ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সাপ্তাহিক ৰাশিফলঃ ১৪-২০ ফেব্ৰুৱাৰীলৈকে জানক আপোনাৰ সপ্তাহটোৰ ৰাশিফল

মেষ ৰাশি- মেষ ৰাশিৰ লোকসকলে এই সপ্তাহৰ প্ৰথমাৰ্ধত কঠোৰ পৰিশ্ৰমতকৈ কিছু কম ফল পাব। এই সময়ছোৱাত সকলো প্ৰচেষ্টা স্বত্বেও আপুনি কেৰিয়াৰ আৰু ব্যৱসায়ত আকাংক্ষিত লাভালাভ প্ৰাপ্ত কৰিব নোৱাৰিব। অৱশ্যে, সপ্তাহৰ শেষাৰ্ধত এজন নিৰ্দিষ্ট ব্যক্তিৰ সহায়ত আপোনাৰ দীৰ্ঘদিনীয়া কামবোৰ সম্পূৰ্ণ হ’ব। উপাৰ্জনৰ নতুন উৎস সৃষ্টি হ’ব আৰু ব্যৱসায় বৃদ্ধি হ’ব।

এই সময়ছোৱাত আপুনি আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গ, আত্মীয়সকলৰ সম্পূৰ্ণ সহযোগিতা লাভ কৰিব। স্বাস্থ্যৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা এই সপ্তাহটো স্বাভাৱিক হ’ব। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত দীঘলীয়া বা কম দূৰত্বৰ ভ্ৰমণ হ’ব পাৰে। যাত্ৰাটো উপভোগ্য আৰু লাভজনক বুলি প্ৰমাণিত হ’ব।

প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক গভীৰ হ’ব। প্ৰেম সংগীৰ সৈতে ভাল সময় থাকিব। আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে এটা আনন্দদায়ক মুহূৰ্ত অতিবাহিত কৰিব। সন্তানৰ যিকোনো গুৰুত্বপূৰ্ণ সাফল্য আপোনাৰ সন্মানৰ এক ডাঙৰ কাৰণ হ’ব।

বৃষ ৰাশি- বৃষ ৰাশিৰ লোকসকলে এই সপ্তাহত অলসতা এৰাই চলিব লাগিব। যদি আপুনি আপোনাৰ কাম আজিৰ পৰিৱৰ্তে কাইললৈ স্থগিত ৰাখে, তেন্তে নিশ্চিতভাৱে কামটোও অৱনতি হ’ব। গুৰুত্বপূৰ্ণ কামবোৰ সময়মতে সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। কৰ্মক্ষেত্ৰত গোপন শত্ৰুৰ প্ৰতি বিশেষভাৱে সাৱধান হ’ব, কিয়নো তেওঁলোকে আপোনাৰ ক্ষতি কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব পাৰে।

আপোনাৰ পৰিকল্পনা সম্পূৰ্ণ কৰাৰ আগতে কাৰোবাৰ সৈতে ভাগ বতৰা কৰা পৰিহাৰ কৰিব আৰু কাৰো দ্বাৰা প্ৰলোভিত নহ’ব। এই সময়ছোৱাত আপোনাৰ নিজৰ জ্ঞানেৰে বা এজন অন্তৰংগ আৰু নিৰ্ভৰযোগ্য ব্যক্তিৰ মতামতৰ ওপৰত ডাঙৰ সিদ্ধান্ত লওক।

প্ৰেম সম্পৰ্কত সাৱধানতাৰে আগবাঢ়ি যাওক আৰু ইজনে সিজনৰ অনুভূতিক সন্মান কৰক। কোনো ডাঙৰ সিদ্ধান্ত লওঁতে আপোনাৰ প্ৰিয়জনৰ অনুভূতি অৱহেলা নকৰিব। বৈবাহিক জীৱনত মধুৰতা থাকিব। কঠিন সময়ত পত্নী আপোনাৰ সৈতে ছাঁৰ দৰে থাকিব।

