ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৫ ফেব্ৰুৱাৰী, শুকুৰবাৰ

মেষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে এটা সুখৰ দিন হ’ব। দাম্পত্য জীৱন অতি সুখৰ হব। পুৰণি কোনো ভুল বুজাবুজি আজি আঁতৰ হব। ক্ষুদ্ৰ ব্যৱসায়ীসকলে ধন লেনদেন কৰাৰ আগতে সাৱধান হ’ব লাগিব, অন্যথা তেওঁলোক যিকোনো ভুল লেনদেনত আবদ্ধ হ’ব পাৰে। চাকৰিৰ সৈতে জড়িত লোকসকলে আজি উচ্চ কৰ্তৃপক্ষৰ অনুগ্ৰহৰ দ্বাৰা পদোন্নতি বা দৰমহা বৃদ্ধিৰ দৰে কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব পাৰে। দূৰ ভ্ৰমণ পৰিহাৰ কৰক। সন্তানৰ বিয়াৰ সংবাদ লাভ কৰিব পাৰে।

বৃষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো অৰ্থনৈতিক দৃষ্টিকোণৰ পৰা আপোনাৰ বাবে এক শক্তিশালী দিন হ’ব, কিয়নো আজি আপুনি ব্যৱসায়ত ক্ষুদ্ৰ লাভৰ সুযোগ পাব। পৰিয়ালৰ কোনো সদস্যৰ উচ্চাকাংক্ষা আজি আপুনি পূৰণ কৰিব পাৰে। কিন্তু অতীতত কৰা কোনো ভুলৰ বাবে আজি আপুনি আপোনজনৰ ওচৰত ক্ষমা বিচাৰিব লগীয়া হব পাৰে। সন্ধিয়া, আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীক শহুৰেকৰ ফালৰ লোকসকলক লগ কৰিবলৈ লৈ যাব পাৰে, য’ত আপুনি আপোনাৰ মনৰ কথা কাৰো সৈতে ভাগ বতৰা কৰা পৰিহাৰ কৰিব লাগিব।

মিথুন ৰাশি- আজি, ব্যৱসায়িক দৃষ্টিকোণৰ পৰা আপোনাৰ প্ৰচেষ্টা ফলপ্ৰসূ হ’ব। আজি, আপোনাৰ ব্যক্তিগত আনন্দত কিছু ব্যাঘাত হ’ব পাৰে, যাৰ বাবে আপুনি বিচলিত হ’ব আৰু আজি আপুনি কিছুমান হতাশাজনক বাতৰি শুনি আকস্মাত যাত্ৰা কৰিব লগা হ’ব পাৰে। পৰিয়ালটোৰ পৰিৱেশ আজি শান্তিপূৰ্ণ হ’ব। আজি, আপুনি আপোনাৰ এজন বন্ধুক কিছু টকা ধাৰলৈ দিব লাগিব পাৰে। আজি আপুনি সন্ধিয়াটো আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ সেৱাত কটাওক।

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ দিনটো স্বাস্থ্যৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা এক কঠিন দিন হ’ব, সেয়েহে আজি আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে সচেতন হ’ব লাগিব। আজি আপুনি আপোনাৰ ভাতৃক ধন ধাৰলৈ দিয়া পৰিহাৰ কৰা ভাল হ’ব। আপোনজনৰ সৈতে মতানৈক্য ঘটিব পাৰে। কথা কওঁতে সংযত হওক। আজি আপুনি আপোনাৰ দীৰ্ঘদিন ধৰি অমীমাংসিত কামবোৰ সম্পূৰ্ণ কৰাৰ চেষ্টা কৰিলে সফলতা লাভ কৰিব।

সিংহ ৰাশি- আজি আপোনাৰ ব্যয় বৃদ্ধি হব, যাৰ বাবে আৰ্থিক সমস্যাৰ সন্মুখীন হব পাৰে। সমান্তৰালভাৱে উপাৰ্জন হ্ৰাসে আপোনাক চিন্তাত পেলাব পাৰে। পত্নীৰ পৰা সমৰ্থন লাভ কৰিব। পৰিয়ালৰ সতে আলোচনা অবিহনে কোনো ব্যৱসায়িক চুক্তি চূড়ান্ত নকৰিব। সামাজিক ক্ষেত্ৰত কাম কৰা লোকসকলেও আজি কিছুমান ভাল খবৰ শুনিবলৈ পাব পাৰে। সন্ধিয়ালৈ আত্মীয়ৰ আগমন ঘটিব পাৰে।

কন্যা ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ জ্ঞান আৰু বিবেকেৰে সিদ্ধান্ত লৈ আপোনাৰ শত্ৰুকো পৰাজিত কৰিব, যাৰ বাবে তেওঁ বিচলিত হ’ব। আজি, আপোনাৰ বুদ্ধিয়ে আপোনাক চাৰিওফালৰ পৰা সন্মান প্ৰদান কৰিব। আজি আপোনাৰ মন পৰিয়ালৰ দায়বদ্ধতা পূৰণত সুখী হ’ব। ৰাজনীতিৰ সৈতে জড়িত সকলৰ বাবে দিনটো ভাল। আজি, আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতিৰ বাবে আপুনি অলপ দুখী হ’ব, কিন্তু সন্ধিয়া, ই উন্নত হ’ব। কথা কওঁতে নম্ৰতা বজাই ৰাখক।

