ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২০ ফেব্ৰুৱাৰী, দেওবাৰ, ২০২২

মেষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো ভাল হ’ব। কাৰ্যালয়ত এক অনুকূল পৰিৱেশ থাকিব আৰু কামত সফলতা লাভ কৰিব। ব্যৱসায়ত লাভ বৃদ্ধি হব আৰু নতুন সম্পদ লাভ কৰিব পাৰে। পাৰিবাৰিক দায়িত্ব আজি অত্যাধিক বৃদ্ধি পাব। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে সময় কটাওক। অপ্ৰয়োজনীয় ব্যয় অধিক হ’ব পাৰে। মনত অধিক নেতিবাচকতা চিন্তা আহিব পাৰে। খং নিয়ন্ত্ৰণ কৰক। আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ পৰা সমৰ্থন লাভ কৰিব।

বৃষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো এটা আনন্দদায়ক দিন হ’ব। আপুনি অধিক পৰিশ্ৰম কৰিব লাগিব। শিক্ষাৰ্থীসকলে তেওঁলোকৰ প্ৰচেষ্টাৰে সকলো কামত সফল হ’ব। অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি উন্নত হ’ব। স্বাস্থ্য উন্নত হ’ব। কামৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বৃদ্ধি পাব। আজি বন্ধুবৰ্গক লগ পাব পাৰে। ঘৰত শান্তিৰ পৰিবেশে বিৰাজ কৰিব। আত্মীয়সকলৰ পৰা ভাল খবৰ আহিব। আপুনি কাৰোবাক সহায় কৰিব পাৰে। এটা নতুন চাকৰি আৰম্ভ কৰাৰ এইটো এটা ভাল সময়। অজ্ঞাত লোকৰ পৰা সাৱধান হওক।

মিথুন ৰাশি- আপুনি ব্যৱসায়ত সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব লাগিব পাৰে। কঠোৰ পৰিশ্ৰমেৰে কামত সফলতা লাভ কৰিব। আপোনাৰ সামাজিক স্থিতি শক্তিশালী হ’ব। ধন লাভৰ যোগ আছে। ভাগৰ বেছি হ’ব। আপুনি কাৰোবাৰ কথাৰ বিষয়ে চিন্তিত হ’ব পাৰে। ই আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ ওপৰত বেয়া প্ৰভাৱ পেলাব পাৰে। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে বিবাদ হ’ব পাৰে। লেনদেন কৰোঁতে সাৱধান হওক। অপ্ৰয়োজনীয় কামত ব্যয় বৃদ্ধি হব।

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ দিনটো ভাল হ’ব। ব্যৱসায়িক পৰিস্থিতি উন্নত হ’ব। পুৰণি সম্পদ ঘূৰাই পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। চাকৰিত নতুন দায়িত্ব থাকিব আৰু সকলো কাম সম্পূৰ্ণ হ’ব। আপুনি পদোন্নতি পাব পাৰে। পাৰিবাৰিক পৰিৱেশ ভাল হ’ব। আপুনি এটা ধৰ্মীয় স্থানলৈ ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে। ঘৰত আধ্যাত্মিক পৰিবেশ থাকিব পাৰে। আপুনি এটা নতুন দায়িত্ব পাব পাৰে। ৰাজহুৱা কামত অংশগ্ৰহণ কৰক। খেলিমেলিৰ পৰা আঁতৰি থাকক।

সিংহ ৰাশি- আজি যথেষ্ট পৰিমাণে কাম থাকিব আৰু বহুত কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰিব লাগিব। অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি উন্নত হ’ব। আপোনাৰ দিনটো স্বাভাৱিক হ’ব। আপুনি শাৰীৰিক আৰু মানসিকভাৱে ভাগৰুৱা অনুভৱ কৰিব পাৰে। আপুনি কাৰোবাৰ ওপৰত খং কৰিব পাৰে। আপোনাৰ চিন্তা কাৰো ওপৰত জাপি নিদিব। মনত নেতিবাচকতা থাকিব। প্ৰয়োজন নোহোৱাকৈ কোনো কামত খৰচ নকৰিব। নিবনুৱা সকলে চাকৰি পাব পাৰে। ৰক্তচাপ, বহুমূত্ৰ ৰোগত আক্ৰান্ত ৰোগীসকলে সাৱধান হোৱা উচিত।

কন্যা ৰাশি- আজি নতুন সম্পদ লাভৰ যোগ আছে। চাকৰিত পদোন্নতিৰ সুযোগ লাভ কৰিব পাৰে। যিসকলে একেলগে কাম কৰে তেওঁলোকৰ সহায়ত, আপুনি সকলো কামত সফলতা লাভ কৰিব। আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে সুখেৰে পৰিপূৰ্ণ দিন হ’ব। এজন বন্ধুক লগ পোৱাৰ সম্ভাৱনা থাকিব। মনটো স্ব-অধ্যয়নত থাকিব। আপুনি আত্মীয়সকলৰ সৈতে ভ্ৰমণ কৰিব পাৰে। মনটো সুখী হ’ব। অপ্ৰয়োজনীয় কামত সময় অপচয় নকৰিব। আপোনাৰ ধনৰ সমস্যা নাইকিয়া হ’ব।

