ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ আজিৰ ৰাশিফল

আজিৰ ৰাশিফলঃ বৃহস্পতিবাৰ, ১৩ জানুৱাৰী

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজি আপুনি কিছুমান ব্যয়ৰ সন্মুখীন হ’ব, যিবোৰ আপুনি বাধ্যবাধকতা অবিহনে ব্যয় কৰিব লগা হ’ব পাৰে। যদি আপুনি আগতে কাৰোবাক টকা ধাৰ দিছিল, ইয়াক ঘূৰাই পোৱাটোৱে আপোনাৰ সম্পদ বৃদ্ধি কৰিব আৰু আপোনাৰ মন সুখী কৰিব। যিসকলে নতুন চাকৰি বিচাৰি আছে তেওঁলোকে পুৰণি চাকৰিটোতে থকাটো ভাল হ’ব, অন্যথা তেওঁলোকে পিছত অনুশোচনা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। আজি আপুনি কাৰোবাৰ সৈতে আপোনাৰ মনৰ কথা ভাগ বতৰা কৰাৰ আগতে মনোযোগ দিব লাগিব। আপোনাৰ শত্ৰু নাথাকিব পাৰে, কিন্তু কিছুমান শত্ৰু আপোনাৰ বন্ধু হ’ব পাৰে, যাৰ প্ৰতি আপুনি সাৱধান হ’ব লাগিব। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে অলপ চিন্তিত হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। যদি আপোনাৰ ভাতৃ-ভগ্নীৰ সৈতে সম্পৰ্ক বেয়া হৈছিল, ই আজি উন্নত হ’ব। আজি কৰ্মৰত লোকসকলক জ্যেষ্ঠসকলে প্ৰশংসা কৰা দেখি সুখী হ’ব। আজি আপুনি বন্ধু এজনৰ বাবে উপহাৰ কিনাৰ সময়ত আপোনাৰ পকেটৰ যত্ন ল’ব লাগিব। আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালত আপোনাৰ সৰু ল’ৰা-ছোৱালীৰ সৈতে আনন্দ কৰি সন্ধিয়াটো কটাব। যি আপোনাৰ কোনো মানসিক চাপ থাকিলে সমাপ্ত হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়িক পৰিকল্পনাৰ বিষয়ে আপোনাৰ পিতৃৰ সৈতেও কথা পাতিব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- আজি আপুনি শক্তি আৰু কাৰ্যকলাপ লাভ কৰিব, যি আপোনাৰ কামৰ গতি দিনতকৈও অধিক কৰিব, যি আপোনাক কামৰ ক্ষেত্ৰত ভাল ফলাফল প্ৰদান কৰিব। সেয়েহে আজি আপুনি আগবাঢ়িবলৈ আপোনাৰ প্ৰগতিৰ পথত বাধা অতিক্ৰম কৰি থাকিব লাগিব। যদি শিক্ষাৰ্থীসকলে নতুন পাঠ্যক্ৰমত যোগদান কৰিব বিচাৰে, তেন্তে তেওঁলোকৰ বাবে এনে কৰাটো লাভজনক হ’ব পাৰে। যদি আপুনি পৰিয়ালৰ সদস্য এজনৰ বিবাহ সম্পৰ্কীয় কোনো পৰামৰ্শ ল’ব বিচাৰে, জ্যেষ্ঠ সদস্য এজনৰ পৰামৰ্শ লওক, অন্যথা আপুনি পিছত অনুশোচনা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। সন্ধিয়াৰ সময়ত আজি আপুনি এজন পুৰণি বন্ধুক তেওঁৰ ঘৰত লগ কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজি আপুনি ধাৰ্মিক আৰু আধ্যাত্মিক কাৰ্য্যত জড়িত হ’ব, যি আপোনাক আপোনাৰ কামত মনোযোগ দিয়াত বাধা দিব আৰু আপোনাতকৈ আনৰ কামলৈ আগবাঢ়িব, কিন্তু আপুনি এনে কৰিব নালাগে। আপুনি স্বাৰ্থপৰ বুলি নভবা কাৰোবাক যিমান পাৰে সহায় কৰক। যদি আজি আপোনাৰ কোনো বিভ্ৰান্তি আছে, আপুনি ইয়াক আঁতৰাবলৈ আপোনাৰ ভাতৃৰ সৈতে আলোচনা কৰিব লাগিব। শিক্ষাৰ্থীসকলে তেওঁলোকৰ শিক্ষাত সন্মুখীন হোৱা সমস্যাবোৰ দূৰ কৰিবলৈ আজি তেওঁলোকৰ গুৰুসকলৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব, যি তেওঁলোকৰ সকলো সমস্যা সমাধান কৰিব। সন্ধিয়া আপুনি মাতৃৰ সৈতে আজি তেওঁৰ কিছুমান পাৰিবাৰিক সমস্যাৰ বিষয়ে বাৰ্তালাপ কৰিব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- আজি আপুনি স্বাস্থ্যৰ বাবে অলপ দূৰ্বল হ’ব পাৰে। কিয়নো আজি আপোনাৰ বাহিৰৰ খাদ্য আৰু ভজা খাদ্যৰ সৈতে পেটৰ কিছু সমস্যা হ’ব পাৰে, সেয়েহে সেইবোৰ পৰিহাৰ কৰা ভাল। যদি আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি ব্যৱসায়ত কিছু সমস্যাৰ সন্মুখীন হৈ আছে, আপুনি আজি সেইবোৰৰ পৰা পৰিত্ৰাণ পাব। আপুনি আজি সন্তানৰ পৰা কিছুমান হতাশাজনক খবৰ শুনিব পাৰে, যি আপোনাক বিচলিত কৰি ৰাখিব। আজি আপুনি আপোনাৰ ভৱিষ্যতৰ এটাৰ সিদ্ধান্তৰ বিষয়ে চিন্তিত হ’ব পাৰে। যদি আপুনি আজি কৰবাত বিনিয়োগ কৰে, তেন্তে আপোনাক যথেষ্ট লাভালাভ দিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কন্যা ৰাশি- আজি আপোনাৰ বৈবাহিক জীৱন সুখৰ হ’ব। আজি আপুনি পৰিয়ালৰ বাবে এটা আচৰিত অনুষ্ঠানৰ পৰিকল্পনাও কৰিব পাৰে। আজি যদি আপুনি অংশীদাৰীত্বত ব্যৱসায় কৰে, ই আপোনাক ভৱিষ্যতে যথেষ্ট অগ্ৰগতি প্ৰদান কৰিব, সেয়েহে আজি আপুনি ইয়াক ভালদৰে কৰিব লাগিব। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে বনভোজ খাবলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে, ইয়াক কিছু সময়ৰ বাবে পিছুৱাই দিয়ক কিয়নো আপোনাৰ বাহন বিকল হ’ব পাৰে। যিসকলে নিযুক্তিৰ দিশত চেষ্টা কৰি আছে তেওঁলোকে উন্নত সুযোগ পাব।

