ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১১ জুলাই, সোমবাৰ

মেষ ৰাশি- আপুনি পুনৰ আত্মবিশ্বাস লাভ কৰিব আৰু সম্পূৰ্ণ নিষ্ঠাৰে কামত নিয়োজিত হ’ব, যাৰ ফলত ইতিবাচক বিকাশ হ’ব।

আপুনি এটাতকৈ অধিক প্ৰজেক্টৰ সৈতে জড়িত হ’ব আৰু সময়ৰ অভাৱো অনুভৱ কৰিব পাৰে। আৰ্থিক অৱস্থাৰ উন্নতি হোৱাটো নিশ্চিত আৰু আপুনি উপাৰ্জনৰ অতিৰিক্ত উৎসও লাভ কৰিব পাৰে। পৰীক্ষা বা প্ৰতিযোগিতাৰ জৰিয়তে নিজৰ স্থান বৃদ্ধি কৰিব বিচাৰিলে মনোযোগ আৰু নিষ্ঠা হেৰুৱাব নালাগে। আপুনি আপোনাৰ জীৱন সংগীৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন লাভ কৰিব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক শক্তিশালী হ’ব। স্বাস্থ্য ভাল হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে অনুকূল হব।

পৰিয়ালটোৰ সম্পূৰ্ণ মৰম আৰু সমৰ্থন পাব। পুৰণি স্মৃতিবোৰ সতেজ কৰিলেই আপোনাক বহুত সুখী অনুভৱ কৰিব। আপোনাৰ কিছুমান বন্ধুৱে সহায়ক বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। অফিচত কৰা কামৰ শলাগ লোৱা হব। হঠাতে আৰ্থিক লাভ পাব। অভিভাৱকৰ স্বাস্থ্য ভাল হৈ থাকিব। আপোনাৰ দক্ষতা বৃদ্ধি পাব। বন্ধুৰ সৈতে সম্পৰ্ক উন্নত হ’ব।

মিথুন ৰাশি- কৰ্মক্ষেত্ৰত আপোনাৰ প্ৰতিপত্তি বাঢ়িব আৰু সন্মান বাঢ়িব।

আজি ঘৰুৱা জীৱনত হয়তো কিছু উত্থান-পতন ঘটিব পাৰে। কৰ্মস্থলীত কৰ্ম প্ৰতিশ্ৰুতিৰ বাবে আপুনি ভ্ৰমণত ব্যৰ্থ হ’ব। আপুনি সাহসেৰে যিকোনো সিদ্ধান্ত লব পাৰে আৰু তাৰ বাবে কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰিব। দাম্পত্য জীৱনত কিছু জটিলতা থাকিব পাৰে। ঘৰলৈ অতিথিৰ আগমণ ঘটিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- বন্ধু বা আত্মীয়ই আপোনাৰ পৰা আজি আৰ্থিক সহায় লাভ কৰিব পাৰিব।

কোনো গুৰুত্বপূৰ্ণ দায়িত্ব লাভ কৰিব পাৰে। আপোনাৰ কৰ্ম আৰু কথাই আজি আনক প্ৰভাৱিত কৰিব। কিছু আৰ্থিক লাভ হ’ব পাৰে। কিছুমান বিশেষ সম্পৰ্ক শক্তিশালী কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব পাৰে। আপুনিও আজি নিজৰ মনৰ কথা প্ৰকাশ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব পাৰে। দাম্পত্য জীৱনত সুখ বৃদ্ধি পাব।

সিংহ ৰাশি- ব্যৱসায়ীসকলে নতুন পৰিকল্পনা আৰু অংশীদাৰিত্বত প্ৰৱেশ কৰিব পাৰে।

দৰমহা পোৱা লোকসকলে পদোন্নতিৰ সুযোগ লাভ কৰিব পাৰে। আপুনি আপোনাৰ উৰ্ধতন বিষয়াৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন লাভ কৰিব। আপোনাৰ ভাল আচৰণে আপোনাক আনক প্ৰভাৱিত কৰাত সহায় কৰিব। নতুন ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰাৰ পৰিকল্পনা যদি কৰি আছে, তেন্তে আজি আপোনাৰ বাবে ভাল দিন। দাম্পত্য জীৱনত কিছু তিক্ততা থাকিব পাৰে।

কন্যা ৰাশি- আজি ব্যৱসায়ত হঠাৎ আৰ্থিক লাভৰ সুযোগ থাকিব।

কাৰ্যালয়ৰ কিছুমান সহকৰ্মীয়ে আপোনাৰ কামত সহায় কৰিব, যাৰ বাবে আপোনাৰ কাম অতি সোনকালে সম্পূৰ্ণ হ’ব। আগন্তুক দিনত আপোনাক সহায় কৰিব পৰা কোনোবা এজনক লগ পাব। আপোনাৰ চিন্তাৰ কাম সহজে সম্পূৰ্ণ হ’ব। ব্যৱসায়ী সকলে নিজৰ ব্যৱসায়ৰ ওপৰত চকু ৰাখক। দূৰ ভ্ৰমণৰ যোগ আছে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- নতুন সম্পৰ্কৰ সান্নিধ্যই আপোনাৰ বাবে উপকাৰী হ’ব।

