ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ৭ মাৰ্চ, সোমবাৰ

মেষ ৰাশি- পাৰিবাৰিক জীৱন সুখৰ হ’ব। চাকৰিয়ালসকলে আজি বিষয়াসকলৰ সহযোগিতা লভ কৰিব। নতুন বাহন ক্ৰয় কৰিব পাৰে। ব্যৱসায়ৰ পৰা উপাৰ্জন বৃদ্ধি হ’ব। স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। বাৰ্তালাপত সন্তুলিত হোৱাৰ প্ৰয়োজন। খং অত্যাধিক হ’ব। ধৰ্মীয় সংগীতৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা থাকিব। শৈক্ষিক কামত অসুবিধা হ’ব পাৰে।

বৃষ ৰাশি- আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি পাব। আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সৈতে এটা ধৰ্মীয় স্থানলৈ যাব পাৰে। শৈক্ষিক কামত সফলতা লাভ কৰিব। সামাজিক স্থানত আজি সন্মান বৃদ্ধি পাব। আপুনি আজি বন্ধুবৰ্গৰ সমৰ্থন লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হব। ঘৰলৈ বন্ধুৰ আগমণ ঘটিব পাৰে। কথা কওতে শালীনতা বৰ্তাই ৰাখক। অতিৰিক্ত ব্যয় বৃদ্ধি পাব, যাৰ বাবে আজি আপোনাৰ জমা ধন হ্ৰাস পাব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- মাতৃৰ স্বাস্থ্য উন্নত হ’ব। ব্যৱসায়ত আজি আকাংক্ষিত ফলাফল লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হব। পৰিশ্ৰম বৃদ্ধি পাব। পৰিয়ালত সদ্ভাৱ থাকিব। স্বাস্থ্যৰ যতন লওক আৰু বাহিৰত আহা্ৰ গ্ৰহণ কৰাৰ পৰা বিৰত থাকক। আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণ কৰি চলক। মন অস্থিৰ হৈ থাকিব। চাকৰিয়ালসকলে আজি বিদেশ ভ্ৰমণৰ সুযোগ লাভ কৰিব পাৰে। ভাতৃ-ভগ্নীৰ পৰা সহায় লাভ কৰিব।

কৰ্কট ৰাশি- আশা আৰু হতাশাৰ অনুভূতি মনত থাকিব পাৰে। ব্যৱসায়িক পৰিস্থিতিৰ ওপৰত নজৰ ৰাখক। নতুন ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰা সকলে আজি কিছু অসুবিধাৰ সন্মুখীন হব পাৰে। ৰাজনৈতিক সহযোগিতা লাভ কৰিব। পাৰিবাৰিক সমস্যাই কিছু চিন্তিত কৰিব পাৰে। পত্নীৰ সৈতে মতানৈক্য ঘটিব পাৰে। বন্ধুৰ সহায়ত উপাৰ্জনৰ নতুন উৎসৰ সন্ধান পাব। বিদেশ ভ্ৰমণ লাভজনক হ’ব।

সিংহ ৰাশি- আত্মবিশ্বাস থাকিব, কিন্তু ধৈৰ্য্য হ্ৰাস হ’ব পাৰে। শান্ত হৈ থাকক। আপুনি বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে ভ্ৰমণৰ সময়সূচী নিৰ্ধাৰণ কৰিব পাৰে। আকস্মিকভাৱে গ্ৰহণ কৰা সিদ্ধান্ত ভুল প্ৰমাণিত হব পাৰে। মনত আশা আৰু হতাশাৰ মিশ্ৰিত অনুভূতি থাকিব। পাৰিবাৰিক সমস্যাবোৰে চিন্তিত কৰিব পাৰে। পত্নীৰ সৈতে আজি সদ্ভাৱ বৃদ্ধি পাব আৰু সম্পৰ্ক মধুৰ হব। পাবলগীয়া ধন আজি লাভ কৰিব পাৰে।

