ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ আজিৰ ৰাশিফল

আজিৰ ৰাশিফলঃ ৪ জানুৱাৰী, মংগলবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ লক্ষ্য প্ৰাপ্ত কৰিবলৈ কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে আপুনি সফলতা অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। যদি আপোনাৰ চাৰিওফালৰ লোকসকলৰ সৈতে আপোনাৰ তৰ্ক হৈছিল, তেন্তে সেইটো আজি উন্নত হ’ব আৰু পাৰস্পৰিক প্ৰেম বৃদ্ধি হ’ব। যদি আপুনি আজি ভ্ৰমণলৈ যাবলৈ প্ৰস্তুতি চলাই আছে, আপুনি সাৱধান হ’ব লাগিব, কিয়নো দুৰ্ঘটনা হোৱাৰ আশংকা আছে। আজি আপোনাৰ মিঠা ভাষণৰ বাবে আপোনাৰ কিছুমান নতুন বন্ধু হ’ব পাৰে। আজি আপুনি বাহিৰত খোৱা পৰিহাৰ কৰা ভাল হ’ব, অন্যথা আপোনাৰ পেট সম্পৰ্কীয় কিছুমান সমস্যা হ’ব পাৰে, যি আপোনাক বিচলিত কৰি ৰাখিব। আপুনি সন্ধিয়াটো আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ সেৱাত কটাব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক কঠিন সংগ্ৰামৰ পিছত সফল হোৱাৰ দিন হ’ব, যি আপোনাক সুখী কৰিব। আজি যদি আপুনি সাহসেৰে কোনো সিদ্ধান্ত লয়, আপুনি সফল হ’ব, কিন্তু যদি আজি আপোনাক কোনোৱে পৰামৰ্শ দিয়ে, আপুনি ইয়াৰ প্ৰতি মনোযোগ দিয়া পৰিহাৰ কৰিব লাগিব। আজি আপুনি আপোনাৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ পিছতহে ধন লাভ কৰিব, তেতিয়াহে আপুনি আপোনাৰ অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি শক্তিশালী কৰিব পাৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ বাবে এক ভাল পৰিকল্পনাত ধন নিৰ্ধাৰণ কৰিব পাৰে, যি তেওঁলোকৰ ভৱিষ্যতত সহায় কৰিব। আজি আপোনাৰ ভাতৃ-ভগ্নীৰ সমৰ্থনে আপোনাৰ আত্মবিশ্বাস অক্ষুণ্ণ ৰাখিব। আজি সন্ধিয়া আপুনি আপোনাৰ পত্নীক ফুৰাবলৈ লৈ যাব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- আজিৰ দিনটো এক উৎসৱৰ দিন হ’ব, কিয়নো আপোনাৰ পৰিয়ালত এটা শুভ অনুষ্ঠান হ’ব পাৰে, যি পৰিয়ালৰ সকলো সদস্যক সুখী কৰিব আৰু ইজনে সিজনৰ পৰা অভিযোগ আঁতৰ কৰিব। কিন্তু আজি আপোনাৰ ভাষণে আপোনাক সন্মান দিব, সেয়েহে আপোনাৰ ভাষণৰ মধুৰতা বজাই ৰাখিব। আজি আপুনি সামাজিক কাৰ্যকলাপতো জড়িত হ’ব পাৰে আৰু আপুনি আপোনাৰ অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতিত সন্তুষ্ট হ’ব, যি আপোনাক বিচলিত কৰি ৰাখিব। যদি আপুনি কিবা ক্ৰয় কৰিবলৈ গৈ আছে, আপোনাৰ পত্নীৰ পৰামৰ্শ লোৱা ভাল। আপুনি আজি আপোনাৰ পত্নীৰ পৰা যথেষ্ট সমৰ্থন আৰু ঘনিষ্ঠতা লাভ কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। প্ৰেমিকসকলে আজি ভ্ৰমণলৈ যোৱাৰ কথা ভাবিব পাৰে, কিন্তু এইক্ষেত্ৰত আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে বাৰ্তালাপ কৰাটো আপোনাৰ বাবে ভাল হ’ব। ব্যৱসায়িক লোকসকলে আজি তেওঁলোকৰ এজন সহকৰ্মীক প্ৰতাৰণা কৰাৰ ফলত ক্ষতিগ্ৰস্ত হ’ব, যাৰ ফলত কিছু শিথিলতা হ’ব পাৰে। সেয়েহে আপুনি ধৈৰ্য্য ধৰিব লাগিব। আজি আপুনি আপোনাৰ মনত ইতিবাচক চিন্তা ৰাখিব লাগিব, অন্যথা আপুনি অধিক কষ্ট পাব পাৰে। কাৰোবাৰ সৈতে কথা পাতি থাকোতে আজি আপোনাৰ বক্তব্যত সংযম অৱলম্বন কৰিব, অন্যথা তেওঁলোকে আপোনাৰ বিষয়ে বেয়া অনুভৱ কৰিব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- যদি