অসমীয়াৰাষ্ট্ৰীয়

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৮ ডিচেম্বৰ, বুধবাৰ

মেষ ৰাশি- মন অশান্ত হৈ থাকিব। ধৈৰ্য্য কমি যাব পাৰে। পিতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। পাব মাতৃৰ সমৰ্থন। চাকৰিৰ ক্ষেত্ৰখনত পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। ক্ষণিকৰ বাবে সন্তুষ্ট হোৱাৰ মনৰ অৱস্থা হ’ব। যান-বাহনৰ ৰক্ষণাবেক্ষণৰ খৰচ বৃদ্ধি পাব। চাকৰিৰ স্থান সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। পৰিয়ালৰ সমৰ্থন পাব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সতৰ্ক হওক। চিকিৎসাৰ খৰচ বৃদ্ধি পাব পাৰে। চাকৰি সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে।

বৃষ ৰাশি- মনত শান্তি আৰু সুখ থাকিব। বৈবাহিক সুখ বাঢ়িব। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব। ব্যৱসায় বৃদ্ধি হ’ব। কঠোৰ পৰিশ্ৰম বেছি হ’ব। লাভৰ সুযোগ বৃদ্ধি পাব। বাক্যত মধুৰতা থাকিব। আত্মনিয়ন্ত্ৰিত হওক। পৰিয়ালত হ’ব ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান। কাপোৰৰ খৰছ বাঢ়িব। আত্মবিশ্বাস থাকিব। চাকৰিটোত অগ্ৰগতিৰ সম্ভাৱনা আছে। হয়তো আন ঠাইলৈ যাব লাগিব। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণ হ’ব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- চাকৰিত বিষয়াসকলৰ সহযোগিতা পাব। প্ৰগতিৰ পথ প্ৰশস্ত কৰিব। সন্মান পাব। বহিঃৰাজ্য ভ্ৰমণৰ সুযোগ পাব পাৰে। নিজৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। ধৰ্মীয় কামৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব। পৰিয়ালত পাৰস্পৰিক বিতৰ্ক এৰাই চলিবলৈ চেষ্টা কৰক। বন্ধুৰ সহায়ত চাকৰিৰ সুযোগ পাব পাৰে। খং অধিক হব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত কিছুমান সমস্যা আমনিদায়ক হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- বাক্যত মধুৰতা থাকিব, কিন্তু খং পৰিহাৰ কৰক। চাকৰিটোত বিষয়াসকলৰ সহযোগিতা থাকিব। প্ৰগতিৰ সুযোগ বিচাৰি পোৱা যায়। আয় বাঢ়িব। বাহন সুখ লাভ কৰিব পাৰে। অধ্যয়নৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হ’ব। আয় বৃদ্ধিৰ উৎস সমূহ লেখা আৰু বৌদ্ধিক কামৰ পৰাই গঢ় লৈ উঠিব। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। বাক্যত কঠোৰতাৰ প্ৰভাৱ পৰিব। কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰক। শিশুৰ স্বাস্থ্যজনিত বিকাৰ হ’ব পাৰে। খৰচো বৃদ্ধি পাব।

সিংহ ৰাশি- মন সুখী হব, কিন্তু ধৈৰ্য্য বজাই ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰক। পৰিয়ালত শান্তি বজাই ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰক। ব্যৱসায়ত বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব পাৰে। কোনো ধৰ্মীয় স্থান ভ্ৰমণৰ পৰিকল্পনা পৰিয়ালৰ সৈতে কৰিব পাৰে। মানসিক শান্তি থাকিব, কিন্তু কথা-বতৰাত সংযত থাকক। কৰ্মক্ষেত্ৰৰ পৰিস্থিতি উন্নত হ’ব। শিশুৰ স্বাস্থ্যৰ উন্নতি হ’ব। লাভৰ সুযোগ থাকিব।

