ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ৩০ এপ্ৰিল, শনিবাৰ

মেষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ দিনটো শুভ হ’ব। আপোনাৰ অৰ্থনৈতিক দিশটো আগৰ তুলনাত অধিক শক্তিশালী হ’ব। আজি আপুনি ঘৰুৱা কামবোৰ সম্পূৰ্ণ কৰাত সফল হ’ব। আপুনি কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ কামত বন্ধুবৰ্গৰ সমৰ্থন লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আজি আপোনাৰ চাৰিওফালৰ লোকসকলৰ প্ৰতি সহানুভূতিশীল হওক। আজি চিনাকি হোৱা কিছুমান ব্যক্তি আপোনাৰ বাবে বিশেষ প্ৰমাণিত হ’ব। দাম্পত্য জীৱন সুখৰ হ’ব। অবিবাহিত লোকসকলে বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ পাব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ দিনটো সুখৰে ভৰি থাকিব। আপুনি কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ কামত পৰিয়ালৰ পৰা সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন লাভ কৰিব পাৰে। আজি আপুনি পত্নীৰ পৰা এটা ভাল খবৰ শুনিবলৈ পাব পাৰে। আপুনি চাকৰিৰ ক্ষেত্ৰত কাৰোবাৰ পৰা পৰামৰ্শ ল’ব, যি আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। নতুন ব্যবসায় আৰম্ভ কৰিবলৈ আজিৰ দিনতো শুভ প্ৰমাণিত হ’ব। পিতৃ-মাতৃৰ সমৰ্থন লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। শিক্ষার্থীসকলে যত্ন কৰিলে সফলতা অর্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

মিথুন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে ব্যস্ততাপূৰ্ণ হব। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সৈতে কিছু কামত ব্যস্ত থাকিব। কাৰ্যালয়ত, আপুনি কিছুমান ডাঙৰ কাম সম্পূৰ্ণ কৰাৰ দায়িত্ব পাব। দাম্পত্য জীৱনত আজি সুখ বৃদ্ধি পাব। আপুনি আপোনাৰ খঙৰ ওপৰত সংযম ৰাখক। মাতৃৰ স্বাস্থ্যই আপোনাক আজি চিন্তিত কৰিব পাৰে। বন্ধুৰ পৰা সহায় সহযোগিতা লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজি দিনটো আপোনাৰ বাবে শুভ প্ৰমাণিত হ’ব। চাকৰিয়াল সকলে আজি পদোন্নতিৰ সুযোগ লাভ কৰিব পাৰে। বন্ধুবৰ্গৰ সহায়ে আপোনাক আজি ব্যবসায়ত লাভাৱাম্বিত কৰিব। শাৰীৰিক আৰামৰ প্ৰতি আপোনাৰ প্ৰৱণতা বৃদ্ধি পাব। দীর্ঘদিন ধৰি চলি থকা আইনী প্ৰক্ৰিয়াৰ আজি সমাধান হ’ব। আপুনি ভজা বস্তু খোৱা পৰিহাৰ কৰা উচিত। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাত উন্নত ফলাফল লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

সিংহ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে দিনটো শুভ। আজি আপুনি কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত ল’বলৈ জেষ্ঠ্যজনৰ পৰামৰ্শ ল’ব পাৰে। আপুনি আপোনাৰ চাৰিওফালৰ লোকসকলৰ সৈতে উদাৰ হওক। আপুনি কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ বলত সফলতা লাভ কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ক এক নতুন গতি প্ৰদান কৰিবলৈ এটা নতুন পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। ভ্ৰমণৰ সুযোগ লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। পত্নীৰ পৰামৰ্শই আপোনাক লাভাম্বিত কৰিব। মাতৃৰ সমৰ্থন লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

