অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১৩ নৱেম্বৰ, সোমবাৰ

মেষ ৰাশি- আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখক। কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰক। পত্নীৰ স্বাস্থ্যজনিত অসুবিধা হ’ব পাৰে। অভিভাৱকৰ সমৰ্থন পাব। মনত শান্তি থাকিব। চাকৰিটোত অগ্ৰগতিৰ পথ প্ৰশস্ত হ’ব। আন কোনোবা ঠাইলৈ যাব পাৰে। আত্মবিশ্বাস কমি যাব। কৰ্মক্ষেত্ৰত অসুবিধা হব পাৰে। মনত ইতিবাচক চিন্তাৰ প্ৰভাৱ পৰিব। লাভৰ সুযোগ থাকিব।

বৃষ ৰাশি- আত্মনিয়ন্ত্ৰিত হওক। ধৈৰ্য্য বজাই ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰক। চাকৰিত বিষয়াসকলৰ লগত সমন্বয় বজাই ৰাখক। ব্যৱসায়ৰ উন্নতি হ’ব। মানসিক শান্তিৰ বাবে চেষ্টা কৰক। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সতৰ্ক হওক। যিকোনো সম্পত্তিৰ পৰা ধন লাভ কৰিব পাৰে। কথা-বতৰাত ধৈৰ্য্য ধৰিব। শৈক্ষিক কামত সফলতা লাভ কৰিব। কামৰ ক্ষেত্ৰখনৰ পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। পৰিয়ালত সুখ আৰু শান্তি থাকিব। সম্পৰ্কত ঘনিষ্ঠতা থাকিব।

মিথুন ৰাশি- আত্মবিশ্বাস কমি যাব। কথাত মধুৰতা থাকিব। অপ্ৰয়োজনীয় কাজিয়া আৰু বিবাদ পৰিহাৰ কৰক। শৈক্ষিক কামত বাধা আহিব পাৰে। সজাগ হওক। অধ্যয়নৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব। পৰিয়ালত পাৰস্পৰিক মতানৈক্যৰ পৰা আঁতৰি থাকিবলৈ চেষ্টা কৰক। পাৰিবাৰিক সমস্যাই আপোনাক অশান্তি দিব। অতিৰিক্ত খৰচৰ বাবে আপুনি অশান্তি পাব পাৰে। হয়তো ভ্ৰমণলৈ যাব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- মনত শান্তি আৰু সুখ থাকিব। আত্মবিশ্বাস বাঢ়িব। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব। ল’ৰা-ছোৱালীৰ পৰা ভাল খবৰ পাব পাৰে। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সহযোগিতা থাকিব। কথাত মধুৰতা থাকিব। মাতৃৰ পৰিয়ালৰ এগৰাকী বৃদ্ধা মহিলাৰ পৰা ধন লাভ কৰিব পাৰে। ধৰ্মীয় কাম-কাজত ব্যয় বৃদ্ধি পাব। পত্নীৰ স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা হ’ব। শৈক্ষিক আৰু বৌদ্ধিক কামে অৰ্থপূৰ্ণ ফলাফল লাভ কৰিব।

সিংহ ৰাশি- আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱ হ’ব। পৰিয়ালৰ সৈতে কোনো ধৰ্মীয় স্থানলৈ যাব পাৰে। আপোনাৰ পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। পাব পিতৃৰ সমৰ্থন। মাতৃৰ পৰা ধন লাভ কৰিব পাৰে। চাকৰিৰ পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। কথা-বতৰাত ধৈৰ্য্য ধৰিব। চাকৰিটোত অগ্ৰগতিৰ সম্ভাৱনা আছে। শৈক্ষিক কামত সফলতাৰ সম্ভাৱনা আছে। বিদেশ ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে। প্ৰগতিৰ সুযোগ থাকিব।

