ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ আজিৰ ৰাশিফল

আজিৰ ৰাশিফলঃ শনিবাৰ, ২২ জানুৱাৰী

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে কিছু চিন্তাজনক দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ শিক্ষাৰ বিষয়ে চিন্তিত হ’ব, যাৰ বাবে আপুনি কাৰোবাৰ পৰামৰ্শ ল’ব পাৰে। কিন্তু আপুনি সঠিক পৰামৰ্শ ল’বলৈ আপুনি ইয়াৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব লাগিব, তেতিয়াহে আপুনি ইয়াক অনুসৰণ কৰা উচিত। আজি আপুনি উদ্বেগৰ বাবে অলপ খিংখিঙীয়া হ’ব, যাৰ ফলত পৰিয়ালৰ সদস্যসকলেও আপোনাৰ ওপৰত খং কৰিব পাৰে। কিন্তু আজি আপুনি এইটো কৰিব নালাগে। ব্যৱসায় কৰা লোকসকলে আজি যথেষ্ট লাভালাভ লাভ কৰিব, যি তেওঁলোকক সুখী কৰিব। আপুনি আজি সন্ধিয়া বন্ধুৰ ঘৰলৈ যাব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে সচেতন হ’ব লাগিব। আনকি আপোনাৰ সামান্য সমস্যা থাকিলেও, আপুনি চিকিৎসকৰ পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব, অন্যথা ই পিছত এক ডাঙৰ ৰোগ হ’ব পাৰে। অৰ্থনৈতিক দৃষ্টিকোণৰ পৰা আপুনি আজি কৰা প্ৰচেষ্টাত সফল হ’ব। আপোনাৰ পত্নীৰ সমৰ্থন আৰু নৈকট্য প্ৰাপ্ত কৰিলে আপোনাৰ বহুতো সমস্যা সমাধান হ’ব। আজি আপুনি সন্ধিয়া এটা সামাজিক বা ধৰ্মীয় অনুষ্ঠানত উপস্থিত থাকিব পাৰে, য’ত আপুনি কিছুমান প্ৰভাৱশালী লোকক লগ পাব। ই আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সংখ্যাও বৃদ্ধি কৰিব। আজি আপুনি স্বাস্থ্য সচেতন হ’ব লাগিব।

মিথুন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে জ্ঞান আৰু বিবেকেৰে সিদ্ধান্ত লোৱাৰ দিন হ’ব। যদি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত চুক্তি এটা চূড়ান্ত কৰে, অংশীদাৰৰ নিৰ্দেশত একেবাৰে নকৰিব আৰু আপোনাৰ বুদ্ধি ব্যৱহাৰ কৰি সিদ্ধান্ত ল’ব, অন্যথা আপুনি পিছত অনুশোচনা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। যিসকলে জুৱাত বিনিয়োগ কৰে, দিনটো অধিক ভাল হ’ব। আপুনি আন্তৰিকতাৰে বিনিয়োগ কৰিব পাৰে। আজি আপোনাৰ সন্তানৰ বিবাহ নিশ্চিত হ’ব পাৰে, যি পৰিয়ালৰ সদস্যসকলক সুখী ৰাখিব। কৰ্মচাৰীসকলেও আজি তেওঁলোকৰ অধ্যয়নৰ গোপনীয়তা তেওঁলোকৰ সহকৰ্মীসকলৰ সৈতে ভাগ বতৰা কৰিব নালাগে, অন্যথা আনে ইয়াৰ সুবিধা ল’ব পাৰে। আপুনি আজি সন্ধিয়া এটা মাংগলিক অনুষ্ঠানত উপস্থিত থাকিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালত চলি থকা বিবাদ সমাধান কৰিবলৈ আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ পৰা সহায় বিচাৰিব পাৰে, য’ত আপুনি সফল হ’ব। আপুনি আজি আপোনাৰ স্তব্ধ ধন পাব। ই আপোনাৰ বিত্তীয় স্থিতি শক্তিশালী কৰিব আৰু আপোনাৰ যিকোনো স্থাৱৰ বা অস্থাৱৰ সম্পত্তিৰ ওপৰত যিকোনো বিবাদ সমাধান কৰিব। আইনী সিদ্ধান্তটো আজি আপোনাৰ পক্ষত আহিব পাৰে। যদি আপুনি আজি ভ্ৰমণলৈ যাবলৈ প্ৰস্তুতি চলাই আছে, সকলোবোৰ কিছু সময়ৰ বাবে পিছুৱাই দিয়ক, অন্যথা আপোনাৰ কিবা হেৰুওৱা আৰু চুৰি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে।