উৎসাহ আৰু সুখ বাঢ়িব। উপাৰ্জনৰ নতুন উৎস বিচাৰি পাব পাৰে। চাকৰিৰ ক্ষেত্ৰত একেলগে কাম কৰা সকলে সহায় লাভ কৰিব। আজি আপুনি মূল্যৱান বস্তুৰ পৰা লাভ কৰিব। ভাল আচৰণে কিছুমান মানুহক সহায় কৰিব পাৰে। দাম্পত্য জীৱন সুখৰ হব। ঘৰত মাংগলিক অনুষ্ঠান থাকিব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- কিছুমান মানুহে একেলগে কাম কৰিলে আপোনাৰ বাবে সহায়ক হ’ব পাৰে।

পূৰ্বে আশা নকৰা লোকৰ পৰাও আজি আপুনি সহায় লাভ কৰিব পাৰে। ইতিবাচক দিশত আগবাঢ়িবলৈ চেষ্টা কৰক। আৰ্থিক সমস্যা সমাধান কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব পাৰে। ব্যৱসায়ত নজৰ ৰাখক। শত্ৰুৱে আপোনাৰ ক্ষতিসাধন কৰিবলৈ চেষ্টা চলাব পাৰে, গতিকে সাৱধান হওক। দাম্পত্য জীৱন সুখৰ হব।

ধনু ৰাশি- আজিৰ দিনটোত নিজৰ চিন্তাধাৰা আনৰ আগত প্ৰকাশ কৰাত অসুবিধা হব পাৰে।

যদি আপুনি পৰিয়ালৰ ভিতৰত সৰু হয়, তেন্তে আপুনি আপোনাৰ জ্যেষ্ঠ ভাতৃ-ভগ্নীৰ সম্পূৰ্ণ সহায় লাভ কৰিব। ব্যৱসায়ৰ লগত জড়িত দূৰৈৰ ঠাইলৈ যাবলগীয়া হ’ব পাৰে। ছাত্ৰ-ছাত্ৰীসকলে অতি কষ্ট কৰিব লাগিব। শিশুৰ পৰা ভাল খবৰ লাভ কৰিব পাৰে। ৰাজনীতিৰ সৈতে জড়িত সকলৰ বাবে দিনটো শুভ।

মকৰ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে মিশ্ৰিত দিন হ’ব।

কাৰ্যালয়ত অতিৰিক্ত কামৰ বাবে স্থবিৰ হৈ থকা কামবোৰ ক্ষিপ্ৰতাৰে সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰিব। আপুনি যিকোনো ধৰণৰ বিতৰ্কত পৰাৰ পৰা বিৰত থাকক। মিতভাষী হওক আৰু সকলোৰে সৈতে সুন্দৰভাৱে কথা কওক। শিল্পকলাৰ সৈতে জড়িত সকলে আজি সন্মান লাভ কৰিব পাৰে। পত্নীৰ স্বাস্থ্যই কিছু চিন্তিত কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- ব্যৱসাত লোকচানৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। যাৰ বাবে আজি আপুনি মানসিকভাৱে বিৰক্ত হৈ থাকিব পাৰে।

আনৰ সৈতে কথা পতাৰ সৈতে ভাষাৰ মৰ্যাদা ৰক্ষা কৰি চলক। ভ্ৰমণৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। হঠাৎ ঘৰলৈ আলহীৰ আগমণ ঘটিব পাৰে। পত্নীৰ পৰামৰ্শত গুৰুত্ব দিয়ক। সংস্থাপন বিচাৰি থকাসকলে আজি কৰ্মৰ সন্ধান লাভ কৰিব পাৰে।

মীন ৰাশি- আজি আপোনাৰ দায়িত্ব বৃদ্ধি পাব পাৰে।

কামত সকলো স্বাভাৱিক কৰি ৰাখিবলৈ আপুনি আপোনাৰ স্তৰত কিছু প্ৰচেষ্টা চলাব লাগিব। ইয়াৰ দ্বাৰা অনাগত দিনতহে উপকৃত হ’ব পাৰে। কামত সৎ হওক। লাভৱান হ’ব পাৰে। ঘৰ বা নতুন বাহনৰ পৰা লাভৰ সম্ভাৱনা আছে। পাৰিবাৰিক সংঘাতে আপোনাক চিন্তিত কৰিব পাৰে। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক।

Related Articles

Back to top button