কন্যা ৰাশি- ব্যৱসায়িক কামত নিয়োজিত হব। কামৰ ক্ষেত্ৰখন সম্প্ৰসাৰিত হ’ব। আয় বাঢ়িব। মনটো সুখী হ’ব। শৈক্ষিক আৰু বৌদ্ধিক কামত সন্মান লাভ কৰিব পাৰে। পৰিয়ালৰ সৈতে কোনো ধৰ্মীয় স্থানলৈ তীৰ্থযাত্ৰা কৰিব পাৰে। কাপোৰৰ খৰছ বাঢ়িব। স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। আত্মনিৰ্ভৰশীল হওক। ক্ৰোধৰ অতিমাত্ৰা পৰিহাৰ কৰক। পিতৃৰ লগত মতাদৰ্শগত পাৰ্থক্য থাকিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- আত্মনিৰ্ভৰশীল হওক। খং আৰু আবেগৰ অতিমাত্ৰা পৰিহাৰ কৰক। আপোনাৰ পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। অভিভাৱকৰ সমৰ্থন পাব। ব্যৱসায়ৰ পৰা ধন লাভ কৰিব। ধৰ্মীয় কামত ব্যস্ততা বৃদ্ধি পাব পাৰে। খৰচ বাঢ়িব। কাপোৰ উপহাৰ হিচাপে লাভ কৰিব পাৰে। শিল্প আৰু সংগীতৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব পাৰে। উচ্চ বিষয়াৰ লগত মতাদৰ্শগত মতানৈক্য হ’ব পাৰে। ধৈৰ্য্য ধৰক।

বৃশ্চিক ৰাশি- আত্মবিশ্বাস বাঢ়িব, কিন্তু মনত নেতিবাচকতাৰ প্ৰভাৱ পৰিহাৰ কৰিব। চাকৰিটোত পদোন্নতিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। স্থান সলনিও হ’ব পাৰে। আত্মনিৰ্ভৰশীল হওক। ক্ৰোধৰ অতিমাত্ৰা পৰিহাৰ কৰক। যিকোনো অতিৰিক্ত দায়িত্ব চাকৰিটোত বিচাৰি পাব পাৰে। পাব বিষয়াসকলৰ সহযোগিতা। অধ্যয়নৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব। শৈক্ষিক কামত সফলতা লাভ কৰিব। কাপোৰৰ খৰছ বাঢ়িব। ধৈৰ্য্যৰ অভাৱ হ’ব। পাব পিতৃৰ সহায়।

ধনু ৰাশি- মনৰ উত্থান-পতন হব পাৰে। শিক্ষামূলক কামৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হব। ঘৰৰ আৰাম বৃদ্ধিৰ ক্ষেত্ৰত খৰচ বাঢ়িব পাৰে। পৰিয়ালৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। চাকৰিটোত উচ্চ পদবী পাব পাৰে। সন্মানো বাঢ়িব। শাসকীয় প্ৰশাসনৰ পৰা দিয়া হ’ব সহায়। পৰিয়ালত মত পাৰ্থক্য বাঢ়িব পাৰে। শিশুৰ সুখ বাঢ়িব। বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মকৰ ৰাশি- আত্মবিশ্বাস পূৰ্ণ হ’ব, কিন্তু ধৈৰ্য্য কমি যাব পাৰে। ব্যৱসায়ৰ পৰা ধন লাভ কৰিব পাৰে। চাকৰিৰ কামৰ ক্ষেত্ৰত পৰিৱৰ্তন ঘটিছে। কঠোৰ পৰিশ্ৰম বেছি হ’ব। ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে। খৰচৰ অতিৰিক্ততাই অশান্তি দিব। লেখা আৰু বৌদ্ধিক কামত নিয়োজিততা বৃদ্ধি পাব। শিশুৰ স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা হ’ব। ভাতৃৰ সহায়ত নতুন ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰিব পাৰে। মনটো সুখী হ’ব।

কুম্ভ ৰাশি- সুখ বৃদ্ধি পাব। অভিভাৱকৰ সহযোগিতা পাব। ব্যৱসায়ত কিছু অসুবিধাৰ মাজতো আয় বৃদ্ধি পাব। বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব। খৰচো বৃদ্ধি পাব। মনত শান্তি থাকিব। বন্ধুৰ পৰা কৰ্মসংস্থাপনৰ সুযোগ পাব পাৰে। শৈক্ষিক কামত সফলতা লাভ কৰিব। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণ হ’ব পাৰে। ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে। যিকোনো সম্পত্তিত বিনিয়োগ কৰিব পাৰে।

মীন ৰাশি- মন সুখী হব। ব্যৱসায় বৃদ্ধি হ’ব। লাভও বৃদ্ধি পাব। পৰিয়ালত সুখ আৰু শান্তি থাকিব। নিজৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। খং আৰু আবেগৰ অতিমাত্ৰা পৰিহাৰ কৰক। পৰিয়ালত শান্তি বজাই ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰক। পাব পিতৃৰ সহায়। ধৈৰ্য্যৰ অভাৱ হ’ব। চাকৰিটোত পদোন্নতিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। ইতিবাচক হ’বলৈ চেষ্টা কৰক। আকাংক্ষিত সফলতা লাভ কৰিব।

Related Articles

Back to top button