তুলা ৰাশি- আজি আপুনি সাৱধান হ’ব লাগিব। ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব। আপুনি শাৰীৰিকভাৱে সমস্যাত পৰিব। ভৰিৰ বিষৰ সমস্যা হ’ব পাৰে। ধাৰ্মিক, সামাজিক কামত ধন ব্যয় হব। বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে সংঘাতৰ পৰিস্থিতি হ’ব পাৰে। অধিক খং উঠিব। আপুনি টকা হেৰুৱাব লাগিব পাৰে। আপোনাৰ সামাজিক স্থিতি শক্তিশালী হ’ব। আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে প্ৰেম বৃদ্ধি হ’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। ব্যৱসায়ত অৰ্থনৈতিক লাভালাভৰ পৰিস্থিতি থাকিব। সামাজিক অনুষ্ঠানত অংশগ্ৰহণ কৰক, যি সমাজত আপোনাৰ খ্যাতি বৃদ্ধি কৰিব। ঘৰত শুভ কাৰ্যকলাপ থাকিব। ঘৰলৈ আত্মীয়ৰ আগমন ঘটিব পাৰে। অত্যাধিক ব্যয়ৰ বাবে বাজেট প্ৰভাৱিত হ’ব। আপোনাৰ পদোন্নতিৰ বিষয়ে বিষয়াসকলৰ সৈতে আপোনাৰ আলোচনা হ’ব পাৰে। মনত প্ৰিয়জনৰ প্ৰতি সন্দেহ ভাৱৰ উদয় হব পাৰে।

ধনু ৰাশি- আজি আপোনাৰ বেছিভাগ কাম সহজে সম্পূৰ্ণ হ’ব। আপুনি কামত সফলতা লাভ কৰিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত ভাল খবৰ আহিব। কামত সফলতাই অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি শক্তিশালী কৰিব। পুৰণা ঋণ পৰিশোধ কৰিব পাৰে। যেতিয়া আপুনি বিনিয়োগৰ প্ৰস্তাৱ পায় তেতিয়া তাৎক্ষণিক সিদ্ধান্ত নল’ব। পাৰিবাৰিক সুখ থাকিব। আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে চিন্তিত হ’ব পাৰে। কিছুমান দুখ-কষ্টৰ পৰা পৰিত্ৰাণ পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে।

মকৰ ৰাশি- আপুনি আজি ঘৰুৱা সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব লাগিব পাৰে। কাৰ্যালয়ত অধিক দায়িত্ব থাকিব। যিসকলে একেলগে কাম কৰে আপুনি তেওঁলোকৰ পৰা সহায় পাব। আজি কথা কওঁতে মাৰ্জিত হওক। আপুনি কিবা এটাত আঘাত পাব পাৰে। আপোনাৰ অহংকাৰ নিয়ন্ত্ৰণ কৰক। আপুনি এক বিতৰ্কিত পৰিস্থিতিৰ সন্মুখীন হ’ব লাগিব পাৰে। আজি আপুনি অকলে থাকিব বিচাৰে। জীৱন সংগীৰ কথাত মনটো হতাশাগ্ৰস্ত হ’ব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- আজিৰ দিনটো এক মিশ্ৰিত দিন হ’ব। আপুনি আপোনাৰ ভৱিষ্যতৰ বাবে পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। ব্যৱসায়ত নতুন সুযোগ থাকিব। আজিৰ দিনটো কৃষি খণ্ডৰ সৈতে জড়িত লোকসকলৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। আপুনি গোটেই দিনটো ব্যস্ত থাকিব। আজি মানসিকভাৱে বিচলিত হ’ব পাৰে। অনিয়ন্ত্ৰিত খোৱাৰ ওপৰত নিৰীক্ষণ ৰাখক। মূল্যৱান সামগ্ৰীৰ সুৰক্ষাৰ বিষয়ে সাৱধান হওক। শিক্ষাৰ্থীসকলৰ অধ্যয়ন প্ৰতি ৰাপ বৃদ্ধি হব।

মীন ৰাশি- আপুনি পদোন্নতি পাব পাৰে। শিক্ষাৰ্থীসকলে শিক্ষকসকলৰ পৰা সহায় পাব। আধৰুৱা কাম সম্পূৰ্ণ হ’ব। হঠাতে আপুনি টকা লাভ কৰিব পাৰে। আপুনি কাৰিকৰী দক্ষতা শিকাৰ বিষয়ে বিবেচনা কৰক। আপুনি পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে সুখী হ’ব। আপুনি শিশুটোৰ প্ৰয়োজনীয়তা পূৰণ কৰিব পাৰে। আজি বিবাহিত জীৱনত সুখকৰ হ’ব। কাকো পৰামৰ্শ দিয়া পৰিহাৰ কৰক। আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে সাধাৰণ মনোমালিন্য ঘটিব পাৰে।

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button