ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ আজিৰ ৰাশিফল

আজিৰ ৰাশিফলঃ ৯ জানুৱাৰী, দেওবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজি আপোনাক শাৰীৰিকভাৱে সক্ৰিয় দেখা যাব। যিসকলে চাকৰিৰ বাবে ঘূৰি ফুৰিছে তেওঁলোকেও আজি কিছু ভাল খবৰ লাভ কৰিব পাৰে। যদি তেওঁলোকৰ ধীৰ গতিৰ ব্যৱসায়ৰ বাবে কাৰোবাৰ সৈতে পৰামৰ্শ কৰাৰ কথা ভাবিছে তেনেহ’লে বিশেষজ্ঞ এজনৰ পৰামৰ্শ লোৱা ভাল। আজি আপুনি আপোনাৰ বাজেটৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব লাগিব, অন্যথা আপোনাৰ বৰ্ধিত ব্যয়ে আপোনাক সমস্যাত পেলাব পাৰে। সেয়েহে আপুনি আপোনাৰ বৰ্ধিত ব্যয়ৰ ওপৰত চিন্তা কৰি আপোনাৰ বাজেট বৃদ্ধি কৰিব লাগিব। সন্ধিয়া আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে আজি তৰ্ক হ’ব পাৰে, য’ত আপুনি চুপ থাকিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো ভাগ্যৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা এটা ভাল দিন হ’বলৈ গৈ আছে। আজি আপোনাৰ যিকোনো ইচ্ছা পূৰণ কৰি আপুনি সুখী হ’ব। আকাংক্ষিত ফলাফলৰ সৈতে শিক্ষাৰ্থীসকলৰ আজি দিনটো ভাল হ’ব। চাকৰিয়াল সকলক আজি অধিক মাচুল দিয়া হ’ব পাৰে, যি তেওঁলোকক বিচলিত কৰি ৰাখিব। আজি ধৰ্ম-কৰ্মৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি হ’ব, য’ত আপুনি কিছু ধন ব্যয় কৰিব। আজি আপুনি সন্তানৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে অলপ বিচলিত হ’ব পাৰে। যদি কোনো সমস্যা আছে, আপুনি চিকিৎসকৰ পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব, অন্যথা ই ভৱিষ্যতে এক ডাঙৰ ৰোগ হ’ব পাৰে। আজি আপোনাৰ পিতৃৰ সৈতে আপোনাৰ তৰ্ক হ’ব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- আপোনাৰ স্বাস্থ্য আজি কিছু বেয়া হ’ব পাৰে আৰু আপুনি কিছু অসাৱধান হ’ব পাৰে! কিন্তু আপুনি এনে কৰিব নালাগে, কিয়নো আপোনাৰ সামান্য অসাৱধানতাই আপোনাক পিছত এক ডাঙৰ সমস্যাত পেলাব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ ভাতৃসকলৰ সৈতে কোনো তৰ্ক দীঘলীয়া কৰিব নালাগে, অন্যথা ই আপোনাৰ সম্পৰ্ক ভাঙিব পাৰে। আপুনি সামাজিক কামৰ দিশে আগবাঢ়িবলৈ পাই সুখী হ’ব। আজি আপুনি এগৰাকী মহিলা বন্ধুৰ সহায়ত কাৰ্যালয়ত ধন লাভ কৰিব। আপুনি কাৰোবাক টকা ধাৰ দিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ কিছুমান নতুন আঁচনিৰ ওপৰত কাম কৰা আৰম্ভ কৰিব পাৰে আৰু সেইবোৰ আপোনাৰ ব্যৱসায়ত ৰূপায়ণ কৰিব পাৰে, যি নিশ্চিতভাৱে আপোনাক লাভান্বিত কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীক বাহিৰলৈ লৈ যাব পাৰে, যি আপোনালোক দুয়োৰে মাজৰ বিবাদো সমাধান কৰিব। আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ জ্যেষ্ঠ সদস্যসকলে আপোনাক কিছুমান পৰামৰ্শ দিব পাৰে, যিবোৰ আপুনি পূৰণ কৰা দেখা যাব। আজি আপোনাৰ কিছুমান ধন সম্পৰ্কীয় সমস্যা থাকিব পাৰে, যাৰ বাবে আপুনি বন্ধু এজনৰ পৰা সহায় ল’ব লগীয়া হ’ব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- আজি কামৰ ক্ষেত্ৰত প্ৰত্যাহ্বানৰ দিন হ’ব। কিন্তু আপুনি আজি সেইবোৰক ভয় নকৰিব আৰু আপুনি সেইবোৰ অতিক্ৰম কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। কিন্তু দৌৰা দৌৰি আৰু কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ বাবে আপুনি সন্ধিয়া ভাগৰ অনুভৱ কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ জ্যেষ্ঠসকলৰ পৰা চাকৰিত প্ৰশংসাও পাব পাৰে। আজিৰ দিনটো বিবাহযোগ্য লোকসকলৰ বাবে এক উত্তম সুযোগ হ’ব পাৰে, যাক পৰিয়ালৰ সদস্যসকলে তৎক্ষণাৎ অনুমোদন দিব পাৰে। আজি যদি আপোনাৰ পত্নীৰ পেটৰ সমস্যা আছে, বাহিৰত খোৱা পৰিহাৰ কৰিব, অন্যথা সেই সমস্যা বৃদ্ধি হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কন্যা ৰাশি- আজি শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে উন্নত ফলাফল আহিব। যদি পৰীক্ষা দিয়ে, তেন্তে আজি ফলাফল ভাল হ’ব পাৰে, য’ত নিশ্চিতভাৱে সফলতা লাভ কৰিব, যি পৰিয়ালৰ সদস্যসকলক সুখী কৰিব আৰু এটা অনুষ্ঠানো আয়োজন কৰিব পাৰে। যদি আপুনি আজি কাৰোবাৰ পৰা ধাৰ লোৱাৰ কথা ভাবি আছে, অলপ সময়ৰ বাবে ৰৈ দিয়ক। যদি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ পৰা কিবা শিকিছিল, আপুনি ইয়াৰ সুবিধা পাব পাৰে। প্ৰেমিকসকলে যদি এতিয়ালৈকে তেওঁলোকৰ সংগীৰ প্ৰতি তেওঁলোকৰ মৰম প্ৰকাশ কৰা নাই তেন্তে তেঁওলোকে আজি এনে কৰিব পাৰে। আৰু আজি তেওঁলোকৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ পৰাও অনুমোদন লাভ কৰিব পাৰে।

