ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ আজিৰ ৰাশিফল

আজিৰ ৰাশিফলঃ ৩ জানুৱাৰী, সােমবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ সমস্যা হ’ব পাৰে। যাৰ বাবে আপুনি বিচলিত হ’ব। এগৰাকী মহিলাৰ বাবে আজি পৰিয়ালত উত্তেজনা থাকিব পাৰে, সেয়েহে যিকোনো তৰ্ক পৰিহাৰ কৰিব লাগিব। যদি আপুনি ভ্ৰমণলৈ যাবলৈ প্ৰস্তুতি চলাই আছে, ই আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। আপুনি আপোনাৰ সন্তানক চাকৰি দিয়াত ব্যস্ত থাকিব। সন্ধিয়া আপোনাৰ বুদ্ধি আৰু বিবেকেৰে আপুনি যি সিদ্ধান্ত লয় সেয়া ভৱিষ্যতে আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। প্ৰেমিকসকলক আজি তেওঁলোকৰ এজন আত্মীয়ই প্ৰতাৰণা কৰিব পাৰে, সেয়েহে আজি কাকো বিশ্বাস কৰাৰ আগতে চিন্তা কৰাটো নিশ্চিত কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ এক সুখী বিবাহিত জীৱন থাকিব। আজি আপুনি সংযম অৱলম্বন কৰিব লাগিব। সেয়েহে আজি আপুনি খৰখেদাকৈ কোনো পদক্ষেপ বা সিদ্ধান্ত লোৱা পৰিহাৰ কৰিব লাগিব, অন্যথা ই আপোনাৰ বাবে ক্ষতিকাৰক হ’ব পাৰে। আজি পৰিয়ালৰ পৰা আপোনাৰ সন্মান বৃদ্ধি পাব। যদি ব্যৱসায় কৰা লোকসকলে আজি তেওঁলোকৰ ব্যৱসায়ৰ কিছুমান নতুন আঁচনি ৰূপায়ণ কৰে, তেওঁলোকে যথেষ্ট লাভ কৰিব পাৰিব। আপুনি আজি সন্ধিয়া কৰবালৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব, কিন্তু স্বাস্থ্যৰ অৱনতিৰ বাবে ইয়াক সম্পূৰ্ণ কৰা নহ’ব। আজি আপোনাৰ মাতৃৰ সৈতে আপোনাৰ কিছু আদৰ্শগত পাৰ্থক্য থাকিব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- আজি আপুনি কোনো বিতৰ্কত সোমাবলৈ এৰাই চলিব লাগিব। যদি আপুনি নকৰে, ভৱিষ্যতে আপোনাৰ সমস্যা হ’ব পাৰে। যদি আজি পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ মাজত কোনো বিতৰ্ক হয়, মনে মনে থকা ভাল হ’ব আৰু যদি আপোনাৰ ইতিমধ্যে এটা ৰোগ আছে, ইয়াৰ কষ্ট আজি বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। আপুনি চিকিৎসকৰ পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব, অন্যথা ই ভৱিষ্যতে এক ডাঙৰ ৰোগ হ’ব পাৰে। কৰ্মচাৰীসকল আজি তেওঁলোকৰ বিষয়াসকলৰ চকুৰ তাৰকা হ’ব, যাৰ ফলত তেওঁলোকৰ প্ৰগতি হ’ব। যদি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ পৰামৰ্শ লয়, কথাৰ মধুৰতা বজাই ৰাখক, অন্যথা আপোনালোক দুয়োৰে মাজত তৰ্ক হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ দিনটো সামাজিক কাৰ্যসূচীৰ সৈতে জড়িত লোকসকলৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’বলৈ গৈ আছে। যিসকলে নিযুক্তিৰ দিশত দীৰ্ঘদিন ধৰি প্ৰচেষ্টা চলাই আহিছে, তেওঁলোকে আজি এক উন্নত সুযোগ পাব পাৰে, যি তেওঁলোকৰ অৰ্থনৈতিক অৱস্থা শক্তিশালী কৰিব। যদি তেওঁলোকৰ কোনো ঋণ আছিল, তেওঁলোকে আজি ইয়াক সমাপ্ত কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। প্ৰেমিকসকলে আজি তেওঁলোকৰ পৰিয়ালৰ পৰা যথেষ্ট সমৰ্থন পাব। যদি তেওঁলোকে এতিয়ালৈকে তেওঁলোকৰ সংগীক তেওঁলোকৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে পৰিচয় কৰাই দিয়া নাই, আপুনি আজি তেওঁলোকক পৰিচয় কৰাব পাৰে। আপুনি আজি সন্ধিয়া এজন পুৰণি বন্ধুক লগ পাব। আজি আপুনি আপোনাৰ পাৰিবাৰিক দায়বদ্ধতা পূৰণ কৰি সুখী হ’ব।

