ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২০ এপ্ৰিল, বুধবাৰ

মেষ ৰাশি- অফিচৰ পৰা সোনকালে ওলাই যাবলৈ চেষ্টা কৰক আৰু আপুনি সঁচাকৈয়ে ভাল পোৱা কামবোৰ কৰক। নতুন চুক্তিবোৰ লাভজনক যেন লাগিব পাৰে, কিন্তু প্ৰত্যাশিত লাভ নাপাব। বিনিয়োগ কৰোঁতে খৰখেদাকৈ সিদ্ধান্ত নল’ব। ঘৰটোৰ সৈতে সম্পৰ্কিত পৰিকল্পনাবোৰ বিবেচনা কৰা প্ৰয়োজন। কৰ্মস্থানত মানুহৰ সৈতে বাৰ্তালাপ কৰাৰ সময়ত ধৈৰ্য ৰাখক। যদি আপুনি বিতৰ্কত সোমাই পৰে, তেন্তে কঠোৰ মন্তব্য কৰা পৰিহাৰ কৰক।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ কামৰ সৈতে সম্পৰ্কিত যাত্ৰা কৰিবলগা হ’ব পাৰে। আজি অৰ্থনৈতিকভাৱে সবল হব। কাৰ্যালয়ৰ কামত অত্যাধিক ব্যস্ততাৰ বাবে, আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে আপোনাৰ সম্পৰ্ক চাপপূৰ্ণ হ’ব পাৰে। ঘৰলৈ অতিথিৰ আগমণ ঘটিব পাৰে। ঘৰুৱা ব্যয় বৃদ্ধি পাব। শিশুৰ পৰা ভাল খবৰ লাভ কৰিব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- আজি অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি শক্তিশালী হ’ব আৰু লগতে প্ৰগতিৰ নতুন পথ মুকলি হ’ব। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ সমস্যাবোৰ আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ সৈতে ভাগ বতৰা কৰে, আপুনি নিশ্চিতভাৱে সমাধান বিচাৰি পাব। গৃহ ক্ৰয়ৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। শিক্ষাৰ্থীসকলে উচ্চ শিক্ষাৰ বাবে বিদেশ ভ্ৰমণ কৰিব পাৰে। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- দিনটো আনন্দৰে পৰিপূৰ্ণ হব। ভ্ৰমণৰ নামত ধন ব্যয় হব পাৰে। কিন্তু অনিয়ন্ত্ৰিত ব্যয়ে আপোনাক আৰ্থিক সমস্যাত পেলাব পাৰে। চাকৰি পৰিৱৰ্তনৰ যোগ আছে। আপুনি আপোনাৰ ক্ষেত্ৰত অপৰিসীম সফলতা লাভ কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। ব্যৱসায় সকলে লেনদেন কৰোতে সাৱধান হোৱা ভাল। ক্ষুদ্ৰ ব্যৱসায়ী সকলৰ বাবে দিনটো অধিক লাভজনক হব।

সিংহ ৰাশি- আজি আপুনি সাৱধানে পদক্ষেপ ল’ব লাগিব। পত্নীৰ সৈতে সম্পৰ্ক মধুৰ হব। আনৰ কামত হস্তক্ষেপ কৰা পৰিহাৰ কৰক। এজন পুৰণি বন্ধু আৰু আত্মীয়ক লগ পাব পাৰে। বিনিয়োগ-চাকৰি অনুকূল হ’ব। যদি আপুনি বাহিৰলৈ যাবলৈ এটা কাৰ্যসূচী প্ৰস্তুত কৰে তেন্তে ভাল হ’ব। ভুল বুজাবুজি আঁতৰ হব। আত্মবিশ্বাস আৰু ধৈৰ্য্যৰে আগবাঢ়ি যাওক, সফলতা নিশ্চিতভাৱে আহিব। আজি আপোনাৰ দায়িত্বত সমস্যা হ’ব পাৰে।

