ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফল: ২১ নৱেম্বৰ, সোমবাৰ

মেষ ৰাশি- মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। চাকৰিত বিষয়াসকলৰ সহযোগিতা পাব, কিন্তু কৰ্মক্ষেত্ৰৰ পৰিৱৰ্তনৰ লগে লগে আপুনি আন ঠাইলৈ যাবলগীয়া হ’ব পাৰে। ব্যৱসায়ত কঠোৰ পৰিশ্ৰম বৃদ্ধি পাব পাৰে। পাব পিতৃৰ সহায়। মানসিক উত্তেজনা হ’ব। আত্মবিশ্বাস হ্ৰাস হ’ব পাৰে। পত্নীৰ স্বাস্থ্যজনিত বিকাৰ হ’ব পাৰে। খৰচৰ অতিৰিক্ততাই মনটোক অশান্তি দিব পাৰে।

বৃষ ৰাশি- মানসিক শান্তি থাকিব, কিন্তু শান্ত হৈ থাকক। অতিমাত্ৰা খং আৰু আবেগ পৰিহাৰ কৰক। পৰিয়ালত ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান থাকিব পাৰে। নিজৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। মনটো সুখী হ’ব। যিকোনো সম্পত্তি ধন উপাৰ্জনৰ মাধ্যম হ’ব পাৰে। সঞ্চিত ধন-সম্পত্তি বৃদ্ধি পাব। মানসিক সমস্যা আহিব। আয় কম আৰু ব্যয় বেছি হোৱাৰ পৰিস্থিতি হ’ব। বন্ধুৰ সহায়ত ব্যৱসায়িক সুযোগ বিচাৰি পাব পাৰে। হয়তো বিদেশ ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মিথুন ৰাশি- শৈক্ষিক কামে সুখকৰ ফলাফল প্ৰদান কৰিব। পত্নীৰ লগত মতাদৰ্শগত মতানৈক্য হ’ব পাৰে। আত্মনিয়ন্ত্ৰিত হওক। ধৈৰ্য্য বজাই ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰক। অপ্ৰয়োজনীয় বিবাদে হয়তো মানসিক শান্তি বিঘ্নিত কৰিব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত সজাগ হওক। বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব। পিতৃ-মাতৃৰ স্বাস্থ্যজনিত বিকাৰ হ’ব পাৰে। ভাতৃ-ভগ্নীৰ সংগ পাব। পুৰণি বন্ধুৰ লগত যোগাযোগ হ’ব পাৰে।

কৰ্কট ৰাশি- মন বিচলিত হ’ব পাৰে। ধৈৰ্য্য বজাই ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰক। চাকৰিটোত অগ্ৰগতিৰ পথ প্ৰশস্ত হ’ব। আয় বৃদ্ধি হ’ব। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সমৰ্থনো পাব। শিল্প বা সংগীতৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব পাৰে। যিকোনো অতিৰিক্ত দায়িত্ব কৰ্মক্ষেত্ৰত লাভ কৰিব পাৰে। সন্তানৰ পৰা ভাল খবৰ পাব পাৰে। শৈক্ষিক আৰু গৱেষণামূলক কামত সফলতা লাভ কৰিব। বিদেশ ভ্ৰমণৰ সুযোগো পাব।

সিংহ ৰাশি- আত্মবিশ্বাস থাকিব। বাক্যত মধুৰতা থাকিব। সুস্বাদু খাদ্যৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হ’ব। চাকৰিত বিষয়াসকলৰ লগত সমন্বয় বজাই ৰাখক। যিকোনো অতিৰিক্ত দায়িত্ব বিচাৰি পাব পাৰে। ব্যৱসায়ত কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ অতিৰিক্ততা থাকিব পাৰে। কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। পাব বিষয়াসকলৰ সহযোগিতা। আপোনাৰ ইচ্ছাৰ বিৰুদ্ধে কিছু অতিৰিক্ত দায়িত্ব পাব পাৰে। লাভৰ সুযোগ বাঢ়িব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কন্যা ৰাশি- মনত শান্তি আৰু সুখ থাকিব। ব্যৱসায়িক কামত ব্যস্ততা বৃদ্ধি পাব। কঠোৰ পৰিশ্ৰম বেছি হ’ব। পৰিয়ালত ধৰ্মীয় কাৰ্যসূচী সম্পন্ন হ’ব পাৰে। খৰচ বাঢ়িব। ক্ৰোধৰ অতিমাত্ৰা পৰিহাৰ কৰক। চাকৰি সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। বাহনৰ ৰক্ষণাবেক্ষণৰ খৰচ বৃদ্ধি পাব পাৰে। বাক্যত কঠোৰতাৰ প্ৰভাৱ পৰিব। জীৱন সংগীৰ সমৰ্থন পাব। আয় বৃদ্ধিৰ উৎস বিকশিত হ’ব পাৰে। ভাতৃৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব।

