ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ আজিৰ ৰাশিফল

আজিৰ ৰাশিফলঃ ৫ জানুৱাৰী, বুধবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আৰম্ভণিতে আপোনাৰ কিছু অসুবিধাজনক হ’ব পাৰে। কিন্তু পিছত এই সকলোবোৰ মনত থাকিব, যি আপোনাৰ দীৰ্ঘদিন ধৰি অমীমাংসিত হৈ থকা কিছুমান কাম সম্পূৰ্ণ কৰিব। আপুনি আজি আপোনাৰ মনত চলি থকা কিছুমান সমস্যাৰ সমাধান বিচাৰি উলিয়াব পাৰিব। আপুনি আপোনাৰ কোনো নিকট আত্মীয়ৰ সৈতে ব্যৱসায় সম্পৰ্কীয় কোনো বাৰ্তালাপ কৰিব নালাগে, অন্যথা তেওঁলোকে আপোনাৰ কিছুমান কামত বাধা দিবলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ ভৱিষ্যতৰ বিষয়ে অলপ চিন্তিত হ’ব, কিন্তু আপোনাৰ সন্তানক ভাল চাকৰিত কাম কৰা দেখিলে আপোনাক তেওঁলোকৰ ভৱিষ্যতৰ চিন্তাৰ সমাধান দিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক আনন্দদায়ক দিন হ’ব। কিয়নো আজি আপুনি আপোনাৰ সুমধুৰ কণ্ঠেৰে আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ হৃদয় জয় কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব আৰু লগতে আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ মাজৰ বিবাদৰ সমাপ্তি ঘটাব, যি পাৰিবাৰিক একতা শক্তিশালী কৰিব আৰু আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে আপোনাৰ আনন্দদায়ক সময় অতিবাহিত কৰিব। যিসকলে অংশীদাৰীত্বত ব্যৱসায় কৰে, তেওঁলোকৰ বাবে দিনটো আজি ভাল হ’ব। কিয়নো তেওঁলোকে আজি কিছুমান ভাল খবৰ লাভ কৰিব পাৰে, যি তেওঁলোকৰ অৰ্থনৈতিক অৱস্থা শক্তিশালী কৰিব। আজি যদি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে এটা নতুন ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰে, আপুনি নিশ্চিতভাৱে সেইটোত সফল হ’ব।

মিথুন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা ব্যস্ত দিন হ’ব। আজি ব্যৱসায়তো আপুনি আপোনাৰ অতীতৰ কিছুমান অমীমাংসিত কাম বিচাৰি পাব আৰু সম্পূৰ্ণ কৰিব আৰু আজি আপুনি আপোনাৰ ঘৰৰ কিছুমান কাম সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব পাৰে, যিবোৰ দীৰ্ঘদিন ধৰি স্থগিত হৈ আছে। যাৰ বাবে আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ পৰাও সহায় বিচাৰিব পাৰে, কিন্তু আজি আপুনি আপোনাৰ অলসতা আঁতৰাই এই কামবোৰত জড়িত হ’ব লাগিব, তেতিয়াহে আপুনি সেইবোৰ সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰিব। আপুনি আজি কাৰোবাৰ পৰা এটা উপহাৰ পাব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ পৰা কিছুমান অপ্ৰীতিকৰ খবৰ শুনি ভ্ৰমণলৈ যাব লগীয়া হ’ব পাৰে, যি আপোনাৰ মনটো দুখী কৰি তুলিব। যদি এনে হয় আপোনাৰ ভাতৃ বা আপোনাৰ পিতৃক আপোনাৰ লগত লৈ যাওক।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা অতি ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি মনোযোগ দিব লাগিব আৰু অধ্যয়ন কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে তেওঁলোকে সফলতা প্ৰাপ্ত কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। অন্যথা তেওঁলোকে পৰীক্ষাত বিফল হ’ব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ গৌৰৱ আৰু মহিমাৰ বাবেও কিছু ধন ব্যয় কৰিব, যিটো আপোনাৰ শত্ৰুসকলে আপোনাক ঈৰ্ষা কৰিব। কিন্তু আজি আপুনি কোনো সমালোচকৰ সমালোচনাৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব নালাগে। প্ৰেমিকসকলে আজি তেওঁলোকৰ সংগীৰ সৈতে ফুৰিবলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে, য’ত আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ পৰা অনুমতি লোৱা উচিত। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ বাবে কিছু টকাৰ ব্যৱস্থা কৰে, আপুনি আজি ইয়াক ঘূৰাই পাব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- আজি শিক্ষাৰ্থীসকলে ঘৰৰ পৰা আঁতৰি থাকিব লাগিব আৰু শিক্ষা অৰ্জন কৰিব লাগিব, য’ত তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ গুৰু আৰু জ্যেষ্ঠসকলৰ সমৰ্থনও পাব, যি তেওঁলোকৰ শিক্ষাৰ অসুবিধাবোৰ দূৰ কৰিব আৰু তেওঁলোকে সফলতাৰ জখলা বগাব। বিদেশত ব্যৱসায় কৰা লোকসকলে এনে এক পৰিকল্পনা শুনিব পাৰে, যি তেওঁলোকক আজি সুখ নিদিব। আৰু যিসকলে আজি নতুন সম্পত্তিত ধন বিনিয়োগ কৰিব বিচাৰে তেওঁলোকেও কিছু সময়ৰ বাবে ভালদৰে থাকিব, অন্যথা তেওঁলোকৰ চুক্তি লোকচান হ’ব পাৰে। আজি চাকৰিয়াল সকলে কাৰ্যালয়ত কিছুমান ভাল তথ্য শুনিব পাৰে। কিন্তু আজি আপুনি আপোনাৰ মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে অৱগত হ’ব লাগিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কন্যা ৰাশি- আজি পৰিয়ালৰ এজন সদস্যই কোৱা কথাবোৰৰ দ্বাৰা আপুনি বিচলিত হ’ব পাৰে, সেয়েহে আপুনি অত্যাধিক চিন্তা নকৰিলে আপোনাৰ বাবে ভাল হ’ব। আনকি আপুনি আজি কোনো সিদ্ধান্ত ল’লেও, ইয়াক জ্ঞান আৰু বিবেকেৰে লওক আৰু কোনো সদস্যৰ দ্বাৰা বিপথে পৰিচালিত নহ’ব। যদি আপুনি এনে কৰে, আপুনি পিছত সেই সিদ্ধান্তৰ বাবে অনুশোচনা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। যদি আপোনাৰ কোনো উদ্যোগিক বিষয় দীঘলীয়া সময়ৰ বাবে অমীমাংসিত হৈ আছে, আপুনি আজি ইয়াক সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আজি সন্ধিয়া আপুনি আপোনাৰ ঘৰৰ সজ্জা আৰু ৰক্ষণাবেক্ষণ সামগ্ৰীৰ বাবে কিছু টকা খৰচ কৰিব। যাৰ বাবে আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে বজাৰ কৰিবলৈও যাব পাৰে।