কন্যা ৰাশি- পৰিয়ালৰ দায়বদ্ধতা বৃদ্ধি পাব পাৰে। সন্মান বাঢ়িব। শিক্ষামূলক কামত সফল হ’ব। বৌদ্ধিক কামৰ পৰা আয় বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। ক্ৰোধৰ অতিমাত্ৰা পৰিহাৰ কৰক। ধৰ্মীয় সংগীতৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা থাকিব পাৰে। ব্যৱসায়ৰ বাবে পিতৃৰ পৰা ধন লাভ কৰিব পাৰে। মানসিক উত্তেজনা হ’ব। পিতৃৰ স্বাস্থ্যজনিত বিকাৰ হ’ব পাৰে। ভাতৃ-ভগ্নীৰ সমৰ্থন পাব। শিক্ষামূলক কামত অসুবিধা হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- আত্মবিশ্বাস বাঢ়িব। চাকৰিটোত পদোন্নতিৰ সুযোগ থাকিব। শাসকীয় প্ৰশাসনৰ পৰা দিয়া হ’ব সহায়। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব। বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব। মনত উত্থান-পতনৰ অনুভূতি আহিব। চাকৰিটোত যিকোনো অতিৰিক্ত দায়িত্ব পাব পাৰে। বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব। মনত শান্তি আৰু সুখৰ অনুভূতি থাকিব। ধৰ্মৰ প্ৰতি ভক্তি থাকিব। মিঠা খাদ্যৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হ’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি– ধৈৰ্য্য বজাই ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰক। চাকৰিৰ স্থান সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। পৰিশ্ৰম অধিক হব৷ কৰ্মক্ষেত্ৰত অধিক কঠোৰ পৰিশ্ৰম হ’ব। কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। কাপোৰ উপহাৰ হিচাপে গ্ৰহণ কৰিব পাৰে। শৈক্ষিক আৰু বৌদ্ধিক কামৰ সুখদায়ক ফল পোৱা যাব। বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব। পৰিয়ালৰ সৈতে ভ্ৰমণ-দেশৰ কাৰ্যসূচী কৰিব পাৰে। এজন ৰাজনীতিবিদক লগ পাব পাৰে। বিতৰ্কৰ পৰা আঁতৰি থাকক।

ধনু ৰাশি- মন শান্ত হৈ থাকিব। চাকৰি সলনিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত অগ্ৰগতিৰ সম্ভাৱনা আছে। আপোনাৰ পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। অধ্যয়নৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হ’ব। শৈক্ষিক বা বৌদ্ধিক কামত সন্মান লাভ কৰিব পাৰে। পুৰণি বন্ধুক লগ পাব পাৰে। আত্মবিশ্বাস কমি যাব। কথা-বতৰাত শান্ত হৈ থাকক। পত্নীৰ লগত মতাদৰ্শগত মতানৈক্য হ’ব পাৰে। ধন লাভ কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃশ্চিক ৰাশি- ধৈৰ্য্য বজাই ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰক। চাকৰিৰ স্থান সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। কৰ্মক্ষেত্ৰত অধিক কঠোৰ পৰিশ্ৰম হ’ব। কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। কাপোৰ উপহাৰ হিচাপে গ্ৰহণ কৰিব পাৰে। শৈক্ষিক আৰু বৌদ্ধিক কামৰ সুখদায়ক ফল পোৱা যাব। বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব। পৰিয়ালৰ সৈতে ভ্ৰমণৰ কাৰ্যসূচী কৰিব পাৰে। এজন ৰাজনীতিবিদক লগ পাব পাৰে। বিতৰ্কৰ পৰা আঁতৰি থাকক।

মকৰ ৰাশি- ধৈৰ্য্য ধৰক। অপ্ৰয়োজনীয় খং আৰু বিতৰ্ক পৰিহাৰ কৰক। লেখা আৰু বৌদ্ধিক কামত ব্যস্ততা বৃদ্ধি পাব। সন্মান পাব। ল’ৰা-ছোৱালীৰ পৰা ভাল খবৰ পাব পাৰে। চাকৰি সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। কৰ্মক্ষেত্ৰতো পৰিৱৰ্তন সম্ভৱ। পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। অপৰিকল্পিত খৰচ বৃদ্ধি পাব। জীৱন সংগীৰ সমৰ্থন পাব। লাভৰ সুযোগ থাকিব।

কুম্ভ ৰাশি- কোনো ধৰ্মীয় স্থানলৈ ভ্ৰমণৰ পৰিকল্পনা পৰিয়ালৰ সৈতে কৰিব পাৰে। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। খৰচ বাঢ়িব। আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱ হ’ব। পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। পাব পিতৃৰ সহায়। শাৰীৰিক সুখ বাঢ়িব। চাকৰিত কৰ্মক্ষেত্ৰৰ পৰিৱৰ্তন হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। অতিমাত্ৰা উৎসাহী হোৱাৰ পৰা বিৰত থাকক।

মীন ৰাশি- মন সুখী হ’ব। ব্যৱসায়ত লাভৰ সুযোগ থাকিব। ব্যৱসায়ৰ বাবে বন্ধুৰ সৈতে বিদেশ ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে। নিজৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱ হ’ব। ধৈৰ্য্য ধৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰক। যাত্ৰাৰ খৰছ বাঢ়িব পাৰে। কোনো ধৰ্মীয় স্থান ভ্ৰমণৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। ভাতৃৰ লগত নতুন ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰিব পাৰে।

Related Articles

Back to top button