ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সাপ্তাহিক ৰাশিফলঃ ২-৮ মে’লৈকে জানক আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মেষ ৰাশি: এই সপ্তাহত মনত তাৰতম্য আৰু দৈনন্দিন কাম কৰাত অসুবিধাৰ সম্ভৱনা আছে। সময়সীমা পূৰণ কৰিবলৈ কৰ্মচাৰীসকলে কঠোৰ আচৰণবিধি মানি চলিব লাগিব। ভাল উপাৰ্জনৰ বাবে আপোনাৰ বিত্তীয় অৱস্থা উন্নত হ’ব।

অৱশ্যে, যথেষ্ট বিত্তীয় প্ৰতিশ্ৰুতি দিয়াৰ আগতে আপুনি ধৈৰ্য্যশীল আৰু ইচ্ছাকৃত হোৱাটো প্ৰয়োজন। আপোনাৰ পাৰিবাৰিক জীৱন সুসংগত হ’ব। আপোনাৰ সংগীৰ অপ্ৰীতিকৰ আচৰণৰ বাবে আপোনাৰ প্ৰেম জীৱনত অসুবিধা হ’ব পাৰে। আপোনাৰ স্বাস্থ্য ভাল হ’ব।

বৃষ ৰাশি: বহুতো স্তৰত আপুনি এই সপ্তাহত জিলিকি ব’ব। আৰু আপুনি আপোনাৰ জীৱনত ইতিবাচক পৰিৱৰ্তন অনুভৱ কৰিব। আপুনি আপোনাৰ চাকৰিত যথেষ্ট পৰিশ্ৰম কৰিব। এই সকলোবোৰ মূল্যৱান হ’ব, কিয়নো আপুনি আপোনাৰ সাফল্যৰ বাবে ভালদৰে স্বীকৃত হ’ব। এইটো আপোনাৰ বাবে আৰ্থিক দিশত ভাল সময়, কিয়নো আপুনি বন্ধু বা পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সহায়ৰ পৰা লাভান্বিত হ’ব পাৰে।

অনুমানমূলক উদ্যোগত বিনিয়োগৰ পৰা সুন্দৰ লাভ কৰাটোও সম্ভৱ। আপুনি আৰু আপোনাৰ প্ৰিয়জনে একেলগে এটা চমু ভ্ৰমণ কৰিব পাৰে। যি আপোনাৰ সম্পৰ্ক গভীৰ কৰিব। অবিবাহিতসকলে তেওঁলোকৰ জীৱনত প্ৰেম আকৰ্ষণ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আপোনাৰ স্বাস্থ্য শক্তিশালী হ’ব।

মিথুন ৰাশি: এই সপ্তাহত আপুনি আপোনাৰ উদ্দেশ্য প্ৰাপ্ত কৰিবলৈ অনুকূলভাৱে অনুপ্ৰাণিত হ’ব। ৰাজহুৱা সেৱাৰ ক্ষেত্ৰত কাম কৰা ব্যক্তিসকলৰ বাবে এইটো এটা সৌভাগ্যজনক পৰ্যায়। সঞ্চয়ৰ অভ্যাস কৰাটো শুভ হ’ব, যিয়ে আপুনি ভৱিষ্যতে সুবিধা উপভোগ কৰিব পাৰিব। আপোনাৰ বাবে টকা উপাৰ্জন কৰাৰ যথেষ্ট সম্ভাৱনা থাকিব, আৰু আপোনাৰ উপাৰ্জন যথেষ্ট বৃদ্ধি হ’ব।

আপোনাৰ পত্নীৰ দাবীপূৰ্ণ মনোভাৱৰ বাবে আপোনাৰ প্ৰেম জীৱনত প্ৰভাৱিত হ’ব পাৰে। ভৱিষ্যতৰ ভুল বুজাবুজি হ্ৰাস কৰিবলৈ আপুনি সন্মুখত স্পষ্ট প্ৰত্যাশা স্থাপন কৰাটো অতি প্ৰয়োজনীয়। কান্ধ আৰু স্নায়ুতন্ত্ৰৰ সৈতে সম্পৰ্কিত স্বাস্থ্যৰ সমস্যাবোৰ মনোযোগেৰে পৰীক্ষা কৰা প্ৰয়োজন।