তুলা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি, আপোনাৰ পাৰিবাৰিক সন্মান বৃদ্ধি হ’ব আৰু চাকৰিৰ সৈতে সম্পৰ্কিত লোকসকলে আজি তেওঁলোকৰ কিছুমান প্ৰিয় কাম পাব পাৰে, যাৰ বাবে তেওঁলোক সুখী হ’ব। কিন্তু কনিষ্ঠসকলৰ সৈতে বেয়া আচৰণ পৰিহাৰ কৰিব কৰক, অন্যথা সন্মান লাঘৱ হোৱাৰ আশংকা আছে। আজি, যদি আপোনাৰ কোনো আইনী সম্পৰ্কীয় বিষয় দীঘলীয়া সময়ৰ বাবে অমীমাংসিত আছিল, তেন্তে আপুনি আজি জয়লাভ কৰিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ কোনো সদস্যৰ পৰা সময়মতে সহায় নোপোৱাৰ বাবে হতাশ হ’ব, কিন্তু তথাপিও আপুনি কাকো একো নক’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক অতি ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। চৰকাৰী চাকৰিৰ সৈতে জড়িত লোকসকলে দৰমহাৰ পদোন্নতি পাব পাৰে। ঘৰত মাংগলিক অনুষ্ঠান সম্পন্ন হব পাৰে। সন্ধিয়া, আজি আপুনি আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে আপোনাৰ পুৰণি সমস্যাবোৰ আঁতৰ কৰিব। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি শিক্ষাৰ ক্ষেত্ৰত প্ৰত্যাশিত সফলতা লাভ কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। যিসকলে অংশীদাৰীত্বত ব্যৱসায় চলাইছে তেওঁলোকে ব্যৱসায়িক লেনদেনত সাৱধান হওক।

ধনু ৰাশি- আজি আপুনি কোনো সম্পত্তি লাভ কৰিব পাৰে। যিসকলে ঘৰ, দোকান, ফ্লেট, প্লট আদি কিনিবলৈ গৈ আছে, তেওঁলোকৰ চুক্তি চূড়ান্ত হ’ব পাৰে। নৱবিবাহিত সকলে আজি কোনো ভাল খবৰ শুনিবলৈ পাব পাৰে। পৰিয়ালত শান্তি থাকিব। যদি আজি আপুনি এটা নতুন ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰাৰ কথা ভাবি আছে, তেন্তে ইয়াত আপোনাৰ পিতৃৰ আশীৰ্বাদ লওক, নিশ্চিতভাৱে সফলতা লাভ কৰিব।

মকৰ ৰাশি- আজি আপোনাৰ ব্যয় বৃদ্ধি হব। স্বাস্থ্যৰ যতন লওক। চাকৰিয়াল সকলে পদোন্নতিৰ সুযোগ লাভ কৰিব পাৰে। শিক্ষাৰ্থীসকলে পঢ়াত গুৰুত্ব দিব লাগিব। যদি নতুন ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰিছে, তেন্তে আজি ধনৰ লেনদেন পৰিহাৰ কৰক। পৰিয়ালৰ কাৰোবাৰ সৈতে মতানৈক্য হব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ শিক্ষাৰ বিষয়ে অলপ চিন্তিত হ’ব পাৰে, যাৰ বাবে আপুনি তেওঁলোকৰ গুৰু বা পৰিয়ালৰ জ্যেষ্ঠ সদস্যসকলৰ সৈতেও কথা পাতিব পাৰে। যিসকলে বিদেশৰ পৰা শিক্ষা লাভ কৰিব বিচাৰে, তেওঁলোকেও আজি কিছু ভাল সুযোগ পাব পাৰে। আজি, আপুনি ব্যৱসায়ত যথেষ্ট ধনলাভ লাভ কৰাৰ সুযোগ পাব। অপ্ৰয়োজনীয় ব্যয় পৰিহাৰ কৰক। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি শিক্ষাৰ আকাংক্ষিত ফলাফল লাভ কৰি সুখী হ’ব।

মীন ৰাশি- আজিৰ দিনটো চাকৰিৰ দিশত কাম কৰা লোকসকলৰ বাবে এক ভাল দিন হ’ব, কিয়নো তেওঁলোকে আজি তেওঁলোকৰ মন অনুসৰি এক ভাল সুযোগ পাব পাৰে। আজি, ৰাজনীতিৰ দিশত কাম কৰা লোকসকলে তেওঁলোকৰ গোপন শত্ৰুৰ পৰা সাৱধান হ’ব লাগিব, অন্যথা তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ বাবে কিছু সমস্যা সৃষ্টি কৰিব পাৰে। আজি আপুনি শিশুটোৰ ফালৰ পৰা কিছুমান সুখবৰ শুনিবলৈ পাব পাৰে। আজি আপোনাৰ পেছাদাৰী খ্যাতিও বৃদ্ধি হ’ব, কিন্তু আজি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে মানসিক সংঘাত হব পাৰে।

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button