ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ আজিৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ দেওবাৰ, ২৩ জানুৱাৰী

মেষ ৰাশি- আপুনি পৰিয়ালৰ সদস্য বা সন্তানৰ আচৰণত আপুনি অসন্তুষ্ট হ’ব পাৰে। পত্নী বা প্ৰেম সংগীসকলেও আপোনাক এনে ধৰণৰ আচৰণত বিচলিত কৰিব পাৰে। আজি আপুনি নিবিচাৰিলেও আনৰ বাবে অসুবিধাজনক কিবা কৰিব লাগিব।

বৃষ ৰাশি- আপোনাৰ কিছু সামগ্ৰী ক্ৰয় কৰাৰ সময় আহি পৰিছে। যদি আপুনি উদ্যোগিক খণ্ডত বিনিয়োগ কৰাৰ চিন্তা কৰিছে, তেন্তে এই সময় ভাল। আপুনি আজি পত্নীৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব।

মিথুন ৰাশি- আপুনি মানুহৰ মাজত যি ধৰণৰ পৃষ্ঠভূমি সৃষ্টি কৰিছে, তাৰ বলত আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। জনসাধাৰণৰ সদিচ্ছাও জাগ্ৰত হ’ব। দুপৰীয়াৰ ভিতৰত অৰ্থনৈতিক সংকোচবোৰো আঁতৰ হ’ব। কিন্তু লেহেম কামৰ ফলত মানসিক চাপ হ’ব পাৰে। সকলোবোৰৰ দ্বৈত অৰ্থ আছে, সাৱধান হওক।

কৰ্কট ৰাশি- আজি ৰাতিপুৱাৰ পৰা আপোনাৰ বাবে কিছুমান প্ৰতিকূল সময় চলি আছে। আজি আপোনাৰ স্বাস্থ্যজনিত সমস্যাও হ’ব পাৰে। দিনটোৰ প্ৰথম ভাগত চিকিৎসকক লগ কৰা ভাল হ’ব, তাৰ পিছত আপুনি আপোনাৰ নিয়মীয়া কাম কৰিব।

সিংহ ৰাশি- আজিকালি সকলো ঠিকেই চলি আছে। ব্যৱসায়িক পৰিস্থিতি উন্নত হৈ আছে। চাকৰিত আপোনাৰ স্থিতিও শক্তিশালী হৈ থাকিব। জ্যেষ্ঠ বিষয়া আপোনাৰ কামত সন্তুষ্ট হ’ব। বিৰোধী আৰু সমালোচকসকলৰ হৃদয় এতিয়াও দু: চিন্তাৰে ভৰি আছে। গতিকে সাৱধান হ’ব।

কন্যা ৰাশি- কোনো সময়ত যেতিয়া আপুনি ভাল মেজাজত থাকে, আপুনি আপোনাৰ প্ৰিয়জনৰ সৈতে ভাল সময় অতিবাহিত কৰিব। এইটোৱে তোষামোদৰ সুবিধাও লয়, যি প্ৰকৃততে ঘূৰি যায় আৰু আপোনাক বেয়া কৰে। আপুনি আজি আপোনাৰ সময় এনে লোকসকলৰ মাজত কটাব। যোগ্য ব্যক্তিৰ বাবে ভাল কাম কৰিব। বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে আলোচনা হ’ব।

তুলা ৰাশি- শিক্ষাৰ্থীসকলে পৰীক্ষা বা প্ৰতিযোগিতাৰ বাবে সাজু থাকিব লাগিব। যদি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত চুক্তি চূড়ান্ত কৰিব বিচাৰে, তেন্তে আজিৰ দিনটোত কৰিব। বাকী কামবোৰৰ বাবে দুপৰীয়ালৈকে ভাল প্ৰগতি চলি আছে।

বৃশ্চিক ৰাশি- কেতিয়াবা কিছুমান কাম আপোনাৰ চিন্তাধাৰাৰ বিপৰীতে যায়। আপুনি ভদ্ৰলোক বুলি গণ্য কৰা ব্যক্তিজন প্ৰতাৰিত হয়। আজিও একেধৰণৰ ঘটনা ঘটিব। বাকীখিনি এক মিশ্ৰিত ফলপ্ৰসূ দিন। এটা ভাল কামে খং হ্ৰাস কৰিব আৰু ভাল খবৰ লাভ কৰি হতাশা দূৰ হ’ব।

ধনু ৰাশি- বহুদিন ধৰি আপুনি কিছুমান ক্ষুদ্ৰ কাম ভাঙি আচৰিত হৈ আছে। আপোনাৰ কাম আজি উন্নত হ’ব পাৰে। তথাপিও যিকোনো আৱৰ্জনাৰ ভয় বা সন্দেহে আপোনাৰ মনক বিচলিত কৰি ৰাখিব পাৰে। আবেলি দৌৰিলে বিক্ষিপ্ত লাভালাভ হ’ব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- আজিৰ দিনটো কিছু পৰিমাণে তথ্যপূৰ্ণ আৰু আপোনাৰ বৌদ্ধিক ক্ষমতা বৃদ্ধি কৰিব। ভাল গণ্যমান্য ব্যক্তিসকলৰ সৈতে এখন বৈঠক হ’ব আৰু দিনটো এটা ডাঙৰ লাভালাভৰ আশাত অৰ্থপূৰ্ণ দেখা যাব। প্ৰিয়জনৰ পৰা ভাল খবৰ আহিব আৰু ধৰ্মীয় কামৰ পৰিকল্পনা কৰোঁতে আপোনাৰ পৰামৰ্শ লোৱা হ’ব।

কুম্ভ ৰাশি- বৰ্তমান সকলো কাম সময়মতে দৃষ্টিভংগী আৰু সময়মতে নিষ্পত্তি কৰাৰ সময় আছে। অৱশ্যে নিজৰ কিছুমান লোকেও আপোনাৰ চিন্তা বৃদ্ধি কৰিব পাৰে। যদি আপুনি প্ৰেমৰ ৰোমাঞ্চৰ ফান্দত পৰে, দ্ৰুত সিদ্ধান্ত লওক।

মীন ৰাশি- আপোনাৰ স্বাস্থ্য আজি ভাল নহ’ব। দিনটোৰ প্ৰথম ভাগত একেলগে আপোনাৰ সন্মুখত বহুতো কাম ওলমি থাকিব। যিমান দূৰ সম্ভৱ গুৰুত্বপূৰ্ণ কামবোৰ সম্পূৰ্ণ কৰিব। আবেলি আকৌ সময়টো সঠিক নহয়। কৰা কামত বাধা থাকিব পাৰে আৰু মানসিক হতাশা সন্ধিয়ালৈকে অব্যাহত থাকিব। বন্ধুবৰ্গৰ সহযোগিতা বিচৰাটো প্ৰয়োজনীয় হ’ব।

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button