ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১১ মাৰ্চ, শুকুৰবাৰ

মেষ ৰাশি- শান্ত থাকক। মানসিক শান্তিৰ বাবে চেষ্টা কৰক। আপোনাৰ মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন ল’ব। আপোনাৰ স্বাভাৱিক জীৱনত আজি ব্যাঘাত জন্মিব পাৰে। পৰিয়ালৰ সৈতে সদ্ভাৱ থাকিব। প্ৰকৃতিত বিৰক্তি থাকিব পাৰে। কামৰ ক্ষেত্ৰত ব্যাঘাত হ’ব পাৰে। আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱ হ’ব। সুস্বাদু খাদ্যৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বৃদ্ধি হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আত্মবিশ্বাসেৰে পৰিপূৰ্ণ হ’ব। আপোনাৰ কথাৰে আজি সহজতে আনক আকৰ্ষণ কৰিব পাৰে। পৰিয়ালটোত সন্মান থাকিব। শৈক্ষিক কামে সুখী ফলাফল প্ৰদান কৰিব। বন্ধুবৰ্গৰ পৰা সহযোগিতা পাব। প্ৰকৃতিত বিৰক্তি থাকিব পাৰে। উপাৰ্জনৰ উৎস বিকশিত হ’ব পাৰে। খাদ্যৰ বিষয়ে সাৱধান হওক। পেটৰ বিকাৰ হ’ব পাৰে। কাপোৰৰ ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- মন সুখী হ’ব। মনটো ব্যৱসায়িক কাৰ্যকলাপত নিয়োজিত থাকিব। উপাৰ্জনৰ পৰিস্থিতি সন্তোষজনক হ’ব। সম্পত্তি এটাৰ পৰা ধন প্ৰাপ্ত কৰিব পাৰে। স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। মানসিক অসুবিধা বৃদ্ধি হ’ব। পৰিয়ালত শান্তি থাকিব। আত্মবিশ্বাস হ্ৰাস হ’ব। ধৈৰ্য্যৰ অভাৱ হ’ব। কঠোৰ পৰিশ্ৰম অধিক হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- শান্ত থাকিব। খং পৰিহাৰ কৰক। আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱ হ’ব। চাকৰিটোত কোনো অতিৰিক্ত দায়িত্ব নাথাকিব পাৰে। কঠোৰ পৰিশ্ৰম অধিক হ’ব। স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। চাকৰিটোত বিষয়াসকলৰ সৈতে আদৰ্শগত পাৰ্থক্য থাকিব পাৰে। ব্যৱসায়ত পৰিৱৰ্তন যোগ আছে। মনত হতাশা আৰু অসন্তুষ্টিৰ অনুভূতি থাকিব।

সিংহ ৰাশি- আত্মবিশ্বাস পূৰ্ণ হ’ব। মানসিক শান্তিও থাকিব। শৈক্ষিক কামে সুখী ফলাফল প্ৰদান কৰিব। ব্যৱসায়ত লাভৰ সুযোগো থাকিব। আপুনি বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে সময় অতিবাহিত কৰাৰ সুযোগ পাব। চাকৰিটোত বিষয়াসকলৰ সহযোগিতা থাকিব। উপাৰ্জন বৃদ্ধি হ’ব। নতুন বাহন ক্ৰয় কৰিব পাৰে। কথা কওঁতে মিতভাষী হওক।

কন্যা ৰাশি- মনটো বিচলিত হ’ব পাৰে। ব্যৱসায়ৰ প্ৰতি সাৱধান হ’ব। অসুবিধা আহিব পাৰে। অতিৰিক্ত ব্যয় হ’ব। দৈনন্দিন জীৱনত অসুবিধাৰ সন্মুখীন হব পাৰে। স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। বাৰ্তালাপত সন্তুলিত হ’ব। আপুনি এজন বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব। ধৈৰ্য্যৰ অভাৱ হ’ব। পৰিয়ালটোত পাৰস্পৰিক মতভেদ থাকিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- খং পৰিহাৰ কৰক। স্ব-সংযত হওক। পৰিয়ালত সদ্ভাৱ বৃদ্ধি পাব। পিতৃৰ পৰা ধন প্ৰাপ্ত কৰিব পাৰে। পাৰিবাৰিক সমস্যাবোৰে চিন্তিত কৰিব। চাকৰিটোত পদোন্নতিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। উপাৰ্জনো বৃদ্ধি হ’ব। ৰাজনীতিকৰ সহায়ত ব্যৱসায়ৰ পথ প্ৰশস্ত হব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- কামৰ প্ৰতি আগ্ৰহ থাকিব। আপুনি বন্ধুবৰ্গৰ সমৰ্থনও পাব। কঠোৰ পৰিশ্ৰম অধিক হ’ব। আপোনাৰ পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। শৈক্ষিক কামত মনোযোগ দিব। স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। যথেষ্ট আত্মবিশ্বাস থাকিব। ব্যৱসায়িক পৰিস্থিতি উন্নত হ’ব। ধৰ্মৰ প্ৰতি শ্ৰদ্ধা থাকিব। পিতৃৰ সৈতে মতভেদ ঘটিব পাৰে।

ধনু ৰাশি- মানসিক শান্তি থাকিব। ধৈৰ্য্য ধৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। এজন বন্ধুৰ সহযোগিতাৰ দ্বাৰা, আপুনি উপাৰ্জন বৃদ্ধিৰ এক মাধ্যম হ’ব পাৰে। ব্যৱসায়ো বৃদ্ধি পাব। স্বভাৱত বিৰক্তি থাকিব পাৰে। সুস্বাদু খাদ্যৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি হ’ব, কিন্তু স্বাস্থ্য সচেতন হওক। ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব। গৃহত মাংগলিক কাৰ্য সম্পাদন হব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- শান্ত হৈ থাকক। নিষ্ফল খং আৰু তৰ্ক পৰিহাৰ কৰক। আপোনাৰ পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন ল’ব। আপুনি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব পাৰে। সম্পত্তি এটা উপাৰ্জনৰ মাধ্যম হ’ব পাৰে। ধৈৰ্য্য হ্ৰাস হ’ব। কলা আৰু সংগীতৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বৃদ্ধি পাব। শৈক্ষিক কামত অসুবিধা হ’ব পাৰে। শিশুৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতি ঘটিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- ধৈৰ্য্য বজাই ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰক। আপুনি চাকৰিটোত অতিৰিক্ত দায়িত্ব পাব পাৰে। কঠোৰ পৰিশ্ৰম অধিক হ’ব। আপোনাৰ পিতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। চাকৰিত অৱস্থান সলনি কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। আপুনি আত্মবিশ্বাসেৰে পৰিপূৰ্ণ হ’ব। কোনো কাম আজি স্থগিত হৈ পৰিব পাৰে। শৈক্ষিক কামত অপ্ৰত্যাশিত সফলতা লাভ কৰিব পাৰে।

মীন ৰাশি- মনটো বিচলিত হ’ব। পৰিয়ালৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সতৰ্ক হওক। ব্যৱসায় উন্নত কৰিবলৈ আপুনি ভাতৃ-ভগ্নীৰ সমৰ্থন পাব পাৰে। উপাৰ্জন বৃদ্ধি হ’ব। ব্যয়ও বৃদ্ধি হ’ব। খং আৰু আবেগৰ অত্যাধিক পৰিহাৰ কৰক। পৰিয়ালটোত শান্তি থাকিব। পত্নীৰ সৈতে আদৰ্শগত পাৰ্থক্য থাকিব পাৰে। পাৰিবাৰিক দায়িত্ব বৃদ্ধি হ’ব পাৰে।

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button