ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২১ ফেব্ৰুৱাৰী, সোমবাৰ

মেষ ৰাশি- আইনী বিষয়ত সমস্যাৰ সৃষ্টি হব পাৰে। যদি আপুনি অধিক মুক্ত হৃদয়েৰে ধন ব্যয় কৰে, আপুনি পিছলৈ অৰ্থনৈতিক সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব লাগিব পাৰে। মনত কামৰ চাপ থকা স্বত্বেও, প্ৰিয়জনে আপোনাক সুখৰ মুহূৰ্ত কঢ়িয়াই আনিব। যদি ক’ৰবালৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা আছে, ইয়াক শেষ মুহূৰ্তত পিছুৱাব পাৰে। পত্নীৰ সৈতে সম্পৰ্ক মধুৰ হব। নতুন ঠাইলৈ ভ্ৰমণ কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক অনুকূল দিন হ’ব। আপোনাৰ কিছুমান চিন্তা বাস্তৱত পৰিণত হ’ব। এই ৰাশিচিহ্নৰ শিক্ষাৰ্থীসকলৰ কেৰিয়াৰত এক নতুন পৰিৱৰ্তন আহিব, যিটো তেওঁলোকৰ ভৱিষ্যতৰ বাবে লাভজনক হ’ব। আপোনাৰ স্বাস্থ্য উন্নত হ’ব। সামাজিক স্থানৰ সৈতে সম্পৰ্কিত এই ৰাশিচিহ্নৰ লোকসকলে, তেওঁলোকে এনে এজন ব্যক্তিক জানিব যি তেওঁলোকক লাভান্বিত কৰিব। ব্যৱসায়ত আনৰ সহায় লাভ কৰিব। আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে আপোনাৰ দিনটো ভাল হ’ব।

মিথুন ৰাশি- আজি আপোনাৰ শত্ৰুসকলে আপোনাক অৱমাননা কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব, কিন্তু সফল হ’ব নোৱাৰিব। সামাজিক স্থানত সন্মান লাভ কৰিব। স্তব্ধ হৈ থকা কামবোৰ সোনকালে সম্পূৰ্ণ হব। আজি মিতভাষী হবলৈ যত্ন কৰক। আপোনাৰ সামাজিক সম্পৰ্ক শক্তিশালী হ’ব। সম্পদ বৃদ্ধি হ’ব। কোনো ক্ষেত্ৰত সফলতাৰ লাভ কৰিব পাৰে। আপুনি আপোনাৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ পৰা আপোনাৰ উপাৰ্জনৰ উপায় বৃদ্ধি কৰিব পাৰিব। খং নিয়ন্ত্ৰণ কৰক, অন্যথা কৰা কামবোৰ নষ্ট হ’ব পাৰে। বাজে কথাত সময় অপচয় নকৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- পত্নীৰ সৈতে সাধাৰণ মনোমালিন্য ঘটিব পাৰে। ব্যৱসায়ী সকলৰ বাবে আজি এটা ভাল দিন। আনৰ কামত হস্তক্ষেপ পৰিহাৰ কৰক। ডাঙৰ পৰিকল্পনা আৰু ধাৰণাৰ সৈতে, কোনোবাই আপোনাৰ মনোযোগ আকৰ্ষণ কৰিব পাৰে। যিকোনো ধৰণৰ বিনিয়োগ কৰাৰ আগতে সেই ব্যক্তিজনৰ বিষয়ে ভালদৰে পৰীক্ষা কৰক। আকস্মিক সমস্যাৰ বাবে পাৰিবাৰিক শান্তি বিঘ্নিত হ’ব পাৰে। কিন্তু বেছি চিন্তা কৰাৰ কোনো প্ৰয়োজন নাই, কিয়নো সময়ে সকলো ঠিক কৰিব। খং নিয়ন্ত্ৰণ কৰক।

