অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৬ ডিচেম্বৰ, সোমবাৰ

মেষ ৰাশি- ব্যৱসায়িক পৰিস্থিতি সন্তোষজনক হ’ব। মনটো সুখী হ’ব। টকাৰ পৰিস্থিতি উন্নত হ’ব। বন্ধুৰ সহায়ত ব্যৱসায়ে গতি লাভ কৰিব পাৰে। লাভ বাঢ়িব। ভ্ৰমণ লাভজনক হ’ব। কঠোৰ পৰিশ্ৰম বেছি হ’ব। কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰক। ঘৰুৱা সমস্যাই আপোনাক আমনি কৰিব পাৰে। মানসিক শান্তি থাকিব। পৰিয়ালত সুখ আৰু শান্তি থাকিব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সতৰ্ক হওক।

বৃষ ৰাশি- ঘৰৰ ৰক্ষণাবেক্ষণ আৰু সজ্জাৰ খৰছ বৃদ্ধি পাব পাৰে। কঠোৰ পৰিশ্ৰম বেছি হ’ব। মনত আশা আৰু হতাশাৰ অনুভূতি থাকিব পাৰে। চাকৰিটোত অগ্ৰগতিৰ পথ প্ৰশস্ত হ’ব। আয় বাঢ়িব। পিতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। খৰচ বাঢ়িব। নিজৰ আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখক। চাকৰিটোত অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। পৰিয়ালত শুভ কাম হব।

মিথুন ৰাশি- ক্ৰোধ আৰু আবেগৰ অতিৰিক্ততা থাকিব। অপ্ৰয়োজনীয় কাজিয়া আৰু বিবাদ পৰিহাৰ কৰক। খৰচৰ অতিৰিক্ততা থাকিব। বন্ধুৰ সহায়ত উপাৰ্জন বৃদ্ধি পাব পাৰে। পিতৃৰ স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা হ’ব পাৰে। মনত শান্তি আৰু সুখৰ অনুভূতি থাকিব। আত্মবিশ্বাস বাঢ়িব, কিন্তু কৰ্মক্ষেত্ৰত অসুবিধা হব পাৰে। কামত সফলতা পাব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- খাদ্যৰ প্ৰতি সাৱধান হওক। পেটৰ বিকাৰত ভুগিব পাৰে। আত্মবিশ্বাস ভৰপূৰ হ’ব। মনত হতাশাৰ অনুভূতিও হ’ব পাৰে। শৈক্ষিক কামে সুখকৰ ফলাফল দিব। মাতৃৰ পৰা ধন লাভ কৰিব পাৰে। প্ৰকৃতিত বিৰক্তি থাকিব। শিশুৰ স্বাস্থ্যজনিত বিকাৰ হ’ব পাৰে। ভাষণত মৃদুতা থাকিব। খৰচৰ অতিৰিক্ততা থাকিব।

সিংহ ৰাশি- শিল্প আৰু সংগীতৰ প্ৰতি ৰাপ বাঢ়িব। শাসকীয় প্ৰশাসনৰ পৰা দিয়া হ’ব সহায়। মানসিক শান্তি বজাই ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰক। শিশুৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। কৰ্মক্ষেত্ৰত অধিক পৰিশ্ৰম হব। পৰিয়ালৰ সমৰ্থন পাব। মানসিক সুখ থাকিব। চাকৰিটোত অগ্ৰগতিৰ সম্ভাৱনা আছে। মনত শান্তি আৰু সুখৰ অনুভূতি থাকিব।

