ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৭ ফেব্ৰুৱাৰী, দেওবাৰ

মেষ ৰাশি- আজি চাকৰিয়ালসকলে কিছু ভাল খবৰ লাভ কৰিব পাৰে। অৱশ্যে কৰ্মক্ষেত্ৰত দায়িত্ব বৃদ্ধি পাব। আনৰ পৰা আৰ্থিক সহায় লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হব। পৰিয়ালত শান্তি থাকিব। সন্তানৰ পৰা লাভ কৰা সুখবৰে মনত আনন্দ দিব। আজি টকা লেনদেন কৰাৰ পূৰ্বে সাৱধান হওঁক। স্বাস্থ্যৰ যতন লওঁক।

বৃষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি আপুনি কামৰ ক্ষেত্ৰত পৰিৱৰ্তন কৰাৰ কথা ভাবিব পাৰে, যিটো আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। পিতৃৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতিয়ে আপোনাক চিন্তাত পেলাব পাৰে। কোনো ভুল সিদ্ধান্তৰ বাবে আপোনাৰ আত্মবিশ্বাস হ্ৰাস পাব পাৰে। ব্যৱসায় সম্পৰ্কীয় কাৰণত ভ্ৰমণৰ যোগ আছে।

মিথুন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা কঠিন দিন হ’ব। আজি আপুনি শিশুৰ ফালৰ পৰা লাভ কৰা হতাশাজনক বাতৰিয়ে আপোনাক বিচলিত কৰিব। পৰিয়ালৰ মাজত চলি থকা সংঘাতে মানসিক অশান্তি দিব। সামাজিক স্থানত খং পৰিহাৰ কৰি চলক। উপাৰ্জনৰ নতুন বাট আজি বিচাৰি পাব পাৰে। সন্ধিয়ালৈ কোনো ধৰ্মীয় স্থানলৈ যাব পাৰে।

কৰ্কট ৰাশি- আজি আপুনি এক ধৰ্মীয় অনুষ্ঠানত অংশগ্ৰহণ কৰিব পাৰে। কোনো এজন নতুন বন্ধুৰ জৰিয়তে আপুনি ব্যৱসায়ৰ পৰিসৰ বৃদ্ধিৰ সুযোগ পাব পাৰে। অৱশ্যেই সিদ্ধান্ত গ্ৰহণ কৰাৰ পূৰ্বে পিতৃ-মাতৃৰ সৈতে আলোচনা কৰক। সন্ধিয়ালৈ বন্ধুৰ সৈতে সময় পাৰ কৰিব পাৰে। যদি আপুনি এখন নতুন বাহন কিনিবলৈ প্ৰস্তুতি চলাই আছে, তেন্তে আজি আপোনাৰ সপোন পূৰণ হ’ব।

সিংহ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি আপুনি এজন পুৰণি বন্ধুক লগ পাব, যি আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব, যি আপোনাৰ পুৰণি স্মৃতিবোৰো সতেজ কৰিব। যদি আজি পৰিয়ালত এজন ব্যক্তিৰ বিবাহৰ প্ৰস্তাৱৰ ওপৰত পৰামৰ্শ লোৱা হয়, তেনেহ’লে সকলো সদস্যৰ সৈতে পৰামৰ্শ কৰি সিদ্ধান্ত লোৱাটো আপোনাৰ বাবে ভাল, অন্যথা আপুনি পিছত সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব লাগিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ জমা হোৱা ধনৰ কিছু পৰিমাণো ব্যয় কৰিব, যি পিছত আপোনাৰ বাবে অসুবিধাজনক হ’ব পাৰে।

কন্যা ৰাশি- আজি আপোনাৰ আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধিৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ দীৰ্ঘদিনীয়া কামবোৰ সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব, যাৰ বাবে আপুনি কেৱল সেইবোৰ সম্পূৰ্ণ কৰিহে বিৰতি ল’ব আৰু আপোনাৰ আত্মবিশ্বাসো বৃদ্ধি হ’ব। কিন্তু আজি আপুনি আপোনাৰ যিকোনো আইনী কাম এৰি যাব পাৰে, যি পিছত আপোনাৰ বাবে সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। আপুনি পাৰিবাৰিক সমস্যাৰ পৰা পৰিত্ৰাণ পাব। আজি আপুনি পতি/পত্নীৰ পৰা কিছু সময় অকলে কটাব আৰু আপোনাৰ সন্তানৰ ভৱিষ্যতৰ বাবে পৰিকল্পনা কৰিব। সন্ধিয়া ঘৰলৈ অতিথিৰ আগমণ ঘটিব পাৰে।