কন্যা ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে দিনটো কষ্টকৰ প্ৰমাণিত হ’ব। কিবা এটা নতুন শিকিবৰ বাবে আপোনাৰ আগ্ৰহ বৃদ্ধি পাব। পৰিয়ালটোত সুখৰ পৰিৱেশ থাকিব। ভ্ৰমণৰ সুযোগ লাভ কৰিব পাৰে। শিশুৱে অধ্যয়নৰ ক্ষেত্ৰত তেওঁলোকৰ বন্ধুবৰ্গৰ পৰা কিছু ভাল অনুপ্ৰেৰণা লাভ কৰিব। পিতৃৰ পৰা সহায় সহযোগিতা লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। ব্যবসায়ত চকু নিদিলে লোকচানৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। পত্নীৰ সৈতে মতভেদ হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে দিনটো শুভ। দীর্ঘদিন ধৰি চলি থকা পৰিয়ালৰ সমস্যাবোৰ আজি সমাধান হ’ব পাৰে। আপুনি যিকোনো ধৰণৰ ভুল বুজাবুজি পৰিহাৰ কৰা উচিত। কাৰ্যালয়ত সহকৰ্মীসকলৰ সহযোগিতা থাকিব। আপুনি এটা সামাজিক অনুষ্ঠানত অংশগ্রহণ কৰিব পাৰে। আপুনি বাহন ক্ৰয়ৰ চিন্তা কৰিব পাৰে। এই ৰাশিচিহ্নৰ অবিবাহিত লোকসকলে আজি বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ লাভ কৰিব পাৰে। দাম্পত্য জীৱন সুখৰ হ’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপুনি শিক্ষাৰ ক্ষেত্ৰত অগ্ৰগতি লাভ কৰিব। আপুনি আন কাৰোবাৰ উৎসাহ দেখি উৎসাহিত হ’ব পাৰে। পিতৃ-মাতৃৰ সৈতে সম্পৰ্ক অধিক শক্তিশালী হ’ব। ব্যবসায়ত আজি লাভাম্বিত হ’ব। দীর্ঘদিনীয়া পাবলগীয়া ধন আজি ঘূৰাই পাব পাৰে। বন্ধুবৰ্গৰ পৰা সহায় সহযোগিতা লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। পত্নীৰ সৈতে মতভেদ হ’ব পাৰে। চাকৰিয়াল সকলে পদোন্নতিৰ সুযোগ লাভ কৰিব পাৰে।

ধনু ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ দিন হ’ব। আপোনাৰ আত্মবিশ্বাসৰ সহায়ত, আপুনি প্ৰতিটো কামতে সফল হ’ব। কলা বা যিকোনো সৃষ্টিশীল কামত আপোনাৰ প্ৰৱণতা বৃদ্ধি পাব। আপুনি আপোনাৰ সকলো সমস্যাৰ সমাধান আৰামেৰে বিচাৰি পাব। আজি আপুনি মনোৰঞ্জনত কিছু সময় অতিবাহিত কৰিব পাৰে। দাম্পত্য জীৱনত সুখ বৃদ্ধি পাব। ভাগ্যই আপোনাক কিছু ভাল সুযোগ দিব।

মকৰ ৰাশি- আজি আপোনাৰ দিনটো ভাল হ’ব। আপোনাৰ মনলৈ নতুন ধাৰণা আহিব। আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সৈতে বজাৰ কৰিবলৈ যাব পাৰে। যদি আপুনি সংগীতৰ ক্ষেত্ৰৰ সৈতে সম্পৰ্কিত, আপুনি প্ৰগতিৰ বহুতো নতুন পথ দেখিব। ব্যৱসায়ৰ সন্দৰ্ভত আপুনি আন এখন চহৰলৈ যাব লাগিব পাৰে। পৰিয়ালত আপোনাৰ গুণাগুণবোৰ প্ৰশংসিত হ’ব। আপুনি আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে কিবা ভাগ বতৰা কৰিব পাৰে। আপুনি আগবাঢ়িবলৈ নতুন পৰিকল্পনা কৰিব লাগিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপোনাৰ সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ দিন হ’ব। আপুনি হঠাতে টকা লাভ কৰিব। কাৰ্যালয়ত এজন জ্যেষ্ঠ বিষয়াৰ সহযোগিতা থাকিব। ব্যৱসায়ীসকলে উপাৰ্জনৰ নতুন উৎস পাব। আপুনি আপোনাৰ মন অনুসৰি কাম এটা সম্পূৰ্ণ কৰি সুখী হ’ব। একে সময়তে, আপুনি স্বাস্থ্যৱান হৈ থাকিব। আপোনাৰ পত্নীৰ সহায়ত, আপুনি এটা নতুন কাম আৰম্ভ কৰিবলৈ মন স্থিৰ কৰিব পাৰে। আপুনি ভবা সকলো কাম সোনকালেই সম্পূৰ্ণ হ’ব। উপহাৰ লাভ কৰিব পাৰে।

মীন ৰাশি- আজি, কাৰ্যালয়ত আপোনাৰ ব্যক্তিত্বৰ প্ৰশংসা কৰা হ’ব। ব্যৱসায়িক শ্ৰেণীয়ে তেওঁলোকৰ ব্যৱসায় বৃদ্ধি কৰিবলৈ কিছুমান নতুন পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। পিতৃ-মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ সম্পূৰ্ণ যত্ন লওক। সম্পত্তি ক্ৰয় কৰাৰ যোগ আছে। ঘৰলৈ অতিথিৰ আগমনৰ সম্ভাৱনা আছে। আধ্যাত্মিকতাৰ প্ৰতি আপোনাৰ আগ্ৰহ বৃদ্ধি পাব। দাম্পত্য জীৱনত পত্নীৰ কথাত গুৰুত্ব দিয়ক। ৰাজনৈতিক ক্ষেত্ৰত কিছু সমস্যা থাকিব পাৰে।

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button