ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ৭ ফেব্ৰুৱাৰী, ২০২২। সোমবাৰ

মেষ – মনত শান্তি আৰু সুখ থাকিব। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব। মাতৃৰ শুভ। শৈক্ষিক বা বৌদ্ধিক কামত সন্মান লাভ কৰিব। আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱ হ’ব পাৰে। উপাৰ্জন হ্ৰাস আৰু ব্যয় বৃদ্ধিৰ সম্ভাৱনা।

বৃষ – মন বিচলিত হ’ব পাৰে। পাৰিলে এবাৰ ধৰ্মীয় স্থানলৈ যাওক। পৰিয়ালৰ সৈতে থাকক। পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন ল’ব। চাকৰিত অত্যাধিক পৰিশ্ৰম হব পাৰে। ব্যৱসায়ত আকাংক্ষিত সফলতা লাভ কৰিব।

মিথুন – মানসিক শান্তি থাকিব, কিন্তু শান্ত থাকিব। ধৰ্মৰ ওপৰত বিশ্বাস ৰাখক। চাকৰিত পদোন্নতিৰ পথ প্ৰশস্ত হ’ব। ধৰ্মীয় কাৰ্য্যত ব্যস্ততা থাকিব পাৰে। জমা ধন হ্ৰাস হ’ব পাৰে। আপুনি বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে। আজি আপোনাৰ ব্যয় বৃদ্ধি পাব।

কৰ্কট – মনত উত্থান-পতন থাকিব। পিতৃ-মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন ল’ব। প্ৰেমত শুভ। আজি কোনো অনাকাংক্ষিত বাৰ্তা লাভ কৰিব পাৰে। ধৈৰ্য্যৰ অভাৱ হ’ব। মনত নেতিবাচকতাৰ প্ৰভাৱ থাকিব পাৰে।

সিংহ – আজি মানসিক শান্তি বজাই ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰক। চাকৰিত পদোন্নতিৰ পথ প্ৰশস্ত হ’ব। কামৰ ক্ষেত্ৰত পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। খং আৰু আবেগ প্ৰত্যাহাৰৰ চেষ্টা কৰক। আত্মবিশ্বাস হ্ৰাস হ’ব। পৰিয়ালৰ সমস্যাও বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। অৱস্থান সলনি কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে।

কন্যা – আত্মবিশ্বাস অধিক হ’ব। ধৈৰ্য্য ধৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। চাকৰিত থকা বিষয়াসকলৰ সৈতে সদিচ্ছা বজাই ৰাখিব। পদোন্নতিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। আশা আৰু হতাশাৰ অনুভূতি থাকিব। মাতৃৰ স্বাস্থ্য দুৰ্বল। বস্ত্ৰ আদিৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বৃদ্ধি পাব। ধৰ্মীয় কামৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি পাব। আপুনি পত্নীৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব।

তুলা – মন সুখী হ’ব। পৰিয়ালত শান্তি থাকিব। ব্যৱসায়ত অধিক কঠোৰ পৰিশ্ৰম হ’ব। আপুনি এজন বন্ধুৰ সহায়ত চাকৰিৰ সুযোগ পাব পাৰে। শিশুৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতি ঘটিব পাৰে। অতিৰিক্ত ব্যয় বৃদ্ধি পাব। পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি যত্ন লওক।

বৃশ্চিক – আত্মনিৰ্ভৰশীল হৈ থাকক। ব্যৱসায়িক পৰিস্থিতি উন্নত হ’ব। আপুনি ভাই-ভনীৰ সমৰ্থন পাব পাৰে। ব্যৱসায়ত লাভ বৃদ্ধি হ’ব। মনত শান্তি আৰু সুখৰ অনুভূতি থাকিব। বস্ত্ৰ আদিৰ ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। দীঘলীয়া যাত্ৰাৰ যোগ আছে। মাতৃৰ সংগ লাভ।

ধনু – মানসিক শান্তি থাকিব। ধৈৰ্য্য ধৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। সংগীতৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বৃদ্ধি পাব পাৰে। শিশুসকলৰ পৰা ভাল খবৰ থাকিব পাৰে। কাপোৰ আদিৰ ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। মনত আশা আৰু হতাশাৰ মিশ্ৰিত অনুভূতি থাকিব। আপুনি স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে চিন্তিত হ’ব।

মকৰ – আত্মবিশ্বাসেৰে পৰিপূৰ্ণ হ’ব। পিতৃ-মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন ল’ব। আপুনি এজন বন্ধুৰ পৰা ব্যৱসায়ৰ প্ৰস্তাৱ পাব পাৰে। ধনৰ পৰিস্থিতি উন্নত হ’ব। মানসিক শান্তি থাকিব। কামৰ ক্ষেত্ৰত অসুবিধা থাকিব পাৰে। পত্নীৰ এই মুহূৰ্তত স্বাস্থ্যজনিত বিকাৰ থাকিব। অপ্ৰয়োজনীয় চাপ পৰিহাৰ কৰক।

কুম্ভ – মনত হতাশা আৰু অসন্তুষ্টি থাকিব। পাৰিবাৰিক সুখ বৃদ্ধি হ’ব। মনটো শৈক্ষিক কামত নিয়োজিত থাকিব। আপোনাৰ পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন ল’ব। অতিৰিক্ত ব্যয় হ’ব। চাকৰি সলনি কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। মাতৃৰ শুভ।

মীন- মন অস্থিৰ হ’ব পাৰে। শৈক্ষিক কামত সম্পূৰ্ণ মনোযোগ দিব। চাকৰিৰ সাক্ষাৎকাৰৰ কামত সফলতা লাভ কৰিব পাৰে। মাতৃৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব। চাকৰিত পদোন্নতিৰ সুযোগ লাভ কৰিব। আজি আপুনি খং নিয়ন্ত্ৰণ কৰি চলা ভাল। দূৰ ভ্ৰমণ পাৰিলে পৰিহাৰ কৰক।

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button