অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১৯ জানুৱাৰী, বৃহস্পতিবাৰ

মেষ ৰাশি- উচ্চ পদবী লাভ কৰিব পাৰে। আয়ো বৃদ্ধি পাব। মনত নেতিবাচকতাৰ প্ৰভাৱ পৰিব পাৰে। ভাল অৱস্থাত থাকিব লাগে। এলাহৰ অতিৰিক্ততা থাকিব। চাকৰি সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। বৌদ্ধিক কৰ্ম আয়ৰ মাধ্যম হ’ব পাৰে। পৰিয়ালত সুখৰ পৰিৱেশ থাকিব। কৰ্মব্যস্ততা বৃদ্ধি পাব।

বৃষ ৰাশি- কষ্টৰ অতিৰিক্ততা থাকিব। বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব। ক্ষণিকৰ বাবে সন্তুষ্ট হোৱাৰ মনৰ অৱস্থা হ’ব। বৈবাহিক সুখ বাঢ়িব। পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ উন্নতি হ’ব। ঘৰৰ ৰক্ষণাবেক্ষণৰ খৰচ বৃদ্ধি পাব পাৰে। মানসিক শান্তি থাকিব। বিদেশ ভ্ৰমণৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। ৰাজনীতিকৰ বাবে দিনটো শুভ বুলিব নোৱাৰি।

মিথুন ৰাশি- চাকৰিত বিষয়াৰ লগত পাৰ্থক্য থাকিব পাৰে। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সতৰ্ক হওক। ভাষণত মৃদুতা থাকিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত অধিক কঠোৰ পৰিশ্ৰম হ’ব। অতিমাত্ৰা খং আৰু আবেগ পৰিহাৰ কৰক। কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰক। ধৰ্মীয় স্থানলৈ তীৰ্থযাত্ৰা কৰিব পাৰে। মাতৃৰ পৰা আৰ্থিক সহযোগিতা লাভ কৰিব পাৰিব। ভাতৃৰ সৈতে মনোমালিন্য হ’ব পাৰে।

কৰ্কট ৰাশি- আয় হ্ৰাস আৰু ব্যয়ৰ অতিৰিক্ত পৰিস্থিতিৰ বাবে অশান্তি পাব। আশা আৰু হতাশাৰ অনুভূতিবোৰ মনতে থাকিব। বন্ধুৰ সহায় উপাৰ্জনৰ উৎস হৈ উঠিব পাৰে। বাহনৰ ৰক্ষণাবেক্ষণৰ খৰচ বৃদ্ধি পাব পাৰে। শিশুৰ সুখ বাঢ়িব। মানসিক শান্তিৰ বাবে চেষ্টা কৰক। পাৰিলে আজি দূৰ ভ্ৰমণ এৰাই চলক। শাৰীৰিক অসুস্থতা বৃদ্ধি পাব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- শাসন আৰু ক্ষমতাৰ সহযোগিতা পাব। মানসিক শান্তি থাকিব। মাতৃৰ সহায়ত টকা পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। চাকৰি নিশ্চিত হ’ব পাৰে। পিতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। কঠোৰ পৰিশ্ৰম বেছি হ’ব। আত্মবিশ্বাসেৰে ভৰা হ’ব। চাকৰিটোত উচ্চ পদবী পাব পাৰে। ধৰ্মীয় কাৰ্যৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি পাব। পত্নীৰ পৰামৰ্শত গুৰুত্ব দিয়ক।

কন্যা ৰাশি- মনত শান্তি আৰু সুখৰ অনুভূতি থাকিব। বাক্যত কঠোৰতাৰ প্ৰভাৱ পৰিব। চাকৰিটোত পদোন্নতিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। পাব মাতৃৰ সমৰ্থন। আত্মবিশ্বাস ভৰপূৰ হ’ব। ক্ষণিকৰ বাবে সন্তুষ্ট হোৱাৰ মনৰ অৱস্থা হ’ব। শিক্ষাৰ কামত বাধা আহিব পাৰে। বাহন আদি ক্ৰয়ৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। বিত্তীয় পৰিস্থিতিৰ উন্নতি হ’ব।

