অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৫ ডিচেম্বৰ, দেওবাৰ

মেষ ৰাশি- পৰিয়ালত ধৰ্মীয় কাম কৰিব পাৰে। লাভৰ সুযোগ থাকিব। মানসিক শান্তি থাকিব। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব। চাকৰিৰ কেৰিয়াৰ সলনি হ’লে কেৰিয়াৰ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। কঠোৰ পৰিশ্ৰম বেছি হ’ব। আত্মনিয়ন্ত্ৰিত হওক। ব্যৱসায়িক অৱস্থা সন্তোষজনক হ’ব। ধৈৰ্য্যৰ অভাৱ হ’ব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সজাগ হওক। বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব। শৈক্ষিক কামত সফলতাৰ সম্ভাৱনা আছে।

বৃষ ৰাশি- তৎক্ষণাত তৃপ্তিৰ অনুভৱ হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। আত্মবিশ্বাস বাঢ়িব। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ উন্নতি হ’ব। কৰ্মৰ বাবে ভ্ৰমণ কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। পৰিশ্ৰম অধিক হ’ব৷ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সতৰ্ক হওক। মনত শান্তি আৰু সুখৰ অনুভূতি থাকিব। পাৰিবাৰিক জীৱনত সুখ আৰু শান্তি থাকিব। ধন লাভ কৰিব পাৰে। ভাতৃৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব।

মিথুন ৰাশি- আত্মবিশ্বাস বাঢ়িব। অতিমাত্ৰা উৎসাহী হোৱাৰ পৰা বিৰত থাকক। সুস্বাদু খাদ্যৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব, কিন্তু স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সাৱধান হওক। বাক্যৰ প্ৰভাৱ বাঢ়িব। ব্যৱসায়ৰ পৰা ধন লাভ কৰিব। বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব। শিশুৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। শিক্ষাৰ কামত বাধা আহিব পাৰে। আশা আৰু হতাশাৰ মিশ্ৰিত অনুভূতি থাকিব। কথা-বতৰাত শান্ত হৈ থাকক। পুৰণি বন্ধুৰ লগত পুনৰ যোগাযোগ হ’ব পাৰে।

কৰ্কট ৰাশি- আন কোনোবা ঠাইলৈ যাব লাগিব পাৰে। অপৰিকল্পিত খৰচ বৃদ্ধি পাব। মনটো সুখী হ’ব। আত্মবিশ্বাস বাঢ়িব। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব। লেখা আৰু বৌদ্ধিক কামত ব্যস্ততা বৃদ্ধি পাব। আয়ৰ মাধ্যম হৈ পৰিব। ধৰ্মীয় সংগীতৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হ’ব। বন্ধুৰ সহায়ত চাকৰিৰ সুযোগ পাব পাৰি। ব্যৱসায়ত পৰিৱৰ্তনৰ সম্ভাৱনা আছে। পৰিয়ালৰ সমৰ্থন পাব।

সিংহ ৰাশি- অধিক কষ্ট হ’ব। ধৰ্মীয় কামৰ প্ৰতি আগ্ৰহ থাকিব। অপ্ৰয়োজনীয় ক্ষোভ আৰু বিতৰ্কৰ পৰিস্থিতিৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। ল’ৰা-ছোৱালীৰ পৰা ভাল খবৰ পাব পাৰে। শৈক্ষিক কামৰ উন্নতি হ’ব। খৰচ বাঢ়িব। বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব। আত্মবিশ্বাসেৰে ভৰা হ’ব। ভাষণত মৃদুতা থাকিব। পৰিয়ালৰ সৈতে কোনো ধৰ্মীয় স্থানলৈ তীৰ্থযাত্ৰা কৰিব পাৰে। মাতৃৰ স্বাস্থ্যজনিত বিকাৰ হ’ব পাৰে।

কন্যা ৰাশি- মন অস্থিৰ হৈ থাকিব। পৰিয়ালত হ’ব ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান। আয়ৰ পৰিস্থিতি উন্নত হ’ব। খং পৰিহাৰ কৰক। ব্যৱসায়ৰ পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। পৰিশ্ৰম অধিক হ’ব৷ বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব। নিজৰ আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণ কৰক। লেখা আৰু বৌদ্ধিক কামত ব্যস্ত থাকিব। পৰিয়ালটোত এক অসঙ্গতিপূৰ্ণ পৰিবেশ হ’ব পাৰে। সন্মান বাঢ়িব। শাসকীয় প্ৰশাসনৰ পৰা দিয়া হ’ব সহায়।