কন্যা ৰাশি- আজি ভাগ্য আপোনাৰ লগত থাকিব। আপুনি বহু দিন ধৰি অপেক্ষা কৰি থকা ভাল সুযোগ আজি লাভ কৰিব পাৰে। কাৰ্যত সফলতা লাভ কৰিব। ব্যৱসায়ত লাভ বৃদ্ধি হব পাৰে। নতুন সম্পদ ঘৰলৈ আহিব পাৰে। বিনিয়োগৰ প্ৰতি আজি উৎসাহিত হব। পত্নীৰ পৰা ভাল খবৰ লাভ কৰিব পাৰে। সুস্বাদু খাদ্যৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বৃদ্ধি পাব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- স্বাস্থ্যজনিত সমস্যাৰ বাবে, আপুনি চিকিৎসালয়লৈ যাব লগা হ’ব পাৰে, সেয়েহে আপুনি সাৱধান হ’ব লাগিব। অংশগ্ৰহণমূলক ব্যৱসায় আৰু প্ৰৱঞ্চনামূলক অৰ্থনৈতিক পৰিকল্পনাত বিনিয়োগ নকৰিব। এটা পাৰিবাৰিক গোপনীয়তা প্ৰকাশে আপোনাক আচৰিত কৰিব পাৰে। আজি আপোনাৰ প্ৰিয়জনে আপোনাৰ সৈতে সময় কটাবলৈ আৰু উপহাৰ পোৱাৰ আশা কৰিব পাৰে। সহকৰ্মীসকলে আপোনাক যথেষ্ট সমৰ্থন কৰিব আৰু কৰ্মক্ষেত্ৰত বিশ্বাসৰ ভেটিত নতুন সম্পৰ্ক আৰম্ভ কৰিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপুনি কোনো অপ্ৰত্যাশিত উৎসৰ পৰা ধনৰ লাভালাভ পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আপোনাৰ খালী বহি থকাৰ অভ্যাস মানসিক শান্তিৰ বাবে বিপদজনক বুলি প্ৰমাণিত হ’ব পাৰে। ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব, কিন্তু একে সময়তে উপাৰ্জন বৃদ্ধিয়ে এক ভাৰসাম্য সৃষ্টি কৰিব। দিনটো আপোনাৰ সৃষ্টিশীলতাক এটা নতুন মাত্ৰা দিয়াৰ বাবে ভাল। আজি আনৰ কামত হস্তক্ষেপ নকৰিব। অতীতত কৰা প্ৰচেষ্টা ফলপ্ৰসূ হ’ব। মনোবল বৃদ্ধি হ’ব। তৰ্ক পৰিহাৰ কৰক।

ধনু ৰাশি- আজি আপুনি কাৰ্যালয়ত বহুতো গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত ল’ব পাৰে। এজন জ্যেষ্ঠৰ সহায়ত, আপুনি টকা লাভ কৰিব। শিক্ষাৰ্থী সকলে আজি অধিক কষ্ট কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে প্ৰত্যাশিত ফলাফল লাভ কৰিব। বিবাহ উপযুক্তসকলে বিয়াৰ প্ৰস্তাৱ লাভ কৰিব পাৰে। ঘৰত মাংগলিক কাৰ্য সম্পাদন হব পাৰে। সকলোৰে সৈতে সৌহাৰ্দ্যপূৰ্ণ সম্পৰ্ক বৰ্তাই ৰাখক।

মকৰ ৰাশি- সকলো ধৰণৰ বিনিয়োগ কৰোঁতে সাৱধান হওক। সামাজিক কাৰ্যকলাপবোৰ আমোদজনক হ’ব, কিন্তু আপোনাৰ গোপন কথা কাকো নক’ব। পৰিকল্পনা ৰূপায়ণ আৰু নতুন প্ৰকল্প আৰম্ভ কৰাৰ বাবে এইটো এটা ভাল দিন। অত্যাধিক ব্যয়ে আপোনাৰ বাবে আৰ্থিক সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক। সন্ধিয়া ক’ৰবালৈ ফুৰিবলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- আপুনি গ্ৰহণ কৰা নতুন প্ৰকল্পত পিতৃয়ে আৰ্থিকভাৱে সহায় কৰিব পাৰে। কৰ্মৰ খাতিৰত ভ্ৰমণ কৰিবলগা হ’ব পাৰে। পুৰণি ঋণৰ পৰা আজি পৰিত্ৰান পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। চাকৰিয়াল সকলে পদোন্নতি আৰু বদলিৰ সুযোগ লাভ কৰিব। অৱশ্যে আজি সকলোৰে সৈতে সদ্ভাৱ বৰ্তাই ৰাখক। খং পৰিহাৰ নকৰিলে সন্মান হানি হব পাৰে। পত্নীৰ পৰামৰ্শৰ ওপৰত গুৰুত্ব দিয়ক।

মীন ৰাশি- ঘৰত ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপ থাকিব পাৰে। আধ্যাত্মিকতা বৃদ্ধিয়ে আপোনাৰ মনত শান্তি প্ৰদান কৰিব। বন্ধুৰ দ্বাৰা আজি উপকৃত হ’ব পাৰে। ব্যৱসায়ত বিনিয়োগৰ চিন্তা চৰ্চা কৰিব পাৰে। পৈতৃক সম্পত্তিৰ পৰা ধন লাভ হ’ব। মাতৃৰ পৰা সহযোগিতা লাভ কৰিব। কাজিয়া বা তৰ্ক এৰাই চলক। বস্ত্ৰ আদি উপহাৰ লাভ কৰিব পাৰে।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button