ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ আজিৰ ৰাশিফল

আজিৰ ৰাশিফলঃ শুক্ৰবাৰ, ৩১ ডিচেম্বৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- এই দিনটোত শিক্ষাৰ্থীসকলে শিক্ষাৰ ক্ষেত্ৰত কিছুমান প্ৰত্যাহ্বানৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। আজি যদি আপুনি কিবা কৰে, আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ পৰা যথেষ্ট সমৰ্থন আৰু সংগ লাভ কৰিব। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ সন্তানৰ বাবে কিছু কাপোৰ, ম’বাইল আদি ক্ৰয় কৰাৰ কথা ভাবিছে, আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে আলোচনা কৰক, অন্যথা তৰ্ক হ’ব পাৰে। যদি ব্যৱসায়ত ব্যৱসায় লেহেমীয়া আছিল, আজি আপুনি আপোনাৰ ভাতৃসকলৰ সৈতে পৰামৰ্শ কৰি কাৰোবাক অংশীদাৰ কৰিব পাৰে। আজি সন্ধিয়া আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে বনভোজ খাবলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- প্ৰেমিকসকলৰ বাবে আজিৰ দিনটো ভাল হ’ব, কিয়নো তেওঁলোকৰ বিবাহৰ সময় কিছু সময়ৰ পিছত আহি আছে, যি তেওঁলোকক আৰু তেওঁলোকৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলক সুখী কৰি তুলিব। আজি আপুনি আৱেগৰ দ্বাৰা কোনো সিদ্ধান্ত লোৱা পৰিহাৰ কৰিব লাগিব। যদি আপুনি এনে কৰে, আপোনাৰ বিৰোধীসকলেও আপোনাৰ দুৰ্বলতাৰ সুযোগ ল’বলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব, যি আপোনাক সতৰ্ক কৰি তুলিব। যদি আপুনি আজি কাৰোবাক টকা ধাৰ দিয়াৰ কথা ভাবি আছে, একেবাৰে নিদিব, কিয়নো আপুনি সেই টকা ঘূৰাই পোৱাৰ সম্ভাৱনা নাই। সন্ধিয়াৰ সময়ত আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ ঘৰলৈ যাব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ পাৰিবাৰিক জীৱনৰ বাবে এক আনন্দদায়ক দিন হ’ব। কৰ্মচাৰীসকলৰ কিছুমান বন্ধুক তেওঁলোকৰ শত্ৰু হিচাপে দেখা যাব, যি তেওঁলোকক আচৰিত কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ মাতৃক ফুৰাবলৈ লৈ যাব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়াল, সন্তানৰ বাবে উপহাৰ কিনিব পাৰে, য’ত আপুনি আপোনাৰ বাজেটৰ যত্ন ল’ব লাগিব। যদি আপুনি নকৰে, আপুনি ভৱিষ্যতে সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। সন্ধিয়া আপুনি এজন ৰোগীয়া বন্ধুক লগ কৰিবলৈ যাব পাৰে, য’ত আপুনি কিছু টকাও খৰচ কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। ধাৰ্ম্মিকতাৰ প্ৰতি আপোনাৰ আগ্ৰহ বৃদ্ধি হ’ব। যদি আপুনি আজি ভ্ৰমণলৈ যাবলৈ প্ৰস্তুতি চলাই আছে, আপুনি সাৱধান হ’ব লাগিব, কিয়নো দুৰ্ঘটনাৰ ভয় আছে। সেয়েহে যদি আপুনি এতিয়া অলপ সময়ৰ বাবে ৰৈ যায়, তেন্তে আপুনি আজি কাৰোবাক আপোনাৰ স্বাৰ্থপৰতা বুজি নোপোৱাত সহায় কৰাৰ সময়ত মনোযোগ দিয়া ভাল। আজি কাৰোবাৰ বিষয়ে চিন্তা কৰি কোৱা ভাল হ’ব। সন্ধিয়াৰ সময়ত আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে এক শুভ অনুষ্ঠানত উপস্থিত থাকিব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- আজিৰ দিনটো চাকৰিয়াল সকলৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। তেওঁলোকে কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব পাৰে। আজি তেওঁলোকে পদোন্নতি বা দৰমহা বৃদ্ধিৰ দৰে কিছুমান তথ্য লাভ কৰিব, যি তেওঁলোকক সুখী কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ বাবে এটা অনুষ্ঠান আয়োজন কৰিব। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি তেওঁলোকৰ শিক্ষাৰ অসুবিধাবোৰ দূৰ কৰিবলৈ তেওঁলোকৰ এজন জ্যেষ্ঠৰ পৰা সহায় বিচাৰিব পাৰে। ক্ষুদ্ৰ ব্যৱসায়ীসকল আজি সুখী হ’ব, কিয়নো তেওঁলোকে আকাংক্ষিত লাভালাভ লাভ কৰিব। সামাজিক খণ্ডত কাম কৰা লোকসকলে কিছুমান ৰাজহুৱা সভা অনুষ্ঠিত কৰাৰ সুযোগ পাব, যাৰ পৰা তেওঁলোকে নিশ্চিতভাৱে লাভান্বিত হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কন্যা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে কিছু চাপপূৰ্ণ হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ প্ৰৱঞ্চনাৰ দ্বাৰা বিচলিত হ’ব, যি আপোনাক কামত মনোযোগ দিয়াত বাধা দিব আৰু আপোনাৰ কিছুমান কাম আৰু পিছুৱাই দিব পাৰে। সেয়েহে আপুনি আজি এইটো কৰিব নালাগে। যদি আপুনি এনে কৰে, আপোনাৰ কিছুমান অত্যাৱশ্যকীয় কাম ওলমি থাকিব পাৰে। যদি আপোনাৰ পিতৃৰ ৰোগ আছে, তেন্তে আজি তেওঁৰ কষ্ট বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। আপুনি চিকিৎসকৰ পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব। আপুনি আজি আপোনাৰ পত্নীৰ পৰা যথেষ্ট সমৰ্থন আৰু সংগ লাভ কৰিব। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি শিক্ষাৰ ক্ষেত্ৰত তেওঁলোকৰ গুৰুসকলৰ সৈতে থাকিব লাগিব।

তুলা ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ জটিলতাবোৰ সমাধান কৰাত ব্যস্ত থাকিব। আজি আপুনি এনে লোকসকলক লগ পাব, যি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ কিছুমান পুৰণি স্তব্ধ চুক্তি চূড়ান্ত কৰাৰ বাবে আপোনাক লাভালাভৰ সৈতে লগ কৰাৰ সুযোগ লাভ কৰি থাকিব, যি আপোনাক আপোনাৰ দৈনন্দিন প্ৰয়োজনীয়তা পূৰণ কৰাত সহায় কৰিব। যদি শিক্ষাৰ্থীসকলে পৰীক্ষাৰ বাবে আবেদন কৰে, তেওঁলোকে আজি ফলাফল প্ৰাপ্ত কৰিব পাৰে। যদি পৰিয়ালত এজন বিবাহযোগ্য লোক আছে, তেন্তে আজি তেওঁৰ বাবে এক ভাল সুযোগ থাকিব পাৰে, যি পৰিয়ালৰ সদস্যসকলক সুখী কৰিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ জ্যেষ্ঠ ভাতৃ-ভগ্নীসকলৰ বাবে এটা উপহাৰ অৰ্ডাৰ কৰিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ মাতৃৰ সৈতে কিছু সময় অকলে কটাব, যাৰ ফলত আপুনি আপোনাৰ মন ভাগ বতৰা কৰিব আৰু আপোনাৰ মনৰ বোজা পাতল কৰিব। আজি পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ স্বাস্থ্যৰ হঠাৎ অৱনতি হোৱাৰ বাবে আপুনি অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে, যাৰ বাবে আপোনাৰ কিছু ধন ব্যয় হ’ব। আপোনাৰ এজন বন্ধু আজি সন্ধিয়া আপোনাক লগ কৰিবলৈ আহিব পাৰে। আপুনি আজি সন্তানৰ ফালৰ পৰা কিছুমান হতাশাজনক খবৰ শুনিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ কেৰিয়াৰৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। চাকৰিয়াল সকলে আজি পদোন্নতি বা দৰমহা বৃদ্ধিৰ দৰে কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব পাৰে। যদি তেওঁলোকে আন এটা চাকৰিৰ বাবে আবেদন কৰে, তেওঁলোকে আজি কিছুমান ভাল খবৰ লাভ কৰিব পাৰে, যি তেওঁলোকক সুখী কৰিব। যদি এনে হয়, তেওঁলোকৰ বাবে আন এটা চাকৰিলৈ যোৱা ভাল হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ বাবে তেওঁলোকৰ পচন্দৰ কিছুমান বস্তু অৰ্ডাৰ কৰিব পাৰে, যি তেওঁলোকক আপোনাৰ সৈতে সুখী কৰিব। আজি কামৰ ক্ষেত্ৰত আপোনাৰ আকাংক্ষিত লাভালাভৰ বাবে আপোনাক প্ৰশংসা কৰা হ’ব, কিন্তু আপোনাৰ কিছুমান শত্ৰু থাকিব, যি আপোনাৰ কামবোৰ নষ্ট কৰিবলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব। সেয়েহে আপুনি আজি সেইবোৰৰ প্ৰতি সাৱধান হ’ব লাগিব।

মকৰ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে প্ৰতিটো ক্ষেত্ৰতে ভাগ্যৰ দিন হ’ব। যদি আপুনি আপোনাৰ সন্তান আৰু আপোনাৰ পত্নীৰ বাবে আজি এটা নতুন পৰিকল্পনা কৰি আছে, ই আজি তেওঁলোকৰ বাবে ভাল হ’ব। আজি ব্যস্ত কামৰ সত্ত্বেও আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ বাবে সময় উলিয়াব পাৰিব, যি তেওঁলোকক আপোনাৰ সৈতে সুখী কৰিব। আৰু সন্ধিয়া আপুনি আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে বজাৰ কৰিবলৈ যাব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ দৈনন্দিন প্ৰয়োজনীয়তা পূৰাবলৈ কিছু টকা খৰচ কৰিব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপোনাৰ কিছুমান স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা হ’ব পাৰে, যাৰ বাবে আপুনি সাৱধান হ’ব লাগিব। আজি বাহিৰত খোৱাটোৱে আপোনাৰ পাচন তন্ত্ৰৰ ওপৰত বেয়া প্ৰভাৱ পেলাব পাৰে, যাৰ ফলত পেটৰ সমস্যা হ’ব পাৰে, সেয়েহে আপুনি বাহিৰত খোৱা পৰিহাৰ কৰিব লাগিব। আজি আপোনাৰ সন্তানে সামাজিক কাম কৰা দেখি আপুনি সুখী হ’ব। ব্যৱসায় কৰা লোকসকলে আজি হঠাতে টকা পাব পাৰে, যি তেওঁলোকক বিকশিত হোৱাত সহায় কৰিব। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ আত্মীয়ক টকা ধাৰ দিয়ে, আপোনাৰ ধনে আপোনাৰ সম্পৰ্ক ভাঙিব পাৰে, সেয়েহে সাৱধান হ’ব।

মীন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা অতি ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ ঘৰৰ পৰা আঁতৰত এটা সম্পত্তি ক্ৰয় কৰিবলৈ প্ৰস্তুতি চলাই আছে, ইয়াৰ ক্ৰয় আৰু বিক্ৰীৰ দিশবোৰৰ ওপৰত স্বাধীনতা পৰীক্ষা কৰক, অন্যথা আপুনি ভৱিষ্যতে অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। যদি আপুনি অংশীদাৰীত্বত ব্যৱসায় চলাইছে, ই আজি আপোনাক যথেষ্ট লাভালাভ দিব পাৰে। কিন্তু আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়িক সংগীৰ সৈতে সাৱধান হ’ব লাগিব, অন্যথা তেওঁলোকে আপোনাক প্ৰতাৰণা কৰিব পাৰে। সন্ধিয়া আপুনি আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সৈতে আনন্দ কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button