তুলা ৰাশি- আজি আপোনাৰ ইতিবাচক ফলাফল আহিব, কিয়নো আপুনি আজি সামাজিক পৰ্যায়ত কিছু ভাল ফলাফল পাব পাৰে। আজি আপুনি কামৰ ক্ষেত্ৰত আপোনাৰ প্ৰয়োজনীয় কামবোৰ চম্ভালিবলৈ ব্যস্ত থাকিব। কিন্তু আজি ব্যৱসায়ত আপোনাৰ মনোৰম ব্যক্তিত্বৰ বাবে মানুহ আপোনাৰ বন্ধু হিচাপে থাকি আপোনাৰ শত্ৰু হ’ব পাৰে। আপুনি সেইবোৰ চিনাক্ত কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে আপুনি সেইবোৰ এৰাই চলিব পাৰিব। যদি আজি আপোনাৰ কিছুমান পুৰণি ঋণ আছে, আপুনি সেইবোৰ আজি খুলিব পাৰিব, যাৰ ফলত আপুনি শিথিল অনুভৱ কৰিব। আপোনাৰ সন্তানৰ উন্নতি দেখি আজি আপোনাক প্ৰশংসা কৰা হ’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা ব্যস্ত দিন হ’ব। আজি চাকৰিয়াল লোকসকলক এনে এটা কাম অৰ্পণ কৰা হ’ব পাৰে, যাৰ বাবে তেওঁলোকৰ সহকৰ্মীসকলৰ সহায়ৰ প্ৰয়োজন হ’ব। কিন্তু আপোনাৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰম আৰু সহকৰ্মীৰ সহায়ত আপুনি ইয়াক সন্ধিয়ালৈ সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰিব। আজি সমাজত প্ৰচলিত বেয়াবোৰ চাবলৈ আপুনি কিছুমান সামাজিক অংশীদাৰৰ পৰা সহায় ল’ব লগীয়া হ’ব পাৰে আৰু আপোনাক আজি সমাধান বিচাৰি থকা দেখা যাব। যদি আপুনি আজি কাৰোবাৰ পৰা ধাৰ লোৱাৰ কথা ভাবি আছে, অলপ সময়ৰ বাবে বন্ধ কৰক, কিয়নো আপুনি ইয়াক ঘূৰাবলৈ অসুবিধা পাব। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ সন্তানক উপহাৰ এটা দিয়াৰ সিদ্ধান্ত লৈছে, আপুনি আপোনাৰ পকেটলৈ চাই আজি ইয়াক কিনিব লাগিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক কঠিন দিন হ’ব, কিয়নো আজি আপোনাৰ বৰ্ধিত ব্যয়ে আপোনাক সমস্যাত পেলাব পাৰে, যাক আপুনি চিন্তা কৰিব লাগিব, অন্যথা আপোনাৰ বাজেট বিফল হ’ব পাৰে, যাৰ ফলত ভৱিষ্যতে আপোনাৰ বিত্তীয় সংকট হ’ব পাৰে। আপুনি আজি ভাতৃ-ভগ্নীসকলৰ পৰা কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব পাৰে। যিসকলে দীৰ্ঘদিন ধৰি চাকৰিৰ দিশত চেষ্টা কৰি আহিছে তেওঁলোকে আজি এক ভাল সুযোগ পাব পাৰে, যি তেওঁলোকক সুখী কৰিব। চৰকাৰী চাকৰিয়ালসকলে আজি তেওঁলোকৰ বিষয়াসকলৰ সৈতে কোনো বিতৰ্কত লিপ্ত হোৱা কথা পৰিহাৰ কৰিব লাগিব, অন্যথা তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ পদোন্নতিত বাধা দিব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি আপুনি পিছত অনুশোচনা কৰিব লগা একো অধিগ্ৰহণ কৰিব নালাগে। যদি আপোনাৰ এজন ভাতৃ-ভগ্নীৰ সৈতে তৰ্ক কৰি আছিল, তেন্তে সেইটোও আজি সমাপ্ত হ’ব, যি আপোনাক সুখী কৰিব। ৰাজনীতিৰ দিশত কাম কৰা লোকসকলে আজি কিছুমান উন্নত সুযোগ পাব পাৰে, যি তেওঁলোকৰ ৰাজনৈতিক কেৰিয়াৰ উজ্জ্বল কৰিব। যদি আপুনি সন্ধিয়া ভ্ৰমণলৈ যাবলৈ প্ৰস্তুতি চলাই আছে, আপুনি ইয়াৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব লাগিব, কিয়নো আপুনি ভাল পোৱা কিবা হেৰুওৱা আৰু চুৰি হোৱাৰ ভয় আছে। আপুনি সুখী হ’ব, কিয়নো শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি শিক্ষা পৰীক্ষাত আকাংক্ষিত লাভালাভ লাভ কৰিব।