সিংহ ৰাশি- আজি আপোনাৰ দিনটো ভাল-বেয়াৰ মাজেৰে পাৰ হব। আপুনি কোনো কামত এজন অভিজ্ঞ ব্যক্তিৰ সহায় পাব পাৰে। আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সৈতে সময় পাৰ কৰিব পাৰে। আপুনি ধনৰ লেনদেন আজি পৰিহাৰ কৰা উচিত। যদি আপুনি সময়ৰ সঠিক ব্যৱহাৰ কৰে, আপুনি নিশ্চিতভাৱে ইয়াৰ ফল পাব। আপুনি যিকোনো ধৰণৰ পুৰণি বস্তুৰ প্ৰতি মনোযোগ দিয়া পৰিহাৰ কৰা উচিত। কামৰ পৰিস্থিতি শক্তিশালী হ’ব। আপুনি আপোনাৰ দায়িত্বৰ বিষয়ে সতৰ্ক আৰু দায়িত্বশীল হওক।

কন্যা ৰাশি- আজিৰ দিনটো সাধাৰণ দিন হ’ব। পৰিয়ালতো সকলো স্বাভাৱিক হ’ব। আনৰ ব্যক্তিগত বিষয়ত হস্তক্ষেপ নকৰিব। আপুনি দীঘলীয়া দূৰত্বৰ ভ্ৰমণ বা বিদেশ ভ্ৰমণৰ পৰা লাভান্বিত হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আপুনি শিশুৰ পৰা সমৰ্থন পাব। আপুনি জ্ঞানেৰে কামত সফলতা লাভ কৰিব। কামৰ ক্ষেত্ৰত কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰি, আপুনি শুভ ফলাফল পাব। অৰ্থনৈতিক বিষয়ৰ সৈতে সম্পৰ্কিত সিদ্ধান্তবোৰ কিছু সময়ৰ বাবে স্থগিত ৰাখক। আজি আপুনি অৰ্থনৈতিক দিশত বিশেষ যত্ন ল’ব লাগিব। আপোনাৰ ব্যয় হঠাতে বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লোৱা উচিত। পত্নীৰ সৈতে সম্পৰ্ক মধুৰ হব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। আপুনি আনৰ ওপৰত অলপ বেছি খৰচ কৰিব পাৰে। এজন বন্ধুৱে তেওঁলোকৰ ব্যক্তিগত সমস্যাৰ সমাধানৰ বাবে আপোনাক মতামত বিচাৰিব পাৰে। আজি আপুনি জীৱনত প্ৰকৃত প্ৰেমৰ অভাৱ অনুভৱ কৰিব। অত্যাধিক চিন্তা নকৰিব, সময়ৰ সৈতে সকলো সলনি হয় আৰু আপোনাৰ ৰোমান্টিক জীৱনো সলনি হ’ব। যদি আপুনি আজি ভ্ৰমণ কৰি আছে তেন্তে আপুনি আপোনাৰ লাগেজৰ বাবে অতিৰিক্ত সুৰক্ষা কৰিব লাগিব। ভিন্ন দৃষ্টিভংগীৰ ফলত আপোনাৰ আৰু আপোনাৰ পত্নীৰ মাজত বিবাদ হ’ব পাৰে। ব্যৱসায়ী সকলৰ বাবে দিনটো প্ৰত্যাহ্বানজনক হব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে ভাল দিন হ’ব। পাৰিবাৰিক সম্পৰ্ক শক্তিশালী হ’ব। অলপ কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ দ্বাৰা আপুনি সহজে আপোনাৰ লক্ষ্য প্ৰাপ্ত কৰিব পাৰে। অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি যথেষ্ট উন্নত হ’ব পাৰে। ব্যৱসায়িক কামৰ ক্ষেত্ৰত আজিৰ দিনটো ভাল। আপুনি ধৈৰ্য্য আৰু বুজাবুজিৰে প্ৰতিটো কাম সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব পাৰে। বিবাহিত জীৱন সুখেৰে পৰিপূৰ্ণ হব। কাৰ্যালয়ৰ এটা ভাল পৰিৱেশে আপোনাক সুখী কৰিব পাৰে।

