ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৫ এপ্ৰিল, সোমবাৰ

মেষ ৰাশি- স্বাস্থ্যৰ যতন লওক। দীৰ্ঘদিন ধৰি পাব লগা ধন পাব পাৰে। নতুন ব্যবসায় আৰম্ভ কৰিবৰ বাবে আজিৰ দিনটো শুভ। দাম্পত্য জীৱন সুখৰ হ’ব। পৰিয়ালৰ সকলৰে সমৰ্থন লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। চাকৰিত পদোন্নতিৰ সুযোগ লাভ কৰিব পৰে। ঘৰলৈ অতিথিৰ আগমন ঘটিব পাৰে। শিক্ষার্থী সকলৰ বাবে দিনটো শুভ।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ দিনটো উৎসাহেৰে ভৰি থাকিব। এই ৰাশিচিহ্নিৰ অবিবাহিত লোক সকলে বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ লাভ কৰিব পৰে। আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ ভৱিষ্যতক লৈ অলপ চিন্তিত হ’ব পাৰে। ভ্ৰমণৰ সুযোগ লাভ কৰিব পাৰে। শিক্ষার্থীসকলে যত্ন কৰিলে সুফল লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। দাম্পত্য জীৱন সুখৰে ভৰি থাকিব। পিতৃৰ সমৰ্থন লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

মিথুন ৰাশি- আপুনি কেৱল আত্মবিশ্বাস বজাই ৰাখিব লাগিব তেতিয়াহে আপুনি কোনো কামত ভাল প্ৰদৰ্শন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আজি কাৰো লগত টকা লেনদেন নকৰিব বা কাকো ধাৰ নিদিব। কোনো গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত ল’বলৈ জেষ্ঠ্যজনৰ পৰামৰ্শ লওক। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক। ব্যবসায়ত চকু নিদিলে লোকচানৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজি অত্যাধিক ব্যয়ে আপোনাক আৰ্থিক সমস্যাত পেলাব পাৰে। কোনো সিদ্ধান্ত ল’বলৈ জেষ্ঠ্যজনৰ পৰামৰ্শ লওক। বন্ধুৰ পৰা আৰ্থিক সহায় লাভ কৰিব পাৰে। পত্নীৰ সৈতে মতভেদ হ’ব পাৰে। পিতৃ-মাতৃৰ সমৰ্থন লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। শিক্ষাৰ্থীসকলে প্ৰতিযোগিতা মূলক পৰীক্ষাত সুখ্যাতি অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

সিংহ ৰাশি- বৌদ্ধিক কামৰ সৈতে জড়িত সকলৰ বাবে দিনটো শুভ। বিদেশত পঢ়িব বিচৰা শিক্ষাৰ্থীসকলৰ মনোকামনা পূৰণ হব পাৰে। কোনো প্ৰতিষ্ঠিত প্ৰতিষ্ঠানৰ পৰা চাকৰিৰ অফাৰ লাভ কৰিব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত কিছু সমস্যাই দেখা দিব পাৰে। অৱশ্যে বন্ধুৰ সহযোগত তাৰ সমাধান কৰিবলৈ সক্ষম হব। আপুনি পৰিয়াল আৰু বন্ধুবৰ্গৰ পৰা সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন পাব। ধনৰ লেনদেনৰ ক্ষেত্ৰত সাৱধান হ’ব, অন্যথা লোকচানৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে।