মিথুন ৰাশি- মিথুন ৰাশিৰ লোকসকল সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে কেৰিয়াৰ আৰু ব্যৱসায়ৰ দিশত কৰা প্ৰচেষ্টাত সফল হ’ব। এই সময়ছোৱাত আপুনি আপোনাৰ বক্তব্য আৰু আচৰণৰ বাবে আটাইতকৈ কঠিন কামটো সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব পাৰে। যদি আপুনি চাকৰিৰ পৰিৱৰ্তনৰ কথা ভাবি আছে, তেন্তে অনুভৱ কৰি বা খঙত আঁতৰি গৈ এই সিদ্ধান্ত লোৱা পৰিহাৰ কৰিব আৰু নিশ্চিতভাৱে আপোনাৰ শুভাকাংক্ষীসকলৰ মতামত ল’ব।

সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত ঘৰত সুখ আৰু শান্তি বজাই ৰাখিবলৈ সৰু সৰু বস্তু দিয়া পৰিহাৰ কৰিব। লগতে আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিশেষ যত্ন ল’ব। এই সময়ছোৱাত উপাৰ্জনতকৈ অধিক ব্যয় হ’ব। ভূমি, অট্টালিকা, বাহন আদিৰ সৈতে সম্পৰ্কিত সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। অভিভাৱকৰ পৰা বিশেষ সহযোগিতাও সম্ভৱ নহ’ব।

কঠিন সময়ত প্ৰেম সংগী আপোনাৰ কাষত থকাত সম্পূৰ্ণ সান্ত্বনা পাব। পতি/পত্নীৰ অনুভূতি উপেক্ষা কৰা পৰিহাৰ কৰিব।

কৰ্কট ৰাশি- কৰ্কট ৰাশিৰ লোকসকলে এই সপ্তাহত কামৰ ক্ষেত্ৰত যিকোনো ধৰণৰ অৱহেলা পৰিহাৰ কৰিব লাগিব আৰু যিকোনো সিদ্ধান্ত চিন্তা কৰি ল’ব লাগিব। আপোনাৰ পৰিকল্পনা সম্পাদন কৰাৰ আগতে লোকসকলৰ সৈতে ভাগ বতৰা কৰা পৰিহাৰ কৰিব, অন্যথা আপোনাৰ বিৰোধীসকলে ইয়াক বাধা দিব পাৰে। এই সপ্তাহত আপুনি ভালদৰে বুজিব লাগিব যে নতুন ন দিন আৰু পুৰণি এশ দিন।

এনে পৰিস্থিতিত আপোনাৰ পুৰণি বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে যাওক আৰু নতুন বন্ধুৰ বাবে তেওঁলোকক উপেক্ষা কৰাৰ ভুল নকৰিব। অৰ্থনৈতিক বিষয়ত পৰিকল্পিতভাৱে কাম কৰাৰ পৰা লাভান্বিত হোৱাৰ সম্ভাৱনা থাকিব। অপ্ৰয়োজনীয় ধন খৰচ পৰিহাৰ কৰিব আৰু আপোনাৰ নিজৰ পৰিস্থিতিৰ কথা মনত ৰাখি এই সন্দৰ্ভত সিদ্ধান্ত ল’ব। কঠিন সময়ত আপুনি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ পৰা সমৰ্থন পালে সকাহ অনুভৱ কৰক।

প্ৰেম সংগীৰ সৈতে সম্পৰ্ক ভাল হ’ব। পত্নীৰ সৈতে দীঘলীয়া বা কম দূৰত্ব ভ্ৰমণ কৰা সম্ভৱ।

