ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ আজিৰ ৰাশিফল

আজিৰ ৰাশিফলঃ দেওবাৰ, ১৬ জানুৱাৰী

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজি যিসকলে তেওঁলোকৰ ধন বিনিয়োগ কৰাৰ কথা ভাবি আছে, তেওঁলোকৰ বাবে দিনটো অধিক ভাল হ’ব। আজি যদি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়তো চুক্তি চূড়ান্ত কৰে, ই নিশ্চিতভাৱে আপোনাক যথেষ্ট লাভালাভ প্ৰদান কৰিব। এজন অতিথি সন্ধিয়া আপোনাৰ ঘৰত উপস্থিত হ’ব পাৰে, য’ত পৰিয়ালৰ সদস্যসকলকো ব্যস্ত দেখা যাব। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ বাবে কিবা মৰমৰ বস্তু আনিব পাৰে, যি আপোনালোক দুয়োৰে মাজৰ প্ৰেম গভীৰ কৰিব। আজি শিক্ষাৰ্থীসকলে কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ লগতে তেওঁলোকৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব লাগিব, অন্যথা তেওঁলোকৰ কিছু স্বাস্থ্য সমস্যা হ’ব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ অগ্ৰগতি দেখি সুখী হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ সন্মান বৃদ্ধিৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি সামাজিক ক্ষেত্ৰতো সন্মান লাভ কৰিব। চাকৰিয়াল সকলে আজি যিকোনো পদোন্নতি বা দৰমহা বৃদ্ধিৰ দৰে ভাল খবৰ পাব। যদি ভগ্নীৰ বিয়াত কোনো ব্যাঘাত ঘটিছিল, এজন জ্যেষ্ঠ সদস্যৰ সহায়ত সেইবোৰ শেষ হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ পৰা মিছা কথা শুনিব পাৰে, সেয়েহে যদি আপুনি আজি কাৰোবাৰ ভৱিষ্যতৰ বিষয়ে সিদ্ধান্ত লয়, আপুনি পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে আলোচনা কৰিব লাগিব। আপুনি আজি আপোনাৰ সৰু ল’ৰা-ছোৱালীৰ সৈতে ক্ৰীড়াত সন্ধিয়াটো কটাব।

মিথুন ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে উৎসাহৰ দিন হ’ব। কিয়নো আজি আপোনাৰ সন্তানে চৰকাৰী চাকৰি পোৱাত আপোনাৰ হৃদয় সুখী হ’ব আৰু আপোনাৰ চাৰিওফালৰ পৰিৱেশ আনন্দদায়ক হ’ব। আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সকলো সমৰ্থন লাভ কৰিব। যদি ব্যৱসায়ীসকলে আজি এটা নতুন ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰিছে, দিনটো তাৰ বাবেও ভাল হ’ব। আজি আপুনি এজন বন্ধুৰ বাবে কিছু টকা ৰখাৰ ব্যৱস্থা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। যদি আপুনি আজি কাৰোবাক টকা ধাৰ দিয়ে, ই আপোনাৰ সম্পৰ্কত বিভেদ সৃষ্টি কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ কামত যথেষ্ট বাধাৰ সন্মুখীন হ’ব। যদি আপুনি বনভোজৰ বাবে প্ৰস্তুতি চলাই আছে, সাৱধান হ’ব। সাৱধানে গাড়ী চলাব, অন্যথা দুৰ্ঘটনাৰ আশংকা আছে। আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে কথা পাতোঁতে আপুনি আজি আপোনাৰ ভাষণৰ মধুৰতা বজাই ৰাখিব লাগিব, অন্যথা এক বিতৰ্ক হ’ব পাৰে, যি দীঘলীয়া সময়লৈ প্ৰসাৰিত হ’ব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ পৰা কিছুমান হতাশাজনক খবৰ শুনিব, যি আপোনাৰ মনত বিচলিত কৰিব। আপুনি আজি সন্ধিয়া আপোনাৰ সমস্যাবোৰ আপোনাৰ পিতৃৰ সৈতে ভাগ বতৰা কৰিব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- আজিৰ দিনটো প্ৰেমিকসকলৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। যিসকলে অংশীদাৰীত্বত ব্যৱসায় চলাবলৈ ভাবিছে, আজিৰ দিনটো ভাল হ’ব। কিন্তু পিতৃৰ পৰামৰ্শ লোৱাটো ভাল হ’ব। যদি আপোনাৰ পৈতৃক সম্পত্তি সম্পৰ্কীয় যিকোনো গোচৰ আদালতত চলি আছে, ই দীঘলীয়া হ’ব পাৰে। প্ৰেমিকসকলে পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে তেওঁলোকৰ সংগীক পৰিচয় কৰাব পাৰে। আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ স্বাস্থ্যৰ আকস্মিক অৱনতিৰ ফলত আপোনাৰ মন বিচলিত হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কন্যা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ কিছুমান গোপন শত্ৰুৰ পৰা সাৱধান হ’ব লাগিব, কিয়নো তেওঁলোক আপোনাৰ বন্ধুও হ’ব পাৰে, যাক আপুনি চিনাক্ত কৰাত ভুল কৰিব পাৰে। যদি আপুনি আজি কাৰোবাক কিছু টকা বা কিবা ধাৰ দিয়ে, ইয়াক ঘূৰাই পোৱাৰ সম্ভাৱনা অতি কম। পৰীক্ষাত কঠিন সংগ্ৰামৰ পিছত শিক্ষাৰ্থীসকলে নিশ্চিতভাৱে আজি সফলতা লাভ কৰিব। আজি আপুনি অপ্ৰয়োজনীয় ব্যয় পৰিহাৰ কৰিব লাগিব, অন্যথা আপোনাৰ বিত্তীয় পৰিস্থিতি বিফল হ’ব পাৰে, যি আপোনাক বিচলিত কৰি ৰাখিব।

