ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ আজিৰ ৰাশিফল

আজিৰ ৰাশিফলঃ দেওবাৰ, ২ জানুৱাৰী

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা সুখৰ দিন হ’ব। আজি অংশীদাৰীত্বত ব্যৱসায় কৰা সকলৰ বাবে ভাল ধনলাভ হ’ব পাৰে, যি অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি শক্তিশালী কৰিব। আজি সামাজিক সন্মানো বৃদ্ধি পাব, যি সমাজত এক ভাল প্ৰতিচ্ছবি সৃষ্টি কৰিব, যি মানুহক আপোনাৰ বন্ধু হ’বলৈ চেষ্টা কৰিব। যদি বিবাহত কিছু অসুবিধা হৈছিল, আজি আপুনি সেইবোৰৰ পৰাও পৰিত্ৰাণ পাব, যাৰ ফলত পৰিয়ালৰ সকলো সদস্য সুখী হ’ব। সন্তানে আজি পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে আনন্দ কৰা দেখি আপুনি সুখী হ’ব। যিসকলে পৰীক্ষাৰ বাবে প্ৰস্তুতি চলাই আছে তেওঁলোকে মনোযোগ দিব লাগিব আৰু কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে তেওঁলোকে সফলতা অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে কিবা বিশেষ দিন হ’ব। প্ৰেমিক বা স্বামীয়ে তেওঁলোকৰ পত্নীক মনৰ কিছুমান আকাংক্ষা ভাগ বতৰা কৰিব, আৰু তেওঁলোকক কিছু পৰামৰ্শও দিব। আৰ্থিক দিশত আপুনি সাৱধান হ’ব, অন্যথা ভৱিষ্যতে আপোনাৰ সম্পদ হ্ৰাস হ’ব পাৰে। আপুনি সন্ধিয়া আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে কিছু ৰোমাঞ্চকৰ মুহূৰ্ত কটাব। নৱবিবাহিতাসকলে আজি তেওঁলোকৰ বিবাহৰ কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব পাৰে, যি তেওঁলোকক সুখী কৰিব। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি তেওঁলোকৰ জ্যেষ্ঠসকলৰ পৰা যথেষ্ট সমৰ্থন পাব।