তুলা ৰাশি- আজি আপোনাৰ ইতিবাচক ফলাফল আহিব, সেয়েহে আপুনি আপোনাৰ মনলৈ নেতিবাচক চিন্তা অহা বন্ধ কৰিব লাগিব। যদি আপুনি নকৰে, আপোনাৰ প্ৰগতি বাধাগ্ৰস্ত হ’ব পাৰে। আজি আপুনি স্বাস্থ্য সচেতন হ’ব লাগিব, কিয়নো আপোনাৰ পেটৰ বিষ আদিৰ দৰে সমস্যা হ’ব পাৰে। সেয়েহে যদি হয়, আপুনি চিকিৎসকৰ পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব। সন্ধিয়া আপুনি আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ পৰা কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ তথ্য প্ৰাপ্ত কৰিব, যি আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। আপুনি আজি যিকাম কৰে তাত আপুনি নিশ্চিতভাৱে সফলতা অৰ্জন কৰিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ দিনটো বৰ্ধিত সাহসৰ দিন হ’ব, যি আপোনাৰ শত্ৰুসকলক আপোনাৰ গতিৰে ধ্বংস কৰিব আৰু আপোনাৰ প্ৰগতিৰ পথত বাধাৰ পৰা আপোনাক মুক্ত কৰিব। আপুনি কামৰ ক্ষেত্ৰত আকাংক্ষিত লাভালাভ লাভ কৰি সুখী হ’ব, কিন্তু এই সকলোবোৰৰ মাজত আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলক সময় দিব নোৱাৰিব, যাৰ ফলত তেওঁলোকে আপোনাৰ ওপৰত খং কৰিব পাৰে। যদি এনে হয়, আপুনি আজি তেওঁলোকক সৈমান কৰিবলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰা উচিত। যদি পাৰিবাৰিক জীৱনত কাজিয়া হৈছিল, আজি মূৰ দাঙিব পাৰে, যাৰ ফলত নিশ্চিতভাৱে কিছু সমস্যা হ’ব, কিন্তু আপুনি সেইবোৰ এৰি আগবাঢ়িব লাগিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি আপুনি ধৰ্মীয় আৰু সামাজিক অনুষ্ঠানত অংশগ্ৰহণ কৰিব, যি আপোনাৰ বিশ্বাসযোগ্যতা বিয়পাই দিব। কিন্তু ৰাজনৈতিক লোকসকলে আজি সাৱধান হ’ব লাগিব, তেতিয়াহে তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ জীৱনত উন্নতি কৰিব পাৰিব অন্যথা তেওঁলোকে অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। আজি এজন পৰিচিত ব্যক্তিৰ সৈতে আপোনাৰ সাক্ষাতে আপোনাৰ বাবে এটা পুৰণি বিতৰ্কৰ সমাধান কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ বাবেও কিছু টকাৰ ব্যৱস্থা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। কিন্তু সন্ধিয়া আপোনাৰ মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ হঠাৎ অৱনতি হোৱাৰ বাবে আপুনি বিচলিত হ’ব।

