ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১৫ ফেব্ৰুৱাৰী, মঙ্গলবাৰ, ২০২২

মেষ ৰাশি- শৈক্ষিক কামত সফলতা লাভ কৰিব। সন্মান প্ৰাপ্ত কৰিব পাৰে। চৰকাৰী ক্ষমতাৰ সহযোগিতা লাভ কৰিব। পৰিয়ালত সমৃদ্ধি বৃদ্ধি পাব। আজি অৰ্থ প্ৰাপ্ত হব পাৰে। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰিত কৰিবলৈ যাত্ৰা কৰিব লাগিব পাৰে। পত্নীৰ সৈতে মতৰ পাৰ্থক্য থাকিব পাৰে। পাৰিবাৰিক সমস্যা থাকিলেও সমাধান হ’ব।

বৃষ ৰাশি- মানসিক শান্তিৰ বাবে চেষ্টা কৰক। চাকৰিত পদোন্নতিৰ সম্ভাৱনা আছে। উচ্চপদস্থ বিষয়াৰ সহযোগিতা লাভ কৰিব। কামৰ পৰিসৰ বৃদ্ধি হ’ব। উপাৰ্জন উন্নত হ’ব। স্বভাৱত বিৰক্তি পৰিহাৰ কৰক। ব্যয় অধিক হ’ব। কলা আৰু সংগীতৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বৃদ্ধি পাব পাৰে। ধৈৰ্য্যৰ অভাৱ হ’ব। কথোপকথনত শান্ত হওক।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মিথুন ৰাশি- আত্মনিৰ্ভৰশীল হওক। চাকৰিৰ অৱস্থান পৰিৱৰ্তনৰ যোগ আছে। কামৰ ক্ষেত্ৰতো পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। পৰিশ্ৰম বৃদ্ধি পাব। বন্ধুৰ সহায়ত উপাৰ্জনৰ উৎস বিকশিত কৰিব পাৰে। আপুনি আজি মাতৃৰ সংগ লাভ কৰিব। পৰিয়ালত ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপ থাকিব পাৰে। বাসগৃহৰ নামত ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব পাৰে।

কৰ্কট ৰাশি- দিনটো আত্মবিশ্বাসেৰে পৰিপূৰ্ণ হ’ব। আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। বাহন আৰু কাপোৰৰ নামত ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। মনত শান্তি আৰু সুখৰ অনুভূতি থাকিব। স্ব-সংযত হওক। খং বৃদ্ধি পাব পাৰে। উপাৰ্জন হ্ৰাসে আজি আপোনাক সমস্যাত পেলাব পাৰে। মাতৃৰ সহযোগিতা লাভ কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- শৈক্ষিক উদ্দেশ্যৰ বাবে বিদেশীলৈ যোৱাৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। আপুনি এজন ৰাজনীতিবিদক লগ পাব পাৰে। আপুনি বন্ধুবৰ্গৰ সমৰ্থন পাব। চাকৰি সলনি কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। আপুনি আন ঠাইলৈ যাব লাগিব পাৰে। মনত নেতিবাচকতাৰ প্ৰভাৱ থাকিব। আপোনাৰ অনুভূতি বোৰ নিয়ন্ত্ৰণত ৰসিক। পত্নীৰ সৈতে মনোমালিন্য হ’ব পাৰে।

কন্যা ৰাশি- মন সুখী হ’ব। শৈক্ষিক ক্ষেত্ৰত, গৱেষণাৰ কামত সফলতা লাভ কৰিব। পৰিয়ালত ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপ অনুষ্ঠিত হব পাৰে। ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব। আপোনাৰ পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। ব্যৱসায়ৰ সম্প্ৰসাৰণত ভাতৃৰ সহযোগিতা লাভ কৰিব। লাভৰ সুযোগ থাকিব। আপুনি বন্ধুবৰ্গৰ পৰাও সহযোগিতা লাভ কৰিব।

