ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ আজিৰ ৰাশিফল

আজিৰ ৰাশিফলঃ বৃহস্পতিবাৰ, ৬ জানুৱাৰী

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজি শিক্ষাৰ্থীসকলে তেওঁলোকৰ দুৰ্বল বিষয়বোৰ অধ্যয়ন কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে তেওঁলোকে সফলতা প্ৰাপ্ত কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আজি আপুনি হয়তো ধাৰ্মিক আৰু আধ্যাত্মিক কিতাপ পঢ়িবলৈ আগ্ৰহী হ’ব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ পিতৃৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়েও সজাগ হ’ব লাগিব আৰু তেওঁক বাহিৰত খোৱা-বোৱা পৰিহাৰ কৰিবলৈ ক’ব লাগিব, কিয়নো তেওঁৰ পেটৰ সমস্যা হ’ব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে তৰ্ক কৰিব পাৰে, য’ত পিছত আপোনাৰ মানসিক চাপ থাকিব। সেয়েহে আপুনি আজি তৰ্ক-বিতৰ্কৰ পৰা আঁতৰি থাকিব লাগিব। আজি আপোনাৰ চুবুৰীয়াৰ এজন সদস্যই আপোনাক ধন সম্পৰ্কীয় কিছু সহায় বিচাৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ সমস্যাবোৰ শুনি সেইবোৰ সমাধান কৰাত ব্যস্ত থাকিব। যাৰ বাবে আপুনি আজি নিজৰ প্ৰতি আৰু মনোযোগ নিদিব। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ সন্তানৰ ভৱিষ্যতৰ বিষয়ে সিদ্ধান্ত লয়, আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে আলোচনা কৰিব লাগিব। আজি যদি পিতৃয়ে আপোনাক কোনো পৰামৰ্শ দিয়ে, ইয়াক গ্ৰহণ কৰা ভাল। ব্যৱসায়িক লোকসকলে আজি তেওঁলোকৰ সংগীৰ পৰা কিছু ভাল খবৰ শুনিব পাৰে। ক্ষুদ্ৰ ব্যৱসায়ীসকলে আজি আকাংক্ষিত লাভালাভ লাভ কৰি সুখী হ’ব। আপুনি আজি পৰিয়ালত কাৰোবাৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে অলপ চিন্তিত হ’ব পাৰে, যাৰ ফলত আপোনাৰ দৌৰা-দৌৰি বৃদ্ধি হ’ব আৰু টকা খৰচ হ’ব।

মিথুন ৰাশি- আজি আপোনাৰ বিবাহৰ এক আনন্দদায়ক পৰিৱেশ হ’ব। যিসকলে বিবাহপাশত আৱদ্ধ হৈছে তেওঁলোকে কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব পাৰে আৰু পৰিয়ালৰ সদস্যসকলেও আজি তেওঁলোকৰ বাবে এক আচৰিত পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। চাকৰিয়াল সকলে আজি তেওঁলোকৰ কামৰ ক্ষেত্ৰত একেবাৰে অসাৱধান হ’ব নালাগে। যদি তেওঁলোকে এনে কৰে, তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ বিষয়াসকলৰ পৰা গালি খাব লগীয়া হ’ব পাৰে। সন্ধিয়া ক্ষুদ্ৰ ব্যৱসায়ী সকলে ধন লাভ কৰিব পাৰে, যি তেওঁলোকৰ অৰ্থনৈতিক অৱস্থা শক্তিশালী কৰিব। যদি আপুনি আজি কাৰোবাৰ পৰা টকা ধাৰ বিচাৰে, আপুনি আজি সহজে পাব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি ব্যৱসায়ত আপুনি আপোনাৰ বিৰোধীসকলৰ প্ৰতি সাৱধান হ’ব লাগিব আৰু কেৱল তেওঁলোকৰ যিকোনো পৰামৰ্শ শুনিব লাগিব, কিন্তু সেইবোৰ মানি চলিব নালাগে। যদি আপুনি এনে কৰে, ই ভৱিষ্যতে আপোনাৰ বাবে কিছু সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। আজি আপোনাৰ মনত কিছু অজ্ঞাত ভয় থাকিব, যিটো নিষ্ফল হ’ব। যদি আপুনি নতুন বাহন এখন কিনিবলৈ প্ৰস্তুতি চলাই আছে, ই আপোনাৰ বাবে ভাল হ’ব। দীৰ্ঘম্যাদী ৰোগত আক্ৰান্ত লোকসকলৰ দুখ-কষ্ট আজি বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। যদি এনে হয় তেওঁলোকে চিকিৎসকৰ পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব। আজি ব্যৱসায়ীসকলে তিক্ততাক মিঠালৈ পৰিৱৰ্তন কৰাৰ কলা শিকিব লাগিব, তেতিয়াহে তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ ব্যৱসায়ৰ পৰা লাভান্বিত হ’ব পাৰিব।