সিংহ ৰাশি- আজি যদি আপুনি আপোনাৰ কিছুমান ব্যৱসায়িক পৰিকল্পনা কাৰোবাৰ সৈতে ভাগ বতৰা কৰে, তেওঁলোকে সেইবোৰৰ সুবিধা ল’বলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব। সেয়েহে আজি আপুনি আপোনাৰ চাৰিওফালৰ গোপন শত্ৰুসকলৰ পৰা সাৱধান হ’ব লাগিব। আজি আপুনি আপোনাৰ মহিমাৰ বাবে কিছু ধন ব্যয় কৰিব, যি আপোনাৰ শত্ৰুসকলক বিচলিত কৰিব। যদি আপুনি আপোনাৰ সন্তানক আজি কিবা কৰিবলৈ কয়, তেওঁ সেইটোও কৰিব, যি আপোনাৰ মন সন্তুষ্ট কৰিব। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ পিতৃৰ সৈতে কোনো সমস্যা ভাগ বতৰা কৰে, আপুনি ইয়াক বিচাৰি উলিয়াব পাৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কন্যা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ বাবে কিছু টকাৰ ব্যৱস্থা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। আজি আপুনি এজন পুৰণি বন্ধু বিচাৰি পাব পাৰে, যি আপোনাৰ অভিযোগবোৰ আঁতৰ কৰিব আৰু কিছুমান পুৰণি কথা ক’ব, যি আপোনাৰ মনকো সন্তুষ্ট কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ মাতৃৰ বাবে এটা আচৰিত পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলেও আজি আপোনাক সমৰ্থন কৰিব। সন্ধিয়া আপুনি আপোনাৰ মা-দেউতাক আজি দেৱ দৰ্শনলৈ লৈ যাব পাৰে।