সিংহ ৰাশি- আজি ৰাজনীতিৰ দিশত কাম কৰা সকলৰ বাবে উচ্চাকাংক্ষা পূৰণৰ দিন হ’ব। যদি আপুনি এটা নতুন কাম কৰিবলৈ মন স্থিৰ কৰিছে, তেন্তে তেওঁ নিশ্চিতভাৱে সেইটোত সফলতা অৰ্জন কৰিব। আজি আপুনি সন্তানৰ পৰা কিছুমান খবৰ শুনিব, যিবোৰ আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি অপেক্ষা কৰি আছে। আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে আপোনাৰ সম্পৰ্কৰ বিভেদ আজি সমাপ্ত হ’ব আৰু সম্পৰ্ক ভাল হ’ব। যদি পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ বিবাহত কোনো ব্যাঘাত ঘটিছিল, আজি আপুনি কিবা কাৰণত তেওঁৰ বাবে সহায় বিচাৰিব পাৰে, যাৰ ফলত সমস্যাটো সমাপ্ত হ’ব। শিক্ষাৰ্থীসকলে উচ্চ শিক্ষাৰ পথ প্ৰশস্ত কৰিব, কিন্তু তেওঁলোকক কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ প্ৰয়োজন হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কন্যা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা অতি ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ অগ্ৰগতি দেখি সুখী হ’ব, যাৰ বাবে আপুনি তেওঁলোকক এটা উপহাৰ দিব পাৰে। আজি সৃষ্টিশীল কামত অগ্ৰগতি হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ দৈনন্দিন প্ৰয়োজনীয়তা পূৰণ কৰাৰ বাবে কিছু টকাও ব্যয় কৰিব, কিন্তু আজি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ বৰ্ধিত ব্যয়ৰ দ্বাৰা বিচলিত হ’ব, যি আপোনাৰ মনক অসন্তুষ্ট কৰিব। আপুনি সেই ব্যয়ৰ ওপৰত চিন্তা কৰিব লাগিব, অন্যথা তেওঁলোকৰ অভ্যাসে ভৱিষ্যতে আপোনাক সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। আপুনি সন্ধিয়াটো আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ সেৱাত কটাব, যাৰ সৈতে আপুনি আপোনাৰ কিছু চিন্তা ভাগ বতৰা কৰিব আৰু আপোনাৰ সমস্যাবোৰৰ সমাধান বিচাৰি উলিয়াব পাৰিব।

তুলা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি আপুনি প্ৰিয়জনক লগ পাব যাৰ পৰা আপুনি গুৰুত্বপূৰ্ণ তথ্য প্ৰাপ্ত কৰিব পাৰে কিন্তু কথা পাতি থাকোঁতে, আপুনি নিশ্চিত কৰিব লাগিব যে আপুনি বেয়া অনুভৱ নকৰে, সেয়েহে আজি কথাৰ ওজন কৰা ভাল। আজি দীৰ্ঘদিন ধৰি অমীমাংসিত হৈ থকা কাম এটা সম্পূৰ্ণ হোৱাত আপোনাৰ মন সুখী হ’ব আৰু আপোনাৰ আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি হ’ব। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ ঘৰত স্থবিৰ হৈ থকা কিছুমান কাম সম্পূৰ্ণ কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে, তেন্তে সময় অপেক্ষা নকৰাই ভাল হ’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপোনাৰ সম্পদ বৃদ্ধি হ’ব। যদি আপুনি আজি কিবা সম্পত্তি ক্ৰয় কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে, আপুনি ইয়াৰ স্থাৱৰ আৰু অস্থাৱৰ দিশবোৰ স্বাধীনতাৰে পৰীক্ষা কৰিব লাগিব, অন্যথা আপোনাৰ ওপৰত ডাঙৰ প্ৰৱঞ্চনা হ’ব পাৰে। যদি আপোনাৰ কোনো চৰকাৰী ব্যৱসায়ো দীঘলীয়া সময়ৰ বাবে অমীমাংসিত হৈ আছে, ইয়াক একেবাৰে পলম কৰিব নালাগে, ইয়াক এতিয়া সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰে। আজি আপুনি ব্যৱসায়ত কাৰোবাৰ ক্ষেত্ৰত হস্তক্ষেপ কৰা পৰিহাৰ কৰিব লাগিব, অন্যথা আপুনি তাৰ বাবে ভাল আৰু বেয়া শুনিব পাৰে। আজি যদি আপুনি সংযমৰ সৈতে কিবা কৰে, আপুনি নিশ্চিতভাৱে ইয়াত সফল হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আপোনাৰ সিদ্ধান্ত লোৱাৰ ক্ষমতা আজি বিকশিত হ’ব। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ ঘৰ বা ব্যৱসায়ৰ সৈতে সম্পৰ্কিত সিদ্ধান্ত ল’ব লগা হয়, আপোনাৰ বুদ্ধি আৰু বিবেকেৰে সিদ্ধান্ত লওক। আজি আপুনি কাৰোবাৰ প্ৰভাৱত সিদ্ধান্ত লোৱা পৰিহাৰ কৰিব লাগিব অন্যথা আপুনি পিছত ভুগিব লগীয়া হ’ব পাৰে। আপুনি আজি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ আশীৰ্বাদত আৰম্ভ কৰা যিকোনো নতুন ব্যৱসায়ত নিশ্চিতভাৱে সফলতা অৰ্জন কৰিব। যদি শিক্ষাৰ্থীসকলে পৰীক্ষাৰ বাবে আবেদন কৰে, ফলাফল আজি আহিব পাৰে, যি অধিক ভাল হ’ব। আপুনি আজি আত্মীয়ৰ পৰা ধন লাভ কৰিব পাৰে। কিন্তু আজিৰ দিনটো ৰাজনীতিৰ সৈতে জড়িত সকলৰ বাবে ভাল দিন নহ’ব, সেয়েহে তেওঁলোকে আজি নতুন লোকৰ সৈতে সংযোগ এৰাই চলিব লাগিব।