কন্যা ৰাশি- সামাজিক আৰু ধৰ্মীয় অনুষ্ঠানৰ বাবে এইটো এটা অতি ভাল দিন। ব্যৱসায়ত লাভৰ যোগ আছে। চাকৰিয়াল সকলে পদোন্নতিৰ সুযোগ লাভ কৰিব পাৰে। দাম্পত্য জীৱন সুখৰ হ’ব। নতুন ব্যবসায়ী আৰম্ভ কৰাৰ বাবে আজিৰ দিনটো শুভ। যিকোনো গুৰুত্বপূৰ্ণ ব্যৱসায়িক চুক্তি আপোনাৰ পক্ষত চূড়ান্ত কৰা হ’ব পাৰে। বন্ধু আৰু পৰিয়ালৰ সৈতে ঘনিষ্ঠতা বৃদ্ধি পাব। দীৰ্ঘদিন ধৰি চলি থকা আইনী প্ৰক্ৰিয়াৰ আজি সমাধান হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- অত্যাধিক খং পৰিহাৰ কৰক। পৰিয়ালত আৰ্থিক সমস্যাই দেখা দিব পাৰে। বন্ধুবৰ্গৰ সমৰ্থন লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। চাকৰিয়াল সকলে উচ্চ বিষয়াৰ পৰা কথা শুনিবলগা হ’ব পাৰে। মনোযোগেৰে কাম নকৰিলে আজি কৰ্মত বাধাৰ সৃষ্টি হব পাৰে। নিজৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক। ভ্ৰমণৰ সুযোগ লাভ কৰিব পাৰে, কিন্তু এই ভ্ৰমণ আপোনাৰ বাবে কষ্টকৰ প্ৰমাণিত হ’ব। শিক্ষাৰ লগত জড়িত হৈ থকা সকলৰ বাবে দিনটো শুভ।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে শুভ। আজি অত্যাধিক খং কৰিলে আপোনাৰ সমস্যাই দেখা দিব পাৰে। সম্পত্তিত বিনিয়োগ কৰাৰ বাবে আজি এটা শুভ দিন। আজি, নতুন প্ৰকল্প এটাত কাম কৰাৰ আগতে বন্ধুবৰ্গৰ পৰা পৰামৰ্শ লোৱাটো আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। আজি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে তীৰ্থভ্ৰমণত যোৱাটোৱে শুভ ফল আনিব। অবিবাহিত লোকসকলে বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ লাভ কৰিব পাৰে।

ধনু ৰাশি- সমাজত সন্মান বৃদ্ধি হ’ব। আজি আপোনাৰ সৃষ্টিশীলতাই আপোনাক আন সহকৰ্মীতকৈ আগুৱাই নিব। ব্যয় অধিক হ’ব। পাৰিবাৰিক পৰিস্থিতি স্বাভাৱিক হ’ব। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ পৰা সম্পূৰ্ণ সহযোগিতা আৰু সমৰ্থন লাভ কৰিব। শিশু আৰু পৰিয়ালৰ সৈতে এক সুখী পৰিৱেশত সময় অতিবাহিত কৰাৰ সুযোগ পাব। কাকো অন্ধভাৱে বিশ্বাস নকৰিব। এটা ভাল বিষয়ক বিতৰ্কৰ বিষয় নকৰিব।

মকৰ ৰাশি- অপ্ৰয়োজনীয় চাপ আৰু চিন্তাই আপোনাক হতাশগ্ৰস্ত কৰিব পাৰে। পাৰিবাৰিক জীৱনত সমস্যা থাকিব। হঠাতে ধন লাভ কৰিলেও অধিক ব্যয়ে আপোনাৰ সঞ্চয় হ্ৰাস কৰিব। আত্মীয়সকলৰ পৰা উপহাৰ লাভ কৰিব পাৰে, কিন্তু তাৰ বিনিময়ত তেওঁলোকে আপোনাৰ পৰা কিবা বিচৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। কৰ্মক্ষেত্ৰত অনুকুল পৰিৱেশ থাকিব। ব্যৱসায়ত নজৰ ৰাখক।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- আৰ্থিক স্বচ্ছলতা বৃদ্ধি পাব। পুৰণি আধৰুৱা কাম এটা আজি সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ পাই সুখী অনুভৱ কৰিব। বহু বছৰ ধৰি চলি থকা ভূমি বিবাদৰ নিষ্পত্তি হ’ব পাৰে। পৰিয়ালৰ কোনো সদস্যৰ বিবাহৰ বিষয়ে আলোচনা চলিব পাৰে। ব্যৱসায়ী সকলৰ বাবে দিনটো শুভ। নতুন বিনিয়োগৰ বিষয়ে চিন্তা চৰ্চা কৰিব পাৰে। পত্নীৰ কথাত গুৰুত্ব দিয়ক।

মীন ৰাশি- কৰ্মক্ষেত্ৰত সহকৰ্মীৰ সহযোগিতাই আপোনাৰ যিকোনো কঠিন সমস্যা সমাধান কৰাত সহায় কৰিব। বৈবাহিক জীৱনত কিছু বিবাদ ঘটিব পাৰে। খং পৰিহাৰ কৰক। ৰাজহুৱা স্থানত শালীনতা বৰ্তাই ৰাখক, অন্যথা আপোনাৰ সন্মান হানি হব পাৰে। ব্যৱসায় সংক্ৰান্তিয় কাৰণত ভ্ৰমণ কৰিবলগা হ’ব পাৰে। যিকোনো লেনদেনৰ পূৰ্বে ভালদৰে বিচাৰ কৰক। ৰাজনীতিৰ সৈতে জড়িত সকলৰ বাবে দিনটো শুভ বিবেচিত হব।

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button