অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৯ নৱেম্বৰ, মঙলবাৰ

মেষ ৰাশি- কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰক। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সতৰ্ক হওক। শৈক্ষিক কামৰ যত্ন লওক। অসুবিধা আহিব পাৰে। ব্যৱসায়ৰ বাবে ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে। অধ্যয়নৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত অগ্ৰগতিৰ সমান্তৰালকৈ সুখদায়ক ফল পোৱা যাব। উচ্চ শিক্ষাৰ বাবে বহিঃৰাজ্যলৈ যোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। পাৰিবাৰিক দায়িত্ব বাঢ়িব পাৰে। সন্মান বাঢ়িব। খৰচ বেছি হৈ থাকিব।

বৃষ ৰাশি- আত্মবিশ্বাস থাকিব, কিন্তু মনটো অশান্ত হৈ থাকিব। অতিমাত্ৰা উৎসাহী হোৱাৰ পৰা বিৰত থাকক। লেখা আৰু বৌদ্ধিক কামত ব্যস্ততা বাঢ়িব। আয় বৃদ্ধি হ’ব। মানসিক শান্তিৰ বাবে চেষ্টা কৰক। কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰক। ভাই-ভনীৰ সমৰ্থন পাব। শিল্প আৰু সংগীতৰ প্ৰতি আগ্ৰহ আহিব। শিশুৰ স্বাস্থ্যজনিত বিকাৰ হ’ব পাৰে। পৰিশ্ৰম অধিক হ’ব। উচ্চ বিষয়াৰ সমৰ্থন পাব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মিথুন ৰাশি- মন অস্থিৰ হৈ থাকিব। ব্যৱসায়ত অসুবিধা হ’ব পাৰে। আয় হ্ৰাস আৰু ব্যয়ৰ অতিৰিক্ত পৰিস্থিতিৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। পৰিয়ালত পাৰস্পৰিক বিচ্ছিন্নতা পৰিহাৰ কৰক। কৰ্মক্ষেত্ৰত কঠোৰ পৰিশ্ৰম থাকিব। সঞ্চিত ধন হ্ৰাস হ’ব পাৰে। আশা আৰু হতাশাৰ মিশ্ৰিত অনুভূতি মনত থাকিব। পাৰিবাৰিক সমস্যাই আপোনাক আমনি কৰিব পাৰে। বন্ধুৰ সহায়ত চাকৰিৰ সুযোগ পাব পাৰে।

কৰ্কট ৰাশি- পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব। শিক্ষামূলক কামত সফল হ’ব। বৌদ্ধিক কামত ব্যস্ততা বৃদ্ধি পাব পাৰে। বন্ধুৰ সহযোগিতাৰ জৰিয়তে ধন লাভ কৰিব পাৰে। আত্মবিশ্বাস থাকিব। ব্যৱসায়ৰ উন্নতি হ’ব। পাব পিতৃৰ সহায়। আত্মবিশ্বাস বাঢ়িব। চাকৰিটোত পদোন্নতিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। আয় বৃদ্ধি হ’ব। কামৰ ক্ষেত্ৰখন সম্প্ৰসাৰিত হ’ব। কঠোৰ পৰিশ্ৰম বেছি হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- মন অস্থিৰ হ’ব পাৰে। শিক্ষাৰ কামত বহিঃৰাজ্যলৈ যোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। চৰকাৰৰ সহযোগিতা লাভ কৰিব। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সচেতন হওক। ব্যৱসায়ে গতি লাভ কৰিব। আয় বৃদ্ধি হ’ব। অতিৰিক্ত খৰচৰ বাবে চিন্তিত হ’ব। আপোনাৰ ইচ্ছাৰ বিৰুদ্ধে চাকৰিটোত যিকোনো অতিৰিক্ত দায়িত্ব লাভ কৰিব পাৰে। প্ৰগতিৰ পথ প্ৰশস্ত কৰিব। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব। ব্যৱসায়ৰ সম্প্ৰসাৰণ হ’ব।