মকৰ ৰাশি- আজি আপোনাৰ অনুকূল ফলাফল আহিব। আজি আপুনি অংশীদাৰৰ সহযোগত আপোনাৰ ভৱিষ্যতৰ কিছুমান নতুন পৰিকল্পনা কৰিব, য’ত আপুনি নিশ্চিতভাৱে লাভান্বিত হ’ব। কিন্তু আজি আপুনি আপোনাৰ ভৱিষ্যতৰ বাবেও কিছু ধন সঞ্চয় কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে আপুনি আপোনাৰ ভৱিষ্যত সফল কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আজি আপুনি কোনো সদস্যৰ প্ৰভাৱত কোনো সিদ্ধান্ত ল’ব নালাগে। যদি আপুনি এনে কৰে, আপুনি পিছত অনুশোচনা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে, সেয়েহে সাৱধান হ’ব। যদি আপুনি ভাতৃ-ভগ্নীসকলৰ বিৰোধিতা কৰিছিল, তেন্তে সেইটোও আজি শেষ হ’ব। আপুনি আজি সন্ধিয়া এজন পুৰণি বন্ধুক লগ পাব।

কুম্ভ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে কিছু অসুবিধাজনক হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পাৰিবাৰিক ব্যৱসায়ত কিছুমান অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে, যিবোৰ আপোনাক আপোনাৰ নিজৰ লোকে দিব পাৰে। যাৰ ফলত আপুনি আজি একো কৰিব নিবিচাৰে, কিন্তু আপুনি সেইবোৰ আঁতৰাবলৈ আপোনাৰ পিতৃৰ পৰামৰ্শ ল’ব পাৰে। আপুনি সন্তানৰ ফালৰ পৰা কিছুমান ভাল ফলাফল শুনিব, যি আপোনাৰ মনৰ সুখ বৃদ্ধি কৰিব। কিন্তু শিক্ষাৰ্থীসকলে শিক্ষা আৰু অধ্যয়নত মনোনিবেশ কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে তেওঁলোকে সফলতা প্ৰাপ্ত কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। সন্ধিয়া যদি আজি আপোনাৰ চাৰিওফালে থকা কাৰোবাৰ সৈতে আপোনাৰ তৰ্ক হয়, আপুনি নীৰৱে থাকিব।

মীন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে লাভজনক দিন হ’ব। আজি আপুনি সকলো ঠাইতে কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব, ঘৰত হওক বা ব্যৱসায়ত হওক। যি আপোনাক আজি সুখী কৰিব। কিন্তু আজি আপোনাৰ শত্ৰুসকল সক্ৰিয় হ’ব, আপুনি তেওঁলোকৰ প্ৰতি সাৱধান হ’ব লাগিব, অন্যথা তেওঁলোকে আপুনি কৰি থকা কাম নষ্ট কৰিবলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব। চাকৰিয়ালসকলে পদোন্নতি আৰু দৰমহা বৃদ্ধিৰ দৰে তথ্যও পাব পাৰে। আজি যদি আপুনি আপোনাৰ ভাতৃ-ভগ্নীৰ জৰিয়তে কিবা কৰে, আপুনি আজি নিশ্চিতভাৱে লাভালাভ পাব। আপুনি আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে মনোৰঞ্জন কাৰ্যসূচীত সন্ধিয়াটো কটাব, যি পাৰিবাৰিক একতা বৃদ্ধি কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button