তুলা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা অতি ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আপুনি স্বতন্ত্ৰ সামাজিক কামতো এক ডাঙৰ প্ৰকাৰে অংশগ্ৰহণ কৰিব, যাৰ পৰা আপুনি নিশ্চিতভাৱে লাভান্বিত হ’ব, যাৰ ফলত আপোনাৰ বন্ধুৰ সংখ্যা বৃদ্ধি হ’ব। আপুনি কৰা কামৰ প্ৰশংসা কৰা হ’ব, যি আপোনাৰ আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি কৰিব। যদি প্ৰেমিকসকলে তেওঁলোকৰ সংগীক তেওঁলোকৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে পৰিচয় কৰাই দিয়া নাই, তেওঁলোকে আজি তেওঁলোকক পৰিচয় কৰাব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতিত সন্তুষ্ট হ’ব, কিয়নো আপুনি আপোনাৰ ভৱিষ্যতৰ বাবেও কিছু ধন ৰাহি কৰিব পাৰিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপোনাৰ ইতিবাচক ফলাফল আহিব। আজি যদি আপুনি এটা নতুন ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰে, আপুনি সেইটোত যথেষ্ট লাভালাভ লাভ কৰিব। যিসকলে তেওঁলোকৰ ব্যৱসায় দ্ৰুত কৰিবলৈ কাৰোবাৰ পৰা ধাৰ লোৱাৰ কথা ভাবি আছে তেওঁলোকে এইটো অতি সহজে পাব। যদি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়িক সমস্যাবোৰ আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে ভাগ বতৰা কৰে, তেন্তে পত্নীৰ সৈতে যথেষ্ট সমৰ্থন আৰু সংগ লাভ কৰিব। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলে তেওঁলোকৰ পিতৃৰ বাবে এটা অনুষ্ঠান আয়োজন কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সুখ আৰু সমৃদ্ধিৰ দিন হ’ব। যদি পৰিয়ালৰ এজন সদস্যই খৰখেদাকৈ বিয়া কৰায়, তেওঁলোকে আজি কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব পাৰে। আজি পৰিয়ালৰ সদস্যসকলে ব্যৱসায়ত আকাংক্ষিত লাভালাভবোৰত সুখী হ’ব আৰু পৰিয়ালৰ সৰু ল’ৰা-ছোৱালীৰ বাবে কিছু উপহাৰ আনিব পাৰে। কিন্তু ভাগৰৰ বাবে আপুনি আজি কিছুমান ঋতুগত ৰোগৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে, সেয়েহে আপুনি আজি সেইবোৰ পৰিহাৰ কৰিব লাগিব। আজি সন্ধিয়া আপুনি আপোনাৰ ভাতৃসকলৰ সৈতে কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ বিষয় আলোচনা কৰিব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- আপুনি এই দিনটো আনৰ সেৱাত কটাব। আজি আপুনি আনৰ কামত সক্ৰিয়ভাৱে জড়িত থাকিব, কিন্তু আপুনি কাৰোবাৰ ভালৰ বাবে ইমান খিনি কৰাৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব লাগিব যে মানুহে ইয়াক আপোনাৰ স্বাৰ্থপৰতা বুলি বিবেচনা নকৰে, অন্যথা আপুনি পিছত ইয়াৰ বিষয়ে শুনিব পাৰে। আজি যদি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত আঁচনি এখন ৰূপায়ণ কৰে, ই নিশ্চিতভাৱে ভৱিষ্যতে আপোনাক যথেষ্ট লাভালাভ প্ৰদান কৰিব। যিসকলে দীৰ্ঘদিন ধৰি চাকৰিৰ দিশত ঘূৰি ফুৰিছে তেওঁলোকে আজি এক ভাল সুযোগ পাব পাৰে, যি তেওঁলোকক সুখী কৰিব। শিক্ষাৰ্থীসকলেও আজি তেওঁলোকৰ গুৰুসকলৰ পৰা যথেষ্ট লাভ কৰিব।

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপোনাৰ খ্যাতি বৃদ্ধি হ’ব। আপুনি আজি কৰা কামৰ বাবে আপোনাক পুৰস্কৃত কৰা হ’ব পাৰে। সন্তানে আজি চৰকাৰী চাকৰি পোৱাৰ দৰে তথ্য শুনিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে অৱগত হ’ব লাগিব, কিয়নো স্বাস্থ্যৰ সমস্যা হোৱাৰ ফলত আপুনি বিচলিত হ’ব। যদি আপোনাৰ নিজৰ ভাতৃ-ভগ্নীসকলৰ সৈতে আপোনাৰ সম্পৰ্ক যতি পৰিছিল, তেন্তে সেইটোও আজি সমাপ্ত হ’ব। আপুনি পৰিয়ালৰ এজন সদস্যক আজি সন্ধিয়া আহাৰৰ বাবে আপোনাৰ ঘৰলৈ নিমন্ত্ৰণ কৰিব পাৰে।

মীন ৰাশি- গঠনমূলক দৃষ্টিকোণৰ পৰা আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। যদি শিক্ষাৰ্থীসকলে প্ৰতিযোগিতা এখনত অংশগ্ৰহণ কৰে, তেওঁলোকে নিশ্চিতভাৱে সফল হ’ব, যি তেওঁলোকক সুখী কৰিব। আপুনি বাহিৰলৈ ওলাই যাবলৈ জীৱন সংগী এজনকো ল’ব পাৰে। কিন্তু আপুনি খৰচ কৰোঁতে আপোনাৰ পকেটৰ যত্ন ল’ব লাগিব, অন্যথা আপুনি পিছত অনুশোচনা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব। চাকৰিয়ালসকলে আজি তেওঁলোকৰ সহকৰ্মীৰ সৈতে থাকিব লাগিব, সেয়েহে তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ বক্তব্যৰ মধুৰতা বজাই ৰাখিব লাগিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button