ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ আজিৰ ৰাশিফল

আজিৰ ৰাশিফলঃ শুক্ৰবাৰ ২১ জানুৱাৰী

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা ব্যস্ত দিন হ’ব। আজি আপুনি সন্তানৰ শিক্ষাৰ সৈতে সম্পৰ্কিত কামত ব্যস্ত থাকিব, যি আপোনাক আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ প্ৰতি মনোযোগ দিয়াত আৰু আপোনাৰ কিছু কাম আগুৱাই নিয়াত বাধা দিব। আজি আপুনি সেইটো কৰিব নালাগে, অন্যথা সেইবোৰে আপোনাক পিছত সমস্যা দিব পাৰে, সেয়েহে আজি আপুনি ইয়াৰ সৈতে আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ প্ৰয়োজনীয় কামবোৰৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব লাগিব আৰু সম্পূৰ্ণ কৰিব লাগিব। সন্ধিয়া দৌৰাৰ ফলত আপুনি ভাগৰ, মুৰৰ বিষ আদিৰ দৰে সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। আপুনি আজি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতেও সমস্যা ভাগ বতৰা কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। যদি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত আপোনাৰ এজন সহকৰ্মীৰ পৰা সহায় বিচাৰে, আপুনি আজি সহজে সেইটো পাব, যাৰ ফলত আপোনাৰ কাম সম্পূৰ্ণ কৰা সহজ হ’ব। চাকৰিয়ালসকলে আজি কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব পাৰে। ক্ষুদ্ৰ ব্যৱসায়ীসকলে আজি কাৰোবাৰ পৰা টকা ধাৰ ল’ব লগীয়া হ’ব পাৰে, তেতিয়াহে তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ ধীৰ গতিৰ ব্যৱসায় উন্নত কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আজি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ পৰিকল্পনা আলোচনা কৰা ভাল হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ মাতৃক মামাৰ পৰিয়ালৰ মানুহক লগ কৰাবলৈ লৈ যাব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- যিসকল সামাজিক খণ্ডৰ সৈতে জড়িত, আজি তেওঁলোকে সামাজিক কামত অংশগ্ৰহণ কৰিব, যাৰ পৰা তেওঁলোকে নিশ্চিতভাৱে লাভান্বিত হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ ঘৰ ৰং কৰা আদিৰ বাবেও কিছু টকা খৰচ কৰিব পাৰে। যদি পৰিয়ালত আজি কাজিয়া হয়, আপুনি ইয়াত দুয়োপক্ষৰ কথা শুনিবলৈ ভালদৰে সক্ষম হ’ব লাগিব। যদি আপুনি নকৰে, আপুনি কাৰোবাৰ পৰা প্ৰকৃত কথাৰ বাদে মিছা শুনিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ দীৰ্ঘম্যাদী ধন প্ৰাপ্ত কৰিব পাৰে, যি আপোনাৰ বিত্তীয় স্থিতি শক্তিশালী কৰিব আৰু আপোনাৰ ভৱিষ্যতৰ চিন্তা হ্ৰাস কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। আজি আপোনাক আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ প্ৰয়োজনীয়তা পূৰণ কৰা দেখা যাব, যি পৰিয়ালৰ সদস্যসকলকো সন্তুষ্ট কৰিব। আজি আপোনাৰ মাতৃয়ে আপোনাক কিছুমান অনুৰোধ কৰিব পাৰে, যিবোৰ আপুনি নিশ্চিতভাৱে পূৰণ কৰিব। আপুনি আজি আপোনাৰ পত্নীৰ পৰা উপহাৰ পাব। আজি আপোনাৰ পিতৃয়ে আপোনাক কিবা কৰিবলৈ অস্বীকাৰ কৰাত গালি দিব পাৰে, কেতিয়াবা জ্যেষ্ঠসকলৰ কথা শুনা ভাল হয়। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ সন্তানক নতুন ব্যৱসায় কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে, আপুনি কাৰোবাৰ সৈতে অংশীদাৰী হোৱা পৰিহাৰ কৰিব লাগে, অন্যথা আপুনি পিছত অনুশোচনা কৰিব লাগিব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে বিশেষ কিবা এটা কৰাৰ দিন হ’ব, যি আপোনাক ব্যস্ত ৰাখিব। ব্যস্ত সময়সূচীৰ বাবে আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ বাবে আপুনি সময় উলিওৱাত বিফল হ’ব, যাৰ ফলত আপোনাৰ মাতৃয়ে আপোনাৰ ওপৰত খং কৰিব পাৰে। আজি আপুনি পৰিয়ালৰ সদস্যক দিয়া প্ৰতিশ্ৰুতি পূৰণ কৰিব লাগিব, অন্যথা পৰিয়ালৰ সদস্যসকলে আপোনাৰ ওপৰত খং কৰিব পাৰে। সন্ধিয়াৰ সময় আজি আপুনি আপোনাৰ খঙাল পত্নীক সৈমান কৰিবলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি তেওঁলোকৰ গুৰুসকলৰ পৰা শিক্ষাৰ ক্ষেত্ৰত সন্মুখীন হোৱা সমস্যাবোৰৰ সমাধান পাব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কন্যা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে কিছু অসুবিধাজনক হ’ব। আজি আপুনি যিকোনো ঘটনাৰ দ্বাৰা বিচলিত হ’ব, যাৰ ফলত আপুনি আজি ব্যৱসায় কৰিবলৈ অনুভৱ নকৰিব আৰু আপুনি আপোনাৰ কামত মনোযোগ নিদিব। আজি আপুনি ব্যৱসায়ত কাৰোবাক দিয়া ধন ঘূৰাই পাব পাৰে, যি আপোনাৰ মন সুখী কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ পিতৃৰ বাবে এটা আচৰিত অনুষ্ঠানো আয়োজন কৰিব পাৰে, য’ত পৰিয়ালৰ সদস্যসকলক ব্যস্ত দেখা যাব। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ বাবে এটা উপহাৰ আনিব পাৰে। আপুনি আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে সন্ধিয়াটো কটাব।

তুলা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা অতি ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি আপুনি কামৰ ক্ষেত্ৰত বিচৰা কাম পাই সুখী হ’ব, যিটো আপুনি সহজে সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰিব আৰু আপোনাৰ জ্যেষ্ঠসকলৰ চকুৰ তাৰকা হ’ব পাৰিব। ব্যৱসায়িক লোকসকলে আজি তেওঁলোকৰ এজন সহকৰ্মীৰ পৰা সহায় বিচাৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে, যিটো তেওঁলোকে সহজে পাব। যদি আপুনি আজি এটা নতুন কাম কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে, আপুনি আজি ইয়াক সহজে কৰিব পাৰিব। আজি পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ স্বাস্থ্যৰ হঠাৎ অৱনতি হোৱাৰ ফলত আপুনি বিচলিত হ’ব, কিন্তু সন্ধিয়ালৈ তেওঁলোকৰ স্বাস্থ্য উন্নত হ’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ দিনটো ভাগ্যৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা এটা ভাল দিন হ’বলৈ গৈ আছে। যদি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সৈতে তৰ্ক হৈছিল, আজি আপোনাৰ সৈতে মীমাংসা হ’ব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে কিছু সময় অকলে কটাব, যি আপোনাৰ মাজৰ প্ৰেম গভীৰ কৰিব। অবিবাহিত লোকসকলে আজি কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব