অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৫ জানুৱাৰী, বুধবাৰ

মেষ ৰাশি- শিক্ষামূলক কামত বাধা আহিব পাৰে। মনটো সুখী হ’ব। আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱ হ’ব। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব। শিশুৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। পৰিয়ালত পাৰস্পৰিক পাৰ্থক্য থাকিব পাৰে। প্ৰকৃতিত বিৰক্তি থাকিব। ধন লাভ কৰিব পাৰে। ঘৰলৈ অতিথিৰ আগমণ ঘটিব।

বৃষ ৰাশি- মাতৃৰ সমৰ্থন পাব। খৰচ বাঢ়িব। অতিমাত্ৰা খং আৰু আবেগ পৰিহাৰ কৰক। পৰিয়ালৰ সমৰ্থন পাব। মিঠা খাদ্যৰ প্ৰতি ৰাপ বাঢ়িব পাৰে। নিজৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। ভাষণত মধুৰতা থাকিব। পত্নীৰ লগত মতাদৰ্শগত মতানৈক্য হ’ব পাৰে। ভ্ৰমণৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। শৈক্ষিক কামত সফল হব।

মিথুন ৰাশি- স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সচেতন হওক। ক্ষণিক আৰু ক্ষণিকৰ বাবে সন্তুষ্টিৰ অনুভৱ হ’ব। পৰিয়ালত অসাৰ তৰ্ক-বিতৰ্ক পৰিহাৰ কৰক। পৰিয়ালত হ’ব ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান। মানসিক শান্তি থাকিব। আত্মবিশ্বাসেৰে ভৰা হ’ব। ব্যৱসায়িক পৰিস্থিতিৰ উন্নতি হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত সহকৰ্মীৰ সহায় লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- ভাতৃ-ভগ্নীৰ সৈতে কোনো ধৰ্মীয় স্থানলৈ তীৰ্থযাত্ৰা কৰা সম্ভৱ। ভ্ৰমণ কষ্টদায়ক হ’ব পাৰে। নিজৰ আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখক। চাকৰিটোত পদোন্নতিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। আয় বৃদ্ধি হ’ব। কামৰ ক্ষেত্ৰখন বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। ধৰ্মীয় কামৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব। মাতৃৰ পৰা ধন লাভ কৰিব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- চাকৰিটোত যিকোনো অতিৰিক্ত দায়িত্ব পাব পাৰে। মন অস্থিৰ হৈ থাকিব। কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। চাকৰিত থকা বিষয়াৰ লগত বিতৰ্ক এৰক। আত্মবিশ্বাস বাঢ়িব, কিন্তু মানসিক উত্তেজনাও হ’ব পাৰে। বাহন আদি ক্ৰয়ৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। সুস্বাদু খাদ্যৰ প্ৰতি ৰাপ বাঢ়িব।

কন্যা ৰাশি- চাকৰিটোত পদোন্নতিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। আয় বৃদ্ধি হ’ব। শীতল হওক। ক্ৰোধৰ অতিমাত্ৰা পৰিহাৰ কৰক। চাকৰি সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। বিষয়াসকলৰ লগত মতানৈক্য হ’ব পাৰে। মন অস্থিৰ হৈ থাকিব। পিতৃৰ স্বাস্থ্যজনিত বিকাৰ হ’ব পাৰে। ভ্ৰমণৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। ধন লাভ কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- জীৱন সংগীৰ সমৰ্থন পাব। আয় বৃদ্ধি হ’ব। ক্ষণিকৰ খং আৰু ক্ষণিকৰ সন্তুষ্টিৰ অনুভৱ হ’ব পাৰে। চাকৰিৰ বাবে আন ঠাইলৈ যাব লাগিব পাৰে। ক্ৰোধৰ অতিমাত্ৰা পৰিহাৰ কৰক। পিতৃ-মাতৃৰ স্বাস্থ্যজনিত বিকাৰ হ’ব পাৰে। এগৰাকী মহিলাৰ সহায়ত ব্যৱসায় বৃদ্ধিৰ সুযোগ লাভ কৰিব পাৰে। বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব।

বৃশ্চিক ৰাশি- শৈক্ষিক কামত সফলতা লাভ কৰিব। ভাল অৱস্থাত থাকিব লাগে। নিজৰ আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখক। চাকৰি সলনিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। কামৰ ক্ষেত্ৰখন সম্প্ৰসাৰিত কৰিব পাৰে। আশা আৰু হতাশাৰ মিশ্ৰিত অনুভূতি মনত থাকিব। অধ্যয়নৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হ’ব। খৰছ অত্যাধিক হব পাৰে।

ধনু ৰাশি- খৰছ বাঢ়িব। মনত সুখানুভূতি হব পাৰে। পৰিয়ালত ধৰ্মীয় কাম-কাজ থাকিব। ভাতৃ-ভগ্নীৰ সংগ আৰু সহযোগিতা পাব পাৰিব। অধিক পৰিশ্ৰম হব। এলাহ ত্যাগ কৰক। পত্নীৰ স্বাস্থ্যজনিত বিকাৰ হ’ব পাৰে। ক্ষুদ্ৰ ব্যৱসায়ী সকলে অধিক লাভ অৰ্জন কৰিব পাৰিব। ভ্ৰমণৰ সুযোগ পাব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মকৰ ৰাশি- লেখা আৰু বৌদ্ধিক কামত ব্যস্ততা বৃদ্ধি পাব পাৰে। বৈবাহিক সুখ বাঢ়িব। বাহন সুখ লাভ কৰিব পাৰে। শৈক্ষিক-বৌদ্ধিক কামৰ সুখদায়ক ফলাফল পাব পাৰে। মন অস্থিৰ হৈ থাকিব। আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱ হ’ব। খৰচৰ অতিৰিক্ততা থাকিব। আয় বৃদ্ধি পালেও ব্যয় নিয়ন্ত্ৰণ কৰক। মাতৃৰ সহযোগ পাব।

কুম্ভ ৰাশি- সন্মান পাব। বাক্যত কঠোৰতাৰ প্ৰভাৱ পৰিব। আত্মবিশ্বাস কমি যাব। পাৰিবাৰিক দায়িত্ব বাঢ়িব পাৰে। খৰচ বাঢ়িব। কথা-বতৰাত শান্ত হৈ থাকক। পৰিয়ালটোৰ অৱস্থা উন্নত হ’ব। খৰচৰ অতিৰিক্ততা থাকিব। মানসিক সুখৰ বাবে চেষ্টা কৰক। শিশুৰ পৰা ভাল খবৰ লাভ কৰিব পাৰে।

মীন ৰাশি- বৈবাহিক সুখ বাঢ়িব। ভাল অৱস্থাত থাকিব লাগে। খঙৰ অতিৰিক্ততা থাকিব। বাক্যত মধুৰতা থাকিব। বন্ধুৰ সহায়ত চাকৰিৰ সুযোগ পাব পাৰে। পৰিয়ালত হ’ব ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান। আয়ৰ পৰিস্থিতি উন্নত হ’ব। লেনদেনৰ ক্ষেত্ৰত আজি সাৱধান হওক। পাৰিলে দূৰ ভ্ৰমণ পৰিত্যাগ কৰক আৰু বাহিৰত খাদ্য গ্ৰহণৰ পৰা বিৰত থাকক।

Related Articles

Back to top button