ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৩ ফেব্ৰুৱাৰী, বুধবাৰ

মেষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। চাকৰিৰ সৈতে জড়িত লোকসকলে তেওঁলোকৰ কাৰ্যালয়ৰ অসম্পূৰ্ণ কামবোৰ সম্পূৰ্ণ কৰাত ব্যস্ত থাকিব, যাৰ বাবে তেওঁলোকে আন কামবোৰত মনোযোগ দিব নোৱাৰিব। আজি আপুনি কাজিয়া এৰাই চলক, নহ’লে ক্ষতিৰ সম্ভাৱনা আছে। সন্ধিয়া আজি আপুনি আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে এটা পাৰ্টি আয়োজন কৰিব পাৰে। ভ্ৰমণৰ যোগ আছে। আজি আপোনাৰ এজন বন্ধুৱে টকা ধাৰলৈ বিচাৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ সামাজিক সন্মান বৃদ্ধি পাব। শিক্ষাৰ্থীসকলেও আজি শিক্ষাৰ অনুকূল ফলাফল লাভ কৰিব। পৰিয়ালৰ কোনো সদস্যৰ সৈতে মনোমালিন্য ঘটিব পাৰে। কথা কওঁতে শালীনতা বজাই ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰক, অন্যথা আপোনজনক সৈতেও সংঘাত হব পাৰে। শিশুটোৰ ফালৰ পৰা, আপুনি আজি কিছুমান তথ্য শুনিব পাৰে, যাৰ বাবে আপুনি চিন্তিত হ’ব। সন্ধিয়া, আজি আপুনি এটা ধৰ্মীয় অনুষ্ঠানতো অংশগ্ৰহণ কৰিব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- আজিৰ দিনটোৱে আপোনাৰ বাবে ইতিবাচক ফলাফল আনিব। যদি মাতৃৰ সৈতে আপোনাৰ সম্পৰ্কত কোনো তিক্ততা আছিল, তেন্তে সেয়া দূৰ হব। আজি আপুনি আপোনাৰ মনলৈ নেতিবাচক চিন্তা বোৰ অহা বন্ধ কৰিব লাগিব, অন্যথা আপুনি কিছুমান ভুল সিদ্ধান্ত গ্ৰহণ কৰিব পাৰে। সম্পত্তি বিষয়ক আইনী প্রক্রিয়া চলি থকা সকলৰ বাবে ৰায় নিজৰ পক্ষত লাভ কৰিব। আজি আপুনি গাড়ী চলোৱাৰ সময়ত সাৱধান হ’ব লাগিব, অন্যথা দুৰ্ঘটনা হোৱাৰ আশংকা আছে। বিদেশৰ পৰা ব্যৱসায় কৰা লোকসকলেও আজি কিছু ভাল খবৰ শুনিবলৈ পাব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে এক আনন্দদায়ক সময় অতিবাহিত কৰিব। পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ চৰকাৰী চাকৰি লাভ কৰাৰ খবৰে আপোনাক আনন্দিত কৰিব। সন্ধিয়া, আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে বনভোজলৈও যাব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ সৈতে অংশীদাৰীত্বত ব্যৱসায় কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে, কিন্তু আপুনি এনে কৰিব নালাগে, অন্যথা আপোনাৰ সম্পৰ্কত পিছলৈ ব্যাঘাত জন্মিব পাৰে। আজি, আপোনাৰ সৰল আচৰণৰ বাবে সকলোৱে আপোনাৰ সৈতে বন্ধুত্ব কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব আৰু আপুনি আপোনাৰ কণ্ঠেৰে মানুহৰ হৃদয় জয় কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

সিংহ ৰাশি- আপুনি আপোনাৰ ভিতৰত এক নতুন শক্তি অনুভৱ কৰিব, যাৰ বাবে আপুনি আপোনাৰ দীৰ্ঘদিনীয়া কাম সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ সাজু হ’ব। কিন্তু সেয়া কৰিবলৈ যাওঁতে আপুনি আপোনাৰ আজিৰ কামবোৰৰ প্ৰতিও মনোযোগ দিব লাগিব। আজি পৰিয়ালত এজন সদস্যৰ স্বাস্থ্য হঠাৎ দুৰ্বল হোৱাৰ বাবে আপুনি সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। ঘৰৰ পৰা আঁতৰত চাকৰিত নিযুক্ত থকা লোকসকলে ঘৰলৈ অহাৰ সুযোগ পাব। বৈবাহিক জীৱন সুখৰ হব।