মিথুন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মিশ্ৰিত দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ ভৱিষ্যতৰ বাবে কিছু ধন বিনিয়োগ কৰিব, যাৰ বাবে আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে আলোচনা কৰিব। ফিক্স ডিপজিট বা বীমা আঁচনি আদিত বিনিয়োগ কৰা ভাল। যদি আপুনি কাৰোবাক আপোনাৰ ধন ধাৰ দিয়ে, আপুনি সেই টকা ঘূৰাই পোৱাৰ সম্ভাৱনা নাই। ব্যৱসায়িক লোকসকলে আজি লগে লগে তেওঁলোকৰ মনলৈ অহা ধাৰণাটো আগবঢ়াব লাগিব, তেতিয়াহে তেওঁলোকে লাভালাভ প্ৰাপ্ত কৰিব পাৰিব। যদি তেওঁলোকে ইয়াক কাৰোবাৰ সৈতে ভাগ বতৰা কৰে, তেওঁ ইয়াৰ সুবিধা ল’ব পাৰে। সন্ধিয়াৰ সময়ত আজি আপুনি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃক মন্দিৰলৈ তীৰ্থযাত্ৰাত লৈ যাব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে স্পষ্টভাৱে বাৰ্তালাপ কৰিব, যি আপোনাৰ মনৰ বোজাও পাতল কৰিব। যদি ব্যৱসায়ত কিছু অসুবিধা হৈছিল, আজি আপুনি সেইবোৰৰ পৰাও পৰিত্ৰাণ পাব। প্ৰেমিকসকল আজি এক নতুন শক্তিৰে সঞ্চাৰিত হ’ব, তেওঁলোকে আজি কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব পাৰে। আপুনি আজি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃ আৰু ভাতৃ-ভগ্নীৰ সৈতে সন্ধিয়াটো কটাব। আজি যদি আপোনাৰ কিছুমান পুৰণি অভিযোগ আছে, আপুনি সেইবোৰ আঁতৰাবলৈ সক্ষম হ’ব। আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলেও আপোনাৰ বাবে এটা পাৰ্টি আয়োজন কৰিব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- আজি যদি আপুনি আপোনাৰ ধীৰ গতিৰ ব্যৱসায়ৰ বাবে বেংক আৰু প্ৰতিষ্ঠান আদিৰ পৰা ধন ধাৰ লোৱাৰ কথা ভাবি আছে, অলপ সময় ৰোৱা ভাল হ’ব, অন্যথা আপুনি ইয়াক আঁতৰাবলৈ অসুবিধা পাব। আজি আপোনাৰ সন্তানৰ পৰা কিছু নিৰাশা খবৰ পাব পাৰে, সেয়েহে সেইবোৰৰ ওপৰত তীক্ষ্ণ নজৰ ৰাখিব। আনকি আজিৰ ব্যৱসায়ত আপুনি কাৰোবাৰ সৈতে পৰামৰ্শ কৰি একো কৰিব নালাগে, অন্যথা তেওঁলোকে সেই কামটো সম্পূৰ্ণ নকৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব পাৰে। সন্ধিয়াৰ সময়ত আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ লগতে আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ ঘৰত এক মাংগলিক অনুষ্ঠানত উপস্থিত থাকিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কন্যা ৰাশি- ৰাজনীতিৰ দিশত কাম কৰা সকলৰ বাবে আজিৰ দিনটো এক ভাল দিন হ’ব, কিয়নো আজি তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ কথাত সন্মান লাভ কৰিব। যি ৰাজনীতিৰ প্ৰতি তেওঁলোকৰ প্ৰচেষ্টাৰ ফল প্ৰদান কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীক এটা নতুন ব্যৱসায় কৰাৰ কথা ভাবিব পাৰে, য’ত আপুনি আপোনাৰ ভাতৃৰ সৈতে পৰামৰ্শ কৰি আগবাঢ়ি যোৱা উচিত। আপুনি আজি সন্তানৰ ফালৰ পৰা কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব পাৰে, যি আপোনাক সুখী কৰিব। পৰিয়ালৰ সৰু ল’ৰা-ছোৱালীয়ে আজি আপোনাক কিছুমান পৰামৰ্শ দিব পাৰে, যাক আপোনাক পূৰণ কৰা দেখা যাব।

তুলা ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে কিছু বিভ্ৰান্তিৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি গোটেই দিনটো আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ সমস্যাবোৰ সমাধান কৰাত অতিবাহিত কৰিব, যাৰ ফলত আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ বাবে সময় উলিওৱাত বিফল হ’ব আৰু আজি আপোনাৰ মাতৃয়েও আপোনাৰ ওপৰত খং কৰিব পাৰে। যদি এনে হয়, তেওঁলোকক সৈমান কৰিবলৈ আপোনাৰ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰক। যদি আপোনাৰ কিছুমান পুৰণি দায়বদ্ধতা আছে, আপুনি আজি যথেষ্ট পৰিমাণে সফল হ’ব পাৰিব, যাৰ ফলত আপুনি অলপ আৰাম অনুভৱ কৰিব। আজি আপুনি কিছুমান ঋতুগত ৰোগৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে, যেনে মুৰৰ বিষ, জ্বৰ ইত্যাদি, সেয়েহে আপুনি আজি সেইবোৰৰ প্ৰতি সাৱধান হ’ব লাগিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ দৈনন্দিন প্ৰয়োজনীয়তা পূৰণ কৰাৰ বাবে কিছু ধন ব্যয় কৰিব, যি আপোনাৰ আৰাম বৃদ্ধি কৰিব। কিন্তু আজি আপুনি আপোনাৰ উপাৰ্জনৰ কথা মনত ৰাখি এই সকলোবোৰ কৰিব লাগিব, অন্যথা আপুনি ভৱিষ্যতে ধনৰ সংকটৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। সেয়েহে ভৱিষ্যতৰ বাবেও কিছু ধন ৰাহি কৰা ভাল। বিবাহযোগ্য লোকসকলৰ বাবে আজি ভাল প্ৰস্তাৱ আহিব পাৰে, যিসকলে পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ দ্বাৰা তাৎক্ষণিক অনুমোদনলাভ কৰিব পাৰে। যদি আপুনি আজি এজন পুৰণি বন্ধু বিচাৰি পায়, আপুনি কিছু অভিযোগ আঁতৰ কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত উপাৰ্জনৰ বিভিন্ন উৎস বিচাৰি পাব, যি আপোনাক আপোনাৰ অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি শক্তিশালী কৰাত সহায় কৰিব। আপোনাৰ দেউতাই আজি আপোনাৰ ভাতৃ-ভগ্নীৰ পৰা এটা উপহাৰ পাব পাৰে। বিদেশত ব্যৱসায় কৰা লোকসকলে আজি কিছুমান হতাশাজনক খবৰ শুনিব পাৰে, যি তেওঁলোকক অলপ বিচলিত কৰি ৰাখিব। চৰকাৰী চাকৰিয়াল সকলে আজি দৰমহা বৃদ্ধিৰ দৰে যিকোনো ভাল খবৰ শুনিব। আজি আপোনাৰ সন্তানৰ উন্নতি দেখি আপুনি সুখী হ’ব। আপুনি আপোনাৰ পত্নীক সন্ধিয়া বজাৰলৈ লৈ যাব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা আনন্দদায়ক দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ ঘৰত কিছু আৰামদায়ক মুহূৰ্ত অতিবাহিত কৰিব। যদি দীঘলীয়া সময়ৰ বাবে কোনো সমস্যা আছিল, ই আজি সমাপ্ত হ’ব। যাৰ ফলত আপুনি আৰাম অনুভৱ কৰিব আৰু আপোনাৰ ঘৰত কিছু সময় অতিবাহিত কৰিব। অতিথি আজি সন্ধিয়া আপোনাৰ ঘৰত উপস্থিত হ’ব পাৰে। পৰিয়ালৰ সকলো সদস্যক ব্যস্ত দেখা যাব, কিন্তু আজি হঠাতে আপুনি পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ স্বাস্থ্যৰ হঠাৎ অৱনতি হোৱাৰ বাবে যাব লগা হ’ব পাৰে, যাৰ বাবে আপোনাৰ কিছু টকাও খৰচ হ’ব। যদি আপোনাৰ আত্মীয় কাৰোবাৰ সৈতে সম্পৰ্ক আছিল, ই আজি এজন পত্নীৰ সহায়ত সমাপ্ত হ’ব।