তুলা ৰাশি- আজি আপুনি যিকোনো লোকৰ সৰু সৰু বস্তুৰ দ্বাৰা আৱেগিকভাৱে আঘাত প্ৰাপ্ত হ’ব পাৰে, যি আপোনাক বিচলিত কৰিব। কিন্তু আপুনি এইটো কৰিব নালাগে, কিয়নো আপোনাৰ শত্ৰুসকলে এই অভ্যাসৰ সুবিধা ল’বলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব। সেয়েহে আজি আপুনি সকলোবোৰ ধৈৰ্য্য সহকাৰে কৰিব লাগিব আৰু তেওঁলোকে কোৱা কথাবোৰৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব লাগিব। আনকি কামৰ ক্ষেত্ৰতো আজি আপুনি কিছুমান আঁচনি ৰূপায়ণ কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে আপুনি সেইবোৰৰ সম্পূৰ্ণ সুবিধা ল’ব পাৰিব। ৰাজনৈতিক নেতাসকলে আজি নিন্দা কৰা লোকসকলৰ পৰা আঁতৰি থাকিব লাগিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ দিনটো শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব, কিয়নো তেওঁলোকে শিক্ষাৰ ক্ষেত্ৰত সন্মুখীন হোৱা সমস্যাবোৰ দূৰ কৰিবলৈ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন লাভ কৰিব। প্ৰেমিকসকলে আজি তেওঁলোকৰ সম্পৰ্কৰ উত্তেজনা দূৰ কৰিবলৈ তেওঁলোকৰ সংগীৰ সৈতে কথা পাতিব লাগিব, তেতিয়াহে সেইয়া আঁতৰ হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ ঘৰত এটা মাংগলিক উৎসৱ আয়োজন কৰিব পাৰে, য’ত আপুনি এটা সৰু অনুষ্ঠানো আয়োজন কৰিব। আপুনি আজি ব্যৱসায়ত আকাংক্ষিত লাভালাভ লাভ কৰি সুখী হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজি যদি মাতৃৰ সৈতে কোনো বিবাদ হয়, ই উন্নত হ’ব। যিসকলে নতুন বাহন কিনিব বিচাৰে তেওঁলোকে কিছু সময় বা অধিক সময়ৰ বাবে ৰ’ব নালাগে। আজি আপুনি নতুন ব্যৱসায় কৰাৰ আগতে পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ পৰা সন্মতি ল’ব লাগিব, অন্যথা পৰিয়ালৰ এজন সদস্যই আপোনাৰ ওপৰত অসন্তুষ্ট হ’ব পাৰে। সন্ধিয়াৰ সময়ত আজি আপুনি পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে এক শুভ অনুষ্ঠানত উপস্থিত থাকিব পাৰে, য’ত আপুনি কিছুমান প্ৰভাৱশালী লোকক লগ পাব। কৰ্মৰত লোকসকলে আজি কামৰ ক্ষেত্ৰত কোনো ধৰণৰ বিতৰ্কত লিপ্ত হোৱাটো এৰাই চলা ভাল।

