অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ৩ জানুৱাৰী, মঙলবাৰ

মেষ ৰাশি- মনত নেতিবাচকতাৰ প্ৰভাৱ পৰিব পাৰে। কথা কোৱাত কোমলতা থাকিব, কিন্তু কোনো অজ্ঞাত ভয়ত অশান্তি পাব পাৰে। পৰিয়ালৰ সমৰ্থন পাব। ব্যৱসায় বৃদ্ধি হ’ব। ধৰ্মীয় কামত ব্যস্ততা বৃদ্ধি পাব পাৰে। শিশুৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। আত্মবিশ্বাসেৰে ভৰা হ’ব, কিন্তু ধৈৰ্য্যৰ অভাৱো হ’ব। পত্নীৰ লগত মতাদৰ্শগত মতানৈক্য হ’ব পাৰে।

বৃষ ৰাশি- মনৰ উত্থান-পতন হব। আত্মবিশ্বাস বাঢ়িব। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। জীৱন সংগীৰ সমৰ্থন পাব। বন্ধুৰ সহায়ত চাকৰিৰ সুযোগ পাব পাৰে। আত্মনিয়ন্ত্ৰিত হওক। অতিমাত্ৰা খং আৰু আবেগ পৰিহাৰ কৰক। পৰিয়ালত হ’ব ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান। মিঠা খাদ্যৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব পাৰে। বৌদ্ধিক কামত সন্মান বাঢ়িব। ভ্ৰমণৰ সম্ভাৱনা আছে।

মিথুন ৰাশি- আত্মবিশ্বাস পূৰ্ণ হ’ব, কিন্তু মনত নেতিবাচকতাৰ প্ৰভাৱ পৰিব পাৰে। পৰিয়ালত ধৰ্মীয় অনুষ্ঠানসমূহ হ’ব পাৰে। মিঠা খাদ্যৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব। ক্ৰোধৰ অতিমাত্ৰা পৰিহাৰ কৰক। এজন বন্ধুৰ সহায় চাকৰি সলনি কৰাত পোৱা যায়। সঞ্চিত ধন খৰচ কৰিব পাৰে। অপ্ৰয়োজনীয় মানসিক চাপৰ পৰা আঁতৰি থাকক। ভাই-ভনীৰ সহযোগিতা থাকিব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- শিক্ষামূলক কামে সুখকৰ ফলাফল দিব। লেখা আৰু বৌদ্ধিক কামত ব্যস্ত থাকিব। বয়োজ্যেষ্ঠসকলৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব। কঠোৰ পৰিশ্ৰম বেছি হ’ব। পাৰিবাৰিক সমস্যাই আপোনাক আমনি কৰিব পাৰে। মিঠা খাদ্যৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হ’ব। হয়তো বিদেশ ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- পিতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। পাব মাতৃৰ সমৰ্থন। চাকৰিত পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। আত্মবিশ্বাস থআকিব। কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। আপোনাৰ ইচ্ছাৰ বিৰুদ্ধে চাকৰিটোত যিকোনো অতিৰিক্ত দায়িত্ব ল’ব পাৰে। শিল্প আৰু সংগীতৰ ৰাপ বাঢ়িব। পৰিয়ালত সুখ আৰু শান্তি থাকিব। অপ্ৰয়োজনীয় বিতৰ্কৰ পৰা আঁতৰি থাকক।