কৰ্কট ৰাশি: আপুনি আপোনাৰ বিত্তীয় পৰিস্থিতিত কিছুমান উত্থান-পতনৰ সৈতে মোকাবিলা কৰিব লাগিব পাৰে। কাকো ধন ধাৰ দিয়া পৰিহাৰ কৰিব বা কোনো নতুন বিনিয়োগ নকৰিব। এই মুহূৰ্তত আপোনাৰ ব্যক্তিগত আৰু কৰ্মজীৱন একত্ৰিত কৰাটো কঠিন হ’ব পাৰে। ইয়াক পৃথক কৰি ৰখাটো বিচক্ষণতা হ’ব।

ব্যক্তিগত জীৱনত আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে কিছু সমস্যা হ’ব পাৰে, আৰু আপোনাৰ সংযোগ বেদনাদায়ক হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। ফলস্বৰূপে আপুনি তেওঁৰ সৈতে বাৰ্তালাপ কৰি থাকোঁতে, আপোনাৰ শীতলতা বজাই ৰাখিবলৈ মনত ৰাখিব। শিক্ষাৰ্থীসকল আত্মবিশ্বাসেৰে পৰিপূৰ্ণ হ’ব আৰু উচ্চ নম্বৰ প্ৰাপ্ত কৰিব আৰু প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাত ভাল প্ৰদৰ্শন কৰিব। ঋতুগত ৰোগৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব।

সিংহ ৰাশি: আপুনি বিদেশত কেৰিয়াৰৰ বিকল্প বিচাৰিব পাৰে। ব্যৱসায়ত থকাসকলে কিছু সময়মতে বিনিয়োগ কৰিব লাগিব, অন্যথা ব্যয় যথেষ্ট বৃদ্ধি হ’ব। প্ৰতিটো ব্যৱসায়িক চুক্তি মনোযোগেৰে বিশ্লেষণ কৰক আৰু এক সু-অৱগত সিদ্ধান্ত লওক।

গোপন বিৰোধীসকলে আপোনাৰ সফলতা আৰু উদ্দেশ্য প্ৰাপ্ত কৰাৰ পথত অসুবিধা সৃষ্টি কৰিব পাৰে। সেয়েহে সেই বিষয়ে সাৱধান হ’ব। প্ৰিয়জনৰ সৈতে ভুল বুজাবুজি আৰু বিবাদে জীৱনত এক প্ৰত্যাহ্বানৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে।

কন্যা ৰাশি: এই সপ্তাহটো আপোনাৰ কেৰিয়াৰৰ বাবে লাভজনক হ’ব। কিয়নো শীৰ্ষ কৰ্তৃপক্ষই আপোনাৰ প্ৰচেষ্টাক উৎসাহিত কৰিব। দ্ৰুত লাভ সৃষ্টি কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি কাম কৰি থকা সকলোবোৰ কাম সম্পূৰ্ণ কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে আৰু আপুনি ইয়াৰ বাবে স্বীকৃতি প্ৰাপ্ত কৰিব। ব্যৱসায়ীসকলৰ বাবে এইটো এক বিশেষ লাভজনক সময়, কিয়নো আপুনি নতুন ব্যৱসায়িক অফাৰ আৱিষ্কাৰ কৰিব।

লাভৰ প্ৰবাহ বৃদ্ধিৰ সৈতে আপোনাৰ বিত্তীয় অৱস্থাও উন্নত হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। সম্পৰ্ক অনুসৰি আপোনাৰ প্ৰেম জীৱন সহজে চলিব, কিয়নো আপোনালোক দুয়োজনে ইজনে সিজনৰ প্ৰতি মৰম বিকশিত কৰিব। স্বাস্থ্য শক্তিশালী হৈ থাকিব। কিন্তু পথৰ খাদ্য গ্ৰহণ কৰা পৰিহাৰ কৰিব।