মকৰ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি আপুনি প্ৰতিটো ক্ষেত্ৰতে আপোনাৰ পত্নীৰ সমৰ্থন আৰু ঘনিষ্ঠতা লাভ কৰা যেন অনুভৱ কৰিব, সেয়েহে যদি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ ভৱিষ্যত সম্পৰ্কীয় যিকোনো সিদ্ধান্ত ল’বলৈ গৈ আছে, আপোনাৰ পত্নী আৰু আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ সৈতে আলোচনা কৰক, অন্যথা আপুনি ভৱিষ্যতে ইয়াৰ বিষয়ে মিছা শুনিব পাৰে। চাকৰিয়ালসকলে আজি তেওঁলোকৰ বিষয়াসকলৰ পৰা প্ৰশংসা লাভ কৰিব পাৰে, যাৰ ফলত চাকৰিত উৎসাহ অধিক বৃদ্ধি হ’ব। অৰ্থনৈতিক দিশটো শক্তিশালী হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ ঘৰৰ উপযোগী সামগ্ৰী ক্ৰয় কৰাৰ বাবেও কিছু ধন ব্যয় কৰিব। কিন্তু আপুনি আপোনাৰ উপাৰ্জনৰ কথা মনত ৰাখি ব্যয় কৰিব লাগিব, অন্যথা আপুনি ভৱিষ্যতে ধনৰ বিষয়ে চিন্তা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- আজিৰ দিনটো বৰ্ধিত আত্মবিশ্বাসৰ দিন হ’ব। আপুনি আজি যিয়েই নকৰক, আপুনি সম্পূৰ্ণ উৎসাহেৰে কৰিব, যি আপোনাৰ আত্মবিশ্বাসো বৃদ্ধি কৰিব। যি আপোনাক আনকি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ বিৰোধীসকলকো পৰাজিত কৰিব আৰু তেওঁলোকে আপোনাৰ একো নষ্ট কৰিব নোৱাৰিব। আজি আপুনি প্ৰতিটো বিষয়তে পাৰিবাৰিক সমৰ্থন লাভ কৰিব। যদি আপোনাক আজি কৰবাত পৰামৰ্শৰ প্ৰয়োজন হয়, আপুনি আপোনাৰ ভাতৃ-ভগ্নীৰ সৈতে আলোচনা কৰিব লাগিব, যাৰ ফলত আপোনাৰ সম্পৰ্ক উন্নত হ’ব। আপুনি আজি অৰ্থনৈতিক দৃষ্টিকোণৰ পৰা আপোনাৰ প্ৰচেষ্টাত নিশ্চিতভাৱে সফল হ’ব। যদি আপুনি আজি কাৰোবাৰ সৈতে ধন লেনদেন কৰে, সাৱধান হ’ব, অন্যথা আপুনি ঘূৰাই পোৱাৰ সম্ভাৱনা নাই।

মীন ৰাশি- আজি আপোনাৰ এটা সুখী পাৰিবাৰিক জীৱন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ পৰা কিছুমান আনন্দদায়ক খবৰ শুনিব পাৰে। যদি তেওঁ চৰকাৰী চাকৰিৰ বাবে আবেদন কৰে, তেন্তে তেওঁ আজি এইটো পাব পাৰে, যাৰ ফলত পৰিয়ালৰ সকলো সদস্যৰ মাজত উৎসাহৰ পৰিৱেশ সৃষ্টি হ’ব। যদি দীৰ্ঘদিন ধৰি পৰিয়ালত কাজিয়া আছিল, তেন্তে সেইটোও আজি সমাপ্ত হ’ব আৰু পাৰিবাৰিক ঐক্য বৃদ্ধি পাব। আজি ব্যৱসায়িক লোকসকলে কাৰোবাক বিশ্বাস কৰাৰ আগতে গোটেই কথাটো শুনিব আৰু বুজিব লাগিব, অন্যথা তেওঁলোক প্ৰতাৰিত হ’ব পাৰে, যাৰ ফলত তেওঁলোক সমস্যাত পৰিব আৰু লগতে তেওঁলোকৰ ব্যৱসায়ত ধন ডুব যাব, সেয়েহে আপুনি আজি সাৱধান হ’ব লাগিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button