সিংহ ৰাশি- এই সপ্তাহত সময়মতে অনুকূল বন্ধুবৰ্গৰ সহায় নোপোৱাৰ বাবে মনটো অলপ হতাশ হ’ব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত সহকৰ্মীৰ সৈতে বিভেদ হ’ব পাৰে। এনে সময়ত আপোনাৰ নিজৰ খ্যাতিৰ যত্ন লওঁতে আপোনাৰ কথা আৰু আচৰণৰ ওপৰত নিয়ন্ত্ৰণ বজাই ৰাখিব। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত কামৰ সন্দৰ্ভত দীঘলীয়া দূৰত্বৰ ভ্ৰমণ সম্ভৱ। এই ভ্ৰমণ উপভোগ্য আৰু নতুন সম্পৰ্ক গঢ়ি তোলাৰ বাবে প্ৰমাণিত হ’ব, যি ভৱিষ্যতে লাভৰ সুযোগ সৃষ্টি কৰিব। যুৱকসকলৰ বেছিভাগ সময় ধেমালিত অতিবাহিত হ’ব।

প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাৰ বাবে প্ৰস্তুতিত নিয়োজিত শিক্ষাৰ্থীসকলে সফলতাৰ বাবে অধিক পৰিশ্ৰম কৰিব লাগিব। এই সপ্তাহত প্ৰেম সংগীৰ সৈতে কিবা এটাৰ বিষয়ে উদ্ভৱ হোৱা পাৰ্থক্যবোৰ আপোনাৰ চাপৰ এক ডাঙৰ কাৰণ হ’ব পাৰে। এনে পৰিস্থিতিত নিজে উদ্যোগ লৈ বিবাদৰ সলনি আলোচনাৰ পৰা যিকোনো ভুল বুজাবুজি আঁতৰাবলৈ চেষ্টা কৰক।

মনটো পতি/পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে চিন্তিত হ’ব। অৱশ্যে, আপুনি আপোনাৰ নিজৰ স্বাস্থ্যৰ সম্পূৰ্ণ যত্ন লোৱা উচিত, অন্যথা দীৰ্ঘম্যাদী ৰোগ এটা ওলাব পাৰে।

কন্যা ৰাশি- এই সপ্তাহটোৱে কন্যা ৰাশিৰ লাভালাভ আৰু উন্নতি আনিব। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে আপুনি চুক্তিত কাম কৰা এটা ডাঙৰ প্ৰকল্প পাব পাৰে। আপুনি ব্যৱসায়ত আকাংক্ষিত লাভ পাব। নিযুক্তিপ্ৰাপ্ত সকল মানুহৰ উপাৰ্জনৰ এক অতিৰিক্ত মাধ্যম হৈ পৰিব। বিভিন্ন খণ্ডৰ সৈতে সম্পৰ্কিত কামবোৰত কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰি অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি উন্নত হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। যিসকলে বিদেশত কাম কৰে তেওঁলোকৰ বিশেষ লাভালাভ থাকিব পাৰে। ঘৰৰ মাংগলিক কাম সম্পূৰ্ণ হ’ব।

পৰিয়ালত ভৌতিক আনন্দ আৰু সম্পদৰ বস্তুবোৰে যিমান সম্ভৱ সিমান সুখ, সহযোগিতা আদি প্ৰদান কৰি থাকিব। যদি আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি মাটি, ভৱন বা বাহন ক্ৰয় কৰাৰ কথা ভাবি আছে, তেনেহ’লে এই সপ্তাহত আপোনাৰ ইচ্ছা পূৰণ হোৱাটো সম্ভৱ।

প্ৰেম সংগীৰ সৈতে পাৰস্পৰিক বিশ্বাস আৰু প্ৰেম বৃদ্ধি পাব। স্বামী আৰু পত্নীৰ মাজত সহযোগিতা থাকিব আৰু পৰিয়ালৰ সৈতে এটা সুখী মুহূৰ্ত কটোৱাৰ সুযোগ উপলব্ধ হ’ব।