আপুনি কৰবাত বিনিয়োগ কৰিব বিচাৰে তেন্তে আজিৰ দিনটো ভাল হ’ব। সেয়েহে আজি আপুনি ব্যৱসায় বা শ্বেয়াৰ বজাৰৰ দৰে স্থানত মুক্তভাৱে বিনিয়োগ কৰিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ সুমধুৰ কণ্ঠেৰে আনক আকৰ্ষিত কৰিব পাৰিব। আজি সন্ধিয়াৰ সময়ত আপুনি এনে এটা ধৰ্মীয় অনুষ্ঠানতো উপস্থিত থাকিব পাৰে, য’ত আপুনি কিছুমান প্ৰভাৱশালী লোকক লগ পাব। কিন্তু আজি আপুনি অধিক পৰিশ্ৰম কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে আপুনি সফলতা প্ৰাপ্ত কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব, যাৰ ফলত আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ কিছু অৱনতি হ’ব পাৰে। সেয়েহে আজি আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে সচেতন হ’ব লাগিব, অন্যথা আপুনি ভৱিষ্যতে ৰোগৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কন্যা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা অতি ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি আপুনি কামৰ ক্ষেত্ৰত সন্মান লাভ কৰিব আৰু আপোনাৰ সহকৰ্মীসকলৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব। যি আপোনাক আপোনাৰ সকলো কাম সহজে সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ সক্ষম কৰিব। আজিৰ দিনটো জুৱাত বিনিয়োগ কৰা সকলৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। যদি কোনো গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত লোৱা হয়, সাৱধানে চিন্তা কৰক, তেতিয়াহে ই আপোনাৰ বাবে ভাল হ’ব, অন্যথা আপুনি পিছত অনুশোচনা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি শিক্ষাৰ অসুবিধাবোৰ দূৰ কৰিবলৈ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ পৰা সহায় বিচাৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে।

তুলা ৰাশি- আজি আপুনি দিনটো ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপত অংশগ্ৰহণ কৰি অতিবাহিত কৰিব। সন্তানৰ হৈ আপুনি চাকৰি সম্পৰ্কীয় কিছুমান তথ্য শুনিব পাৰে, যি আপোনাক সুখী কৰিব আৰু আনকি পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ বাবে এটা অনুষ্ঠানো অনুষ্ঠিত কৰিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে কথা পাতি থাকোতে মন কৰিব লাগিব যে কিবা এটাৱে আপোনাক আঘাত নকৰিব পাৰে। যদি ব্যৱসায়ী সকলে আজি এটা নতুন ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰিবলৈ গৈ আছে, আপোনাৰ পিতৃৰ পৰা উপদেশ লৈ আৰম্ভ কৰা ভাল হ’ব। আজি উৎসাহৰ কোনো অভাৱ নহ’ব, যি আপোনাৰ শত্ৰুসকলকো পৰাজিত কৰিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপুনি অলপ দুখ অনুভৱ কৰিব পাৰে। ই আপোনাৰ কামত বাধা দিব আৰু আপোনাৰ কামৰ গতি লেহেমীয়া কৰিব পাৰে। যদি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে কোনো আদৰ্শগত পাৰ্থক্য তিক্ততাত আছিল, আপুনি আজি ইয়াক অতিক্ৰম কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব, যি আপোনাৰ চাপ অলপ হ্ৰাস কৰিব। কিন্তু যদি আপুনি আজি অধিক ভ্ৰমণলৈ যাব লগা হয়, আপুনি যাবই লাগিব, কিয়নো ই আপোনাৰ বাবে সফল হ’ব। আপুনি ভৱিষ্যতৰ কিছুমান পৰিকল্পনা কৰিবলৈ আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে সন্ধিয়া বহিব পাৰে। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি তেওঁলোকৰ দুৰ্বল বিষয়বোৰৰ ওপৰত আক্ৰমণ কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে তেওঁলোকে পৰীক্ষাত সফলতা অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- অংশীদাৰীত্বত ব্যৱসায় কৰা সকলৰ বাবে আজিৰ দিনটো ভাল হ’ব, যি তেওঁলোকক কিছু ভাল খবৰ দিব পাৰে। আজি আপুনি পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ দ্বাৰা প্ৰতাৰিত হোৱাৰ বাবে দুখী হ’ব। যদি আপোনাৰ আদালতত গোচৰ চলি আছে, আপুনি আজি জিকিব পাৰে। প্ৰেমিকসকলে আজি তেওঁলোকৰ সংগীক লগ কৰিবলৈ যাব পাৰে। যদি আপুনি আপোনাৰ সন্তানক নতুন পাঠ্যক্ৰমত নামভৰ্তি কৰিব বিচাৰে, আপুনি আজি তাৰ বাবে ভ্ৰমণ কৰিব পাৰে। সন্ধিয়াৰ সময়ত আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ ঘৰত এটা মাংগলিক অনুষ্ঠানত উপস্থিত থাকিব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে কিছু খৰধৰৰ দিন হ’ব, যি আপোনাক বিচলিত কৰিব। কিন্তু তথাপিও আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ বাবে সময় উলিওৱাত বিফল হ’ব আৰু কোনোবাই আজি ৰাজনীতিৰ সৈতে জড়িত লোকসকলক প্ৰতাৰণা কৰিব পাৰে, যাৰ ফলত তেওঁলোকৰ কিছু কাম দীঘলীয়া সময়ৰ বাবে পিছুৱাই দিব পাৰে। সেয়েহে আজি ব্যৱসায় কৰা সকলেও তেওঁলোকৰ ব্যৱসায়ৰ শত্ৰুসকলৰ পৰা সাৱধান হ’ব লাগিব, তেতিয়াহে আপুনি সফলতা অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আজিৰ ব্যৱসায়িক লোকসকলক তেওঁলোকৰ আকাংক্ষিত লাভালাভৰ বাবে প্ৰশংসা কৰা নহ’ব, কিন্তু তেওঁলোকৰ কিছুমান শত্ৰু বন্ধু হিচাপে থাকিব পাৰে, সেয়েহে তেওঁলোকক এৰাই চলিব।

কুম্ভ ৰাশি- আজিৰ দিনটো শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে সফলতাৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি উদ্যমী অনুভৱ কৰিব, যি আপোনাক আপোনাৰ যিকোনো কাম সম্পাদন কৰাত সহায়ক হ’ব, যাৰ ফলত আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি অমীমাংসিত কামটো সম্পূৰ্ণ কৰিব। আজিৰ দিনটো চাকৰিয়াল সকলৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। আজি আপোনাৰ মাতৃৰ সৈতে আপোনাৰ মতভেদ থাকিব পাৰে, যি আপোনাক বিচলিত কৰি ৰাখিব, কিন্তু সন্ধিয়ালৈ আপুনি পিতৃৰ সহায়ত ইয়াক ঠিক কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

মীন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা ভাল দিন। যদি আপুনি কোনো সম্পত্তি ক্ৰয় কৰে, ই ভৱিষ্যতে আপোনাক দুগুণ কৰিব, যি আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে বনভোজ খাবলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে, আপোনাৰ বাবে নীৰৱে থকা ভাল, কিয়নো আপোনাৰ ব্যয় অধিক হ’ব, যাৰ ফলত আপোনাৰ বিত্তীয় পৰিস্থিতি দুৰ্বল হ’ব পাৰে। আজি আপুনি সামাজিক বা ব্যৱসায়িক সমিতি এখনত যোগদান কৰিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ প্ৰয়োজনীয়তা পূৰণ কৰাৰ বাবে কিছু ধন ব্যয় কৰিব। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে ব্যৱসায় এটাৰ বিষয়ে পৰামৰ্শ লয়, ই আপোনাৰ বাবে অতি ফলপ্ৰসূ হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button