কন্যা ৰাশি- স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। অতিৰিক্ত ব্যয় বৃদ্ধি পাব। ব্যৱসায়ত অসুবিধা হ’ব পাৰে। আপুনি এজন বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব। কলা আৰু সংগীতৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বৃদ্ধি পাব। পত্নীৰ পৰিয়ালত এগৰাকী মহিলাৰ পৰা ধন পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি হ’ব। ব্যয়ৰ প্ৰতিশ্ৰুতি পৰিহাৰ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰক।

তুলা ৰাশি- মন সুখী হ’ব। চাকৰিত পদোন্নতিৰ পথ প্ৰশস্ত হ’ব। বদলিৰ যোগ আছে। উপাৰ্জন বৃদ্ধি হ’ব। শৈক্ষিক কামত সফলতা লাভ কৰিব। ভ্ৰমণ ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। আত্মবিশ্বাস হ্ৰাস হ’ব। ঘৰলৈ এজন বন্ধুৰ আগমণ ঘটিব পাৰে। দূৰ ভ্ৰমণৰ যোগ আছে। এই যাত্ৰা লাভজনকো হ’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি- চাকৰিত কিছু অসুবিধা হ’ব পাৰে, কিন্তু বিষয়াসকলৰ সহযোগিতা থাকিব। পতি/পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। কঠোৰ পৰিশ্ৰম অধিক হ’ব। বাহনৰ ক্ৰয় আৰু মেৰামতিৰ নামত আজি ব্যয় বৃদ্ধি হব। মাতৃৰ পৰা টকা লাভ কৰিব পাৰে। শান্ত হৈ থাকক। খঙৰ অত্যাধিক পৰিহাৰ কৰক। ধৈৰ্য্যৰ অভাৱ ঘটিব।

ধনু ৰাশি- মানসিক শান্তি থাকিব। তথাপিও, কথোপকথনত শান্ত হওঁক। চাকৰিটোত পদোন্নতিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। উপাৰ্জন বৃদ্ধি হ’ব। অৱস্থানৰ পৰিৱৰ্তনো হ’ব পাৰে। শিশুটোৰ স্বাস্থ্যজনিত বিকাৰ হ’ব পাৰে। বাহনৰ নামত ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। কলা আৰু সংগীতৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বৃদ্ধি পাব। এটা ভাল খবৰ লাভ কৰিব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- মন সুখী হ’ব। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব। গৃহ সজ্জাৰ নামত ধন ব্যয় হব পাৰে। পিতৃ-মাতৃৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব। বস্ত্ৰ লাভ কৰিব পাৰে। নেতিবাচক চিন্তা পৰিহাৰ কৰক। শৈক্ষিক কামত ব্যাঘাত হ’ব পাৰে। কথোপকথনত শান্ত হওক। ধৰ্মৰ প্ৰতি শ্ৰদ্ধা থাকিব। দূৰ ভ্ৰমণ পৰিহাৰ কৰক।

কুম্ভ ৰাশি- মনটো বৌদ্ধিক কামত নিয়োজিত থাকিব। শৈক্ষিক কামত সফলতা লাভ কৰিব। শিশুৰ স্বাস্থ্য উন্নত হ’ব। ব্যৱসায়িক পৰিস্থিতিতো আশাজনক ফলাফল লাভ কৰিব। উপাৰ্জন বৃদ্ধি হ’ব। কথোপকথনত শান্ত হওক। আপুনি ব্যৱসায়িক কাৰণত যাত্ৰা কৰিবলগা হব পাৰে। কলা আৰু সংগীতৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বৃদ্ধি পাব পাৰে। শত্ৰুৰ পৰা সাৱ্ধান হৈ চলক।

মীন ৰাশি- মনটো অস্থিৰ হৈ থাকিব। পৰিয়ালৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। মানসিক উদ্বেগ আজি বৃদ্ধি পাব। ব্যয় অধিক হ’ব। আপুনি ভাই-ভনীৰ সমৰ্থন পাব পাৰে। ক’ৰবাত ধন লাভ কৰিব পাৰে। প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষা আৰু সাক্ষাৎকাৰ আদিত সন্তোষজনক ফলাফল লাভ কৰিব। ধৈৰ্য্যৰ অভাৱ হ’ব। ব্যৱসায়ত অসুবিধা হ’ব পাৰে।

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button