তুলা ৰাশি- এই সপ্তাহটো তুলা ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে এক মিশ্ৰিত ফলপ্ৰসূ সপ্তাহ হ’ব। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে আপুনি ব্যৱসায়ত লাভ কৰিব, কিন্তু আপুনি আশা কৰাতকৈ অলপ কম। যদিও এই সকলোবোৰ ব্যৱসায়ৰ এটা অংশ, এনে পৰিস্থিতিত আপুনি চিন্তা কৰিব লাগিব আৰু ভাবিব লাগিব। কেৰিয়াৰ হওক বা ব্যৱসায় হওক, ভৱিষ্যতে প্ৰগতি আৰু লাভৰ সম্ভাৱনা থাকিব। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত কাৰোৰে বাবে ওলমি নাথাকিব বা কাৰো সৈতে অপ্ৰয়োজনীয়ভাৱে তৰ্ক নকৰিব।

স্বাস্থ্যৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা এই সময়টো অলপ কঠিন হ’ব পাৰে। স্বাস্থ্যজনিত সমস্যাৰ বাবে আপোনাৰ কামো প্ৰভাৱিত হ’ব পাৰে। আপোনাৰ প্ৰেম সংগীৰ অনুভূতি উপেক্ষা কৰা পৰিহাৰ কৰিব আৰু প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক উন্নত কৰিব লাগিব।

বিবাহিত জীৱনত সুখ বিয়পাবলৈ আৰু ঘৰুৱা পৰিৱেশত শান্তি স্থাপন কৰিবলৈ আপুনি আপোনাৰ গুৰুত্বপূৰ্ণ ভূমিকা পালন কৰিব লাগিব। ভাতৃ-ভগ্নীৰ সৈতে একেলগে কাম কৰিলে পাৰস্পৰিক প্ৰেম বৃদ্ধি হ’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি- বৃশ্চিক ৰাশিৰ লোকসকলে এই সপ্তাহত তেওঁলোকৰ কামৰ সন্দৰ্ভত অধিক দৌৰাদৌৰি কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। কাম সময়মতে সম্পূৰ্ণ নহ’লে মনটো অলপ হতাশাগ্ৰস্ত হ’ব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰ হওক বা আপোনাৰ ঘৰ হওক, আপোনাৰ চিন্তা আনৰ ওপৰত আৰোপ নকৰিব, অন্যথা ই আপোনাৰ সন্মান হ্ৰাস কৰিব পাৰে। ব্যৱসায়ৰ সন্দৰ্ভত দীঘলীয়া বা কম দূৰত্ব ভ্ৰমণ কৰা সম্ভৱ। ভ্ৰমণৰ সময়ত আপোনাৰ স্বাস্থ্য আৰু আপোনাৰ সামগ্ৰী দুয়োটাৰ বিশেষ যত্ন ল’ব।

ধনৰ লেনদেনত বিশেষ যত্ন ল’ব। অৰ্থনৈতিক দৃষ্টিকোণৰ পৰা এই সপ্তাহটো মিশ্ৰিত প্ৰমাণিত হ’ব। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত ঘৰৰ মেৰামতি বা সামগ্ৰীৰ আৰামৰ ওপৰত পকেটত অধিক ব্যয় হ’ব পাৰে।

এই সপ্তাহত আপুনি প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত ভৰি দিব লাগিব, অন্যথা আপুনি হাৰ মানিব লগীয়া হ’ব পাৰে। বৈবাহিক জীৱনত মধুৰতা বজাই ৰাখিবলৈ পত্নীৰ অনুভূতিক উপেক্ষা নকৰিব।

ধনু ৰাশি- এই সপ্তাহত আত্মীয় আৰু বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে ভাল সম্পৰ্ক নাথাকিব। কিবা এটা বা আন বস্তুৰ ওপৰত পাৰস্পৰিক মতভেদ থাকিব। এনে পৰিস্থিতিত খঙত আহি কাকো বেয়া কথা কোৱা পৰিহাৰ কৰিব আৰু বিতৰ্কৰ পৰিৱৰ্তে আলোচনাৰ আশ্ৰয় ল’ব। এই সপ্তাহত কামৰ সন্দৰ্ভত দীঘলীয়া দূৰত্বৰ ভ্ৰমণ সম্ভৱ। অৰ্থনৈতিক দৃষ্টিকোণৰ পৰা এই সপ্তাহটো বৰ ইতিবাচক নহ’ব।

