ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১২ মাৰ্চ, শনিবাৰ

মেষ ৰাশি- মনত উত্থান-পতন থাকিব। আপোনাৰ মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে সজাগ হওক। পিতৃৰ সৈতে সদ্ভাৱ বৃদ্ধি পাব। শিশুসকলৰ পৰা ভাল খবৰ লাভ কৰিব পাৰে। সন্মান বৃদ্ধি হ’ব। পৰিয়ালত কোনো ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান সম্পন্ন হব পাৰে। এলাহৰ বাবে আজি আপুনি হাতত লোৱা কাম স্থগিত হব পাৰে। ব্যৱসায়ত অসুবিধা হ’ব পাৰে। বিষয়াসকলৰ সৈতে মত পাৰ্থক্য ঘটিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আপুনি এক অজ্ঞাত ভয়ৰ সন্মুখীন হব লাগিব পাৰে। ধৰ্মীয় সংগীতৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। চাকৰিত পদোন্নতিৰ পথ প্ৰশস্ত হ’ব। বাহন ক্ৰয়ৰ যোগ আছে। মনটো অস্থিৰ হৈ থাকিব। চাকৰিত বদলিৰ সম্ভাৱনা আছে। পাৰিবাৰিক সমস্যা বৃদ্ধি পাব। ব্যৱসায়ত উত্তৰণৰ সম্ভাৱনা আছে।

মিথুন ৰাশি- পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব। ধৰ্মৰ প্ৰতি শ্ৰদ্ধা থাকিব। আপুনি শৈক্ষিক কামত ব্যস্ত থাকিব পাৰে। শিশুটোৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰিত হ’ব। ধৰ্মীয় সংগীতৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। নেতিবাচক চিন্তাই মনত প্ৰভাৱ পেলাব। ভাতৃৰ সহযোগত ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰিত কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- পৰিয়ালৰ সৈতে ধৰ্মীয় স্থানলৈ ভ্ৰমণ কৰিবলৈ এটা কাৰ্যসূচী থাকিব পাৰে। ব্যৱসায়ৰ প্ৰতি সাৱধান হ’ব। শিশুসকলৰ পৰা ভাল খবৰ থাকিব পাৰে। লাভৰ সুযোগ থাকিব। হঠাৎ হতাশাত ভুগিব পাৰে। মানসিক চাপ বৃদ্ধি পাব।মাতৃৰ পৰা সমৰ্থন আৰু সহায় লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হব।

সিংহ ৰাশি- মন সুখী হ’ব। আপুনি এজন ৰাজনীতিবিদক লগ পাব পাৰে। আপুনি এজন বন্ধুৰ সহায়ত চাকৰিৰ সুযোগো পাব পাৰে। উপাৰ্জন বৃদ্ধি হ’ব। স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। পৈতৃক সম্পত্তি পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। মাতৃৰ সমৰ্থন আৰু সহায় লাভ কৰিব। শিশুসকলৰ পৰা ভাল খবৰ আহিব পাৰে।

কন্যা ৰাশি- আত্মবিশ্বাস হ্ৰাস হ’ব। আপোনাৰ পিতৃৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে সজাগ হওক। চাকৰিত পদোন্নতিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত পৰিৱৰ্তনৰ সম্ভাৱনাও আছে। খং আৰু আবেগৰ অত্যাধিকতা পৰিহাৰ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ বিকাৰ হ’ব পাৰে। পৰিয়ালটোত শান্তি থাকিব। শৈক্ষিক কামত সফলতা লাভ কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব। পৰিয়ালত কোনো মাংগলিক কাৰ্য সম্পন্ন হব পাৰে। যদি নতুন বাহন ক্ৰয়ৰ পৰিকল্পনা কৰি আছিল, তেন্তে সেয়া আজি পূৰণ হব পাৰে। পিতৃৰ পৰা আৰ্থিক সহায় লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হব। ধৈৰ্য্যৰ অভাৱ হ’ব। পত্নীৰ সৈতে আদৰ্শগত পাৰ্থক্য থাকিব পাৰে। কামৰ ক্ষেত্ৰত অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি- মনটো অস্থিৰ হ’ব পাৰে। চাকৰি সলনি কৰাৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। কৰ্মৰ খাতিৰত আন ঠাইলৈ যাবলগীয়া হব পাৰে। কামৰ পৰিসৰ বৃদ্ধি হ’ব। ব্যৱসায়িক পৰিস্থিতি উন্নত হ’ব। আপুনি বন্ধুবৰ্গৰ সমৰ্থন পাব। ধৈৰ্য্য হ্ৰাস হ’ব। বাৰ্তালাপত সন্তুলিত হওক। প্ৰতিশ্ৰুতি প্ৰদানৰ পৰা আঁতৰি থাকক।

ধনু ৰাশি- ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপত ব্যস্ততা বৃদ্ধি পাব পাৰে। ব্যৱসায়িক পৰিস্থিতি উন্নত হ’ব। লাভ বৃদ্ধি হ’ব। আপুনি ব্যৱসায়ৰ বাবে বিদেশ ভ্ৰমণলৈও যাব পাৰে। কলা আৰু সংগীতৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বৃদ্ধি পাব। এজন পুৰণি বন্ধুৰ ঘৰলৈ আগমণ ঘটিব পাৰে। উপাৰ্জনত ব্যাঘাত আৰু ব্যয় বৃদ্ধিৰ পৰিস্থিতি হ’ব।

মকৰ ৰাশি- ধৈৰ্য্য বজাই ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰক। চাকৰিৰ কৰ্মক্ষেত্ৰত পৰিৱৰ্তনৰ সম্ভাৱনা আছে। বিষয়াসকলৰ সহযোগিতা থাকিব। বাহনত যাত্ৰা কৰাৰ সময়ত সাৱধান হওক। কৰ্মক্ষেত্ৰৰ স্থিতি উন্নত হ’ব। স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি পাব। অবিবাহিতসকলে আজি বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ লাভ কৰিব পাৰে। কথা কওকে বিৰক্তিৰ ভাৱ স্পষ্ট হব পাৰে। স্ব-সংযত হওক।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- পাৰিবাৰিক সমস্যাৰ বিষয়ে সজাগ হওক। পত্নীৰ সৈতে সৌহাৰ্দ্য বৃদ্ধি পাব। আপুনি শৈক্ষিক কামত সফল হ’ব। আপুনি উচ্চ শিক্ষাৰ বাবে আন এখন ঠাইলৈ যাব পাৰে। খং আৰু আবেগৰ অত্যাধিক পৰিহাৰ কৰক। কথাত নম্ৰতা থাকিব। পিতৃৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতি ঘটিব পাৰে। চাকৰিত বিষয়াসকলৰ সৈতে মত পাৰ্থক্য থাকিব পাৰে।

মীন ৰাশি- শান্ত হৈ থাকক। পাৰিবাৰিক জীৱনত সমস্যাই দেখা দিব পাৰে। পৈত্তৃক সম্পত্তিৰ পৰা আজি উপাৰ্জনৰ নতুন বাট বিচাৰি পাব পাৰে। বিদেশ ভ্ৰমণৰ যোগ আছে। মানসিক অশান্তি আৰু হতাশাত ভুগিব পাৰে। আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি হ’ব। সামাজিক স্থানলৈ যাওতে মিতভাষী হবলৈ যত্ন কৰক। সন্মান বৃদ্ধি হ’ব।

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button