তুলা ৰাশি- আজি পূৰ্বৰ বিবাদিত কোনো পৈতৃক সম্পত্তি আপুনি লাভ কৰিব পাৰে। চাকৰিয়ালসকলে আজি বদলিৰ সুযোগ পাব। যিসকলে আজি ক’ৰবাত ধন বিনিয়োগ কৰাৰ কথা ভাবি আছে, তেনেহ’লে তেওঁলোকৰ বাবে এফডি আদিত বিনিয়োগ কৰাটো ভাল হ’ব। আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন জ্যেষ্ঠ সদস্যৰ সৈতে তৰ্ক হোৱাৰ বাবে আপুনি পিছত সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব লাগিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। যদি আপুনি আজি ভ্ৰমণলৈ যাব লগা হয়, তেন্তে নিশ্চিতভাৱে যাওক কিয়নো সেই যাত্ৰা আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে কৰবালৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। পত্নীৰ সৈতে সাধাৰণ মতানৈক্য ঘটিব পাৰে। পৰিয়ালৰ কোনো সদস্যৰ মাংগলিক কাৰ্য সম্পন্ন হব পাৰে। ব্যৱসায়ত বিনিয়োগ আজি লাভজনক হব।

ধনু ৰাশি- আজি নিজৰ লগতে সন্তানৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সচেতন হওঁক। সামাজিক খণ্ডৰ সৈতে জড়িত লোকসকলৰ জনসমৰ্থন আজি বৃদ্ধি পাব। আজি, ধৰ্ম্মৰ ওপৰত আপোনাৰ বিশ্বাস বৃদ্ধি পাব, সেয়েহে ধৰ্মীয় কাৰ্যত আপোনাৰ ব্যয় বৃদ্ধি পাব পাৰে। আজি যিকোনো সিদ্ধান্ত গ্ৰহণ কৰাৰ পূৰ্বে ভালদৰে ভাৱি নিজৰ বিবেকেৰে গ্ৰহণ কৰক। যিসকলে সম্পত্তি ক্ৰয় আৰু বিক্ৰী কৰাৰ কথা ভাবি আছে, তেনেহ’লে তেওঁলোকে স্বতন্ত্ৰভাৱে ইয়াৰ স্থাৱৰ আৰু স্থাৱৰ দিশবোৰ পৰীক্ষা কৰিব লাগিব।

মকৰ ৰাশি- আজিৰ দিনটোৱে আপোনাৰ বাবে মিশ্ৰিত ফলাফল আনিব। আজি আপুনি আপোনাৰ মনত শান্তি বজাই ৰাখিব লাগিব, তেতিয়াহে আপোনাৰ সকলো কাম সহজে সম্পন্ন হ’ব। যদি আপুনি অংশীদাৰীত্বত ব্যৱসায় এটা চলাইছে, তেন্তে আজি আপোনাৰ সঙ্গীৰ নিৰ্দেশত কোনো সিদ্ধান্ত লোৱা পৰিহাৰ কৰিব লাগিব, অন্যথা আপোনাৰ সিদ্ধান্ত ভুল হ’ব পাৰে। শ্বেয়াৰ মাৰ্কেটত ধন বিনিয়োগ কৰা সকলৰ বাবে আজিৰ দিনটো শুভ। পৰিয়ালৰ জ্যেষ্ঠ সদস্যৰ কথাই আজি আপোনাক দুখিত কৰিব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপোনাৰ অলাগতিয়াল ব্যয় বৃদ্ধি হব। সন্তানৰ কথাই আপোনাক চিন্তিত কৰিব পাৰে। পত্নীৰ সৈতে সম্পৰ্ক মধুৰ হব। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি কোনো সুসংবাদ লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হব। কথা কওঁতে মাৰ্জিত হৈ চলক, অন্যথা বিপদত পৰিব পাৰে। শত্ৰুৰ পৰা সাৱধানে থাকক। চাকৰিয়ালসকলৰ পদোন্নতিৰ যোগ আছে। জ্যেষ্ঠ জনৰ পৰামৰ্শ অবিহনে সিদ্ধান্ত লোৱাটো পৰিহাৰ কৰক।

মীন ৰাশি- আজি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ হঠাৎ অৱনতি ঘটিব পাৰে। পৰিয়ালত শান্তি থাকিব। ব্যৱসায়ত আজি লাভ বৃদ্ধি হ’ব যদিও ঘৰুৱা ব্যয় বৃদ্ধি পাব। আপোনাৰ সৈতে আজি পৰিয়ালৰ সমৰ্থন থাকিব, সেহেয়ে কোনো সমস্যা হ’লে সমাধানৰ বাট উলিয়াবলৈ সক্ষম হব। কাৰোবাক বিশ্বাস কৰাৰ পূৰ্বে আজি সাৱধান হওঁক। আজি কাৰো সৈতে কাজিয়াত লিপ্ত নহব। সন্ধিয়া আলহীৰ ঘৰলৈ যাব পাৰে।

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button