মকৰ ৰাশি- আজি আপোনাৰ সাহস আৰু বীৰত্ব বৃদ্ধিৰ দিন হ’ব। আজিৰ দিনটো শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে এক ভাল দিন হ’ব আৰু যিসকলে দীৰ্ঘদিন ধৰি পৰীক্ষাৰ ফলাফলৰ বাবে অপেক্ষা কৰি আছে, তেওঁলোকে নিশ্চিতভাৱে সফলতা লাভ কৰিব। লটাৰীত বিনিয়োগ কৰা সকলৰ বাবে দিনটো ভাল হ’ব, সেয়েহে আন্তৰিকতাৰে বিনিয়োগ কৰক, কিয়নো ই ভৱিষ্যতে পৰিশোধ কৰিব। যদি ভাতৃ-ভগ্নীৰ কোনো বিবাদ হৈছিল, তেন্তে আজি সমাপ্ত হ’ব। কিন্তু আপুনি আপোনাৰ সিদ্ধান্ত লোৱাৰ ক্ষেত্ৰত কাৰো পৰামৰ্শ ল’ব নালাগে। যদি আপুনি লয়, কোনোবাই আপোনাক ভুল পৰামৰ্শ দিব পাৰে। সেয়েহে আজি আপোনাৰ সিদ্ধান্তত কাকো অন্তৰ্ভুক্ত নকৰিব, অন্যথা আপুনি পিছত অনুশোচনা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- আজিৰ দিনটো অতি ফলপ্ৰসূ হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায় সম্পৰ্কীয় সমস্যাবোৰ সহজে সমাধান কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব, যদি আপুনি ভৱিষ্যতে আগতে কাৰোবাক টকা ধাৰ দিছে, আপুনি আজি ইয়াক ঘূৰাই পাব পাৰে, যি আপোনাক আপোনাৰ কিছু ঋণ পৰিশোধ কৰিবলৈ আৰু শিথিল অনুভৱ কৰিবলৈ সক্ষম কৰিব। যদি আপোনাৰ সম্পত্তিৰ বিবাদ হয়, সিদ্ধান্ত লোৱাত কিছু পলম হ’ব পাৰে, যাৰ ফলত আপোনাৰ মন অলপ বিচলিত হ’ব পাৰে।

মীন ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ ভৱিষ্যত উন্নত কৰাৰ বাবে যথেষ্ট প্ৰচেষ্টা কৰিব, য’ত আপুনি নিশ্চিতভাৱে সফলতা লাভ কৰিব। আনকি আপুনি এজন ব্যক্তিৰ পৰামৰ্শ ল’ব লগা হ’লেও আপোনাৰ পত্নী বা আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যৰ পৰা ইয়াক লোৱাটো আপোনাৰ বাবে ভাল হ’ব। আজি আপুনি সামাজিক কাৰ্যসূচীবোৰতো সক্ৰিয় অংশগ্ৰহণ কৰিব, যি নিশ্চিতভাৱে আপুনি কৰা কাম উপকৃত আৰু প্ৰশংসা কৰিব। আপুনি আজি সন্মান লাভ কৰিব। যদি আপোনাৰ বিবাহত কিছুমান বাধা আছিল, আপুনি আজি সেইবোৰৰ পৰা পৰিত্ৰাণ পাব আৰু আপোনাৰ সকলো সমস্যা সমাধান হ’ব। সন্ধিয়াৰ সময়ত আজি আপুনি কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ কাম কৰিবলৈ বাহিৰলৈ যাব লগীয়া হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button