কুম্ভ ৰাশি- আজিৰ দিনটো কৰ্মচাৰীসকলৰ বাবে এক ভাল দিন হ’ব। কিয়নো তেওঁলোকে আজি আন কিছুমান ভাল প্ৰস্তাৱ পাব পাৰে, যি তেওঁলোকক সুখী কৰিব। যদি শ্ৰমিক লোকসকলে কিছু আংশিক সময়ৰ কাম কৰিবলৈ মন স্থিৰ কৰিছে, আজি তেওঁলোকে তাৰ বাবেও সময় উলিয়াব পাৰিব। সৰু ব্যৱসায়ীসকলে আজি তেওঁলোকৰ পিতৃৰ পৰামৰ্শৰ পৰা লাভান্বিত হ’ব, সেয়েহে যিকোনো সিদ্ধান্ত লোৱাৰ আগতে আপোনাৰ পিতৃৰ সৈতে আলোচনা কৰক। সন্ধিয়াৰ সময়ত আজি আপুনি এজন বন্ধুৰ ঘৰলৈ যাব পাৰে। আপুনি আজি পাৰিবাৰিক জীৱনত আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে কিছু সময় অকলে কটাব।

মীন ৰাশি- আজি আপুনি প্ৰতিটো বিষয়তে বহুত সৌভাগ্য লাভ কৰিব। যদি আপুনি আজি কৰবাত টকা বিনিয়োগ কৰে বা আগতে কৰবাত ধন বিনিয়োগ কৰিছিল, আপুনি আজি ইয়াক ঘূৰাই পাব, যি আপোনাৰ অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি শক্তিশালী কৰিব আৰু আপুনি আপোনাৰ উচ্চাকাংক্ষা পূৰণ কৰিবলৈও সক্ষম হ’ব। যদি আপুনি আজি সামাজিক অনুষ্ঠানলৈ যায়, আপোনাৰ কথা নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখিব। যদি আপুনি এনেকুৱা কিবা কয়, আপোনাৰ এজন সহকৰ্মীয়ে আজি এই বিষয়ে বেয়া অনুভৱ কৰিব পাৰে। আপুনি আজি সন্ধিয়াটো অধ্যয়নৰ কামত কটাব। যদি আপুনি আজি এজন পুৰণি বন্ধুক লগ পায়, ই আনন্দদায়ক হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button