তুলা ৰাশি- শান্ত হৈ থাকক। ব্যৱসায়ত পৰিৱৰ্তনৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। পৰিয়ালৰ এজন বয়োজ্যেষ্ঠৰ পৰা ধন লাভ কৰিব পাৰে। বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব। অতিমাত্ৰা খং আৰু আবেগ পৰিহাৰ কৰক। পাৰিবাৰিক দায়িত্ব বাঢ়িব পাৰে। আয়ৰ পৰিস্থিতি উন্নত হ’ব। পৰিয়ালত সুখ আৰু শান্তি থাকিব। ধৰ্মীয় কামৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব। বাহন ক্ৰয়ৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। পিতৃ-মাতৃৰ পৰা টকা পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে।

বৃশ্চিক ৰাশি– আত্মবিশ্বাস পূৰ্ণ হ’ব। মনটো সুখী হ’ব। ধৈৰ্য্য বজাই ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰক। ব্যৱসায় বৃদ্ধি হ’ব। লাভৰ সুযোগ থাকিব। কঠোৰ পৰিশ্ৰম বেছি হ’ব। চাকৰিটোত পদোন্নতিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। কামৰ ক্ষেত্ৰখন সম্প্ৰসাৰিত হ’ব। পৰিয়ালটোৰ অৱস্থা উন্নত হ’ব। পিতৃৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সজাগ হওক। নতুন ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে।

ধনু ৰাশি- ধৈৰ্য্য ধৰক। মনত নেতিবাচকতাৰ প্ৰভাৱ পৰিহাৰ কৰক। ব্যৱসায়ৰ বাবে বিদেশ ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে। কষ্ট অধিক হ’ব। ভ্ৰমণ লাভজনক হ’ব। আত্মবিশ্বাস থাকিব। ধৰ্মীয় সংগীতৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব পাৰে। বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব। সঞ্চিত ধন-সম্পত্তি বৃদ্ধি পাব। কামৰ ক্ষেত্ৰখন সম্প্ৰসাৰিত কৰিব পাৰে। সুখ বাঢ়িব। বিলাসী সামগ্ৰী ক্ৰয়ৰ নামত অধিক ধন খৰছ হ’ব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- ক্ৰোধ আৰু আবেগ অতিমাত্ৰা পৰিহাৰ কৰক। কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰক। ব্যৱসায়ত পৰিৱৰ্তনৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। লাভ বাঢ়িব পাৰে। মানসিক শান্তি থাকিব। চাকৰিৰ পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। কঠোৰ পৰিশ্ৰম বেছি হ’ব। নিজৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। আশা আৰু হতাশাৰ মিশ্ৰিত অনুভূতি মনত থাকিব। জীৱন সংগীৰ সমৰ্থন পাব। শিক্ষামূলক কামত সফলতা লাভ কৰিব। বস্ত্ৰাদি উপহাৰ হিচাপে লাভ কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- শান্ত হওক। অপ্ৰয়োজনীয় খং পৰিহাৰ কৰক। চাকৰিটোত বিষয়াসকলৰ সহযোগিতা থাকিব। প্ৰগতিৰ সুযোগ বিচাৰি পাব পাৰে। আয় বাঢ়িব, কিন্তু খৰচো বাঢ়িব। অধ্যয়নৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হ’ব। শিক্ষামূলক কামৰ বাবে হয়তো ভ্ৰমণলৈ যাবলগীয়া হ’ব। শাসকীয় প্ৰশাসনৰ পৰা দিয়া হ’ব সহায়। ধৈৰ্য্যৰ অভাৱ হ’ব। পিতৃৰ পৰা ধন পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। পৰিয়ালত সুখ আৰু শান্তি থাকিব।

মীন ৰাশি- মন সুখী হব। পৰিয়ালত সুখ আৰু শান্তি থাকিব। শিক্ষা বা গৱেষণামূলক কামৰ বাবে বিদেশলৈ যাব পাৰে। পৰিশ্ৰম অধিক হ’ব। শাসকীয় প্ৰশাসনৰ পৰা দিয়া হ’ব সহায়। আত্মনিয়ন্ত্ৰিত হওক। পৰিয়ালত পাৰস্পৰিক বিতৰ্ক পৰিহাৰ কৰক। চাকৰিটোত বিষয়াসকলৰ সহযোগিতা লাভ কৰিব। ভ্ৰমণৰ সুযোগ লাভ কৰিব পাৰে। চাকৰিৰ বাবে প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষা আৰু সাক্ষাৎকাৰৰ কামৰ সুখদায়ক ফলাফল লাভ কৰিব।

Related Articles

Back to top button