কন্যা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা নতুন সম্পত্তিৰ বাবে কামনা কৰাৰ দিন হ’ব। আজি আপোনাৰ বৌদ্ধিক ক্ষমতাও বৃদ্ধি পাব, যিসকলে তেওঁলোকৰ ধন শ্বেয়াৰ বজাৰ বা লটাৰীত বিনিয়োগ কৰে, আজিৰ দিনটো অধিক ভাল হ’ব। আপুনি আজি খোলা মনেৰে বিনিয়োগ কৰিব পাৰে। শিক্ষাৰ্থীসকলে অধ্যয়নত অধিক গুৰুত্ব দিব লাগিব। আজি, আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ আহিব পাৰে। পিতৃৰ সৈতে মনোমালিন্য ঘটিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- আজি সামাজিক ক্ষেত্ৰত কাম কৰা লোকসকলে কোনো বিতৰ্কত লিপ্ত হোৱা পৰিহাৰ কৰিব লাগিব, অন্যথা ভাবমূৰ্তি কলুষিত হ’ব পাৰে। আজি, আধ্যাত্মিক ক্ষেত্ৰৰ প্ৰতি আপোনাৰ আগ্ৰহ বৃদ্ধি পাব। যিসকলে তেওঁলোকৰ ধীৰ গতিৰ ব্যৱসায়ৰ বাবে পৰিয়াল বা বেংক আদিৰ পৰা ঋণ লোৱাৰ কথা ভাবি আছে, তেনেহ’লে সেইটোও আজি তেওঁলোকে সহজে বিচাৰি পাব। আজি, আপোনাৰ যিকোনো সিদ্ধান্ত জ্ঞান আৰু বিবেচনাৰে লোৱাটো আপোনাৰ বাবে ভাল হ’ব। যিসকলে দীৰ্ঘদিন ধৰি চাকৰিৰ দিশত ঘূৰি ফুৰিছে, তেওঁলোকে আজি কিছুমান ভাল খবৰ শুনিবলৈ পাব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীক ফুৰাবলৈ লৈ যাব পাৰে, য’ত কেৱল আপোনাৰ উপাৰ্জন মনত ৰাখি খৰচ কৰা ভাল হ’ব। জমা ধন হ্ৰাসে চিন্তাত পেলাব পাৰে। ব্যৱসায়ত নতুন বিনিয়োগ আজি নকৰাই ভাল। ৰাজনীতিৰ সৈতে জড়িত লোকসকলে আজি কিছু ৰাজহুৱা সভা অনুষ্ঠিত কৰাৰ সুযোগ পাব।

ধনু ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ কেৰিয়াৰত সন্মুখীন হোৱা সমস্যা সমাধানৰ বাবে এজন অভিজ্ঞ ব্যক্তিৰ পৰামৰ্শ ল’ব পাৰে, যি আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। পৰিয়ালত পূৰ্বে কোৱা কোনো ভুল সিদ্ধান্তৰ বাবে ককৰ্থনা শুনিব লাগিব পাৰে। আজি সন্ধিয়াৰ সময়ত আপুনি আপোনাৰ কিছুমান সমস্যা আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ সৈতে ভাগ বতৰা কৰক। আজি, আপোনাৰ এজন বন্ধুৰ পৰা আপোনাৰ সময়মতে সহায় কৰাৰ বাবে, আপুনি সুখী হ’ব আৰু আপোনাৰ কিছুমান স্তব্ধ কামও সম্পূৰ্ণ হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মকৰ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে চিন্তাৰ দিন হ’ব, কিন্তু আপুনি ইয়াক নিজকে আৰু আপোনাৰ কামক প্ৰভাৱিত কৰিব নিদিব, অন্যথা আপোনাৰ কিছুমান শত্ৰুৱেও ইয়াৰ সুবিধা ল’বলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব পাৰে। চাকৰিৰ সৈতে সম্পৰ্কিত লোকসকলে আজি কিছু কামৰ বোজা পাব পাৰে। আজি মিতভাষী হলে বহু ক্ষেত্ৰত আনৰ সহায় পাবলৈ সক্ষম হব। আজি আপুনি কিছুমান ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপতো অংশগ্ৰহণ কৰিব। যদি আপোনাৰ মাতৃৰ চকু সম্পৰ্কীয় কোনো সমস্যা আছে, তেন্তে আজি তেওঁৰ দুখ-কষ্ট বৃদ্ধি হ’ব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে সজাগ হ’ব লাগিব, কিয়নো আপোনাৰ কিছুমান পুৰণি ৰোগ আজি পুনৰ উদ্ভৱ হ’ব পাৰে। যাৰ বাবে আপুনি অসুবিধাত পৰিব। বিদেশৰ পৰা ব্যৱসায় কৰা লোকসকলে আজি পৰিয়ালৰ পৰা ভাল খবৰ লাভ কৰিব পাৰে। আপুনি সন্ধিয়া কোনো মাংগলিক কামত লিপ্ত হ’ব লাগিব পাৰে। নিজৰ মনৰ কথা আনৰ সৈতে ভাগ বতৰা নকৰিব। শিক্ষাৰ্থীসকলে অধ্যয়নত গুৰুত্ব দিব লাগিব।

মীন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক অতি ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আপোনাৰ সৰল আচৰনে আজি আনৰ ওপৰত আপোনাৰ সন্মান বৃদ্ধি কৰিব। পত্নীৰ সহায়ত ধন লাভ কৰিব পাৰে। ব্যৱসায়ী সকলৰ বাবেও আজি এটা ভাল দিন। কিন্তু যিসকলে শ্বেয়াৰ বজাৰত ধন বিনিয়োগ কৰিছে, তেওঁলোকে লোকচানৰ সন্মুখীন হব লাগিব পাৰে। পিতৃ-মাতৃৰ সৈতে তীৰ্থ ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে। কিন্তু আপোনাৰ কোনো মূল্যবান সম্পদ আজি চুৰি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে।

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button