কুম্ভ ৰাশি- যিসকলে নতুন ব্যৱসায় কৰিবলৈ গৈ আছে তেওঁলোকৰ বাবে আজিৰ দিনটো ভাল হ’ব। কিন্তু আপুনি এজন অভিজ্ঞ ব্যক্তিৰ পৰামৰ্শ ল’ব আৰু আগবাঢ়ি যাব লাগিব। আজি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ কিছুমান নতুন শত্ৰুও উদ্ভৱ হ’ব পাৰে, যি আপোনাৰ প্ৰগতি দেখি আপোনাক ঈৰ্ষা কৰিব। আজি আপুনি সামাজিক কাৰ্যসূচীবোৰতো এক বৃহৎ প্ৰকাৰে অংশগ্ৰহণ কৰিব, যি পৰিয়ালৰ সদস্যসকলকো সন্তুষ্ট কৰিব। পিতৃয়ে যদি আজি আপোনাক কিবা কয়, তেন্তে নিঃশব্দে তেওঁৰ কথা শুনা ভাল, কেতিয়াবা জ্যেষ্ঠসকলৰ কথা শুনাটো ভাল হয়।

মীন ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত হঠাতে ধন লাভ কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে, যি আপোনাক আপোনাৰ কিছুমান সমস্যা পূৰণ কৰাত সহায় কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ আহাৰ নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব লাগিব, অন্যথা আপোনাৰ পেট সম্পৰ্কীয় সমস্যা হ’ব পাৰে, যি আনকি এটা ডাঙৰ ৰোগৰ ৰূপ ল’ব পাৰে, গতিকে আজি সাৱধান হওক। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি মনোযোগ দিব লাগিব আৰু পৰীক্ষাৰ বাবে প্ৰস্তুতি কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে তেওঁলোকে সফলতা অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। সন্ধিয়া আজি আপুনি আপোনাৰ ধনৰ কিছু অংশ দৰিদ্ৰ লোকৰ সেৱাত বিনিয়োগ কৰিব, যি আপোনাক মানসিক শান্তি প্ৰদান কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ বিবাহৰ প্ৰস্তাৱত মোহৰ মাৰিব পাৰে, যি পৰিয়ালৰ সদস্যসকলক সুখী ৰাখিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button