ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১৪ ফেব্ৰুৱাৰী, ২০২২, সোমবাৰ

মেষ ৰাশি- আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি পাব। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখৰ হব। শিশুসকলৰ পৰা ভাল খবৰ থাকিব পাৰে। ব্যৱসায়ত লাভৰ সুযোগ থাকিব। দাম্পত্য জীৱনত সুখ বৃদ্ধি পাব। কলা আৰু সংগীতৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা থাকিব। পৰিয়ালত ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান অনুষ্ঠিত পাৰে। আপুনি অতিৰিক্ত ব্যয়ৰ দ্বাৰা অসুবিধাত পৰিব।

বৃষ ৰাশি- মনত হতাশা আৰু অসন্তুষ্টি থাকিব পাৰে। আপোনাৰ পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। দূৰত থকা পিতৃ-মাতৃৰ সৈতে আজি মিলনৰ যোগ আছে। ব্যৱসায়িক পৰিস্থিতি উন্নত হ’ব। উপাৰ্জনৰ পৰিস্থিতিও সন্তোষজনক হ’ব। বস্ত্ৰৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বৃদ্ধি পাব পাৰে। মাতৃৰ পৰা ধন প্ৰাপ্ত কৰিব পাৰে। শৈক্ষিক কামত সফলতা লাভ কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মিথুন ৰাশি- আজি ধৰ্মৰ প্ৰতি শ্ৰদ্ধা বাঢ়িব। চাকৰিত কৰ্মক্ষেত্ৰৰ স্থিতি উন্নত হ’ব। নতুন বাহন ক্ৰয় কৰাৰ যোগ আছে। আশা আৰু হতাশাৰ মিশ্ৰিত অনুভূতি থাকিব। পঢ়াৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি হ’ব। শৈক্ষিক কামে সুখী ফলাফল প্ৰদান কৰিব। মনত নেতিবাচক চিন্তাৰ প্ৰভাৱ পৰিহাৰ কৰক।

কৰ্কট ৰাশি- মনত শান্তি আৰু সুখ থাকিব। পত্নীৰ সৈতে আপোনাৰ মতৰ মিল থাকিব। শৈক্ষিক কামত মনোযোগ দিয়ক। ব্যৱসায়িক পৰিস্থিতি সন্তোষজনক হ’ব। উপাৰ্জন বৃদ্ধি হ’ব। পতি/পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। বাহনৰ ক্ৰয় আৰু মেৰামতি আদিৰ নামত ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। মনত উদ্বেগ থাকিব পাৰে। পিতৃৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়েও সজাগ হওক।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- আত্মনিৰ্ভৰশীল হওক। মনটো অস্থিৰ হ’ব পাৰে। পৰিয়ালৰ সৈতে ধৰ্মীয় স্থানলৈ যোৱাৰ বাবে পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। আজি আপুনি বন্ধুবৰ্গৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব। স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। ভাতৃৰ সহযোগত ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰিত কৰিব পাৰে। আপুনি কিছুমান পুৰণি বন্ধুক লগ পাব পাৰে। আপুনি এক অজ্ঞাত ভয়ৰ দ্বাৰা অসুবিধাত পৰিব পাৰে।

কন্যা ৰাশি- মানসিক শান্তি থাকিব। আপুনি আত্মবিশ্বাসী হ’ব। চাকৰিত পদোন্নতিৰ পথ প্ৰশস্ত হ’ব। উপাৰ্জন বৃদ্ধি হ’ব। আপুনি আন এখন ঠাইলৈও যাব পাৰে। ব্যয় বৃদ্ধিৰ পৰিস্থিতি থাকিব পাৰে। মনত নেতিবাচক চিন্তা পৰিহাৰ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। পিতৃৰ সৈতে আদৰ্শগত পাৰ্থক্য থাকিব পাৰে।

তুলা ৰাশি- মনটো শৈক্ষিক কামত নিয়োজিত থাকিব। বৌদ্ধিক কাৰ্য্যবোৰ উপাৰ্জনৰ মাধ্যম হ’ব পাৰে। আপুনি পিতৃ-মাতৃৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব। ব্যৱসায়ত অধিক কঠোৰ পৰিশ্ৰম হ’ব। যাত্ৰা কষ্টকৰ হব পাৰে। মন অশান্ত হৈ থাকিব পাৰে আপুনি পৰিয়ালৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব। স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। শান্ত হৈ থাকক।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃশ্চিক ৰাশি- মনটো অস্থিৰ হৈ থাকিব। চাকৰিত বিষয়াসকলৰ সহযোগিতা থাকিব। ব্যৱসায়ত উন্নতিৰ যোগ আছে। উপাৰ্জন বৃদ্ধি হ’ব। অৱস্থান সলনি হ’ব পাৰে। স্বভাৱত বিৰক্তি পৰিহাৰ কৰক। আপুনি কলা আৰু সংগীতৰ প্ৰতি আকৰ্ষিত হ’ব। আপুনি এজন ৰাজনীতিবিদক লগ পাব পাৰে। শৈক্ষিক আৰু গৱেষণাৰ কামে সুখী ফলাফল প্ৰদান কৰিব।

ধনু ৰাশি- মানসিক শান্তিৰ বাবে চেষ্টা কৰক। পৰিয়ালত সহযোগিতা বজাই ৰাখিব। বস্ত্ৰৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বৃদ্ধি পাব পাৰে। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সচেতন হওক। কামত দায়িত্ব বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। আপুনি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ সৈতে কোনো বিষয় লৈ আলোচনা কৰিলে ভাল ফল পাব। কামৰ ক্ষেত্ৰত উন্নতিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। আত্মবিশ্বাস হ্ৰাস হ’ব। ঘৰত ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপ থাকিব।

মকৰ ৰাশি- মানসিক শান্তি থাকিব। আপুনি আত্মবিশ্বাসী হ’ব। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰিত হ’ব। ধনৰ পৰিস্থিতি উন্নত হ’ব। আপুনি বন্ধুবৰ্গৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব। স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। আপুনি পিতৃ-মাতৃৰ পৰা আৰ্থিক সমৰ্থন পাব পাৰে। পৰিয়ালত শান্তি থাকিব। আপুনি এজন ৰাজনীতিবিদক লগ পাব পাৰে। লাভৰ সুযোগ থাকিব।

কুম্ভ ৰাশি- শান্ত হৈ থাকক। অত্যাধিক খং পৰিহাৰ কৰক। আজি আপুনি পত্নীৰ মতক গুৰুত্ব দিয়া ভাল। ব্যৱসায়িক পৰিস্থিতিৰ ওপৰত নজৰ ৰাখিব। আপুনি যাত্ৰাত যাব পাৰে। ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব। ধৈৰ্য্য হ্ৰাস হ’ব পাৰে। পত্নীৰ স্বাস্থ্য দুৰ্বল হ’ব পাৰে। চাকৰিত বদলিৰ সম্ভাৱনা আছে।

মীন ৰাশি- মনত সুখ থাকিব। শান্ত থাকক। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰিত কৰাৰ সুযোগ লাভ কৰিব পাৰে। উপাৰ্জন বৃদ্ধি হ’ব। আপুনি পৰিয়ালৰ সৈতে সময় পাৰ কৰাৰ সুযোগ লাভ কৰিব। পিতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। আত্মনিৰ্ভৰশীল হ’ব। বন্ধু এজনৰ সহায়ত, আপুনি নতুন ব্যৱসায়ৰ সুযোগ পাব পাৰে। মানসিক সমস্যা থাকিব। দীঘলীয়া যাত্ৰাৰ সম্ভাৱনা আছে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button