কন্যা ৰাশি- মন শান্ত হৈ থাকিব। তাৰোপৰি বহুত আত্মবিশ্বাসৰ সৃষ্টি হ’ব। পৰিয়ালৰ সমৰ্থন পাব। ব্যৱসায়ত লাভ থাকিব। নিজৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। চাকৰিত থকা বিষয়াৰ লগত বিতৰ্ক এৰক। বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব। প্ৰগতিৰ সুযোগ বিচাৰি পোৱা যায়। আয় বৃদ্ধি হ’ব। সুস্বাদু খাদ্যৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব। শিশুৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- চাকৰি সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা বৃদ্ধি পাইছে। কামৰ ক্ষেত্ৰতো পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। আয় বৃদ্ধি হ’ব। আত্মবিশ্বাস ভৰপূৰ হ’ব। পাব বিষয়াসকলৰ সহযোগিতা। প্ৰগতিৰ পথ প্ৰশস্ত কৰিব। ক্ৰোধৰ অতিমাত্ৰা পৰিহাৰ কৰক। পিতৃ-মাতৃৰ স্বাস্থ্যজনিত বিকাৰ হ’ব পাৰে। জীৱন সংগীৰ সমৰ্থন পাব। যিকোনো নতুন ব্যৱসায়ৰ পৰিকল্পনা সফল হ’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি- মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। খৰচ বাঢ়িব। পিতৃৰ সমৰ্থন পাব। আত্মবিশ্বাস থাকিব। মন অস্থিৰ হৈ পৰিব পাৰে। পুৰণি বন্ধুক লগ পাব পাৰে। আশা আৰু হতাশাৰ মিশ্ৰিত অনুভূতি মনত থাকিব। শিক্ষামূলক কামত সফলতা লাভ কৰিব। এটা পূৰ্বপুৰুষৰ ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণ হ’ব পাৰে। যিকোনো সম্পত্তিত বিনিয়োগ কৰিব পাৰে। লাভৱান হ’ব।

ধনু ৰাশি- আত্মনিয়ন্ত্ৰিত হওক। নিজৰ আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখক। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব, কিন্তু পৰিয়ালত শান্তি বজাই ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰক। শিক্ষাৰ কামত বাধা আহিব পাৰে। বাক্যত মধুৰতা থাকিব। আত্মবিশ্বাসেৰে ভৰা হ’ব। কোনো ধৰ্মীয় স্থান ভ্ৰমণৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। শিশুৰ সুখ বাঢ়িব। পৰিয়ালত হ’ব ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান। খৰচ বাঢ়িব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মকৰ ৰাশি- আত্মবিশ্বাস থাকিব, কিন্তু খং পৰিহাৰ কৰক। কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰক। যিকোনো সম্পত্তি আয়ৰ মাধ্যম হ’ব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত অধিক কঠোৰ পৰিশ্ৰম হ’ব। মনটো সুখী হ’ব। বৈবাহিক সুখ বাঢ়িব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সতৰ্ক হওক। পৰিয়ালত ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান থাকিব পাৰে। নিজৰ আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখক। পত্নীৰ লগত মতাদৰ্শগত মতানৈক্য হ’ব পাৰে। খৰচ বাঢ়িব।

কুম্ভ ৰাশি- মন অশান্ত হৈ থাকিব। খং পৰিহাৰ কৰক। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। চাকৰিটোত বিষয়াসকলৰ সহযোগিতা পাব, কিন্তু ঠাই সলনি হ’ব পাৰে। পৰিয়ালৰ সৈতে কোনো ধৰ্মীয় স্থানলৈ তীৰ্থযাত্ৰা কৰিব পাৰে। পিতৃৰ পৰা টকা লাভ কৰিব পাৰে। শিশুৰ সুখ বাঢ়িব। পৰিয়ালত হ’ব ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান। ভাল খবৰ পাব পাৰে। বিতৰ্কৰ পৰা আঁতৰি থাকক।

মীন ৰাশি- শিক্ষামূলক কামে সুখকৰ ফলাফল প্ৰদান কৰিব। বৈবাহিক সুখ বাঢ়িব। ব্যৱসায়ৰ পৰিসৰ বৃদ্ধি পাব। পৰিশ্ৰম অধিক হ’ব। পৰিয়ালত বিবাদ পৰিহাৰ কৰক। বন্ধুৰ পৰা কৰ্মসংস্থাপনৰ সুযোগ পাব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰৰ পৰিস্থিতি প্ৰতিকূল হ’ব পাৰে। ধৰ্মীয় কামৰ প্ৰতি আগ্ৰহ থাকিব। বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব।

Related Articles

Back to top button