কন্যা ৰাশি- শিশুৰ পৰা ভাল খবৰ পাব পাৰে। পত্নীৰ লগত মতাদৰ্শগত মতানৈক্য হ’ব। মনত শান্তি আৰু সুখ থাকিব। বন্ধু এজন আহিব পাৰে। খৰচ বাঢ়িব। কৰ্মক্ষেত্ৰত অধিক কঠোৰ পৰিশ্ৰম হ’ব। আয় বৃদ্ধি হ’ব। ভাষণত মৃদুতা থাকিব। শাৰীৰিক সুখ বাঢ়িব। টকা লাভ কৰিব পাৰে। ভ্ৰমণৰ সম্ভাৱনা আছে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- পৰিয়ালৰ দায়িত্ব বাঢ়িব পাৰে। সন্মান বাঢ়িব। ব্যৱসায়িক কামত নিয়োজিত হ’ব। এটা নতুন ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰিব পাৰে। আয় বৃদ্ধি হ’ব। কঠোৰ পৰিশ্ৰম বেছি হ’ব। জীৱন-যাপন অসংগঠিত হৈ পৰিব। আত্মবিশ্বাস বাঢ়িব। চাকৰিৰ ক্ষেত্ৰত পৰিৱৰ্তন ঘটিছে। আত্মবিশ্বাসেৰে ভৰা হ’ব। খৰচ বেছি হ’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি- পাৰিবাৰিক সমস্যাই আপোনাক আমনি কৰিব পাৰে। আত্মনিয়ন্ত্ৰিত হওক। অতিমাত্ৰা খং আৰু আবেগ পৰিহাৰ কৰক। পৰিয়ালত ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান থাকিব পাৰে। মিঠা খাদ্যৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হ’ব। কাপোৰ আদিৰ খৰছ বাঢ়িব। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ উন্নতি হ’ব। এলাহৰ অতিৰিক্ততা থাকিব। বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব। জীৱনটো সুখী হ’ব। মানসিক চাপৰ পৰা আঁতৰি থাকক।

ধনু ৰাশি- অপৰিকল্পিত খৰচ বৃদ্ধি পাব। জীৱন সংগীৰ স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা হ’ব পাৰে। ধৈৰ্য্য বাঢ়িব। শিল্প বা সংগীতৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হ’ব পাৰে। সুখ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। ব্যৱসায় বৃদ্ধি হ’ব। যিকোনো সম্পত্তি আয়ৰ মাধ্যম হ’ব পাৰে। আত্ম নিয়ন্ত্ৰিত হওক। ক্ৰোধৰ অতিমাত্ৰা পৰিহাৰ কৰক। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সমৰ্থন পাব, কিন্তু স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সচেতন হওক।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মকৰ ৰাশি- আয় বাঢ়িব। কামৰ বোজা বাঢ়িব। মনটো সুখী হ’ব। তথাপিও ধৈৰ্য্য ধৰিব। পৰিয়ালৰ সমৰ্থন পাব। চাকৰিটোত পদোন্নতিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। পৰিয়ালত মতাদৰ্শগত পাৰ্থক্য থাকিব পাৰে। মানসিক শান্তি থাকিব। বন্ধুৰ সহায়ত কৰ্মসংস্থাপনৰ সুবিধা বিচাৰি পাব পাৰে। খৰচৰ অতিৰিক্ততা থাকিব।

কুম্ভ ৰাশি- চাকৰিটোত যাত্ৰা কৰিব লাগিব পাৰে। মন অস্থিৰ হৈ থাকিব। অপ্ৰয়োজনীয় খং আৰু বিতৰ্ক পৰিহাৰ কৰক। শিশুৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। মনত নেতিবাচকতাৰ প্ৰভাৱ পৰিব পাৰে। শিক্ষামূলক কামত অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত প্ৰতিকূল পৰিস্থিতিৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। মানসিক চাপৰ পৰা আঁতৰি থাকক।

মীন ৰাশি- বিষয়াৰ লগত মতানৈক্য থাকিব পাৰে। বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব। ব্যৱসায়িক পৰিস্থিতিৰ উন্নতি হ’ব। হতাশা আৰু অসন্তুষ্টি মনৰ মাজত থাকিব। আত্মনিয়ন্ত্ৰিত হওক। পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ উন্নতি হ’ব। চাকৰিটোত যিকোনো অতিৰিক্ত দায়িত্ব পাব পাৰে। আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱ হ’ব। আত্মনিয়ন্ত্ৰিত হওক। ক্ৰোধৰ অতিমাত্ৰা পৰিহাৰ কৰক।

Related Articles

Back to top button