তুলা ৰাশি: এই সপ্তাহটো আপোনাৰ কৰ্মজীৱনৰ বাবে এক লাভজনক সপ্তাহ হ’ব। আপোনাৰ প্ৰচেষ্টাৰ ফলস্বৰূপে আপোনাক আপোনাৰ কেৰিয়াৰত আগবাঢ়িবলৈ বা অধিক দৰমহা অৰ্জন কৰাৰ সুযোগ দিয়া হ’ব পাৰে। সমাজ সেৱাত কাম কৰা লোকসকলে যথেষ্ট ভাল কৰিব আৰু তেওঁলোকৰ কাৰ্যকলাপ সম্প্ৰসাৰিত কৰিব।

উচ্চ কৰ্তৃপক্ষৰ সৈতে লেনদেন কৰোঁতে আপুনি আপোনাৰ মনোভাৱত নম্ৰ হোৱা প্ৰয়োজন। আপুনি যি কৰিব বিচাৰে তাৰ ওপৰত মনোযোগ দিবলৈ সক্ষম হ’ব, সেয়েহে কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰাৰ বাবে এয়া এক শুভ মুহূৰ্ত। আপুনি পৰ্যাপ্ত লাভালাভ প্ৰাপ্ত কৰিব। আৰ্থিকভাৱে পুঁজিৰ এক স্বাস্থ্যকৰ প্ৰবাহ আশা কৰিব। আপোনাৰ স্বাস্থ্য উৎকৃষ্ট হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে আৰু উৎসাহিত, উদ্যমী আৰু আশাবাদী হ’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি: এই সপ্তাহত আপোনাৰ দৈনন্দিন ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। বৃত্তিগত ক্ষেত্ৰত আপুনি লাভজনক ফলাফল আৱিষ্কাৰ কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। অৱশ্যে কাৰ্যালয়ত আপোনাৰ অত্যধিক আত্মবিশ্বাসৰ বাবে আপুনি কিছুমান প্ৰত্যাহ্বানৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। আনহাতে, ব্যৱসায়ীসকলে বিত্তীয় ক্ষেত্ৰত শক্তিশালী ফলাফল প্ৰাপ্ত কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে।

আপোনাৰ পিতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লোৱা উচিত, কিয়নো এই সময়ত ইয়াৰ অৱনতি হ’ব পাৰে। বিবাহিত লোকসকলৰ ব্যক্তিগত জীৱন অধিক সুখী হ’ব। তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ সংগীৰ সৈতে অৱসৰ বিনোদন কৰিবলৈ আগ্ৰহী হ’ব।

ধনু ৰাশি: এই সপ্তাহত কোনো অনৈতিক কাম কৰা পৰিহাৰ কৰক। অন্যথা আপুনি সমস্যাত পৰিব পাৰে। আপোনাৰ প্ৰতিযোগিতাৰ প্ৰতি সতৰ্ক থাকিব। বৃত্তিগত ক্ষেত্ৰত, আপুনি কিছুমান বাধাৰ সন্মুখীন হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে আৰু আপোনাৰ উদ্দেশ্য প্ৰাপ্ত কৰাত কিছু পলম হ’ব পাৰে। ব্যৱসায়ীসকলে যিকোনো চুক্তি স্বাক্ষৰ কৰোঁতে সাৱধান হ’ব লাগিব আৰু কোনো বিত্তীয় সিদ্ধান্ত লোৱা পৰিহাৰ কৰিব লাগিব।

শিক্ষাৰ্থীসকলে তেওঁলোকৰ বিদ্যালয়ৰ কামত মনোনিৱেশ কৰাত অসুবিধা পাব পাৰে। আপুনি ঋতুগত ৰোগত ভুগিব পাৰে। অত্যধিক খোৱা বা অত্যধিক সুৰাপানে ৰক্ত সঞ্চালন হ্ৰাস কৰিব পাৰে, সেয়েহে সংযম হৈছে মুখ্য।

