অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৫ আগষ্ট, বৃহস্পতিবাৰ

মেষ ৰাশি- আজি এটা ভাল দিন হব। মনটো সুখী হব। অৰ্থনৈতিক অৱস্থা শক্তিশালী হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত সন্মান বৃদ্ধি পাব পাৰে। উচ্চপদস্থ বিষয়াৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব। ব্যৱসায়িক শ্ৰেণীয়ে নিজৰ কামত যথেষ্ট সফলতা লাভ কৰিব পাৰে, লাভৰ সুযোগ থাকিব। চৰকাৰী চাকৰিৰ লগত জড়িত লোকসকলৰ বাবে দিনটো ভাল। প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাত ছাত্ৰ-ছাত্ৰীৰ সফলতাৰ সম্ভাৱনা আছে।

বৃষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো সাধাৰণতকৈ ভাল হ’ব। অতীতত চলি থকা অসুবিধাবোৰৰ পৰা আপুনি মুক্তি পাব। মুকলি হ’ব সফলতাৰ নতুন পথ। কৰ্মক্ষেত্ৰত প্ৰত্যাহ্বানৰ অন্ত পৰিব, সফলতাৰ পথ প্ৰশস্ত হ’ব। আৰ্থিক অৱস্থা ভাল হ’ব। লাভৰ সম্ভাৱনা সৃষ্টি হৈছে। বিজ্ঞান আৰু গৱেষণাৰ লগত জড়িত সকলৰ বাবে সময় ভাল। পাৰিবাৰিক দায়িত্ব পালন নকৰিলে পিতৃ-মাতৃৰ লগত বিবাদৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মিথুন ৰাশি- আজি আপুনি আত্মবিশ্বাসেৰে পৰিপূৰ্ণ হব। কৰ্মক্ষেত্ৰত এই আত্মবিশ্বাস আৰু শক্তিয়ে আপোনাৰ ভাৱমূৰ্তি বৃদ্ধি কৰিব পাৰে। অৰ্থনৈতিক অৱস্থাৰ উন্নতি হ’ব। অপ্ৰয়োজনীয় খৰচৰ বাবে হয়তো মনটো বিচলিত হ’ব পাৰে, কিন্তু আৰ্থিক লাভও হ’ব। কাৰ্যালয়ত বিতৰ্কৰ পৰিস্থিতিৰ পৰা আঁতৰি থাকক। খং নিয়ন্ত্ৰণ কৰক। ব্যৱসায়ত সফলতা লাভ কৰিব।

কৰ্কট ৰাশি- আজি আপুনি মানসিক অসুবিধাৰ সন্মুখীন হব। কৰ্মক্ষেত্ৰত কিছু বিভ্ৰান্তিত আবদ্ধ হৈ পৰিব পাৰে। আপুনিও হয়তো উচ্চপদস্থ বিষয়াৰ অসন্তুষ্টিৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। ধৈৰ্য ধৰক। আৰ্থিক সমস্যা থাকিব পাৰে। আয় কম হ’ব কিন্তু খৰচ বেছি হ’ব। ব্যৱসায়িক বিষয়ত সাৱধান হওক। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি যত্ন লওক। পৰিয়ালৰ সদস্যৰ সৈতে যিকোনো সামাজিক অনুষ্ঠানত অংশগ্ৰহণ কৰিব পাৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- আজি এটা কঠিন দিন হ’ব পাৰে। আৰ্থিক অৱস্থাৰ উত্থান-পতন হ’ব। একে সময়তে ঘৰুৱা জীৱনতো সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত হ’ব অচলাৱস্থা। সময়মতে কাম সম্পূৰ্ণ কৰিব নোৱাৰাৰ পৰিস্থিতিৰ সৃষ্টি হ’ব। জ্যেষ্ঠ বিষয়াৰ চকু আপোনাৰ ওপৰত থাকিব পাৰে, সাৱধান হওক। সৃষ্টিশীল ক্ষেত্ৰখনৰ লগত জড়িত লোকসকলৰ বাবে সময় ভাল হ’ব, ইতিবাচক ফল দেখা যাব। পুৰণি বন্ধু-বান্ধৱীৰ লগত যোগাযোগ থাকিব।