তুলা ৰাশি- আজিৰ দিনটো ভাগ্যৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা আপোনাৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। ব্যৱসায় কৰা লোকসকলে আজি ব্যৱসায়ৰ বাবে কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত ল’ব পাৰে। যদি আপুনি চাকৰি এটাত কাম কৰি আছে, আপুনি আজি আন এটা সোণালী সুযোগ বা আন এটা প্ৰস্তাৱ পাব পাৰে। কিন্তু আপুনি এতিয়াৰ কামত লাগি থকাটো ভাল, কিয়নো ইয়াত আপুনি প্ৰগতি লাভ কৰিব। আজি স্বাস্থ্যৰ কিছু অৱনতি হ’ব পাৰে, যি আপোনাক বিচলিত কৰি ৰাখিব। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি তেওঁলোকৰ দুৰ্বল বিষয়টো ধৰি ৰাখিব লাগিব, তেতিয়াহে তেওঁলোকে পৰীক্ষাত সফলতা অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। যিসকলে জুৱাত বিনিয়োগ কৰিব বিচাৰে, দিনটো ভাল হ’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি যদি আপুনি এটা নতুন সম্পত্তি ক্ৰয় কৰিবলৈ গৈ আছে, তাৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ ঘৰৰ সা-সজ্জাৰ বাবেও কেইদিনমান কটাব। আজি আপুনি প্ৰতিটো বিষয়ত মাতৃৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব। যাৰ অনুগ্ৰহৰ দ্বাৰা আপুনিও যথেষ্ট উন্নতি কৰিব। আপুনি আজি সন্ধিয়া এক সামাজিক সন্মিলনত উপস্থিত থাকিব পাৰে। পৰিয়ালৰ সৰু ল’ৰা-ছোৱালীবোৰক আজি আপুনি কিছুমান পৰামৰ্শ দিব। যিবোৰ আপুনি নিশ্চিতভাৱে সম্পূৰ্ণ কৰিব। আজি ক্ষুদ্ৰ ব্যৱসায়ীসকলে কিছু টকা ধাৰ ল’ব লগীয়া হ’ব পাৰে, তেতিয়াহে তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ ব্যৱসায় চলাব পাৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা ব্যস্ত দিন হ’ব। আজি আপোনাক আপোনাৰ নিজৰ তুলনাত আনক অধিক সহায় কৰিবলৈ দৌৰি থকা দেখা যাব। কিন্তু আপুনি মনোযোগ দিব লাগিব যাতে মানুহে ইয়াক আপোনাৰ স্বাৰ্থপৰতা বুলি বিবেচনা নকৰে। সেয়েহে আজি ইয়াক অত্যাধিক নকৰিব আৰু আপোনাৰ কামৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব, অন্যথা আপোনাৰ কিছুমান কাম পৰৱৰ্তী কামৰ বাবে পিছুৱাই দিয়া হ’ব পাৰে। যদি আপোনাৰ যিকোনো আইনী বিষয় দীৰ্ঘদিন ধৰি স্থগিত হৈ আছে, আপুনি আজি জিকিব পাৰে। আপুনি আজি সন্ধিয়া হঠাতে এজন পুৰণি বন্ধুক লগ পাব, যি আপোনাৰ মনক সন্তুষ্ট কৰিব। আজি আপুনি বাহিৰত খোৱা পৰিহাৰ কৰা ভাল হ’ব, অন্যথা পেট সম্পৰ্কীয় সমস্যা হ’ব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে কঠিন দিন হ’ব। আজি আপুনি সংগ্ৰামৰ পিছতহে সফলতা লাভ কৰিব, যাৰ ফলত আপুনি ভাগৰুৱা অনুভৱ কৰিব। যদি পত্নীৰ সৈতে সম্পৰ্কত কোনো বিভেদ আছিল, সেয়াও আজি সমাপ্ত হ’ব। আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ ভৱিষ্যতৰ বাবে কিছু পৰিকল্পনাও কৰিব। আজি আপুনি অলপ বিচলিত হ’ব, কিয়নো আপুনি যি বিচাৰে সেয়া কৰিবলৈ কাম নাপাব। আপুনি সাহসী হ’ব লাগিব আৰু আপোনাৰ বক্তব্যৰ মধুৰতা বজাই ৰাখিব লাগিব, অন্যথা আপোনাৰ জ্যেষ্ঠৰ সৈতে আপোনাৰ তৰ্ক হ’ব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- আজিৰ দিনটো অৰ্থনৈতিক দৃষ্টিকোণৰ পৰা আপোনাৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ বিক্ষিপ্ত লাভৰ সৈতেও সন্তুষ্ট হ’ব, কিয়নো আপুনি আপোনাৰ ব্যয় পুনৰুদ্ধাৰ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ মাজত পাৰস্পৰিক বিতৰ্ক হ’ব পাৰে, যি আপোনাক বিচলিত কৰি ৰাখিব। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সহায়ত ব্যৱসায়ত কিছুমান নতুন চুক্তি চূড়ান্ত কৰিব। সন্ধিয়া আপুনি আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ সৈতে কিছু বজাৰ কৰিব পাৰে। আজি বিবাহযোগ্য লোকসকলৰ বাবে কিছুমান সুযোগ থাকিব, যিবোৰ তেওঁলোকৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলেও তৎক্ষণাৎ অনুমোদন কৰিব পাৰে।

