ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৮ ফেব্ৰুৱাৰী, সোমবাৰ

আজিৰ ৰাশিফল

মেষ ৰাশি- মনত সুখ থাকিব। চাকৰি পৰীক্ষা আৰু সাক্ষাৎকাৰৰ কামত সফলতা লাভ কৰিব। চৰকাৰী ক্ষমতাৰ সহযোগিতা থাকিব। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখৰে সমৃদ্ধ হ’ব। নতুন কিবা শিক্ষা লাভৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি পাব। শৈক্ষিক আৰু গৱেষণাৰ কামে আনন্দদায়ক ফলাফল প্ৰদান কৰিব। মিঠা খাদ্যৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বৃদ্ধি পাব। আজি আপুনি বন্ধুবৰ্গৰ সমৰ্থন পাব। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰিত কৰাৰ সুযোগ পাব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি পাব। পৰিয়ালৰ বাবে বিলাসী সম্পদ ক্ৰয় কৰিব পাৰে। শৈক্ষিক বা বৌদ্ধিক কামে সুখী ফলাফল প্ৰদান কৰিব। ব্যৱসায় বৃদ্ধি হ’ব। পৰিয়ালৰ সৈতে এটা ধৰ্মীয় স্থানলৈ ভ্ৰমণৰ কাৰ্যসূচী থাকিব পাৰে। মনটো অস্থিৰ হৈ থাকিব। অত্যাধিক খং আজি পৰিহাৰ কৰি চলক। কথা কওতে কঠোৰতাৰ প্ৰভাৱ পৰিব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- মনটো বিচলিত হ’ব পাৰে। স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। ধৰ্মৰ প্ৰতি শ্ৰদ্ধা থাকিব। ব্যৱসায়ৰ প্ৰতি তীক্ষ্ণ মনোযোগ দিব লাগিব। পত্নীৰ সৈতে থকা পূৰ্বৰ সংঘাত আজি নাইকীয়া হব। শিক্ষাৰ্থী সকলৰ বাবে আজিৰ দিনটো কষ্টকৰ প্ৰমাণিত হব। সামাজিক স্থানত শালীনতা বৰ্তাই ৰাখক। পৰিয়ালৰ কোনো সদস্যৰ সৈতে আপোনাৰ মতভেদ হব পাৰে। আপুনি বন্ধুবৰ্গৰ সমৰ্থন পাব। উপাৰ্জন বৃদ্ধিৰ উৎস বিকশিত হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- মানসিক শান্তি থাকিব। শিশুটোৰ স্বাস্থ্য উন্নত হ’ব। পৰিয়ালত শান্তি থাকিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত শীৰ্ষ বিষয়াসকলৰ সহযোগিতা লাভ কৰিব। কামৰ বোজা বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। বাৰ্তালাপত ভাৰসাম্য বজাই ৰাখক। ব্যৱসায়িক পৰিস্থিতি উন্নত হ’ব। বাহন ক্ৰয় বা মেৰামতিৰ নামত ব্যয় বৃদ্ধি হব পাৰে। অধ্যয়নৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি হ’ব।

সিংহ ৰাশি- মনত আজি সুখ থাকিব যদিও পাৰিবাৰিক সমস্যাৰ বাবে বিৰক্ত অনুভৱ কৰিব পাৰে। আজি শৈক্ষিক কামত মন নিয়োজিত থাকিব। বৌদ্ধিক কামত ব্যস্ততা বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। উপাৰ্জন বৃদ্ধি হ’ব। খং বৃদ্ধি পাব, যাৰ ফলত ঘনিষ্ঠ বন্ধুৰ সৈতে বিভেদ হব পাৰে। পত্নীৰ সৈতে আজি কোনো কাৰণত মনোমালিন্য ঘটিব। আপুনি বন্ধুবৰ্গৰ সমৰ্থন পাব। ধনৰ লেনদেনৰ পূৰ্বে আজি ভালদৰে চিন্তা কৰক। অন্যথা লোকচানৰ সন্মুখীন হবলগীয়া হব পাৰে।

কন্যা ৰাশি- আত্মবিশ্বাস আজি বৃদ্ধি পাব। আপুনি শৈক্ষিক বা গৱেষণাৰ কামৰ বাবে আন এখন ঠাইলৈ যাব পাৰে। ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব। কামৰ হেঁচাই আজি আপোনাক কিছু অসুবিধাত পেলাব পাৰে। উচ্চ শিক্ষাৰ বাবে বিদেশ ভ্ৰমণৰ যোগ আছে। পৰিশ্ৰম বৃদ্ধি পাব। শৈক্ষিক কামত সফলতা লাভ কৰিব। ঘৰলৈ অতিথিৰ আগমণ ঘটিব পাৰে।