কন্যা ৰাশি- মনৰ শান্তি থাকিব। বন্ধুৰ সহায়ত কৰ্মসংস্থাপনৰ সুবিধা বিচাৰি পাব পাৰে। আয় বৃদ্ধি হ’ব। পৰিশ্ৰম অধিক হ’ব। শৈক্ষিক আৰু গৱেষণামূলক কামৰ সুখদায়ক ফলাফল আহিব। বাহন সুখ লাভ কৰিব পাৰে। বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব। ধৈৰ্য্যৰ অভাৱ হ’ব। আত্মনিয়ন্ত্ৰিত হওক। পিতৃ-মাতৃৰ স্বাস্থ্যজনিত বিকাৰ হ’ব পাৰে। জীৱন সংগীৰ সমৰ্থন পাব। সুস্বাদু খাদ্যৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰক। শৈক্ষিক কামত গুৰুত্ব দিয়ক। বন্ধুৰ সহায়ত চাকৰিৰ সুযোগ পাব পাৰে। নিজৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। মন অস্থিৰ হ’ব পাৰে। ধৈৰ্য্য ধৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। প্ৰকৃতিত বিৰক্তি থাকিব। উচ্চ শিক্ষা বা শৈক্ষিক কামৰ বাবে বিদেশ ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে। ভ্ৰমণ লাভজনক হ’ব। পৰিয়ালত ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান থাকিব পাৰে। অভিভাৱকৰ সমৰ্থন পাব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আত্মনিয়ন্ত্ৰিত হওক। ধৈৰ্য্য বজাই ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰক। শৈক্ষিক আৰু গৱেষণামূলক কামৰ সুখদায়ক ফলাফল আহিব। ব্যৱসায়ৰ পৰা আয় বৃদ্ধি পাব। চাকৰিটোত অগ্ৰগতিৰ পথ প্ৰশস্ত হ’ব। দায়িত্ব সম্প্ৰসাৰিত হ’ব। মানসিক শান্তি থাকিব। আত্মবিশ্বাস থাকিব। সন্তানৰ পৰা ভাল খবৰ পাব পাৰে। ব্যৱসায়ে গতি লাভ কৰিব। ভাতৃৰ সমৰ্থন পাব। দাম্পত্য জীৱনত সুখ বৃদ্ধি পাব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- বাক্যত মধুৰতা থাকিব। মনত উত্থান-পতনৰ অনুভূতি আহিব। শিশুৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। আয় হ্ৰাস আৰু ব্যয়ৰ অতিৰিক্ত পৰিস্থিতিৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। পৰিশ্ৰম অধিক হ’ব৷ বৈবাহিক সুখ বাঢ়িব। পাৰিবাৰিক দায়িত্ব বাঢ়িব পাৰে। পাব মাতৃৰ সংগ। সঞ্চিত ধনৰ পৰিস্থিতিৰ উন্নতি হ’ব। এলাহৰ অতিৰিক্ততা থাকিব। পত্নীৰ লগত মতাদৰ্শগত মতানৈক্য হ’ব পাৰে। পৰিয়ালত হ’ব ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান। কাপোৰৰ খৰচ বাঢ়িব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- আত্মবিশ্বাস পূৰ্ণ হ’ব, কিন্তু কথা-বতৰাত সংযত থাকক। শিল্প বা সংগীতৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বাঢ়িব পাৰে। বন্ধুৰ সহায়ত উপাৰ্জন বৃদ্ধি পাব পাৰে। ধৰ্মীয় সংগীতৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব পাৰে। পৰিয়ালত হ’ব ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান। কোনোবা ব্যৱসায়ৰ বাবে বন্ধু এজনৰ প্ৰস্তাৱ লাভ কৰিব পাৰে। মানসিক শান্তি থাকিব। তথাপিও নিজৰ আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখক। ধৰ্মীয় কামত ব্যস্ততা থাকিব পাৰে। কঠোৰ পৰিশ্ৰম বেছি হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- অসাৰ ক্ৰোধ পৰিহাৰ কৰক। মনটো বিচলিত হ’ব পাৰে। অভিভাৱকৰ সংগ পাব। অধ্যয়নৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হ’ব। মাতৃৰ পৰা ধন লাভ কৰিব পাৰে। অধিক পৰিশ্ৰমে অৱসাদৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। অপৰিকল্পিত খৰচ বাঢ়িব পাৰে। প্ৰকৃতিত বিৰক্তি থাকিব। কথা-বতৰাতো সংযত হওক। চাকৰি সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আয় বৃদ্ধি হ’ব। বিদেশ ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে।

মীন ৰাশি- শৈক্ষিক কামত সন্মান পাব পাৰে। শাসক শক্তিৰ সহযোগো পাব। ব্যৱসায়ত বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব পাৰে। ভ্ৰমণ লাভজনক হ’ব। আয় বৃদ্ধি হ’ব। পাৰিবাৰিক সমস্যাৰ প্ৰতি গুৰুত্ব দিয়ক। চাকৰি সলনিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। ধৈৰ্য্য কমি যাব। আত্মনিয়ন্ত্ৰিত হওক। ধৰ্মৰ প্ৰতি ভক্তি থাকিব। পত্নীৰ স্বাস্থ্যজনিত বিকাৰ হ’ব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত নতুন দায়িত্ব পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে।

Related Articles

Back to top button