ কৰিব, সেয়েহে আজি আপুনি একেটা কাম কৰিবলৈ চেষ্টা কৰা উচিত, যিটো আপোনাৰ বাবে অতি প্ৰিয়। যদি শিক্ষাৰ্থীসকলে যিকোনো প্ৰতিযোগিতাত অংশগ্ৰহণ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰি আছে, তেন্তে তেওঁলোকৰ প্ৰচেষ্টা সফল হ’ব। আজি সামাজিক কাৰ্যসূচীত সন্তানৰ বৰ্ধিত আগ্ৰহ দেখি আপোনাৰ মন সুখী হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ কথা বুজিব লাগিব, তেতিয়া আপোনাৰ সম্পৰ্ক গভীৰ হ’ব, যাৰ বাবে আপোনালোক দুয়োৰে মাজৰ দূৰত্ব কম হ’ব। যিসকলে জ্যেষ্ঠ সদস্যৰ পৰামৰ্শ লৈ তেওঁলোকৰ ধন বিনিয়োগ কৰে, তেওঁলোকে নিশ্চিতভাৱে লাভালাভ পাব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপোনাৰ ঘৰত এক শুভ মাংগলিক কাৰ্যসূচীৰ ওপৰত আলোচনা হ’ব পাৰে, য’ত পৰিয়ালৰ সকলো সদস্যই বৃহৎ প্ৰকাৰে অংশগ্ৰহণ কৰিব। আজি অবিবাহিত লোকসকলৰ বাবে এটা ভাল প্ৰস্তাৱ আহিব পাৰে। আজি আপোনাৰ পৰিচিত ব্যক্তিৰ পৰা সময়মতে সহায় নোপোৱাৰ বাবে আপোনাৰ মন হতাশাগ্ৰস্ত হ’ব। আজি আপুনি এটা সাংস্কৃতিক উৎসৱতো অংশগ্ৰহণ কৰিব পাৰে। যিসকলে আজি তেওঁলোকৰ সন্তানৰ সৈতে এটা নতুন ব্যৱসায় কৰিব বিচাৰে, তেওঁলোকে এইটো কৰিব পাৰে, আজি তাৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। সন্ধিয়া আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীক শহুৰেকৰ পক্ষৰ লোকসকলক লগ কৰিবলৈ লৈ যাব পাৰে। য’ত আপুনি আপোনাৰ বক্তব্যৰ মধুৰতা বজাই ৰাখিব লাগিব, অন্যথা কোনোবাই আপোনাৰ বিষয়ে কিবা বেয়া বিবেচনা কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজি আপোনাৰ আত্মসন্মান বৃদ্ধি হোৱাৰ দিন হ’ব। কিন্তু বিবাহিত লোকসকলে আজি কিছু চাপ পাব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ যিকোনো কামৰ বাবে অনুশোচনা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত সিদ্ধান্ত ল’ব লগা হয়, তেন্তে আপোনাৰ বুদ্ধিমত্তা ব্যৱহাৰ কৰক আৰু কাৰোবাৰ কথালৈ নাহিব, অন্যথা আপুনি পিছত সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব লগা হ’ব পাৰে। আজি আনক সহায় কৰোঁতে আপুনিও যত্ন ল’ব লাগিব, যাতে মানুহে ইয়াক আপোনাৰ স্বাৰ্থপৰতা বুলি বিবেচনা নকৰে। সেয়েহে কামটো আপোনাৰ কামৰ পৰা আঁতৰত ৰখা ভাল হ’ব। আজি আপুনি সন্ধিয়াটো আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ সেৱাত কটাব, যি আপোনাক মানসিক শান্তি প্ৰদান কৰিব।

মকৰ ৰাশি- আজি আপোনাৰ যিকোনো কাম সম্পূৰ্ণ হ’লে আপোনাৰ আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি হ’ব, যাৰ বাবে আপুনি ফুলিব নালাগিব। কিন্তু আজি আপুনি এইটো কৰিব নালাগে। যদি আপুনি এনে কৰে, আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যই আপোনাৰ প্ৰগতি দেখি ঈৰ্ষা কৰিব পাৰে। যদি কামৰ সৈতে সম্পৰ্কিত লোকসকলে এটা আংশিক-সময়ৰ কাম কৰাৰ কথা ভাবি আছে, তেনেহ’লে তেওঁলোকক ইয়াত অংশীদাৰ কৰা পৰিহাৰ কৰা ভাল, অন্যথা আপোনাক প্ৰতাৰণা কৰিব পাৰে। আজি যদি আপুনি আপোনাৰ অৰ্থনৈতিক স্থিতি শক্তিশালী কৰিবলৈ কিবা কৰে, আপুনি নিশ্চিতভাৱে ইয়াত সফলতা অৰ্জন কৰিব। যদি আজি আপুনি সম্পত্তি ক্ৰয় কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে, তেন্তে ইয়াৰ স্থাৱৰ আৰু অস্থাৱৰ দিশবোৰ মুক্তভাৱে পৰীক্ষা কৰক, অন্যথা আপুনি পিছত অনুশোচনা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপোনাৰ খ্যাতি বৃদ্ধিৰ দিন হ’ব। বিবাহিত জীৱন সুখী হ’ব। যদি প্ৰেমিকসকলৰ মাজত কোনো বাধা চলি আছে, তেন্তে সেইটোও আজি শেষ হ’ব। আজি আপুনি আন কাৰোবাৰ ঘটনাৰ বিষয়ে কোৱাৰ আগতে ভাবিব লাগিব, অন্যথা তেওঁলোকে ইয়াক শুনিবলৈ পাব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে কৰবালৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনাও কৰিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ দীৰ্ঘদিন ধৰি স্থগিত হৈ থকা সম্পদৰ বাবে সুখী হ’ব, যাৰ বাবে আপোনাৰ বিত্তীয় স্থিতিও শক্তিশালী হ’ব আৰু আপুনি ভৱিষ্যতৰ বাবে আপোনাৰ কিছু সম্পদ সংগ্ৰহ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

মীন ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ কোনো সদস্যৰ ভৱিষ্যত সম্পৰ্কীয় সিদ্ধান্ত আৱেগিকভাৱে ল’ব নালাগে, অন্যথা পিছত ই আপোনাৰ বাবে বেদনাদায়ক হ’ব পাৰে আৰু আজি আপুনি আপোনাৰ আচৰণতো মধুৰতা বজাই ৰাখিব লাগিব, অন্যথা আপোনাৰ আচৰণৰ বাবে পৰিয়ালৰ সদস্যসকল বিচলিত হ’ব আৰু পৰিয়ালৰ এজন সৰু সদস্যইয়ো আজি আপোনাৰ সৈতে তৰ্ক কৰিব পাৰে। আজি ব্যৱসায়ত আপোনাৰ মন অনুসৰি লাভ কৰা লাভালাভৰ বাবে আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ সকলো উচ্চাকাংক্ষা পূৰণ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। যদি শিক্ষাৰ্থীসকলে দীৰ্ঘদিন ধৰি তেওঁলোকৰ এটা দুৰ্বল বিষয় ধৰি ৰাখিছিল, তেন্তে আজি তেওঁলোকে সেই বিষয়ত সফলতা লাভ কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button