মকৰ ৰাশি: আপুনি বৃত্তিগত ক্ষেত্ৰত মধ্যমীয়া সফলতা লাভ কৰিব। আপোনাৰ বিৰোধীসকল সক্ৰিয় হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে আৰু আপোনাক কাৰ্যালয়ত কঠোৰ প্ৰতিযোগিতা প্ৰদান কৰিব। আপোনাৰ উৰ্ধতন বিষয়া আৰু সহকৰ্মীসকলৰ সৈতে মোকাবিলা কৰা কঠিন হ’ব পাৰে। বিত্তৰ সৈতে সম্পৰ্কিত বিষয়বোৰত আপুনি কোনো ডাঙৰ অসুবিধা অনুভৱ নকৰিব আৰু আপুনি আপোনাৰ পুঁজি কাৰ্যকৰীভাৱে পৰিচালনা কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব, কিয়নো আপুনি উপাৰ্জন বৃদ্ধি কৰাৰ বাবে নতুন নিযুক্তি আৰম্ভ কৰিব পাৰে।

আপুনি আৰু আপোনাৰ পত্নীৰ সম্পৰ্ক আমনিদায়ক হ’ব পাৰে। আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে বাৰ্তালাপ কৰোঁতে শান্ত হৈ থকাটো গুৰুত্বপূৰ্ণ। আপুনি আপোনাৰ পেটৰ যত্ন ল’ব লাগিব, কিয়নো আপুনি কিছুমান হজমৰ অসুবিধাত ভুগিব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি: আপোনাৰ যিকোনো অপৰিশোধিত ঋণৰ ওপৰত আপুনি ভাল কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। আপোনালোকৰ যিসকলে চৰকাৰী সেৱাত সক্ৰিয়, তেওঁলোকে স্বীকৃতি লাভ কৰিব। বিত্তীয় পৰিস্থিতি স্থিৰ হ’ব, এক স্থিৰ ধনৰ সৈতে। এইটো ধাৰণা কৰিব পাৰি যে কিছু সময়ৰ বাবে চাৰিওফালে থকা টকাবোৰ মুক্ত কৰা হ’ব।

সম্পৰ্ক অনুসৰি, আপোনাৰ প্ৰেম জীৱন আনন্দদায়ক হ’ব আৰু আপুনি অধিক দায়িত্বশীল আচৰণ কৰিব আৰু অধিক প্ৰতিশ্ৰুতিবদ্ধতা লাভ কৰিব। প্ৰেমৰ সংযোগৰ প্ৰৱণতা যথেষ্ট শক্তিশালী। এই সময়ত প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাৰ বাবে প্ৰস্তুতি চলাই থকা শিক্ষাৰ্থীসকলে এনে পৰীক্ষাত ভাল প্ৰদৰ্শন কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। আপুনি আগৰ যিকোনো ৰোগৰ পৰা বিৰাম পাব পাৰে।

মীন ৰাশি: এই সপ্তাহত আপোনাৰ বাবে আপোনাৰ চিন্তাবোৰ আনৰ ওচৰত কাৰ্যকৰীভাৱে প্ৰকাশ কৰা কঠিন হৈ পৰিব পাৰে। আপোনাৰ একাগ্ৰতাৰ ওপৰত কাম কৰক আৰু আপোনাৰ জ্যেষ্ঠসকলৰ সৈতে সমাধান কৰা প্ৰত্যাহ্বানবোৰৰ বিষয়ে কথা পাতক। ব্যৱসায়ীসকলে কৰা লেনদেনে আকাংক্ষিত লাভ প্ৰদান নকৰিব পাৰে। নগদ ধনৰ প্ৰবাহ উঠা-নমা হ’ব পাৰে, আৰু আপুনি কিছু আৰ্থিক চাপ বা কষ্ট অনুভৱ কৰিব পাৰে। সেয়েহে আৰ্থিকভাৱে মধ্যমীয়া ফলাফল আশা কৰিব পাৰে।

আপুনি আপোনাৰ সন্তান আৰু তেওঁলোকৰ প্ৰয়োজনীয়তাৰ বাবে ধন ব্যয় কৰিব, ফলস্বৰূপে যথেষ্ট বিত্তীয় অনুশাসন অত্যাৱশ্যকীয়। আপোনাৰ প্ৰেম জীৱনত কিছু সমস্যা হ’ব পাৰে, কিয়নো আপোনাৰ পত্নীয়ে আপোনাক কিবা দাবী কৰিব পাৰে।

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button