সিংহ ৰাশি- আজি আপোনাৰ ভাল ফলাফল আহিব। আজি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত এক চুক্তি চূড়ান্ত হ’ব, যিটো আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি অপেক্ষা কৰি আছে। আজিৰ দিনটো শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবেও ভাল দিন হ’ব, কিয়নো তেওঁলোকে আজি শিক্ষাৰ আকাংক্ষিত ফলাফল লাভ কৰিব। প্ৰেমিকসকলে আজি তেওঁলোকৰ সংগীৰ সৈতে কোনো কাজিয়া কৰা পৰিহাৰ কৰিব লাগিব, তেওঁলোকে তেওঁলোকক যিকোনো সমস্যাত এৰাই চলিব লাগিব। আজি আপুনি আপোনাৰ আত্মীয়ৰ পৰা সন্মান লাভ কৰিব। যদি আপুনি আগতে কাৰোবাক ধাৰ দিছিল, আপুনি আজি ইয়াক ঘূৰাই পাব পাৰে, যি আপোনাক সুখী কৰিব। সন্ধিয়াৰ সময়ত আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে এক শুভ অনুষ্ঠানত উপস্থিত থাকিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কন্যা ৰাশি- যদি আপোনাৰ সম্পত্তি সম্পৰ্কীয় সমস্যা চলি আছে, আজি আপুনি সমাধান বিচাৰি উলিয়াবলৈ সক্ষম হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ সহায়ত এই সমস্যাৰ পৰা বাহিৰ হোৱাৰ পথ বিচাৰি পাব। আপুনি আজি পাৰিবাৰিক জীৱনত পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ হৃদয় জয় কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। পৰিয়ালত এটা শুভ কাৰ্যসূচীৰ ওপৰত আলোচনা হ’ব পাৰে, য’ত আপুনি আপোনাৰ পিতৃৰ পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব। আজি সন্ধিয়া আপুনি আপোনাৰ মাতৃৰ সৈতে আপোনাৰ কিছুমান অসুবিধাৰ বিষয়ে বুজাই আপোনাৰ মন পাতল কৰিব। যদি ভগ্নীৰ বিয়াত কোনো বাধা হয়, ই পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ সহায়ত আজি সমাপ্ত হ’ব।

তুলা ৰাশি- আজি আপোনাৰ সাহস আৰু বীৰত্ব বৃদ্ধিৰ দিন হ’ব। আনকি কামৰ ক্ষেত্ৰতো আপোনাৰ সহকৰ্মীসকলে আজি আপোনাৰ শক্তি দেখি আচৰিত হ’ব, যি তেওঁলোকক আজি যিকোনো ক্ষেত্ৰত আপোনাক বিফল কৰাত বাধা দিব। আজি আপোনাৰ সন্তানে সামাজিক কাম কৰা দেখি আপুনি সুখী হ’ব। কিন্তু আজি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ বিবাহৰ বিষয়ে চিন্তিত হ’ব পাৰে। আজি আপুনি ব্যৱসায়ৰ বাবে কম দূৰত্ব ভ্ৰমণ কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে, যি আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। আজি সন্ধিয়া আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সৈতে ফুৰিবলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে, য’ত আপুনি কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ তথ্যও প্ৰাপ্ত কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ সৈতে ব্যৱসায়িক সমস্যা এটা ভাগ বতৰা কৰিব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা অতি ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি যদি আপুনি আপোনাৰ ধন কৰবাত বিনিয়োগ কৰে, তেন্তে ইয়াক আন্তৰিকতাৰে কৰক, কিয়নো ই অনাগত সময়ত আপোনাক লাভান্বিত কৰিব। আজি আপোনাৰ ভাষণে আপোনাৰ চাৰিওফালৰ সকলোকে মিঠাত বিলীন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব, যাৰ বাবে আজি সকলোৱে আপোনাৰ সৈতে বন্ধুত্ব কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব। যদি আপোনাৰ পুৰণি ঋণ আছে, আপুনি আজি ইয়াৰ পৰা পৰিত্ৰাণ পাবলৈ সক্ষম হ’ব, যাৰ ফলত আপুনি শিথিল অনুভৱ কৰিব। যদি আপুনি আপোনাৰ সন্তানক চৰকাৰী চাকৰি পৰীক্ষাৰ বাবে প্ৰস্তুত কৰাই আছিল, আপুনি আজিও সেইটোত সফল হ’ব। সন্ধিয়াৰ সময়ত আজি আপুনি আপোনাৰ এজন আত্মীয়ৰ সৈতে চলি থকা বিতৰ্কৰ সমাপ্তি ঘটাবলৈ সক্ষম হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে জ্ঞান আৰু বিবেকেৰে লোৱা সিদ্ধান্তত সফল হোৱাৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি নিজকে মানসিকভাৱে শক্তিশালী আৰু প্ৰতিটো সিদ্ধান্ত ল’বলৈ সক্ষম হ’ব। সেয়েহে আজি আপুনি কাৰোবাৰ পৰামৰ্শ লোৱাৰ আগতে আপোনাৰ বিৰোধী ব্যক্তিৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব লাগিব। আজি আপোনাক আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে ভৱিষ্যতৰ পৰিকল্পনা কৰা দেখা যাব। আপুনি আজি ধৰ্মীয় কাৰ্যসূচীতো অংশগ্ৰহণ কৰিব, যাৰ সুবিধা আপুনি নিশ্চিতভাৱে ল’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে অলপ চিন্তিত হ’ব। সন্ধিয়া আপুনি আজি আপোনাৰ মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে অলপ চিন্তিত হ’ব।

