অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১৯ ডিচেম্বৰ, সোমবাৰ

মেষ ৰাশি- ক্ৰোধৰ অতিৰিক্ততা থাকিব। কৰ্মক্ষেত্ৰৰ পৰা অসুবিধা আহিব পাৰে। পিতৃৰ স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা হ’ব। অতিমাত্ৰা উৎসাহী হোৱাৰ পৰা বিৰত থাকক। বিষয়াসকলে চাকৰিটোত সহায় পাব, কিন্তু কামৰ ক্ষেত্ৰখনত পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। নিজৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। ভাষণত মৃদুতা থাকিব। ধৈৰ্য্যৰ অভাৱ হ’ব। কাপোৰ-কানি আৰু গহনাৰ প্ৰতি ৰাপ বাঢ়িব। সুখ বাঢ়িব।

বৃষ ৰাশি- শাৰীৰিক সুখ বাঢ়িব। প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষা আৰু সাক্ষাৎকাৰৰ সুখদায়ক ফলাফল পাব। চাকৰিৰ সমস্যাই আপোনাক আমনি কৰিব পাৰে। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব। ব্যৱসায়ৰ উন্নতি হ’ব। আয় বৃদ্ধি হ’ব। কঠোৰ পৰিশ্ৰম বেছি হ’ব। শৈক্ষিক কামত গুৰুত্ব দিয়ক। বিঘিনি আহিব পাৰে। অতিমাত্ৰা খং আৰু আবেগ পৰিহাৰ কৰক।

মিথুন ৰাশি- চাকৰিত বিষয়াৰ সমৰ্থন পাব। প্ৰগতিৰ পথ প্ৰশস্ত হব। বাহনৰ আনন্দও বৃদ্ধি পাব পাৰে। মনটো সুখী হ’ব। মানসিক শান্তি থাকিব, কিন্তু কথা-বতৰাত সংযত থাকক। চাকৰি সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। পৰিয়ালৰ পৰা আঁতৰি যোৱাটো সম্ভৱ। খৰচ বেছি হ’ব। ব্যৱসায়ত অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- কৰ্মৰ প্ৰতি উৎসাহ আৰু আগ্ৰহ থাকিব। ভাষণত মধুৰতা থাকিব। ক্ৰোধৰ অতিমাত্ৰা পৰিহাৰ কৰক। ব্যৱসায়ৰ উন্নতি হ’ব। বন্ধুৰ সমৰ্থনো পাব পাৰে। লাভৰ সুযোগ থাকিব। ঘৰত বস্তুগত সুখ বাঢ়িব। মানসিক শান্তি থাকিব। শিল্প আৰু সংগীতৰ প্ৰতি ৰাপ বাঢ়িব। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব।

সিংহ ৰাশি- ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণত বন্ধুৰ সহায় পাব পাৰে। মন অস্থিৰ হৈ পৰিব পাৰে। আত্মবিশ্বাস কমি যাব। চাকৰিটোত কৰ্মক্ষেত্ৰত পৰিৱৰ্তন হব। পাব বিষয়াসকলৰ সহযোগিতা। নিজৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। কৰ্মক্ষেত্ৰত অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। দাম্পত্য জীৱনত পত্নীৰ কথাত গুৰুত্ব দিয়ক।

কন্যা ৰাশি- আয়ত বাধা আহিব। যিকোনো অতিৰিক্ত দায়িত্বও চাকৰিটোত বিচাৰি পাব পাৰে। আত্মনিয়ন্ত্ৰিত হওক। আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱ হ’ব। বাক্যত মধুৰতা থাকিব। জীৱন সংগীৰ সমৰ্থন পাব। চাকৰিটোত অগ্ৰগতিৰ পথ প্ৰশস্ত হ’ব। মানসিক চাপ থাকিব পাৰে। ব্যৱসায়ত কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰাৰ পিছতো যুক্তিসংগত সফলতা সন্দেহজনক।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সতৰ্ক হওক। চাকৰিৰ স্থান সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। কামৰ বোজা বৃদ্ধি পাব। পৰিয়ালৰ লগত কোনোবা ধৰ্মীয় ঠাইলৈ যাব পাৰে। খৰচ বাঢ়িব। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। পৰিশ্ৰম অধিক হ’ব৷ ক্ৰোধৰ অতিমাত্ৰা পৰিহাৰ কৰক। কৰ্মক্ষেত্ৰত অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- পিতৃ-মাতৃৰ পৰা আৰ্থিক সহায় পাব। সন্মান বাঢ়িব। কোনো ধৰ্মীয় স্থানলৈ যাত্ৰা কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। আত্মবিশ্বাস ৰক্ষা পৰিব। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব। বৌদ্ধিক কামত ব্যস্ততা বৃদ্ধি পাব পাৰে। আয় বৃদ্ধি হ’ব। প্ৰকৃতিত বিৰক্তি থাকিব। শিক্ষামূলক কামত সফলতা লাভ কৰিব। পাৰিবাৰিক দায়িত্ব বাঢ়িব পাৰে।

ধনু ৰাশি- এলাহ বেছি হব। লেখা আৰু বৌদ্ধিক কৰ্মত সফলতা লাভ কৰিব। নিজৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। শিল্প বা সংগীতৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বাঢ়িব পাৰে। পত্নীৰ স্বাস্থ্যজনিত বিকাৰ হ’ব পাৰে। শিক্ষামূলক কামত সফল হ’ব। শিশুৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। পৰিয়ালত ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান থাকিব পাৰে। আত্মবিশ্বাস কমি যাব। মন অস্থিৰ হৈ থাকিব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মকৰ ৰাশি- পাৰিবাৰিক সমস্যা বাঢ়িব পাৰে। মনটো সুখী হ’ব। ধৈৰ্য্য বজাই ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰক। চাকৰিটোত পদোন্নতিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। কামৰ ক্ষেত্ৰখন সম্প্ৰসাৰিত হ’ব। আয় বৃদ্ধি হ’ব। কথা-বতৰাত শান্ত হৈ থাকক। চাকৰি সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। বন্ধুৰ সৈতে ভ্ৰমণৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। ৰাজনীতিত ভাল ফল পাব।

কুম্ভ ৰাশি- কৰ্মক্ষেত্ৰত প্ৰতিকূল পৰিস্থিতিৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। অপ্ৰয়োজনীয় খং আৰু বিতৰ্ক পৰিহাৰ কৰক। চাকৰিৰ ক্ষেত্ৰখনত পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। ধন লাভ কৰিব পাৰে। ধৈৰ্য্য কমি যাব। অভিভাৱকৰ সমৰ্থন পাব। আত্মনিয়ন্ত্ৰিত হওক। আইনী বিষয়ত জড়িত হ’ব পাৰে। অপ্ৰয়োজনীয় খৰছ বৃদ্ধি পাব।

মীন ৰাশি- পিতৃৰ লগত মতাদৰ্শগত পাৰ্থক্য থাকিব পাৰে। মানসিক চিন্তাই আপোনাক আমনি কৰিব পাৰে। লেখা আৰু বৌদ্ধিক ৰচনাৰ পৰা সন্মান লাভ কৰিব পাৰে। ল’ৰা-ছোৱালীৰ পৰা ভাল খবৰ পাব পাৰে। ঘৰত ধৰ্মীয় অনুষ্ঠানৰ আয়োজন কৰিব পাৰে। চাকৰি সলনি কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। বিত্তীয় পৰিস্থিতি স্বাভাৱিক হ’ব।

Related Articles

Back to top button