তুলা ৰাশি- মনটো শৈক্ষিক কামত নিয়োজিত থাকিব। বৌদ্ধিক কামত উপাৰ্জন বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। আপুনি বন্ধুবৰ্গৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব। পিতৃৰ স্বাস্থ্যৰ হঠাৎ অৱনতিয়ে আপোনাক চিন্তাত পেলাব পাৰে। কামৰ ক্ষেত্ৰত অনুকূল পৰিস্থিতি থাকিব। আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি হ’ব। অলাগতীয়াল কাৰণত ব্যয় বৃদ্ধি পাব। সম্পত্তি ক্ৰয়-বিক্ৰয়ৰ যোগ আছে। আজি দূৰ ভ্ৰমণ পৰিহাৰ কৰক।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃশ্চিক ৰাশি- কৰ্মক্ষেত্ৰত উচ্চপদস্থ বিষয়াৰ সহযোগিতা লাভ কৰিব। কামৰ বোজা বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। অধিক পৰিশ্ৰমে আজি আপোনাক মানসিক আৰু শাৰিৰীকভাৱে অসুস্থ কৰি তুলিব পাৰে। পাৰিবাৰিক সমস্যায়ো মনোকষ্ট দিব পাৰে। আজি কোনো পুৰণি বন্ধুক অকস্মাত লগ পাব পাৰে। উপাৰ্জন কম হ’ব আৰু ব্যয় অধিক হ’ব। শান্ত হৈ থাকিবলৈ আজি যত্ন কৰক। খং আৰু আবেগৰ অত্যাধিক পৰিহাৰ কৰক।

ধনু ৰাশি- মন অস্থিৰ হ’ব পাৰে। কথা কওতে সন্তুলন বৰ্তাই ৰাখক। চাকৰিয়াল সকলৰ আজি বদলিৰ যোগ আছে। কাম বা শিক্ষাৰ খাতিৰত আপুনি পৰিয়ালৰ পৰা আঁতৰি থাকিব লাগিব পাৰে। উপাৰ্জন বৃদ্ধি হ’ব। স্ব-সংযত হ’ব। খং পৰিহাৰ কৰক। স্বাস্থ্য সতৰ্ক হ’ব। ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপত ব্যস্ত থাকিব। নতুন উপাৰ্জনৰ পথ প্ৰশস্ত হব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- আত্মবিশ্বাস অধিক হ’ব। বৈবাহিক সুখ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। আজি আপুনি পিতৃ-মাতৃৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব। সামাজিক স্থানত শালীনতা বজাই ৰাখক। আজি আনৰ আগত নিজৰ মনৰ কথা প্ৰকাশ কৰোতে সাৱধান হওক। মানসিক শান্তি থাকিব যদিও নেতিবাচক চিন্তাই মাজে মাজে ক্ৰিয়া কৰিব পাৰে। শৈক্ষিক কামত সফলতা লাভ কৰিব। ধৰ্মৰ প্ৰতি শ্ৰদ্ধা থাকিব।

কুম্ভ ৰাশি- পাৰিবাৰিক দায়িত্ব বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। শান্ত হৈ থাকক। আপোনাৰ অনুভূতি বোৰ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখক। দাম্পত্য জীৱন সুখৰ হব। পিতৃ-মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লোৱাৰ প্ৰয়োজন। বস্ত্ৰ আৰু গহনাৰ বাবদ আজি আপোনাৰ ব্যয় বৃদ্ধি পাব পাৰে। সন্তানৰ পৰা লাভ কৰা কোনো বাতৰিয়ে মনত আনন্দ দিব। স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক।

মীন ৰাশি- পৰিয়ালত ধৰ্মীয় কাৰ্য্য অনুষ্ঠিত হব পাৰে। স্বাস্থ্য সচেতন হওক। আনৰ পৰা আজি বস্ত্ৰ উপহাৰ লাভ কৰিব পাৰে। ব্যৱসায়ত লাভ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে সাৱধান হোৱা প্ৰয়োজন। চাকৰিত পদোন্নতিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। মানসিক শান্তি থাকিব। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখৰ হ’ব। পাৰিলে আজি দূৰ ভ্ৰমণ পৰিহাৰ কৰক।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ৰাশিফল

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button