ধনু ৰাশি- আজি এজন বন্ধু বা আত্মীয়ই আপোনাক সহায় কৰিব। ধৰ্মীয় স্থানলৈ যোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আপুনি ব্যক্তিগত কামত জড়িত হ’ব। আপুনি নিৰন্তৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰম আৰু প্ৰচেষ্টাৰে প্ৰগতিৰ দিশে আগবাঢ়িছে। নতুন লোকৰ সৈতে যোগাযোগ কৰিলে আপোনাৰ উপকৃত হ’ব পাৰে। আপোনাৰ আত্মবিশ্বাসো বৃদ্ধি হ’ব। আদালতৰ গোচৰত সফলতা লাভ কৰিব। ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব, কিন্তু চিন্তা নকৰিব। দূৰ ভ্ৰমণৰ যোগ আছে। অচিনাকি ব্যক্তিৰ পৰা দূৰত্ব বৰ্তাই ৰাখক। আপোনাৰ প্ৰতিভাৰ ওপৰত কাম কৰক।

মকৰ ৰাশি- আজি, আপোনাৰ মুখত হাঁহি থাকিব আৰু অচিনাকি লোকসকলেও আপোনাৰ প্ৰতি আন্তৰিকতা অনুভৱ কৰিব। প্ৰাপ্ত ধন আপোনাৰ প্ৰত্যাশা অনুসৰি নহ’ব। দুপৰীয়াৰ পিছত এজন পুৰণি বন্ধুক লগ পোৱাটোৱে দিনটো ধুনীয়া কৰি তুলিব। আপোনাৰ সোণালী দিনবোৰ মনত ৰাখি আপুনি পুৰণি স্মৃতিত নিমজ্জিত হ’ব। যদি আপুনি আপোনাৰ প্ৰিয়জনক পৰ্যাপ্ত সময় নিদিয়ে, তেওঁ খং কৰিব পাৰে। আজিৰ কাৰ্যসূচীবোৰ ভাল হ’ব, কিন্তু লগতে চাপ দিব, যি আপোনাক ভাগৰুৱা আৰু বিভ্ৰান্ত অনুভৱ কৰাব। আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে আপোনাৰ দিনটো আৰামদায়ক হ’ব।

কুম্ভ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক আশ্চৰ্যকৰ দিন হ’ব। আপুনি কামৰ সৈতে সম্পৰ্কিত এটা ডাঙৰ প্ৰত্যাহ্বানৰ সন্মুখীন হ’ব। একে সময়তে, আপুনি কৰ্মক্ষেত্ৰত সফলতা লাভ কৰিব। ঘৰৰ পৰিৱেশ মনোৰম হৈ থাকিব। আপুনি হঠাতে টকা লাভ কৰাৰ সুযোগ পাব। আপুনি ভাগ্যৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন পাব। একে সময়তে, আন লোকসকলে আপোনাৰ কামত প্ৰভাৱিত হ’ব। আপোনাৰ প্ৰগতিৰ নতুন পথ মুকলি হ’ব। মনত বিশ্বাস বৃদ্ধি হ’ব। বিশেষ কাৰোবাক আজি লগ পাব পাৰে।

মীন ৰাশি- আজি আপোনাৰ চাকৰি আৰু ব্যৱসায়ত আপোনাৰ স্থিতি ভাল হ’ব। প্ৰতিযোগিতাত সফলতা আৰু নিযুক্তিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। কাম এটা সম্পূৰ্ণ কৰিলে আপোনাৰ প্ৰভাৱ বৃদ্ধি হ’ব। মনটো শান্ত আৰু সুখী হ’ব। পিতৃ-মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লোৱাৰ প্ৰয়োজন। আপুনি আজি এজন পুৰণি বন্ধুক লগ পাব পাৰে। পৰিয়ালৰ সদস্যসকল আপোনাৰ সৈতে সুখী হ’ব আৰু ঘৰত শান্তি আৰু সমৃদ্ধি থাকিব। সম্পত্তি ক্ৰয়-বিক্ৰয়ত সফলতা লাভ কৰিব। আপুনি আপোনাৰ কামৰ সফলতাত সুখী হ’ব। অৰ্থনৈতিক পৰিকল্পনা সফল প্ৰমাণিত হ’ব। আজি আনক প্ৰতিশ্ৰুতি প্ৰদান নকৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button