ব্যৱসায়ত আশাতকৈ কম লাভ হ’ব। কেৰিয়াৰ আৰু ব্যৱসায়ৰ প্ৰতি অসাৱধান হোৱা পৰিহাৰ কৰিব আৰু যিকোনো ডাঙৰ পদক্ষেপ লোৱাৰ আগতে সাৱধানে চিন্তা কৰিব। ভূমি-নিৰ্মাণ বা পৈতৃক সম্পত্তিৰ সৈতে সম্পৰ্কিত বিষয়বোৰ আপোনাৰ চিন্তাৰ এক মুখ্য কাৰণ হ’ব পাৰে। এই সকলোবোৰ ঘটনাৰ বাবে পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ পাৰ্থক্য উদ্ভৱ হ’ব পাৰে।

সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত উদ্ভৱ হোৱা যিকোনো ভুল বুজাবুজি এগৰাকী মহিলা বন্ধুৰ সহায়ত আঁতৰ কৰিব পাৰিব। বিবাহিত জীৱনত পত্নীৰ সৈতে সম্প্ৰীতি থাকিব।

মকৰ ৰাশি- মকৰ ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে এই সপ্তাহত কিছু উত্থান-পতন হ’ব। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে কৰ্মক্ষেত্ৰত কামৰ অতিৰিক্ত বোজা থাকিব। আনকি আপোনাৰ সহকৰ্মীসকলেও আপোনাক সহায় কৰিব নোৱাৰিব। কেৱল অতিৰিক্ত কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰিহে লক্ষ্য পূৰণ কৰা হ’ব। এই সপ্তাহত আৱেগৰ দ্বাৰা আঁতৰি গৈ কোনো সিদ্ধান্ত লোৱা পৰিহাৰ কৰিব। যদি কিবা এটাৰ বিষয়ে সন্দেহ বা বিভ্ৰান্তি থাকে, ইয়াৰ সৈতে সম্পৰ্কিত ডাঙৰ সিদ্ধান্তটো আৰু অধিক সময়ৰ বাবে পিছুৱাই দিয়া উচিত হ’ব। পৰিয়ালত আপোনাতকৈ কম বয়সৰ লোকৰ সৈতে অপ্ৰয়োজনীয় তৰ্ক পৰিহাৰ কৰিব।

ঘৰুৱা বিষয়ত পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে পাৰ্থক্য থাকিব পাৰে। সন্তানৰ পক্ষৰ সৈতে সম্পৰ্কিত যিকোনো বস্তুও আপোনাৰ চিন্তাৰ এক ডাঙৰ কাৰণ হ’ব।

প্ৰেম সম্পৰ্কত সাৱধানে খোজ দিয়ক। বিশেষকৈ সামাজিক মাধ্যম বা আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গ আদিৰ সৈতে আপোনাৰ প্ৰেমৰ সম্পৰ্কৰ বিষয়ে মহিমান্বিত হোৱা পৰিহাৰ কৰক। বিবাহিত জীৱনত পত্নীৰ সৈতে সম্প্ৰীতি থাকিব। পিতৃ-মাতৃৰ পৰা সাধাৰণ সুখৰ সমৰ্থন থাকিব।