কন্যা ৰাশি- আজিৰ দিনটোৱে কঢ়িয়াই আনিছে মিশ্ৰিত প্ৰভাৱ। পূৰ্বৰ তুলনাত অৰ্থনৈতিক অৱস্থা উন্নত হ’ব। কিন্তু চিন্তা নকৰাকৈ মূলধন বিনিয়োগ কৰাৰ পৰা বিৰত থাকক। অপ্ৰয়োজনীয় খৰচ বাঢ়িব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত পূৰ্বতে কৰা বিত্তীয় পৰিকল্পনাৰ সুবিধা আপুনি পাব। আগন্তুক সময়ত ধন লাভৰ সম্ভাৱনা আছে। স্বাস্থ্য ভালে থাকিব। ধৰ্মীয় গ্ৰন্থ পঢ়াৰ প্ৰতি আগ্ৰহ থাকিব। লগতে পৰিয়ালৰ সৈতে যিকোনো ধৰ্মীয় অনুষ্ঠানত অংশগ্ৰহণ কৰিব পাৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- আজিৰ দিনটো মিশ্ৰিত দিন হ’ব পাৰে। খৰখেদাকৈ সিদ্ধান্ত লোৱাৰ ফলত আৰ্থিক ক্ষতি হ’ব পাৰে, মূলধন বিনিয়োগ কৰাৰ সময়ত সাৱধান হওক। নতুন ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰাৰ বাবে দিনটো ভাল। চৰকাৰী খণ্ডৰ সৈতে জড়িত লোকসকলৰ বাবে আজি এটা উন্নত দিন হ’ব, অৰ্থনৈতিক লাভ হ’ব পাৰে। সামাজিক কামত অংশ ল’ব পাৰে। বন্ধুৰ সৈতে সময় কটাব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ দিনটো হ’ব সুখেৰে ভৰা দিন। দিনটোৰ বেছিভাগ সময় পৰিয়ালৰ সদস্যৰ সৈতে হাঁহি-ধেমালিত পাৰ হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত চলি থকা সমস্যাবোৰৰ অন্ত পৰিব। সকলো কাম সুচাৰুৰূপে চলিবলৈ আৰম্ভ কৰিব। সহকৰ্মী সকলৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব। ব্যৱসায়িক নতুন সুযোগ লাভ কৰিব। ধন লাভৰ যোগ আছে। বিক্ৰেতা, মাৰ্কেটিঙৰ সৈতে জড়িত সকলে পদোন্নতিৰ বাবে সোণালী সুযোগ পাব পাৰে। অধ্যয়নত ছাত্ৰ-ছাত্ৰীয়ে লাভ কৰিব আকাংক্ষিত সফলতা।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজি আপোনালোকৰ বাবে এটা ভাল দিন হব। আপুনি আৰ্থিক সমস্যাৰ পৰা মুক্তি পাব। উপাৰ্জনৰ বিভিন্ন উৎস থাকিব। যাৰ বাবে উপাৰ্জন বৃদ্ধি পাব। কৰ্মক্ষেত্ৰত চলি থকা প্ৰত্যাহ্বানবোৰ শেষ হ’ব, কিন্তু কোনো ধৰণৰ বিতৰ্কত জড়িত নহ’ব, কথাৰ ওপৰত সংযম ৰাখক। গাখীৰ, চ’ডা, সুগন্ধি, ফুলৰ সৈতে জড়িত ব্যৱসায় বৃদ্ধি পাব। ভাল লাভ উপাৰ্জন কৰিব পাৰে। পৰিয়ালটোত থাকিব সুখ আৰু শান্তি।

মকৰ ৰাশি- আজি আপুনি মনৰ শান্তি অনুভৱ কৰিব। সকলো পুৰণি সমস্যা শেষ হ’ব, অৰ্থনৈতিক অৱস্থা শক্তিশালী হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত সকলোৰে সহযোগত সকলো কাম সহজে সম্পূৰ্ণ হ’ব আৰু পদৰ প্ৰতিপত্তিও লাভ কৰিব পাৰে। অংশীদাৰিত্ব ব্যৱসায়ত সফলতা লাভ কৰিব। আৰ্থিক লাভৰ সুযোগ থাকিব। আজি আপুনিও আধ্যাত্মিকতাৰ প্ৰতি আকৰ্ষণ অনুভৱ কৰিব। পৰিয়ালৰ সৈতে ধৰ্মীয় স্থানলৈ তীৰ্থযাত্ৰা কৰিবলৈ যাব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপোনালোকৰ বাবে এটা ভাল দিন হব। আজি আপোনাৰ স্বাস্থ্য ভাল হব আৰু আপোনাৰ মনটো সুখী হব। কৰ্মক্ষেত্ৰত সন্মান আৰু প্ৰতিপত্তি লাভ কৰিব। ধন সম্পৰ্কীয় লেনদেনত অতিৰিক্ত সাৱধান হওক। আজি ৰাজনীতিৰ লগত জড়িত সকলৰ বাবে খ্যাতিৰ দিন হ’ব। ব্যৱসায়িক খণ্ডত লাভ হ’ব। অৰ্থনৈতিক অৱস্থা শক্তিশালী হৈ থাকিব। নিবনুৱাসকলে ভাল কোম্পানী এটাৰ পৰা চাকৰিৰ প্ৰস্তাৱ পাব পাৰে।

মীন ৰাশি- আজি আপোনালোকে বহুত উৎসাহিত হব, কৰ্মক্ষেত্ৰত চলি থকা অচলাৱস্থাবোৰ দূৰ হব, প্ৰতিটো কামতে থাকিব সফলতা। আৰ্থিক প্ৰচেষ্টা সফল হ’ব। ধন লাভৰ যোগ আছে। আমদানি-ৰপ্তানি ব্যৱসায়ত যোগদান কৰিলে লাভ হ’ব পাৰে। আদালত সম্পৰ্কীয় বিষয়ত আপুনি সফলতা লাভ কৰিব। প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাত ছাত্ৰ-ছাত্ৰীয়ে ভাল ফলাফল লাভ কৰিব। পৰিয়ালটোত থাকিব সুখ আৰু শান্তি।

Related Articles

Back to top button