তুলা ৰাশি- বৈবাহিক সুখ বাঢ়িব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সজাগ হওক। ৰোগত আক্ৰান্ত হব পাৰে। আত্মবিশ্বাস ভৰপূৰ হ’ব। চাকৰিটোত পদোন্নতি পাব পাৰে। শাসকীয় প্ৰশাসনৰ পৰা দিয়া হ’ব সহায়। সন্মান পাব। শিক্ষামূলক কামৰ বাবে ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে। কাপোৰৰ প্ৰতি ৰাপ বাঢ়িব। পৰিয়ালৰ সমৰ্থন পাব। চাকৰিটোত যিকোনো অতিৰিক্ত দায়িত্ব পাব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- চাকৰি সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আয় বৃদ্ধি হ’ব। শৈক্ষিক কামে সুখকৰ ফলাফল পাব। মনত নেতিবাচকতাৰ প্ৰভাৱ পৰিহাৰ কৰক। ল’ৰা-ছোৱালীৰ পৰা সুখৰ খবৰ পাব পাৰে। যিকোনো সম্পত্তিৰ পৰা ধন লাভ কৰিব পাৰে। পৰিয়ালৰ পৰিস্থিতিৰ কথা মনত ৰাখিব। শিল্প আৰু সংগীতৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব পাৰে। সন্মান বাঢ়িব। কৰ্মক্ষেত্ৰত অধিক কঠোৰ পৰিশ্ৰম হ’ব।

ধনু ৰাশি– মানসিক অসন্তুষ্টি থাকিব। চাকৰি সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱ হ’ব। নিজৰ আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখক। ব্যৱসায়ত মনোনিৱেশ কৰক। অসুবিধা আহিব পাৰে। পৰিশ্ৰম বৃদ্ধি পাব। পঢ়াৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হ’ব। শৈক্ষিক কামে সুখকৰ ফলাফল প্ৰদান কৰিব। বাহনৰ আনন্দ বাঢ়িব। কঠোৰ পৰিশ্ৰম বেছি হ’ব। অগ্ৰগতিৰ সম্ভাৱনা বৃদ্ধি পাইছে।

মকৰ ৰাশি- আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণ কৰক। পৰিয়ালৰ সমৰ্থন পাব। ভাষণত মৃদুতা থাকিব। নেতিবাচক চিন্তাৰ প্ৰভাৱ পৰিহাৰ কৰক। ব্যৱসায় বৃদ্ধি হ’ব। লাভৰ সুযোগ থাকিব। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত সমস্যা এতিয়াও থাকিব। বন্ধুৰ সহায়ত আপুনি ধন উপাৰ্জনৰ মাধ্যম হ’ব পাৰে। ভাল অৱস্থাত থাকিব লাগে। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সহযোগিতা থাকিব। সুস্বাদু খাদ্যৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হ’ব। সম্পৰ্কত ঘনিষ্ঠতা থাকিব।

কুম্ভ ৰাশি- স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সচেতন হওক। চাকৰিটোত বিষয়াসকলৰ লগত মতানৈক্য হ’ব পাৰে। মনটো সুখী হ’ব। কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰক। ব্যৱসায়ৰ উন্নতি হ’ব। পিতৃৰ পৰাও টকা লাভ কৰিব পাৰে। শিক্ষামূলক কামত সফলতা লাভ কৰিব। আত্মনিয়ন্ত্ৰিত হওক। নিজৰ আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখক। কৰ্মক্ষেত্ৰত কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ অতিৰিক্ততা থাকিব। পৰিয়ালৰ সমৰ্থন পাব। বন্ধুৰ সহায়ত নতুন নতুন উপাৰ্জনৰ উৎস গঢ় লৈ উঠিব।

মীন ৰাশি- শিশুৰ সুখ বাঢ়িব। শিক্ষামূলক কামত সফলতা লাভ কৰিব। সন্মান পাব। শাসন ​​আৰু ক্ষমতাৰ সহযোগিতা থাকিব। চাকৰিটোত আয় বৃদ্ধি হ’ব। প্ৰগতিৰ সুযোগ বিচাৰি পোৱা যায়, কিন্তু পৰিয়ালৰ পৰা আঁতৰত আন ঠাইলৈ স্থানান্তৰ হ’ব পাৰে। খৰচ বেছি হ’ব। বন্ধুৰ সহায়ত ব্যৱসায়ত বৃদ্ধিৰ সুযোগ আহিব পাৰে। শিল্প আৰু সংগীতৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব।

Related Articles

Back to top button