মকৰ ৰাশি- বিদেশত ব্যৱসায় কৰা লোকসকলে আজি কিছুমান ভাল সুযোগ পাব পাৰে, যি তেওঁলোকৰ ব্যৱসায় ভাল কৰিব। আজি আপুনি আধ্যাত্মিক কাৰ্যকলাপতো অংশগ্ৰহণ কৰিব, এইটো আপোনাৰ বাবে এক আনন্দদায়ক দিন হ’ব। কিন্তু আজি আপোনাৰ কিছুমান বৰ্ধিত ব্যয়ে আপোনাক সমস্যাত পেলাব পাৰে, যি আপোনাক বিচলিত কৰি ৰাখিব। আজি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ সংগৰ প্ৰতিও মনোযোগ দিব লাগিব, তেতিয়াহে তেওঁ সঠিক চাকৰি পাব পাৰে। আজি সন্ধিয়া আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সমস্যাবোৰ শুনিব আৰু সেইবোৰ কাৰ্যকৰী কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ সমস্যাৰ বিষয়ে অলপ চিন্তিত হ’ব।

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত বিভিন্ন উপায়েৰে ধন লাভ কৰিব। আজি আপুনি পাৰিবাৰিক জীৱনত ভাতৃ-ভগ্নীসকলৰ পৰা যথেষ্ট সমৰ্থন লাভ কৰিব। যিসকলে শ্বেয়াৰ বজাৰত ধন বিনিয়োগ কৰে, তেঁওলোকে আজি লাভ কৰিব পাৰে। আনকি ব্যৱসায়তো আজি আপুনি উপাৰ্জনৰ বিভিন্ন উৎস চিনাক্ত আৰু কাৰ্যকৰী কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে আপুনি সেইবোৰৰ সুবিধা ল’বলৈ সক্ষম হ’ব। পৰিয়ালৰ সৰু ল’ৰা-ছোৱালীয়ে আজি আপোনাক কিছুমান পৰামৰ্শ দিব পাৰে যাক আপোনাক পূৰণ কৰা দেখা যাব। যদি পৰিয়ালত বিবাহ যোগ্য সদস্য থাকে, তেন্তে আজি তেওঁৰ বাবে এক ভাল সুযোগ থাকিব পাৰে, যাক পৰিয়ালৰ সদস্যসকলে অনুমোদন দিব পাৰে। আপুনি আজি আপোনাৰ সন্তানৰ সমস্যাবোৰ শুনি সন্ধিয়াটো কটাব।

মীন ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ দীৰ্ঘদিনীয়া কামবোৰ সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰে, যিবোৰ আপুনি আজি সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ সাজু হ’ব। সেয়েহে আপুনি আজি আপোনাৰ কিছুমান অত্যাৱশ্যকীয় কাম এৰি যাব পাৰে। কিন্তু আপুনি এনে কৰিব নালাগে। যদি আপুনি এনে কৰে, ভৱিষ্যতে আপোনাক সমস্যা দিব পাৰে। যিসকলে সম্পত্তিৰ বিষয়ে চিন্তা কৰি আছে, তেওঁলোকে আজি ইয়াৰ স্থাৱৰ দিশবোৰ পৰীক্ষা কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে তেওঁলোকে এটা সিদ্ধান্তলৈ আহিব পাৰিব। যদি তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ সন্তানৰ বাবে এটা নতুন ব্যৱসায় কৰাৰ কথা ভাবিছে, তেওঁলোকে আজি ইয়াত সফল হ’ব। আপুনি আজি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ সেৱাত সন্ধিয়াটো কটাব, যি আপোনাৰ মনক শিথিল কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button