কুম্ভ ৰাশি- কুম্ভ ৰাশিৰ লোকসকলে এই সপ্তাহত অবাঞ্ছিত স্থানলৈ স্থানান্তৰ কৰা বা কৰ্মক্ষেত্ৰত আন কাৰোবাৰ কামৰ বোজা লোৱাৰ দৰে প্ৰতিকূল পৰিস্থিতিৰ সন্মুখীন হ’ব লগীয়া হ’ব পাৰে। প্ৰত্যাহ্বান কৰ্মস্থানৰ হওক বা ব্যক্তিগত জীৱনৰ সৈতে সম্পৰ্কিত হওক, সাহসেৰে ইয়াৰ সন্মুখীন হোৱাৰ বাহিৰে আপোনাৰ ওচৰত কোনো উপায় নাথাকিব।

এনে পৰিস্থিতিত আপোনাৰ অনুকূল বন্ধু আৰু সহকৰ্মীসকলক একত্ৰিত কৰি আপোনাৰ লক্ষ্য প্ৰাপ্ত কৰক। ব্যৱসায়ত প্ৰায় সুবিধাবোৰত দূৰৱৰ্তী লোকচান পৰিহাৰ কৰিব। যিকোনো আঁচনিত ধন বিনিয়োগ নকৰিব, য’ত সামান্যতম বিপদাশংকাৰ কোনো সম্ভাৱনা আছে। কোনো ডাঙৰ সিদ্ধান্ত নল’ব, বিশেষকৈ খৰখেদাকৈ আৰু কাগজ এখনত ভালদৰে পঢ়ি স্বাক্ষৰ কৰিব। আদালতৰ পৰিৱৰ্তে বাহিৰত পৈতৃক সম্পত্তি বা ব্যক্তিগত বিষয় নিষ্পত্তি কৰাটো লাভজনক হ’ব।

কঠিন সময়ত আপোনাৰ প্ৰেম সংগী আপোনাৰ শক্তি হৈ পৰিব। পত্নীৰ সৈতে সম্প্ৰীতি থাকিব। খাদ্য আৰু পানীয়ৰ বিশেষ যত্ন ল’ব আৰু আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি অসাৱধান নহ’ব।

মীন ৰাশি- মীন ৰাশিৰ লোকসকলে এই সপ্তাহত জ্ঞানেৰে তেওঁলোকৰ কাম সময়মতে কৰক। তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ কেৰিয়াৰ আৰু ব্যৱসায় দুয়োটাতে আকাংক্ষিত সফলতা লাভ কৰিব। কঠোৰ পৰিশ্ৰম আৰু ভাগ্যৰ সংমিশ্ৰণৰে আপুনি আপোনাৰ প্ৰগতি কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। কামৰ ক্ষেত্ৰত কনিষ্ঠৰ সৈতে জ্যেষ্ঠৰ বিশেষ সহযোগিতা থাকিব। সন্মানেৰে আপুনি এটা ডাঙৰ দায়িত্ব বা স্থিতি পাব পাৰে। উপাৰ্জনৰ নতুন উৎস সৃষ্টি হ’ব আৰু সঞ্চিত সম্পদ বৃদ্ধি হ’ব।

পৰিয়ালত কিছুমান ধৰ্মীয়-মাংগলিক কাম সম্পূৰ্ণ হ’ব পাৰে। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত পৰিয়ালৰ সৈতে যিকোনো ধৰ্মীয় ভ্ৰমণো সম্ভৱ। ঘৰুৱা বিষয় সমাধান কৰোঁতে ভাতৃ-ভগ্নীসকলৰ পৰা সম্পূৰ্ণ সহযোগিতা প্ৰাপ্ত কৰা হ’ব। অৱশ্যে, কোনো ডাঙৰ সিদ্ধান্ত লোৱাৰ সময়ত আপোনাৰ প্ৰিয়জনৰ অনুভূতি উপেক্ষা কৰাৰ ভুল নকৰিব।

প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক শক্তিশালী হ’ব। এইটো সম্ভৱ যে পৰিয়ালৰ সদস্যসকলে আপোনাৰ প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত বিবাহৰ মোহৰ লগাব। বিবাহিত জীৱনত মধুৰতা আৰু সম্প্ৰীতি থাকিব।

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button