পাৰে। যদি শিক্ষাৰ্থীসকলে পৰীক্ষাৰ বাবে আবেদন কৰে, ফলাফল আজি আহিব পাৰে, যি অধিক ভাল হ’ব। আজি যদি আপুনি আপোনাৰ যিকোনো কাম ভাগ্যৰ ওপৰত এৰি দিয়ে, ই নিশ্চিতভাৱে সম্পূৰ্ণ হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে নিষ্ফল সমস্যা হ’ব। আজি আপুনি ভ্ৰমণ কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে, য’ত আপুনি পৰিয়ালৰ সদস্য এজনক আপোনাৰ সৈতে লৈ যোৱাটো ভাল হ’ব। আপুনি ব্যৱসায়ত কিছুমান নিষ্ফল সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে, যাৰ ফলত আপোনাৰ লাভ হ্ৰাস হ’ব। তথাপিও আপুনি আপোনাৰ দৈনন্দিন ব্যয় বিচাৰি উলিয়াবলৈ সক্ষম হ’ব। সন্ধিয়া আপুনি আপোনাৰ পিতৃৰ সৈতে আপোনাৰ প্ৰয়োজনীয় সমস্যাবোৰ আলোচনা কৰিব পাৰে। আজি আপোনাৰ পত্নীৰ স্বাস্থ্য কিছু দূৰ্বল হ’ব, যাৰ ফলত আপোনাৰ চাপ হ’ব। নিযুক্তি বিচাৰি থকা লোকসকলে আজি কিছু ভাল সুযোগ পাব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে কিবা এটা সম্পূৰ্ণ কৰাৰ বাবে এক সুখৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি মন কৰিব লাগিব যে আপুনি একো ভুল নকৰে বা কাৰোবাৰ সৈতে বেয়া ব্যৱহাৰ নকৰে, অন্যথা আপোনাৰ পাৰিবাৰিক সম্পৰ্ক ভাঙি যাব পাৰে। আজি প্ৰেমিকসকলে ভয় খাব পাৰে। আজি চৰকাৰী চাকৰিয়াল সকলে এগৰাকী মহিলা বন্ধুৰ সহায়ত ধন লাভ কৰিব। যদি পৰিয়ালত বিবাহযোগ্য সদস্য থাকে, তেন্তে আজি তেওঁলোকৰ বাবে অধিক ভাল সুযোগ থাকিব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে সচেতন হ’ব লাগিব। যদি আপোনাৰ ইতিমধ্যে কোনো বিষ বা ৰোগ আছে, আপুনি চিকিৎসকৰ পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব, অন্যথা ই পিছত এক ডাঙৰ ৰোগৰ ৰূপ ল’ব পাৰে। যদি আপুনি আজি শ্বেয়াৰ বজাৰত ধন বিনিয়োগ বা বাজি ধৰাৰ কথা ভাবি আছে, তেন্তে ইয়াত ধন বিনিয়োগ কৰা ভাল হ’ব। কিন্তু যদি আপুনি অধিক ধন বিনিয়োগ কৰে, আপোনাৰ ধন ডুব যাব পাৰে। বিদেশলৈ গৈ অধ্যয়ন কৰিব বিচৰা শিক্ষাৰ্থীসকলৰ সপোন পূৰণ হ’ব। সন্ধিয়া আজি আপুনি আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে ফুৰিবলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে।

মীন ৰাশি- আজি শিক্ষাৰ্থীসকলে তেওঁলোকৰ গুৰুসকলৰ সৈতে যথেষ্ট সমৰ্থন আৰু ঘনিষ্ঠতা লাভ কৰিব। যাৰ ফলত তেওঁলোকৰ শিক্ষাৰ সমস্যাবোৰো নাইকিয়া হ’ব। আনকি ব্যৱসায়তো আজি আপুনি বিক্ষিপ্ত লাভালাভৰ বিষয়বোৰ চিনাক্ত কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে আপুনি তেওঁলোকৰ পৰা লাভান্বিত হ’ব পাৰিব। আজি আপোনাৰ কিছুমান শত্ৰুৱে আপোনাক হাৰাশাস্তি কৰিবলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব পাৰে, কিন্তু আপুনি তেওঁলোকক এৰাই চলিবলৈ চেষ্টা কৰিব লাগিব, অন্যথা তেওঁলোকে আপোনাৰ কিছুমান কাম নষ্ট কৰিবলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব পাৰে। যদি কৰ্মচাৰীসকলে আংশিক সময়ৰ বাবে কাম কৰাৰ কথা ভাবি আছে, তেওঁলোকে এইটো কৰিবলৈ সময় উলিয়াব পাৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button