তুলা ৰাশি- শান্ত থাকক। আপোনাৰ অনুভূতিবোৰ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখিবলৈ যত্ন কৰক। পৰিয়ালত সমৃদ্ধি বাঢ়িব। আপুনি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ সংগ লাভ কৰিব পাৰে। পৰিশ্ৰম অধিক হ’ব। ধৈৰ্য্যৰ অভাৱ হ’ব। আপুনি বন্ধুবৰ্গৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব। কামৰ ক্ষেত্ৰত অসুবিধা হ’ব পাৰে। আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সৈতে ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে। চাপ পৰিহাৰ কৰক।

বৃশ্চিক ৰাশি- বন্ধুৰ সহায়ত, সম্পত্তিৰ পৰা ধন প্ৰাপ্ত কৰিব পৰে। ব্যৱসায় বৃদ্ধি হ’ব। লাভালাভ থাকিব। ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপৰ ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। চাকৰিৰ বাবে প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষা আৰু সাক্ষাৎকাৰৰ কামত সফলতা লাভ কৰিব। আপুনি আত্মবিশ্বাসেৰে পৰিপূৰ্ণ হ’ব। মাতৃৰ পৰা সহায় লাভ কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- শিশুৰ সুখ বৃদ্ধি হ’ব। ধৰ্ম্মৰ ব্যস্ততা বৃদ্ধি পাব পাৰে। কঠোৰ পৰিশ্ৰম অধিক হ’ব। পৰিয়ালৰ এজন বৃদ্ধ ব্যক্তিৰ পৰা ধন প্ৰাপ্ত হ’ব পাৰে। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখৰ হ’ব। শিশুৰ স্বাস্থ্য দুৰ্বল হ’ব পাৰে। চাকৰিত শীৰ্ষ বিষয়াৰ সহযোগিতা লাভ কৰিব। কামৰ বোজা বৃদ্ধি হ’ব। পৰিয়ালত মাংগলিকৰ কাম সম্পন্ন হব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- মনত সুখ থাকিব। দাম্পত্য জীৱনত সুখ বৃদ্ধি হ’ব। আপুনি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ পৰা আঁতৰি থাকিব লাগিব পাৰে। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণত আপুনি এজন বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব পাৰে। আপুনি আজি ভ্ৰমণ কৰিব লাগিব পাৰে। পাৰিবাৰিক সমস্যাই কিছু চিন্তিত কৰিব পাৰে। কাপোৰৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি হ’ব।

কুম্ভ ৰাশি- আপোনাৰ আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখক। মনটো শৈক্ষিক কামত নিয়োজিত থাকিব। উচ্চ শিক্ষাৰ বাবে আপুনি ঘৰ আৰু পৰিয়ালৰ পৰা আঁতৰি যাব লাগিব পাৰে। ব্যয় অধিক হ’ব। খাদ্যৰ বিষয়ে সাৱধান হওক। কৰ্মক্ষেত্ৰত বিষয়াৰ সৈতে মতৰ পাৰ্থক্য থাকিব পাৰে। চাকৰিৰ পৰিৱৰ্তন সম্ভৱ। পদোন্নতিৰ সুযোগ আছে। মানসিক চাপ হ্ৰাস হ’ব।

মীন ৰাশি- আত্মবিশ্বাস হ্ৰাস হ’ব। চাকৰিত কোনো অতিৰিক্ত দায়িত্ব নাথাকিব পাৰে। কঠোৰ পৰিশ্ৰম অধিক হ’ব। শৈক্ষিক কাৰ্যত কিছু উন্নতি হ’ব পাৰে। আপুনি এক অজ্ঞাত ভয়ৰ দ্বাৰা অসুবিধাত পৰিব। পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। মাতৃৰ সমৰ্থন আৰু সহায় লাভ কৰিব। দূৰ ভ্ৰমণৰ যোগ আছে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button