তুলা ৰাশি- বন্ধুৰ সহায়ত ব্যৱসায়ত লাভ অৰ্জন কৰিব পাৰে। আয় বৃদ্ধি হ’ব। বাক্যৰ প্ৰভাৱ বাঢ়িব। মাতৃৰ পৰা আৰ্থিক সাহায্য লাভ কৰিব পাৰিব। ভাল অৱস্থাত থাকিব লাগে। আত্মবিশ্বাস প্ৰেমত থাকিব। শাৰীৰিক সুখ বাঢ়িব। বাহনৰ আনন্দ বৃদ্ধি পাব পাৰে। ঘৰত ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান সম্পন্ন হ’ব পাৰে। সুস্বাদু খাদ্যৰ প্ৰতি ৰাপ বাঢ়িব।

বৃশ্চিক ৰাশি- ভাতৃৰ সহযোগত লাভৰ সুযোগ পাব। ধৈৰ্য্য বজাই ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰক। চাকৰিৰ ইচ্ছাৰ বিৰুদ্ধে ক্ষেত্ৰখনৰ পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। পাৰিবাৰিক জীৱন কষ্টকৰ হ’ব। পাব পিতৃৰ সহায়। ব্যৱসায়ৰ উন্নতি হ’ব। আত্মবিশ্বাস থাকিব। ব্যৱসায়ত গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত লোৱাৰ সময়ত অভিজ্ঞজনৰ পৰামৰ্শ গ্ৰহণ কৰক।

ধনু ৰাশি- পৰিয়ালৰ সৈতে কোনো ধৰ্মীয় স্থানলৈ যোৱাৰ কাৰ্যসূচী বনাব পাৰে। মানসিক চাপৰ পৰা আঁতৰি থাকক। পঢ়াৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হ’ব। শৈক্ষিক কামৰ উন্নতি হ’ব। চাকৰিত কৰ্মক্ষেত্ৰৰ পৰিৱৰ্তন হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। মানসিক চাপ থাকিব পাৰে। পাব মাতৃৰ সংগ। বস্ত্ৰাদি উপহাৰ হিচাপে লাভ কৰিব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- কৰ্মক্ষেত্ৰত অনুকূল পৰিস্থিতি হব। বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব। মনত শান্তি আৰু সুখ থাকিব। কৰ্মক্ষেত্ৰৰ অৱস্থা উন্নত হ’ব। ভাই-ভনীৰ সংগ পাব পাৰে। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব। বন্ধু এজন আহিব পাৰে। কথা-বতৰাত শান্ত হৈ থাকক। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণৰ সুযোগ লাভ কৰিব পাৰে। ভ্ৰমণৰ যোগ আছে। এই ভ্ৰমণ লাভজনক হ’ব।

কুম্ভ ৰাশি- স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সচেতন হওক। পাব সুখৰ খবৰ। মন অস্থিৰ হৈ থাকিব। নেতিবাচকতাৰ চিন্তা মনৰ পৰা পৰিহাৰ কৰক। ব্যৱসায়ৰ উন্নতি হ’ব। পৰিয়ালত ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান থাকিব পাৰে। লাভৰ সুযোগ থাকিব। আত্মনিয়ন্ত্ৰিত হওক। ক্ৰোধৰ অতিমাত্ৰা পৰিহাৰ কৰক। ধনৰ লেনদেনৰ ক্ষেত্ৰত আজি আপুনি সাৱধান হোৱা দৰকাৰ।

মীন ৰাশি- খৰচ বেছি হব। আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱ হ’ব। অতিমাত্ৰা খং আৰু আবেগ পৰিহাৰ কৰক। বন্ধু এজন আহিব পাৰে। শিশুৰ স্বাস্থ্যজনিত বিকাৰ হ’ব পাৰে। আশা আৰু হতাশাৰ মিশ্ৰিত অনুভূতি মনত থাকিব। পত্নীৰ পৰা লাভ কৰা পৰামৰ্শই ব্যৱসায়িক লাভ বৃদ্ধি কৰিব। আত্মীয়ৰ ঘৰলৈ ফুৰিবলৈ যাব পাৰে।

Related Articles

Back to top button