মীন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা ব্যস্ত দিন হ’ব। আজি আপোনাক আপোনাৰ নিজৰ তুলনাত আনক অধিক সহায় কৰিবলৈ দৌৰি থকা দেখা যাব, কিন্তু আপুনি মনোযোগ দিব লাগিব যাতে মানুহে ইয়াক আপোনাৰ স্বাৰ্থপৰতা বুলি বিবেচনা নকৰে, সেয়েহে আজি ইয়াক অত্যাধিক নকৰিব আৰু আপোনাৰ কামৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব, অন্যথা আপোনাৰ কিছুমান কাম পৰৱৰ্তী কামৰ বাবে পিছুৱাই দিয়া হ’ব পাৰে। যদি আপোনাৰ যিকোনো আইনী বিষয় দীৰ্ঘদিন ধৰি স্থগিত হৈ আছে, আপুনি আজি ইয়াক জিকিব পাৰে। আপুনি আজি সন্ধিয়া হঠাতে এজন পুৰণি বন্ধুক লগ পাব, যি আপোনাৰ মনক সন্তুষ্ট কৰিব। আজি আপুনি বাহিৰত খোৱা পৰিহাৰ কৰা ভাল হ’ব, অন্যথা পেট সম্পৰ্কীয় সমস্যা হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button